SoftWP - en to nl_NL translation catalogue (346 entries)

en: A recommended list of plugins to improve performace and extend functionalties for your site.
nl_NL: Een aanbevolen lijst met plug-ins om de prestaties te verbeteren en de functionaliteiten van uw site uit te breiden.

en: AI History
nl_NL: AI-geschiedenis

en: AI history retention
nl_NL: Behouden van AI-geschiedenis

en: AI shortcut can not be applied without any content.
nl_NL: AI-snelkoppeling kan niet worden toegepast zonder enige inhoud.

en: Action Buttons
nl_NL: Actieknoppen

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Active
nl_NL: Actief

en: Active Theme
nl_NL: Actief thema

en: Activity
nl_NL: Activiteit

en: Add New
nl_NL: Nieuw toevoegen

en: Add New Page
nl_NL: Nieuwe pagina toevoegen

en: Add New Plugin
nl_NL: Nieuwe plug-in toevoegen

en: Add New Post
nl_NL: Nieuw bericht toevoegen

en: Add New Theme
nl_NL: Nieuw thema toevoegen

en: Add New User
nl_NL: Nieuwe gebruiker toevoegen

en: Add a new user for your site. You can enter user details, password, role, etc.
nl_NL: Voeg een nieuwe gebruiker toe voor uw site. U kunt gebruikersgegevens, wachtwoord, rol, enz. invoeren.

en: Add or manage users to ensure smooth operation and collaboration.
nl_NL: Voeg gebruikers toe of beheer ze om een ​​soepele werking en samenwerking te garanderen.

en: Advanced settings for your site can be managed here.
nl_NL: Geavanceerde instellingen voor uw site kunnen hier worden beheerd.

en: All
nl_NL: Alle

en: All the pages on your site will be listed here.
nl_NL: Alle pagina's op uw site worden hier vermeld.

en: All the posts owned by all the users on your site will be listed here.
nl_NL: Alle berichten die eigendom zijn van alle gebruikers op uw site worden hier vermeld.

en: All your installed plugins active as well as inactive will be listed here.
nl_NL: Al uw geïnstalleerde plug-ins, zowel actief als inactief, worden hier vermeld.

en: All your installed themes active as well as inactive will be listed here.
nl_NL: Al uw geïnstalleerde thema's, zowel actief als inactief, worden hier vermeld.

en: All your users with admin role as well as other roles will be listed here.
nl_NL: Al uw gebruikers met een beheerdersrol en andere rollen worden hier vermeld.

en: Appearance
nl_NL: Verschijning

en: Are you sure you want to skip the Tour?
nl_NL: Weet je zeker dat je de Tour wilt overslaan?

en: Ask AI
nl_NL: Vraag het AI

en: Assistant
nl_NL: Assistent

en: Assistant adds AI to your site building process and lets you create content with just a few clicks (look for the AI option while editing your posts/pages).
nl_NL: De Assistent voegt AI toe aan het bouwproces van uw site en laat u met slechts een paar klikken inhoud maken (zoek naar de AI-optie terwijl u uw berichten/pagina's bewerkt).

en: Assistant also helps you with several aspects of building and maintaning your WordPress website.
nl_NL: Assistant helpt u ook met verschillende aspecten van het bouwen en onderhouden van uw WordPress-website.

en: Assistant resides here, when you are unable to find something or having a hard time understanding a feature in WordPress we should be able to help you.
nl_NL: De Assistent bevindt zich hier, als u iets niet kunt vinden of een functie in WordPress moeilijk kunt begrijpen, kunnen wij u helpen.

en: Backup your site on local or remote servers
nl_NL: Maak een back-up van uw site op lokale of externe servers

en: Backuply ? Backup, Restore, Migrate and Clone
nl_NL: Back-up – Back-up maken, herstellen, migreren en klonen

en: Backuply is a WordPress backup plugin that helps you backup your WordPress website, saving you from loss of data because of server crashes, hacks, dodgy updates, or bad plugins.
nl_NL: Backuply is een WordPress-back-upplug-in waarmee u een back-up kunt maken van uw WordPress-website, zodat u geen gegevens verliest als gevolg van servercrashes, hacks, onbetrouwbare updates of slechte plug-ins.

en: Boost your website's search rankings today with the most powerful WordPress SEO plugin. Its lightweight, optimized, and delivers exceptional performance.
nl_NL: Verbeter vandaag nog de zoekresultaten van uw website met de krachtigste WordPress SEO-plug-in. Het is lichtgewicht, geoptimaliseerd en levert uitzonderlijke prestaties.

en: Brute force protection, 2FA, login captcha
nl_NL: Brute force-beveiliging, 2FA, login-captcha

en: Building your website...
nl_NL: Uw website bouwen...

en: Bulk Actions
nl_NL: Bulkacties

en: Business Type
nl_NL: Bedrijfstype

en: Buy AI Tokens
nl_NL: Koop AI-tokens

en: Can be changed later
nl_NL: Kan later worden gewijzigd

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Change Role
nl_NL: Verander rol

en: Check Updates
nl_NL: Controleer Updates

en: Checking the requirements ...
nl_NL: Het controleren van de vereisten...

en: Choose Template
nl_NL: Kies Sjabloon

en: Choose a design
nl_NL: Kies een ontwerp

en: Choose bulk action for selected pages: Quick Edit or Move to Trash.
nl_NL: Kies een bulkactie voor geselecteerde pagina's: Snel bewerken of Verplaatsen naar prullenbak.

en: Choose bulk action for selected plugins: Activate, Deactivate, Update, Delete, toggle auto updates and more
nl_NL: Kies bulkactie voor geselecteerde plug-ins: activeren, deactiveren, bijwerken, verwijderen, automatische updates in- en uitschakelen en meer

en: Choose bulk action for selected posts: Quick Edit or Move to Trash.
nl_NL: Kies bulkactie voor geselecteerde berichten: Snel bewerken of Verplaatsen naar prullenbak.

en: Choose bulk action for selected users: Delete or send password reset link
nl_NL: Kies een bulkactie voor geselecteerde gebruikers: Verwijder de link voor het opnieuw instellen van het wachtwoord of verzend deze

en: Click here to add or manage blog posts on your site.
nl_NL: Klik hier om blogposts op uw site toe te voegen of te beheren.

en: Click here to add or manage pages on your site.
nl_NL: Klik hier om pagina's op uw site toe te voegen of te beheren.

en: Click here to add or manage plugins on your site.
nl_NL: Klik hier om plug-ins op uw site toe te voegen of te beheren.

en: Click here to add or manage themes on your site.
nl_NL: Klik hier om thema's op uw site toe te voegen of te beheren.

en: Click here to add or manage users on your site.
nl_NL: Klik hier om gebruikers op uw site toe te voegen of te beheren.

en: Comments
nl_NL: Opmerkingen

en: Completely Disable Comments across the site
nl_NL: Schakel reacties op de hele site volledig uit

en: Compress Image
nl_NL: Comprimeer afbeelding

en: Compression and replacement failed.
nl_NL: Compressie en vervanging zijn mislukt.

en: Congratulations
nl_NL: Gefeliciteerd

en: Congratulations, the template was imported successfully !
nl_NL: Gefeliciteerd, de sjabloon is succesvol geïmporteerd!

en: Continue
nl_NL: Doorgaan

en: Could not download the theme !
nl_NL: Kan het thema niet downloaden!

en: Could not extract the template !
nl_NL: Kon de sjabloon niet uitpakken!

en: Could not import the template !
nl_NL: Kon de sjabloon niet importeren!

en: Days
nl_NL: Dagen

en: Disable Softaculous AI
nl_NL: Schakel Softaculous AI uit

en: Downloading and installing required plugins
nl_NL: Het downloaden en installeren van de vereiste plug-ins

en: Downloading the template
nl_NL: Het sjabloon downloaden

en: Easily search, add or delete plugins to enhance your site's functionality.
nl_NL: Zoek, voeg eenvoudig plug-ins toe of verwijder deze eenvoudig om de functionaliteit van uw site te verbeteren.

en: Edit Profile
nl_NL: Profiel bewerken

en: Edit User
nl_NL: Gebruiker bewerken

en: Edit with Photopea
nl_NL: Bewerken met Photopea

en: Enhance Content Writing with AI Assistant
nl_NL: Verbeter het schrijven van inhoud met AI Assistant

en: Enter Pro License Key
nl_NL: Voer de Pro-licentiesleutel in

en: Enter a title for your website
nl_NL: Voer een titel in voor uw website

en: Enter the title of your new site
nl_NL: Voer de titel van uw nieuwe site in

en: Error downloading theme: %1$s
nl_NL: Fout bij downloaden van thema: %1$s

en: Error unzipping theme:
nl_NL: Fout bij het uitpakken van thema:

en: Events and News
nl_NL: Evenementen en nieuws

en: Existing Page
nl_NL: Bestaande pagina

en: Existing Post
nl_NL: Bestaand bericht

en: Exit
nl_NL: Uitgang

en: Expand or Collapse the sidebar menu using this option.
nl_NL: Vouw het zijbalkmenu uit of samen met deze optie.

en: Experience hassle-free site building with inbuilt AI in Assistant.
nl_NL: Ervaar het probleemloos bouwen van sites met ingebouwde AI in Assistant.

en: Explore Pro Plugins
nl_NL: Ontdek Pro-plug-ins

en: Explore themes, customize headers, background, colors, manage widgets and menus to customize your site's look and feel.
nl_NL: Verken thema's, pas kopteksten, achtergrond en kleuren aan, beheer widgets en menu's om het uiterlijk van uw site aan te passen.

en: Extend
nl_NL: Verlengen

en: Failed to create image from data
nl_NL: Kan geen afbeelding maken op basis van gegevens

en: Failed to decode base64 image data
nl_NL: Kan base64-afbeeldingsgegevens niet decoderen

en: Failed to determine the media file path !
nl_NL: Kan het mediabestandspad niet bepalen!

en: Failed to insert the new image as attachment
nl_NL: Kan de nieuwe afbeelding niet als bijlage invoegen

en: Failed to regenerate image sub-sizes
nl_NL: Kan de subgrootten van de afbeelding niet opnieuw genereren

en: Failed to save the image
nl_NL: Kan de afbeelding niet opslaan

en: File Manager
nl_NL: Bestandsbeheer

en: File already exists. Please choose another file name
nl_NL: Bestand bestaat al. Kies een andere bestandsnaam

en: FileOrganizer ? Manage WordPress and Website Files
nl_NL: FileOrganizer – Beheer WordPress- en websitebestanden

en: FileOrganizer is a lightweight and easy-to-use file management plugin for WordPress. Organize and manage your WordPress files with FileOrganizer without any control panel or FTP access.
nl_NL: FileOrganizer is een lichtgewicht en gebruiksvriendelijke plug-in voor bestandsbeheer voor WordPress. Organiseer en beheer uw WordPress-bestanden met FileOrganizer zonder enig controlepaneel of FTP-toegang.

en: Filter Installed Plugins
nl_NL: Filter geïnstalleerde plug-ins

en: Filter Pages
nl_NL: Pagina's filteren

en: Filter Pages by Date
nl_NL: Filter pagina's op datum

en: Filter Posts
nl_NL: Berichten filteren

en: Filter Posts by Category
nl_NL: Filter berichten op categorie

en: Filter Posts by Date
nl_NL: Filter berichten op datum

en: Filter Users
nl_NL: Gebruikers filteren

en: Filter your installed plugins list with Active, Inactive, Auto Updates Enabled or Disabled options
nl_NL: Filter uw lijst met geïnstalleerde plug-ins met de opties Actief, Inactief, Automatische updates ingeschakeld of Uitgeschakeld

en: Filter your pages list by their status like published, drafts, trash, etc.
nl_NL: Filter uw paginalijst op basis van hun status, zoals gepubliceerd, concepten, prullenbak, enz.

en: Filter your posts list by their status like published, drafts, trash, etc.
nl_NL: Filter uw berichtenlijst op hun status, zoals gepubliceerd, concepten, prullenbak, enz.

en: Filter your users list with their roles
nl_NL: Filter uw gebruikerslijst met hun rollen

en: Free
nl_NL: Vrij

en: Get Started
nl_NL: Aan de slag

en: Go Back
nl_NL: Ga terug

en: GoSMTP ? SMTP for WordPress
nl_NL: GoSMTP – SMTP voor WordPress

en: GoSMTP allows you to send emails from your WordPress over SMTP or many popular outgoing email service providers. Using these improves your email deliverability.
nl_NL: Met GoSMTP kunt u e-mails verzenden vanaf uw WordPress via SMTP of vele populaire uitgaande e-mailserviceproviders. Als u deze gebruikt, verbetert u de bezorgbaarheid van uw e-mail.

en: Goals
nl_NL: Doelen

en: Here you can bulk change role for the selected users
nl_NL: Hier kunt u de rol voor de geselecteerde gebruikers in bulk wijzigen

en: Here you can edit your profile information like name, email, password, bio, profile picture and more.
nl_NL: Hier kunt u uw profielinformatie bewerken, zoals naam, e-mailadres, wachtwoord, biografie, profielfoto en meer.

en: Here you can filter the pages by date.
nl_NL: Hier kunt u de pagina's filteren op datum.

en: Here you can filter the posts by category.
nl_NL: Hier kun je de berichten filteren op categorie.

en: Here you can filter the posts by date.
nl_NL: Hier kun je de berichten filteren op datum.

en: Here you can get insights on the overall performance and security of your website.
nl_NL: Hier kunt u inzicht krijgen in de algehele prestaties en beveiliging van uw website.

en: Here you can moderate comments posted by visitors on your posts.
nl_NL: Hier kunt u de reacties modereren die door bezoekers op uw berichten zijn geplaatst.

en: Here you can search wordpress.org plugins library or upload a custom plugin file to install a new plugin on your site.
nl_NL: Hier kunt u de WordPress.org-plug-insbibliotheek doorzoeken of een aangepast plug-inbestand uploaden om een ​​nieuwe plug-in op uw site te installeren.

en: Here you can search wordpress.org themes library or upload a custom theme file to install a new theme on your site.
nl_NL: Hier kunt u de themabibliotheek van WordPress.org doorzoeken of een aangepast themabestand uploaden om een ​​nieuw thema op uw site te installeren.

en: Here you will find important links compiled in a single section which can sometimes be difficult to find in WordPress.
nl_NL: Hier vindt u belangrijke links verzameld in één sectie, die soms moeilijk te vinden zijn in WordPress.

en: Here you will find updates on new releases, upcoming features, security updates, and general news about the WordPress community.
nl_NL: Hier vindt u updates over nieuwe releases, aankomende functies, beveiligingsupdates en algemeen nieuws over de WordPress-gemeenschap.

en: Here you will get a quick summary of recent activity like published posts and comments received on your site.
nl_NL: Hier krijgt u een kort overzicht van recente activiteiten, zoals gepubliceerde berichten en ontvangen opmerkingen op uw site.

en: Here you will get the number of posts, pages, comments, current version of WordPress and theme that you are running.
nl_NL: Hier krijgt u het aantal berichten, pagina's, opmerkingen, de huidige versie van WordPress en het thema dat u gebruikt.

en: How would you categorize your website ?
nl_NL: Hoe zou u uw website categoriseren?

en: Image has been successfully compressed and replaced.
nl_NL: Afbeelding is met succes gecomprimeerd en vervangen.

en: Image saved successfully
nl_NL: Afbeelding succesvol opgeslagen

en: Import Theme Content
nl_NL: Thema-inhoud importeren

en: Import Theme Contents
nl_NL: Thema-inhoud importeren

en: Import stock images ?
nl_NL: stockfoto's importeren?

en: Import/Export site data, check site health or edit plugin/theme files from the Tools menu.
nl_NL: Importeer/exporteer sitegegevens, controleer de gezondheid van de site of bewerk plug-in-/themabestanden vanuit het menu Extra.

en: Importing the template
nl_NL: Het sjabloon importeren

en: Improve Page Speed
nl_NL: Verbeter de paginasnelheid

en: Improve speed by cache, minify, compress
nl_NL: Verbeter de snelheid door cache, verkleinen, comprimeren

en: Improve your site's ranking on search engines
nl_NL: Verbeter de ranking van uw site in zoekmachines

en: Increase Website Traffic (SEO)
nl_NL: Verhoog het websiteverkeer (SEO)

en: Info at a Glance
nl_NL: Info in één oogopslag

en: Install
nl_NL: Installeren

en: Install for Free
nl_NL: Gratis installeren

en: Installed
nl_NL: Geïnstalleerd

en: Installed Plugins List
nl_NL: Lijst met geïnstalleerde plug-ins

en: Installed Themes List
nl_NL: Lijst met geïnstalleerde thema's

en: Invalid image path.
nl_NL: Ongeldig afbeeldingspad.

en: It is recommended to delete plugins that you do not plan to use and keep all your plugins up to date.
nl_NL: Het wordt aanbevolen om plug-ins die u niet van plan bent te gebruiken te verwijderen en al uw plug-ins up-to-date te houden.

en: It is recommended to delete themes that you do not plan to use and keep all your themes up to date.
nl_NL: Het wordt aanbevolen om thema's die u niet van plan bent te gebruiken te verwijderen en al uw thema's up-to-date te houden.

en: It looks like you have already completed the onboarding process. You might lose data if you run the onboarding process again. Select this checkbox to confirm that you agree.
nl_NL: Het lijkt erop dat je het onboardingproces al hebt voltooid. Als u het onboardingproces opnieuw uitvoert, kunt u gegevens kwijtraken. Schakel dit selectievakje in om te bevestigen dat u akkoord gaat.

en: It offers recommendations and troubleshooting tools to help you maintain an efficient and secure site.
nl_NL: Het biedt aanbevelingen en tools voor probleemoplossing waarmee u een efficiënte en veilige site kunt onderhouden.

en: Launch Onboarding
nl_NL: Start onboarding

en: License Expires :
nl_NL: Licentie verloopt:

en: License Status :
nl_NL: Licentiestatus:

en: Limit Login Attempts
nl_NL: Beperk inlogpogingen

en: Log Out
nl_NL: Uitloggen

en: Loginizer
nl_NL: Inloggen

en: Loginizer is a simple and effortless solution that takes care of all your security problems. It comes with default optimal configuration to protect your site from Brute Force attacks.
nl_NL: Loginizer is een eenvoudige en moeiteloze oplossing die al uw beveiligingsproblemen oplost. Het wordt geleverd met een standaard optimale configuratie om uw site te beschermen tegen Brute Force-aanvallen.

en: Manage Media
nl_NL: Beheer media

en: Manage Page
nl_NL: Pagina beheren

en: Manage Pages
nl_NL: Beheer pagina's

en: Manage Plugins
nl_NL: Beheer plug-ins

en: Manage Post
nl_NL: Beheer bericht

en: Manage Posts
nl_NL: Beheer berichten

en: Manage Pro License
nl_NL: Beheer Pro-licentie

en: Manage SoftWP License
nl_NL: Beheer SoftWP-licentie

en: Manage Themes
nl_NL: Beheer thema's

en: Manage Users
nl_NL: Beheer gebruikers

en: Manage files with drag & drop editor
nl_NL: Beheer bestanden met slepen & drop-editor

en: Manage media files like images, audio, videos, etc. here.
nl_NL: Beheer hier mediabestanden zoals afbeeldingen, audio, video's, enz.

en: Manage your blog posts here.
nl_NL: Beheer hier uw blogposts.

en: Media Library
nl_NL: Mediabibliotheek

en: Media uploaded from anywhere on your site can be managed here.
nl_NL: Media die overal op uw site worden geüpload, kunnen hier worden beheerd.

en: Never
nl_NL: Nooit

en: New Page
nl_NL: Nieuwe pagina

en: New Post
nl_NL: Nieuw bericht

en: No file was uploaded ! Please try again.
nl_NL: Er is geen bestand geüpload! Probeer het opnieuw.

en: No folder for the target found !
nl_NL: Geen map voor het doel gevonden!

en: No image ID provided.
nl_NL: Geen afbeeldings-ID opgegeven.

en: No results match your search criteria
nl_NL: Er zijn geen resultaten die overeenkomen met uw zoekcriteria

en: No, I don't want to try an easy setup process
nl_NL: Nee, ik wil geen eenvoudig installatieproces proberen

en: Not Installed
nl_NL: Niet geïnstalleerd

en: Original image attachment not found
nl_NL: Originele afbeeldingsbijlage niet gevonden

en: Original image path not found
nl_NL: Origineel afbeeldingspad niet gevonden

en: Page Builder
nl_NL: Paginabouwer

en: Page Builder, Drag and Drop website builder
nl_NL: Paginabouwer, websitebouwer met slepen en neerzetten

en: Pagelayer
nl_NL: Paginalaag

en: Pagelayer is an awesome page builder that allows you to create and design your website instantly in the simplest way possible. Take control over your page content with the most advanced page builder plugin available.
nl_NL: Pagelayer is een geweldige paginabuilder waarmee u uw website op de eenvoudigst mogelijke manier direct kunt maken en ontwerpen. Neem de controle over de inhoud van uw pagina met de meest geavanceerde plug-in voor het maken van pagina's die beschikbaar is.

en: Pagelayer is required to use the templates !
nl_NL: Pagelayer is vereist om de sjablonen te gebruiken!

en: Pages
nl_NL: Pagina's

en: Pages List
nl_NL: Pagina's lijst

en: Pages Management
nl_NL: Paginabeheer

en: Pages are static content sections such as Home, About Us, Contact, Services, etc.
nl_NL: Pagina's zijn statische inhoudssecties zoals Home, Over ons, Contact, Services, enz.

en: Path
nl_NL: Pad

en: Personalize your site's appearance effortlessly.
nl_NL: Personaliseer het uiterlijk van uw site moeiteloos.

en: Please confirm that you accept data loss since you have already run the onboarding process previously
nl_NL: Bevestig dat u gegevensverlies accepteert, aangezien u het onboardingproces al eerder heeft uitgevoerd

en: Please fix the below errors
nl_NL: Los de onderstaande fouten op

en: Please link a license to keep using the AI feature
nl_NL: Koppel een licentie om de AI-functie te blijven gebruiken

en: Please select atleast one page to import
nl_NL: Selecteer ten minste één pagina om te importeren

en: Please write a Prompt, for the AI to generate content
nl_NL: Schrijf een prompt zodat de AI inhoud kan genereren

en: Plugin Actions
nl_NL: Plug-inacties

en: Plugin activated successfully.
nl_NL: Plug-in succesvol geactiveerd.

en: Plugin already installed.
nl_NL: Plug-in al geïnstalleerd.

en: Plugin installation failed. %1$s requires PHP version %2$s or higher. Your PHP version is %3$s.
nl_NL: Installatie van plug-in is mislukt. %1$s vereist PHP-versie %2$s of hoger. Je PHP-versie is %3$s.

en: Plugin installed and activated successfully.
nl_NL: Plugin geïnstalleerd en geactiveerd.

en: Plugins
nl_NL: Plug-ins

en: Plugins Management
nl_NL: Beheer van plug-ins

en: PopularFX plugin is required to use the templates !
nl_NL: De PopularFX-plug-in is vereist om de sjablonen te gebruiken!

en: PopularFX theme is required to use the templates !
nl_NL: PopularFX-thema is vereist om de sjablonen te gebruiken!

en: Posts
nl_NL: Berichten

en: Posts List
nl_NL: Berichtenlijst

en: Posts Management
nl_NL: Berichtenbeheer

en: Posts are typically utilized for blog posts, news updates, or articles, organized in a chronological order.
nl_NL: Berichten worden doorgaans gebruikt voor blogposts, nieuwsupdates of artikelen, geordend in chronologische volgorde.

en: Preview Site
nl_NL: Voorbeeldsite

en: Previous Step
nl_NL: Vorige stap

en: Pro included with your subscription
nl_NL: Pro inbegrepen bij uw abonnement

en: Providers: Gmail, Outlook, AWS SES & more
nl_NL: Providers: Gmail, Outlook, AWS SES & meer

en: Quality
nl_NL: Kwaliteit

en: Quick Draft
nl_NL: Snel ontwerp

en: Quick Links
nl_NL: Snelle koppelingen

en: Recommended Features
nl_NL: Aanbevolen functies

en: Replace Media
nl_NL: Vervang media

en: Requires PHP version %1$s or higher
nl_NL: Vereist PHP-versie %1$s of hoger

en: Save
nl_NL: Redden

en: Save & Close
nl_NL: Opslaan & Dichtbij

en: Save As
nl_NL: Opslaan als

en: Schedule Backups
nl_NL: Back-ups plannen

en: Screen Options
nl_NL: Schermopties

en: Search Installed Plugins
nl_NL: Zoek naar geïnstalleerde plug-ins

en: Search Installed Themes
nl_NL: Zoek naar geïnstalleerde thema's

en: Search Pages
nl_NL: Pagina's zoeken

en: Search Posts
nl_NL: Zoek berichten

en: Search Users
nl_NL: Zoek gebruikers

en: Search a page from the pages list.
nl_NL: Zoek een pagina uit de paginalijst.

en: Search a plugin from the installed plugins list.
nl_NL: Zoek een plug-in in de lijst met geïnstalleerde plug-ins.

en: Search a post from the posts list.
nl_NL: Zoek een bericht in de berichtenlijst.

en: Search a theme from the installed themes list.
nl_NL: Zoek een thema in de lijst met geïnstalleerde thema's.

en: Search a user from the users list.
nl_NL: Zoek een gebruiker uit de gebruikerslijst.

en: Search for a category
nl_NL: Zoek naar een categorie

en: Search for theme
nl_NL: Zoek op thema

en: Security Check Failed!
nl_NL: Beveiligingscontrole mislukt!

en: Select pages to import
nl_NL: Selecteer pagina's om te importeren

en: Sell Products
nl_NL: Verkoop producten

en: Sell physical or digital products
nl_NL: Verkoop fysieke of digitale producten

en: Send Email with SMTP
nl_NL: E-mail verzenden met SMTP

en: Server's IP Address
nl_NL: Het IP-adres van de server

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Several plugins also display quick summary like orders, products, etc within the dashboard.
nl_NL: Verschillende plug-ins geven ook een snel overzicht weer, zoals bestellingen, producten, enz. in het dashboard.

en: Show More
nl_NL: Toon meer

en: Site Health
nl_NL: Sitegezondheid

en: Site Title
nl_NL: Sitetitel

en: SiteSEO ? One Click SEO for WordPress
nl_NL: SiteSEO – SEO met één klik voor WordPress

en: SoftWP License
nl_NL: SoftWP-licentie

en: SoftWP version
nl_NL: SoftWP-versie

en: Some plugins also add their settings page in this menu.
nl_NL: Sommige plug-ins voegen ook hun instellingenpagina toe aan dit menu.

en: Sorry, but you do not have permissions to change settings.
nl_NL: Sorry, maar u heeft geen rechten om instellingen te wijzigen.

en: Sorry, but you do not have permissions to save settings.
nl_NL: Sorry, maar u heeft geen toestemming om instellingen op te slaan.

en: SpeedyCache ? Cache, Optimization, Performance
nl_NL: SpeedyCache – Cache, optimalisatie, prestaties

en: SpeedyCache is an easy to use and powerful WordPress Cache Plugin, it helps you reduce page load time improving User Experience and boosting your Google PageSpeed.
nl_NL: SpeedyCache is een eenvoudig te gebruiken en krachtige WordPress Cache Plugin, waarmee u de laadtijd van pagina's kunt verkorten, de gebruikerservaring kunt verbeteren en uw Google PageSpeed ​​kunt verhogen.

en: Start Exploring
nl_NL: Begin met verkennen

en: Start creating a new page for your site.
nl_NL: Begin met het maken van een nieuwe pagina voor uw site.

en: Start writing a new blog post for your site.
nl_NL: Begin met het schrijven van een nieuwe blogpost voor uw site.

en: System Information
nl_NL: Systeeminformatie

en: The AI API responsed with empty response, Response Code:
nl_NL: De AI API antwoordde met een leeg antwoord, responscode:

en: The Dashboard is your website's command center, providing a concise summary of its activity, such as site health, recent updates, comments, and statistics.
nl_NL: Het Dashboard is het commandocentrum van uw website en biedt een beknopt overzicht van de activiteiten ervan, zoals de status van de site, recente updates, opmerkingen en statistieken.

en: The File type could not be determined. Please upload a permitted file type.
nl_NL: Het bestandstype kan niet worden bepaald. Upload een toegestaan ​​bestandstype.

en: The filesystem could not write files to the server!
nl_NL: Het bestandssysteem kon geen bestanden naar de server schrijven!

en: The license has been saved successfully
nl_NL: De licentie is succesvol opgeslagen

en: The license key is invalid
nl_NL: De licentiesleutel is ongeldig

en: The license key was not submitted
nl_NL: De licentiesleutel is niet ingediend

en: The response from the server was malformed. Please try again in sometime !
nl_NL: Het antwoord van de server is onjuist geformuleerd. Probeer het over een tijdje opnieuw!

en: The response was malformed
nl_NL: Het antwoord was misvormd

en: The selected template is a Pro template and you have a free or expired license. Please enter your license key %1$shere%2$s.
nl_NL: De geselecteerde sjabloon is een Pro-sjabloon en u beschikt over een gratis of verlopen licentie. Voer uw licentiesleutel %1$shere%2$s in.

en: The template you submitted is invalid !
nl_NL: Het door u ingediende sjabloon is ongeldig!

en: Theme Actions
nl_NL: Thema-acties

en: Theme activated successfully.
nl_NL: Thema succesvol geactiveerd.

en: Theme installation failed
nl_NL: Thema-installatie mislukt

en: Theme installed and activated successfully.
nl_NL: Thema succesvol geïnstalleerd en geactiveerd.

en: Theme template can only be uploaded using FTP !
nl_NL: Themasjabloon kan alleen worden geüpload via FTP!

en: Themes
nl_NL: Thema's

en: Themes Management
nl_NL: Thema's Beheer

en: There was an error in installing Pagelayer which is required by this template. Please install Pagelayer manually by clicking %1$shere%2$s and then install the template !
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het installeren van Pagelayer, wat vereist is door deze sjabloon. Installeer Pagelayer handmatig door op %1$shere%2$s te klikken en installeer vervolgens de sjabloon!

en: There was some error uploading the file ! Please try again.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het uploaden van het bestand! Probeer het opnieuw.

en: These settings include site title, tagline, site url, writing, reading, discussion, media, permalinks and more.
nl_NL: Deze instellingen omvatten sitetitel, slogan, site-URL, schrijven, lezen, discussie, media, permalinks en meer.

en: This helps us recommend design and functionalities for your website
nl_NL: Dit helpt ons het ontwerp en de functionaliteiten voor uw website aan te bevelen

en: This process will help you choose a professional template for your website and install plugins that you might need to achieve your goal for creating this website
nl_NL: Dit proces helpt u bij het kiezen van een professionele sjabloon voor uw website en het installeren van plug-ins die u mogelijk nodig heeft om uw doel voor het maken van deze website te bereiken

en: This section also shows upcoming WordPress events such as WordCamps, local meetups, and other community gatherings.
nl_NL: In deze sectie worden ook aankomende WordPress-evenementen weergegeven, zoals WordCamps, lokale bijeenkomsten en andere communitybijeenkomsten.

en: This useful feature allows you to select the screen elements that you would like to show or hide by using the checkboxes.
nl_NL: Met deze handige functie kunt u met behulp van de selectievakjes de schermelementen selecteren die u wilt weergeven of verbergen.

en: This widget is a valuable resource for staying informed about the latest happenings in the WordPress community and connecting with other WordPress enthusiasts.
nl_NL: Deze widget is een waardevolle bron om op de hoogte te blijven van de laatste gebeurtenissen in de WordPress-gemeenschap en om in contact te komen met andere WordPress-enthousiastelingen.

en: Toggle Menu
nl_NL: Schakelmenu

en: Tools
nl_NL: Hulpmiddelen

en: Tours
nl_NL: Rondleidingen

en: Tours highlights and explains important options in WordPress that you will need while managing your site.
nl_NL: Tours belicht en legt belangrijke opties in WordPress uit die u nodig heeft bij het beheren van uw site.

en: Unable to complete this request
nl_NL: Kan dit verzoek niet voltooien

en: Unexpected response code returned from AI API:
nl_NL: Onverwachte responscode geretourneerd door AI API:

en: Unlock endless possibilities for your website with plugins.
nl_NL: Ontgrendel eindeloze mogelijkheden voor uw website met plug-ins.

en: Unsupported image format
nl_NL: Niet-ondersteund afbeeldingsformaat

en: Unsupported image type.
nl_NL: Niet-ondersteund afbeeldingstype.

en: Update License
nl_NL: Licentie bijwerken

en: Use cutting-edge AI to write blog posts or content for your pages. Create a table, write a paragraph, change tone, translate, fix spelling & grammar and so much more.
nl_NL: Gebruik geavanceerde AI om blogposts of inhoud voor uw pagina's te schrijven. Maak een tabel, schrijf een alinea, verander de toon, vertaal, corrigeer de spelling & grammatica en nog veel meer.

en: Use this link to securely log out from your site.
nl_NL: Gebruik deze link om veilig uit te loggen van uw site.

en: Use this menu to add, edit, delete your pages.
nl_NL: Gebruik dit menu om uw pagina's toe te voegen, te bewerken en te verwijderen.

en: Use this section for capturing ideas as they come to you, quickly jot down the ideas for new posts.
nl_NL: Gebruik dit gedeelte om ideeën vast te leggen zodra ze bij u binnenkomen, en noteer snel de ideeën voor nieuwe berichten.

en: Users
nl_NL: Gebruikers

en: Users List
nl_NL: Gebruikerslijst

en: Users Management
nl_NL: Gebruikersbeheer

en: View Site
nl_NL: Bekijk site

en: Visit Website
nl_NL: Bezoek website

en: Visit this page anytime.
nl_NL: Bezoek deze pagina op elk gewenst moment.

en: We have simplified complex WordPress settings that you can now manage with just a click via the Assistant.
nl_NL: We hebben complexe WordPress-instellingen vereenvoudigd die u nu met slechts één klik via de Assistent kunt beheren.

en: We strongly recommend you change all images and media. We try our best to use images which are copyright free or are allowed under their licensing. However, we take no responsibilities for the same and recommend you change all media and images !
nl_NL: We raden u ten zeerste aan alle afbeeldingen en media te wijzigen. We doen ons best om afbeeldingen te gebruiken die vrij zijn van auteursrechten of die zijn toegestaan ​​onder hun licentie. Wij nemen hiervoor echter geen verantwoordelijkheid en raden u aan alle media en afbeeldingen te wijzigen!

en: We try our best to use images that are free to use from legal perspectives. However, we are not liable for any copyright infringement for your site.
nl_NL: We doen ons best om afbeeldingen te gebruiken die vanuit juridisch perspectief gratis te gebruiken zijn. Wij zijn echter niet aansprakelijk voor eventuele inbreuk op het auteursrecht op uw site.

en: We will install the appropriate plugins that will add the required functionality to your website
nl_NL: Wij installeren de juiste plug-ins die de benodigde functionaliteit aan uw website toevoegen

en: Welcome
nl_NL: Welkom

en: Welcome to the Onboarding process!
nl_NL: Welkom bij het onboardingproces!

en: What are you looking to achieve with your new site ?
nl_NL: Wat wilt u bereiken met uw nieuwe site?

en: WordPress Assistant
nl_NL: WordPress-assistent

en: WordPress Dashboard
nl_NL: WordPress-dashboard

en: WordPress Sidebar
nl_NL: WordPress-zijbalk

en: WordPress admin Dashboard
nl_NL: WordPress-beheerdersdashboard

en: WordPress requires FTP details, without them you won't be able to install a plugin/theme
nl_NL: WordPress vereist FTP-gegevens, zonder deze kunt u geen plug-in/thema installeren

en: You can also check for Updates from the sub-menu.
nl_NL: U kunt ook controleren op updates via het submenu.

en: You can edit the user information, change password, change role and much more with the Edit link here.
nl_NL: U kunt de gebruikersinformatie bewerken, het wachtwoord wijzigen, de rol wijzigen en nog veel meer met de link Bewerken hier.

en: You can later access these drafts from the Posts section and continue editing them in the full post editor.
nl_NL: Je kunt deze concepten later openen vanuit de sectie Berichten en ze verder bewerken in de volledige berichteditor.

en: You can now customize the website as per your requirements with the help of Pagelayer or the Customizer.
nl_NL: U kunt de website nu naar wens aanpassen met behulp van Pagelayer of de Customizer.

en: You can one click disable comments for your entire site from the Assistant dashboard.
nl_NL: U kunt via het Assistent-dashboard met één klik reacties voor uw hele site uitschakelen.

en: You can perform actions for your plugins like Activate, Deactivate, Update, Delete, Plugin Settings and more..
nl_NL: U kunt acties uitvoeren voor uw plug-ins, zoals activeren, deactiveren, bijwerken, verwijderen, plug-ininstellingen en meer.

en: You can perform actions for your theme like Activate, Live Preview, Customize and more
nl_NL: U kunt acties uitvoeren voor uw thema, zoals activeren, live voorbeeld, aanpassen en meer

en: You can replay the tours when needed.
nl_NL: Je kunt de tours indien nodig opnieuw afspelen.

en: You can use this link to preview your site as a visitor.
nl_NL: U kunt deze link gebruiken om als bezoeker een voorbeeld van uw site te bekijken.

en: You can view, edit or delete the pages with the links here.
nl_NL: U kunt de pagina's met de links hier bekijken, bewerken of verwijderen.

en: You can view, edit or delete the posts with the links here.
nl_NL: Je kunt de berichten met de links hier bekijken, bewerken of verwijderen.

en: You do not have enough permissions to install theme
nl_NL: Je hebt niet voldoende rechten om het thema te installeren

en: You do not have required privilege
nl_NL: U beschikt niet over de vereiste rechten

en: You will find this option on several pages across your site.
nl_NL: U vindt deze optie op verschillende pagina's op uw site.

en: Your Assistant
nl_NL: Uw assistent

en: Your Onboarding process is not completed yet! %1$sClick here%2$s to complete the simple setup process and build your site in a few steps.
nl_NL: Je onboardingproces is nog niet voltooid! %1$sKlik hier%2$s om het eenvoudige installatieproces te voltooien en uw site in een paar stappen te bouwen.

en: Your Pagelayer version is %1$s while the onboarding requires Pagelayer version higher than or equal to 1.8.9
nl_NL: Uw Pagelayer-versie is %1$s, terwijl voor de onboarding een Pagelayer-versie hoger dan of gelijk aan 1.8.9 vereist is

en: Your Pagelayer version is %1$s while the template requires Pagelayer version higher than or equal to %2$s
nl_NL: Uw Pagelayer-versie is %1$s, terwijl de sjabloon een Pagelayer-versie hoger dan of gelijk aan %2$s vereist

en: Your PopularFX Plugin version is %1$s while the template requires PopularFX version higher than or equal to %2$s
nl_NL: Uw versie van de PopularFX-plug-in is %1$s, terwijl de sjabloon een PopularFX-versie hoger dan of gelijk aan %2$s vereist

en: Your SoftWP plugin is %1$sUnlicensed%2$s. Please enter the license key %3$s here%4$s.
nl_NL: Uw SoftWP-plug-in is %1$sUnlicensed%2$s. Voer hier%4$s de licentiesleutel %3$s in.

en: Your SoftWP plugin license has %1$sExpired%2$s. Please renew your license for uninterrupted updates and support.
nl_NL: Uw SoftWP-plug-inlicentie heeft %1$sExpired%2$s. Verleng uw licentie voor ononderbroken updates en ondersteuning.

en: Your SoftWP plugin license is %1$snot authorized%2$s to be used on  %3$s. You can generate a new license for your domain from the %4$s panel.
nl_NL: Uw SoftWP-plug-inlicentie is %1$sniet geautoriseerd%2$s om te gebruiken op %3$s. U kunt een nieuwe licentie voor uw domein genereren via het %4$s paneel.

en: Your active theme will be listed here.
nl_NL: Uw actieve thema wordt hier vermeld.

en: Your website setup is completed
nl_NL: Het instellen van uw website is voltooid
