SoftWP - en to cs_CZ translation catalogue (347 entries)

en: Ask AI
cs_CZ: Zeptejte se AI

en: Sorry, but you do not have permissions to save settings.
cs_CZ: Je nám líto, ale nemáte oprávnění k uložení nastavení.

en: Tours
cs_CZ: Prohlídky

en: Assistant
cs_CZ: Asistent

en: WordPress Sidebar
cs_CZ: Postranní panel WordPress

en: WordPress admin Dashboard
cs_CZ: Ovládací panel správce WordPress

en: Plugins Management
cs_CZ: Správa pluginů

en: Themes Management
cs_CZ: Správa témat

en: Pages Management
cs_CZ: Správa stránek

en: Posts Management
cs_CZ: Správa příspěvků

en: Users Management
cs_CZ: Správa uživatelů

en: Recommended Features
cs_CZ: Doporučené funkce

en: Show More
cs_CZ: Zobrazit více

en: Install
cs_CZ: Instalovat

en: Activate
cs_CZ: Aktivovat

en: Active
cs_CZ: Aktivní

en: Quick Links
cs_CZ: Rychlé odkazy

en: Manage Pro License
cs_CZ: Správa licence Pro

en: Manage SoftWP License
cs_CZ: Správa licence SoftWP

en: View Site
cs_CZ: Zobrazit web

en: Check Updates
cs_CZ: Zkontrolujte aktualizace

en: Permalinks
cs_CZ: Trvalé odkazy

en: Manage Pages
cs_CZ: Správa stránek

en: Add New
cs_CZ: Přidat nový

en: Manage Posts
cs_CZ: Spravovat příspěvky

en: Manage Media
cs_CZ: Správa médií

en: Manage Plugins
cs_CZ: Spravovat pluginy

en: Manage Themes
cs_CZ: Správa motivů

en: Manage Users
cs_CZ: Správa uživatelů

en: Launch Onboarding
cs_CZ: Spusťte Onboarding

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Completely Disable Comments across the site
cs_CZ: Úplně zakázat komentáře na webu

en: Buy AI Tokens
cs_CZ: Kupte si AI tokeny

en: Disable Softaculous AI
cs_CZ: Zakázat Softaculous AI

en: Days
cs_CZ: Dny

en: Never
cs_CZ: Nikdy

en: AI history retention
cs_CZ: Uchovávání historie AI

en: WordPress Assistant
cs_CZ: Asistent WordPress

en: Extend
cs_CZ: Rozšířit

en: Are you sure you want to skip the Tour?
cs_CZ: Opravdu chcete prohlídku přeskočit?

en: You do not have required privilege
cs_CZ: Nemáte požadované oprávnění

en: Please link a license to keep using the AI feature
cs_CZ: Chcete-li funkci AI nadále používat, propojte prosím licenci

en: Please write a Prompt, for the AI to generate content
cs_CZ: Napište prosím výzvu, aby AI generovala obsah

en: AI shortcut can not be applied without any content.
cs_CZ: Zkratku AI nelze použít bez obsahu.

en: Unable to complete this request
cs_CZ: Tento požadavek nelze dokončit

en: The AI API responsed with empty response, Response Code:
cs_CZ: AI API odpovědělo prázdnou odpovědí, kód odpovědi:

en: Unexpected response code returned from AI API:
cs_CZ: Neočekávaný kód odpovědi vrácený z AI API:

en: Sorry, but you do not have permissions to change settings.
cs_CZ: Je nám líto, ale nemáte oprávnění ke změně nastavení.

en: Your SoftWP plugin is %1$sUnlicensed%2$s. Please enter the license key %3$s here%4$s.
cs_CZ: Váš plugin SoftWP je %1$sNelicencovaný%2$s. Zadejte prosím licenční klíč %3$s zde%4$s.

en: Your SoftWP plugin license is %1$snot authorized%2$s to be used on  %3$s. You can generate a new license for your domain from the %4$s panel.
cs_CZ: Vaše licence pluginu SoftWP je %1$sneoprávněná%2$s k použití na %3$s. Novou licenci pro svou doménu můžete vygenerovat z panelu %4$s.

en: Your SoftWP plugin license has %1$sExpired%2$s. Please renew your license for uninterrupted updates and support.
cs_CZ: Vaše licence pluginu SoftWP má %1$sPlatnost %2$s. Obnovte prosím svou licenci pro nepřetržité aktualizace a podporu.

en: Your Onboarding process is not completed yet! %1$sClick here%2$s to complete the simple setup process and build your site in a few steps.
cs_CZ: Váš proces registrace ještě není dokončen! %1$sKliknutím sem%2$s dokončíte proces jednoduchého nastavení a vytvoříte svůj web v několika krocích.

en: Enhance Content Writing with AI Assistant
cs_CZ: Vylepšete psaní obsahu pomocí AI Assistant

en: Use cutting-edge AI to write blog posts or content for your pages. Create a table, write a paragraph, change tone, translate, fix spelling & grammar and so much more.
cs_CZ: Používejte špičkovou umělou inteligenci k psaní blogových příspěvků nebo obsahu pro své stránky. Vytvořte tabulku, napište odstavec, změňte tón, překládejte, opravte pravopis & gramatika a mnoho dalšího.

en: Start Exploring
cs_CZ: Začněte objevovat

en: New Page
cs_CZ: Nová stránka

en: New Post
cs_CZ: Nový příspěvek

en: Existing Page
cs_CZ: Stávající stránka

en: Existing Post
cs_CZ: Stávající příspěvek

en: Enter Pro License Key
cs_CZ: Zadejte licenční klíč Pro

en: Explore Pro Plugins
cs_CZ: Prozkoumejte Pro Pluginy

en: Tour
cs_CZ: Turné

en: AI History
cs_CZ: Historie AI

en: Assistant adds AI to your site building process and lets you create content with just a few clicks (look for the AI option while editing your posts/pages).
cs_CZ: Asistent přidává AI do procesu vytváření vašeho webu a umožňuje vám vytvářet obsah pomocí pouhých několika kliknutí (při úpravě příspěvků/stránek hledejte možnost AI).

en: Assistant also helps you with several aspects of building and maintaning your WordPress website.
cs_CZ: Asistent vám také pomůže s několika aspekty vytváření a údržby vašeho webu WordPress.

en: Tours highlights and explains important options in WordPress that you will need while managing your site.
cs_CZ: Tours zdůrazňuje a vysvětluje důležité možnosti ve WordPressu, které budete potřebovat při správě svého webu.

en: You can replay the tours when needed.
cs_CZ: V případě potřeby si prohlídky můžete přehrát.

en: A recommended list of plugins to improve performace and extend functionalties for your site.
cs_CZ: Doporučený seznam pluginů pro zlepšení výkonu a rozšíření funkcí vašeho webu.

en: Here you will find important links compiled in a single section which can sometimes be difficult to find in WordPress.
cs_CZ: Zde najdete důležité odkazy sestavené v jedné sekci, které může být někdy obtížné najít ve WordPressu.

en: We have simplified complex WordPress settings that you can now manage with just a click via the Assistant.
cs_CZ: Zjednodušili jsme komplexní nastavení WordPressu, které nyní můžete spravovat pouhým kliknutím přes Asistenta.

en: Experience hassle-free site building with inbuilt AI in Assistant.
cs_CZ: Zažijte bezproblémové vytváření stránek s vestavěnou AI v Asistentovi.

en: Your Assistant
cs_CZ: Váš Asistent

en: Assistant resides here, when you are unable to find something or having a hard time understanding a feature in WordPress we should be able to help you.
cs_CZ: Asistent zde sídlí, když nemůžete něco najít nebo máte potíže s pochopením funkce ve WordPressu, měli bychom vám být schopni pomoci.

en: Visit this page anytime.
cs_CZ: Navštivte tuto stránku kdykoli.

en: Preview Site
cs_CZ: Náhled webu

en: You can use this link to preview your site as a visitor.
cs_CZ: Tento odkaz můžete použít k zobrazení náhledu svého webu jako návštěvníka.

en: The Dashboard is your website's command center, providing a concise summary of its activity, such as site health, recent updates, comments, and statistics.
cs_CZ: Řídicí panel je řídicí centrum vašeho webu, které poskytuje stručný přehled o jeho činnosti, jako je stav webu, poslední aktualizace, komentáře a statistiky.

en: Several plugins also display quick summary like orders, products, etc within the dashboard.
cs_CZ: Několik zásuvných modulů také zobrazuje rychlé shrnutí, jako jsou objednávky, produkty atd. na řídicím panelu.

en: You can also check for Updates from the sub-menu.
cs_CZ: Můžete také zkontrolovat aktualizace z podnabídky.

en: Posts
cs_CZ: Příspěvky

en: Manage your blog posts here.
cs_CZ: Zde můžete spravovat své blogové příspěvky.

en: Posts are typically utilized for blog posts, news updates, or articles, organized in a chronological order.
cs_CZ: Příspěvky se obvykle používají pro blogové příspěvky, aktualizace zpráv nebo články, uspořádané v chronologickém pořadí.

en: Media Library
cs_CZ: Knihovna médií

en: Manage media files like images, audio, videos, etc. here.
cs_CZ: Zde můžete spravovat mediální soubory, jako jsou obrázky, zvuk, videa atd.

en: Media uploaded from anywhere on your site can be managed here.
cs_CZ: Zde lze spravovat média nahraná odkudkoli na vašem webu.

en: Pages
cs_CZ: Stránky

en: Pages are static content sections such as Home, About Us, Contact, Services, etc.
cs_CZ: Stránky jsou sekce se statickým obsahem, jako je Domovská stránka, O nás, Kontakt, Služby atd.

en: Use this menu to add, edit, delete your pages.
cs_CZ: Pomocí této nabídky můžete přidat, upravit nebo odstranit své stránky.

en: Comments
cs_CZ: Komentáře

en: Here you can moderate comments posted by visitors on your posts.
cs_CZ: Zde můžete moderovat komentáře návštěvníků k vašim příspěvkům.

en: You can one click disable comments for your entire site from the Assistant dashboard.
cs_CZ: Na hlavním panelu Asistenta můžete jedním kliknutím zakázat komentáře pro celý web.

en: Appearance
cs_CZ: Vzhled

en: Personalize your site's appearance effortlessly.
cs_CZ: Přizpůsobte si vzhled svých stránek bez námahy.

en: Explore themes, customize headers, background, colors, manage widgets and menus to customize your site's look and feel.
cs_CZ: Prozkoumejte motivy, přizpůsobte záhlaví, pozadí, barvy, spravujte widgety a nabídky a přizpůsobte si vzhled a dojem ze svého webu.

en: Plugins
cs_CZ: Pluginy

en: Unlock endless possibilities for your website with plugins.
cs_CZ: Odemkněte nekonečné možnosti pro svůj web pomocí pluginů.

en: Easily search, add or delete plugins to enhance your site's functionality.
cs_CZ: Snadno prohledávejte, přidávejte nebo mažte pluginy pro vylepšení funkčnosti vašeho webu.

en: Users
cs_CZ: Uživatelé

en: Add or manage users to ensure smooth operation and collaboration.
cs_CZ: Přidejte nebo spravujte uživatele, abyste zajistili hladký provoz a spolupráci.

en: Tools
cs_CZ: Nástroje

en: Import/Export site data, check site health or edit plugin/theme files from the Tools menu.
cs_CZ: Import/export dat webu, kontrola stavu webu nebo úprava souborů pluginů/témat z nabídky Nástroje.

en: Advanced settings for your site can be managed here.
cs_CZ: Pokročilá nastavení pro váš web lze spravovat zde.

en: These settings include site title, tagline, site url, writing, reading, discussion, media, permalinks and more.
cs_CZ: Tato nastavení zahrnují název webu, slogan, adresu URL webu, psaní, čtení, diskuze, média, trvalé odkazy a další.

en: Some plugins also add their settings page in this menu.
cs_CZ: Některé pluginy také přidávají svou stránku nastavení do této nabídky.

en: Toggle Menu
cs_CZ: Přepnout nabídku

en: Expand or Collapse the sidebar menu using this option.
cs_CZ: Pomocí této možnosti rozbalte nebo sbalte nabídku postranního panelu.

en: Edit Profile
cs_CZ: Upravit profil

en: Here you can edit your profile information like name, email, password, bio, profile picture and more.
cs_CZ: Zde můžete upravit informace o svém profilu, jako je jméno, e-mail, heslo, životopis, profilový obrázek a další.

en: Log Out
cs_CZ: Odhlásit se

en: Use this link to securely log out from your site.
cs_CZ: Pomocí tohoto odkazu se bezpečně odhlásíte ze svých stránek.

en: Click here to add or manage plugins on your site.
cs_CZ: Kliknutím sem přidáte nebo spravujete pluginy na svůj web.

en: Add New Plugin
cs_CZ: Přidat nový plugin

en: Here you can search wordpress.org plugins library or upload a custom plugin file to install a new plugin on your site.
cs_CZ: Zde můžete prohledávat knihovnu pluginů wordpress.org nebo nahrát vlastní soubor pluginu a nainstalovat nový plugin na svůj web.

en: Installed Plugins List
cs_CZ: Seznam nainstalovaných pluginů

en: All your installed plugins active as well as inactive will be listed here.
cs_CZ: Zde budou uvedeny všechny vaše nainstalované pluginy aktivní i neaktivní.

en: Plugin Actions
cs_CZ: Akce pluginu

en: You can perform actions for your plugins like Activate, Deactivate, Update, Delete, Plugin Settings and more..
cs_CZ: Pro své pluginy můžete provádět akce, jako je aktivace, deaktivace, aktualizace, smazání, nastavení pluginu a další.

en: It is recommended to delete plugins that you do not plan to use and keep all your plugins up to date.
cs_CZ: Doporučuje se odstranit pluginy, které neplánujete používat, a udržovat všechny své pluginy aktuální.

en: Bulk Actions
cs_CZ: Hromadné akce

en: Choose bulk action for selected plugins: Activate, Deactivate, Update, Delete, toggle auto updates and more
cs_CZ: Vyberte hromadnou akci pro vybrané pluginy: Aktivovat, Deaktivovat, Aktualizovat, Smazat, přepnout automatické aktualizace a další

en: Filter Installed Plugins
cs_CZ: Filtr nainstalované pluginy

en: Filter your installed plugins list with Active, Inactive, Auto Updates Enabled or Disabled options
cs_CZ: Filtrujte seznam nainstalovaných pluginů pomocí možností Aktivní, Neaktivní, Automatické aktualizace povoleny nebo Zakázány

en: Search Installed Plugins
cs_CZ: Hledat nainstalované pluginy

en: Search a plugin from the installed plugins list.
cs_CZ: Vyhledejte plugin ze seznamu nainstalovaných pluginů.

en: Themes
cs_CZ: Témata

en: Click here to add or manage themes on your site.
cs_CZ: Kliknutím sem přidáte nebo spravujete motivy na svém webu.

en: Add New Theme
cs_CZ: Přidat nový motiv

en: Here you can search wordpress.org themes library or upload a custom theme file to install a new theme on your site.
cs_CZ: Zde můžete prohledávat knihovnu témat wordpress.org nebo nahrát vlastní soubor motivu a nainstalovat nový motiv na svůj web.

en: Installed Themes List
cs_CZ: Seznam nainstalovaných motivů

en: All your installed themes active as well as inactive will be listed here.
cs_CZ: Zde budou uvedeny všechny vaše nainstalované motivy aktivní i neaktivní.

en: Active Theme
cs_CZ: Aktivní téma

en: Your active theme will be listed here.
cs_CZ: Zde bude uveden váš aktivní motiv.

en: Theme Actions
cs_CZ: Tématické akce

en: You can perform actions for your theme like Activate, Live Preview, Customize and more
cs_CZ: Pro svůj motiv můžete provádět akce, jako je Aktivovat, Živý náhled, Přizpůsobit a další

en: It is recommended to delete themes that you do not plan to use and keep all your themes up to date.
cs_CZ: Doporučuje se odstranit motivy, které neplánujete používat, a udržovat všechna svá témata aktuální.

en: Search Installed Themes
cs_CZ: Hledat nainstalovaná témata

en: Search a theme from the installed themes list.
cs_CZ: Vyhledejte motiv ze seznamu nainstalovaných motivů.

en: Site Health
cs_CZ: Stav webu

en: Here you can get insights on the overall performance and security of your website.
cs_CZ: Zde můžete získat přehled o celkovém výkonu a zabezpečení vašeho webu.

en: It offers recommendations and troubleshooting tools to help you maintain an efficient and secure site.
cs_CZ: Nabízí doporučení a nástroje pro odstraňování problémů, které vám pomohou udržovat efektivní a bezpečný web.

en: Info at a Glance
cs_CZ: Informace na první pohled

en: Here you will get the number of posts, pages, comments, current version of WordPress and theme that you are running.
cs_CZ: Zde získáte počet příspěvků, stránek, komentářů, aktuální verzi WordPressu a téma, které provozujete.

en: Activity
cs_CZ: Aktivita

en: Here you will get a quick summary of recent activity like published posts and comments received on your site.
cs_CZ: Zde získáte rychlý souhrn nedávné aktivity, jako jsou publikované příspěvky a komentáře přijaté na vašem webu.

en: Quick Draft
cs_CZ: Rychlý návrh

en: Use this section for capturing ideas as they come to you, quickly jot down the ideas for new posts.
cs_CZ: Použijte tuto sekci pro zachycení nápadů, jak k vám přicházejí, rychle si zapisujte nápady na nové příspěvky.

en: You can later access these drafts from the Posts section and continue editing them in the full post editor.
cs_CZ: K těmto konceptům můžete později přistupovat ze sekce Příspěvky a pokračovat v jejich úpravách v úplném editoru příspěvků.

en: Events and News
cs_CZ: Události a novinky

en: This widget is a valuable resource for staying informed about the latest happenings in the WordPress community and connecting with other WordPress enthusiasts.
cs_CZ: Tento widget je cenným zdrojem informací o nejnovějším dění v komunitě WordPress a spojení s dalšími nadšenci WordPress.

en: Here you will find updates on new releases, upcoming features, security updates, and general news about the WordPress community.
cs_CZ: Zde najdete aktualizace o nových vydáních, nadcházejících funkcích, aktualizacích zabezpečení a obecné zprávy o komunitě WordPress.

en: This section also shows upcoming WordPress events such as WordCamps, local meetups, and other community gatherings.
cs_CZ: Tato sekce také zobrazuje nadcházející události WordPress, jako jsou WordCamps, místní setkání a další komunitní setkání.

en: Screen Options
cs_CZ: Možnosti obrazovky

en: This useful feature allows you to select the screen elements that you would like to show or hide by using the checkboxes.
cs_CZ: Tato užitečná funkce vám umožňuje pomocí zaškrtávacích políček vybrat prvky obrazovky, které chcete zobrazit nebo skrýt.

en: You will find this option on several pages across your site.
cs_CZ: Tuto možnost najdete na několika stránkách vašeho webu.

en: Click here to add or manage users on your site.
cs_CZ: Kliknutím sem přidáte nebo spravujete uživatele na svém webu.

en: Add New User
cs_CZ: Přidat nového uživatele

en: Add a new user for your site. You can enter user details, password, role, etc.
cs_CZ: Přidejte nového uživatele pro svůj web. Můžete zadat uživatelské údaje, heslo, roli atd.

en: Users List
cs_CZ: Seznam uživatelů

en: All your users with admin role as well as other roles will be listed here.
cs_CZ: Zde budou uvedeni všichni vaši uživatelé s rolí správce a také s dalšími rolemi.

en: Edit User
cs_CZ: Upravit uživatele

en: You can edit the user information, change password, change role and much more with the Edit link here.
cs_CZ: Zde můžete upravit informace o uživateli, změnit heslo, změnit roli a mnoho dalšího pomocí odkazu Upravit.

en: Choose bulk action for selected users: Delete or send password reset link
cs_CZ: Vyberte hromadnou akci pro vybrané uživatele: Smazat nebo odeslat odkaz pro obnovení hesla

en: Change Role
cs_CZ: Změnit roli

en: Here you can bulk change role for the selected users
cs_CZ: Zde můžete hromadně změnit role pro vybrané uživatele

en: Filter Users
cs_CZ: Filtrovat uživatele

en: Filter your users list with their roles
cs_CZ: Filtrujte seznam uživatelů s jejich rolemi

en: Search Users
cs_CZ: Hledat uživatele

en: Search a user from the users list.
cs_CZ: Vyhledejte uživatele ze seznamu uživatelů.

en: Click here to add or manage blog posts on your site.
cs_CZ: Kliknutím sem přidáte nebo spravujete blogové příspěvky na svém webu.

en: Add New Post
cs_CZ: Přidat nový příspěvek

en: Start writing a new blog post for your site.
cs_CZ: Začněte psát nový blogový příspěvek pro svůj web.

en: Posts List
cs_CZ: Seznam příspěvků

en: All the posts owned by all the users on your site will be listed here.
cs_CZ: Zde budou uvedeny všechny příspěvky vlastněné všemi uživateli na vašem webu.

en: Manage Post
cs_CZ: Spravovat příspěvek

en: You can view, edit or delete the posts with the links here.
cs_CZ: Zde si můžete prohlížet, upravovat nebo mazat příspěvky s odkazy.

en: Choose bulk action for selected posts: Quick Edit or Move to Trash.
cs_CZ: Vyberte hromadnou akci pro vybrané příspěvky: Rychlé úpravy nebo Přesunout do koše.

en: Filter Posts by Date
cs_CZ: Filtrovat příspěvky podle data

en: Here you can filter the posts by date.
cs_CZ: Zde můžete filtrovat příspěvky podle data.

en: Filter Posts by Category
cs_CZ: Filtrovat příspěvky podle kategorie

en: Here you can filter the posts by category.
cs_CZ: Zde můžete filtrovat příspěvky podle kategorií.

en: Filter Posts
cs_CZ: Filtrovat příspěvky

en: Filter your posts list by their status like published, drafts, trash, etc.
cs_CZ: Filtrujte seznam příspěvků podle jejich stavu, jako je zveřejněno, koncepty, koš atd.

en: Search Posts
cs_CZ: Hledat příspěvky

en: Search a post from the posts list.
cs_CZ: Vyhledejte příspěvek ze seznamu příspěvků.

en: Click here to add or manage pages on your site.
cs_CZ: Kliknutím sem přidáte nebo spravujete stránky na svém webu.

en: Add New Page
cs_CZ: Přidat novou stránku

en: Start creating a new page for your site.
cs_CZ: Začněte vytvářet novou stránku pro svůj web.

en: Pages List
cs_CZ: Seznam stránek

en: All the pages on your site will be listed here.
cs_CZ: Zde budou uvedeny všechny stránky vašeho webu.

en: Manage Page
cs_CZ: Spravovat stránku

en: You can view, edit or delete the pages with the links here.
cs_CZ: Zde můžete prohlížet, upravovat nebo mazat stránky s odkazy.

en: Choose bulk action for selected pages: Quick Edit or Move to Trash.
cs_CZ: Vyberte hromadnou akci pro vybrané stránky: Rychlé úpravy nebo Přesunout do koše.

en: Filter Pages by Date
cs_CZ: Filtrujte stránky podle data

en: Here you can filter the pages by date.
cs_CZ: Zde můžete filtrovat stránky podle data.

en: Filter Pages
cs_CZ: Filtrovat stránky

en: Filter your pages list by their status like published, drafts, trash, etc.
cs_CZ: Filtrujte seznam stránek podle jejich stavu, jako je zveřejněno, koncepty, koš atd.

en: Search Pages
cs_CZ: Vyhledávání stránek

en: Search a page from the pages list.
cs_CZ: Vyhledejte stránku ze seznamu stránek.

en: The license key was not submitted
cs_CZ: Licenční klíč nebyl předložen

en: The response was malformed
cs_CZ: Odpověď byla nesprávná

en: The license key is invalid
cs_CZ: Licenční klíč je neplatný

en: The license has been saved successfully
cs_CZ: Licence byla úspěšně uložena

en: System Information
cs_CZ: Systémové informace

en: SoftWP version
cs_CZ: Verze SoftWP

en: SoftWP License
cs_CZ: Licence SoftWP

en: Update License
cs_CZ: Aktualizovat licenci

en: License Status :
cs_CZ: Stav licence:

en: License Expires :
cs_CZ: Licence vyprší:

en: Path
cs_CZ: Cesta

en: Server's IP Address
cs_CZ: IP adresa serveru

en: Requires PHP version %1$s or higher
cs_CZ: Vyžaduje verzi PHP %1$s nebo vyšší

en: Not Installed
cs_CZ: Není nainstalováno

en: Installed
cs_CZ: Instalováno

en: Free
cs_CZ: Uvolnit

en: Install for Free
cs_CZ: Nainstalujte zdarma

en: Pro included with your subscription
cs_CZ: Pro je součástí vašeho předplatného

en: Action Buttons
cs_CZ: Akční tlačítka

en: Edit with Photopea
cs_CZ: Upravte pomocí Photopea

en: Compress Image
cs_CZ: Komprimovat obrázek

en: Replace Media
cs_CZ: Vyměňte médium

en: Quality
cs_CZ: Kvalitní

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Save & Close
cs_CZ: Uložit & Blízko

en: Save As
cs_CZ: Uložit jako

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Security Check Failed!
cs_CZ: Bezpečnostní kontrola se nezdařila!

en: Original image attachment not found
cs_CZ: Původní obrázková příloha nebyla nalezena

en: Original image path not found
cs_CZ: Cesta k původnímu obrázku nebyla nalezena

en: File already exists. Please choose another file name
cs_CZ: Soubor již existuje. Zvolte prosím jiný název souboru

en: Failed to decode base64 image data
cs_CZ: Nepodařilo se dekódovat data obrázku base64

en: Failed to create image from data
cs_CZ: Vytvoření obrázku z dat se nezdařilo

en: Unsupported image format
cs_CZ: Nepodporovaný formát obrázku

en: Failed to save the image
cs_CZ: Obrázek se nepodařilo uložit

en: Failed to insert the new image as attachment
cs_CZ: Nepodařilo se vložit nový obrázek jako přílohu

en: Failed to regenerate image sub-sizes
cs_CZ: Nezdařilo se regenerovat dílčí velikosti obrázku

en: Image saved successfully
cs_CZ: Obrázek byl úspěšně uložen

en: Invalid image path.
cs_CZ: Neplatná cesta obrázku.

en: No image ID provided.
cs_CZ: Nebylo zadáno ID obrázku.

en: Unsupported image type.
cs_CZ: Nepodporovaný typ obrázku.

en: Image has been successfully compressed and replaced.
cs_CZ: Obrázek byl úspěšně zkomprimován a nahrazen.

en: Compression and replacement failed.
cs_CZ: Komprese a výměna se nezdařila.

en: No file was uploaded ! Please try again.
cs_CZ: Nebyl nahrán žádný soubor! Zkuste to prosím znovu.

en: There was some error uploading the file ! Please try again.
cs_CZ: Při nahrávání souboru došlo k chybě! Zkuste to prosím znovu.

en: The File type could not be determined. Please upload a permitted file type.
cs_CZ: Nelze určit typ souboru. Nahrajte prosím povolený typ souboru.

en: Please fix the below errors
cs_CZ: Opravte prosím níže uvedené chyby

en: Failed to determine the media file path !
cs_CZ: Nepodařilo se určit cestu k mediálnímu souboru!

en: No folder for the target found !
cs_CZ: Nebyla nalezena žádná složka pro cíl!

en: Please confirm that you accept data loss since you have already run the onboarding process previously
cs_CZ: Potvrďte prosím, že souhlasíte se ztrátou dat, protože jste proces registrace již spustili dříve

en: Please select atleast one page to import
cs_CZ: Vyberte prosím alespoň jednu stránku k importu

en: Downloading and installing required plugins
cs_CZ: Stažení a instalace požadovaných pluginů

en: WordPress requires FTP details, without them you won't be able to install a plugin/theme
cs_CZ: WordPress vyžaduje detaily FTP, bez nich nebudete moci nainstalovat plugin/téma

en: Downloading the template
cs_CZ: Stahování šablony

en: Building your website...
cs_CZ: Tvorba webu...

en: Checking the requirements ...
cs_CZ: Kontrola požadavků...

en: Importing the template
cs_CZ: Import šablony

en: Your website setup is completed
cs_CZ: Nastavení vašeho webu je dokončeno

en: Congratulations
cs_CZ: Gratuluji

en: Increase Website Traffic (SEO)
cs_CZ: Zvýšení návštěvnosti webu (SEO)

en: Improve your site's ranking on search engines
cs_CZ: Zlepšete hodnocení svých stránek ve vyhledávačích

en: SiteSEO ? One Click SEO for WordPress
cs_CZ: SiteSEO – SEO jedním kliknutím pro WordPress

en: Boost your website's search rankings today with the most powerful WordPress SEO plugin. Its lightweight, optimized, and delivers exceptional performance.
cs_CZ: Zvyšte hodnocení svého webu ve vyhledávání ještě dnes pomocí nejvýkonnějšího pluginu WordPress SEO. Je lehký, optimalizovaný a poskytuje výjimečný výkon.

en: Improve Page Speed
cs_CZ: Zlepšete rychlost stránky

en: Improve speed by cache, minify, compress
cs_CZ: Zvyšte rychlost pomocí mezipaměti, minifikujte, komprimujte

en: SpeedyCache ? Cache, Optimization, Performance
cs_CZ: SpeedyCache – mezipaměť, optimalizace, výkon

en: SpeedyCache is an easy to use and powerful WordPress Cache Plugin, it helps you reduce page load time improving User Experience and boosting your Google PageSpeed.
cs_CZ: SpeedyCache je snadno použitelný a výkonný plugin mezipaměti WordPress, který vám pomáhá zkrátit dobu načítání stránky, zlepšuje uživatelský dojem a zvyšuje rychlost Google PageSpeed.

en: Schedule Backups
cs_CZ: Naplánujte zálohování

en: Backup your site on local or remote servers
cs_CZ: Zálohujte svůj web na místní nebo vzdálené servery

en: Backuply ? Backup, Restore, Migrate and Clone
cs_CZ: Zálohování – zálohování, obnovení, migrace a klonování

en: Backuply is a WordPress backup plugin that helps you backup your WordPress website, saving you from loss of data because of server crashes, hacks, dodgy updates, or bad plugins.
cs_CZ: Backuply je zálohovací plugin WordPress, který vám pomůže zálohovat váš web WordPress a ušetří vás před ztrátou dat v důsledku selhání serveru, hacků, pochybných aktualizací nebo špatných pluginů.

en: Sell Products
cs_CZ: Prodávejte produkty

en: Sell physical or digital products
cs_CZ: Prodávejte fyzické nebo digitální produkty

en: Limit Login Attempts
cs_CZ: Omezit pokusy o přihlášení

en: Brute force protection, 2FA, login captcha
cs_CZ: Ochrana hrubou silou, 2FA, přihlašovací captcha

en: Loginizer
cs_CZ: Přihlašovatel

en: Loginizer is a simple and effortless solution that takes care of all your security problems. It comes with default optimal configuration to protect your site from Brute Force attacks.
cs_CZ: Loginizer je jednoduché a snadné řešení, které se postará o všechny vaše bezpečnostní problémy. Dodává se s výchozí optimální konfigurací pro ochranu vašeho webu před útoky hrubou silou.

en: Page Builder
cs_CZ: Tvůrce stránek

en: Page Builder, Drag and Drop website builder
cs_CZ: Tvůrce stránek, Tvůrce webových stránek Drag and Drop

en: Pagelayer is an awesome page builder that allows you to create and design your website instantly in the simplest way possible. Take control over your page content with the most advanced page builder plugin available.
cs_CZ: Pagelayer je úžasný tvůrce stránek, který vám umožní vytvořit a navrhnout váš web okamžitě tím nejjednodušším možným způsobem. Převezměte kontrolu nad obsahem své stránky pomocí nejpokročilejšího dostupného pluginu pro tvorbu stránek.

en: Send Email with SMTP
cs_CZ: Odeslat e-mail pomocí SMTP

en: Providers: Gmail, Outlook, AWS SES & more
cs_CZ: Poskytovatelé: Gmail, Outlook, AWS SES & více

en: GoSMTP ? SMTP for WordPress
cs_CZ: GoSMTP – SMTP pro WordPress

en: GoSMTP allows you to send emails from your WordPress over SMTP or many popular outgoing email service providers. Using these improves your email deliverability.
cs_CZ: GoSMTP vám umožňuje odesílat e-maily z vašeho WordPress přes SMTP nebo mnoho oblíbených poskytovatelů odchozích e-mailových služeb. Jejich používání zlepšuje doručitelnost e-mailů.

en: File Manager
cs_CZ: Správce souborů

en: Manage files with drag & drop editor
cs_CZ: Správa souborů pomocí drag & drop editor

en: FileOrganizer ? Manage WordPress and Website Files
cs_CZ: FileOrganizer – Správa souborů WordPress a webových stránek

en: FileOrganizer is a lightweight and easy-to-use file management plugin for WordPress. Organize and manage your WordPress files with FileOrganizer without any control panel or FTP access.
cs_CZ: FileOrganizer je lehký a snadno použitelný plugin pro správu souborů pro WordPress. Uspořádejte a spravujte své soubory WordPress pomocí FileOrganizer bez jakéhokoli ovládacího panelu nebo přístupu na FTP.

en: Could not import the template !
cs_CZ: Šablonu nelze importovat!

en: Theme template can only be uploaded using FTP !
cs_CZ: Šablonu motivu lze nahrát pouze pomocí FTP!

en: Could not download the theme !
cs_CZ: Téma nelze stáhnout!

en: Could not extract the template !
cs_CZ: Šablonu nelze extrahovat!

en: The response from the server was malformed. Please try again in sometime !
cs_CZ: Odpověď ze serveru byla chybná. Zkuste to prosím někdy znovu!

en: Pagelayer is required to use the templates !
cs_CZ: Pro použití šablon je vyžadován Pagelayer!

en: PopularFX plugin is required to use the templates !
cs_CZ: Pro použití šablon je nutný plugin PopularFX!

en: PopularFX theme is required to use the templates !
cs_CZ: Pro použití šablon je vyžadováno téma PopularFX!

en: The template you submitted is invalid !
cs_CZ: Odeslaná šablona je neplatná!

en: Your Pagelayer version is %1$s while the template requires Pagelayer version higher than or equal to %2$s
cs_CZ: Vaše verze Pagelayer je %1$s, zatímco šablona vyžaduje verzi Pagelayer vyšší nebo rovnou %2$s

en: Your Pagelayer version is %1$s while the onboarding requires Pagelayer version higher than or equal to 1.8.9
cs_CZ: Vaše verze Pagelayer je %1$s, zatímco registrace vyžaduje verzi Pagelayer vyšší nebo rovnou 1.8.9

en: Your PopularFX Plugin version is %1$s while the template requires PopularFX version higher than or equal to %2$s
cs_CZ: Verze vašeho pluginu PopularFX je %1$s, zatímco šablona vyžaduje verzi PopularFX vyšší nebo rovnou %2$s

en: The selected template is a Pro template and you have a free or expired license. Please enter your license key %1$shere%2$s.
cs_CZ: Vybraná šablona je Pro šablona a máte bezplatnou nebo prošlou licenci. Zadejte prosím svůj licenční klíč %1$shere%2$s.

en: There was an error in installing Pagelayer which is required by this template. Please install Pagelayer manually by clicking %1$shere%2$s and then install the template !
cs_CZ: Při instalaci Pagelayer, kterou tato šablona vyžaduje, došlo k chybě. Nainstalujte prosím Pagelayer ručně kliknutím na %1$shere%2$s a poté nainstalujte šablonu!

en: Plugin activated successfully.
cs_CZ: Plugin byl úspěšně aktivován.

en: Plugin installation failed. %1$s requires PHP version %2$s or higher. Your PHP version is %3$s.
cs_CZ: Instalace pluginu se nezdařila. %1$s vyžaduje verzi PHP %2$s nebo vyšší. Vaše verze PHP je %3$s.

en: Plugin installed and activated successfully.
cs_CZ: Plugin byl úspěšně nainstalován a aktivován.

en: Plugin already installed.
cs_CZ: Plugin je již nainstalován.

en: You do not have enough permissions to install theme
cs_CZ: K instalaci motivu nemáte dostatečná oprávnění

en: Theme activated successfully.
cs_CZ: Motiv úspěšně aktivován.

en: The filesystem could not write files to the server!
cs_CZ: Souborový systém nemohl zapisovat soubory na server!

en: Error downloading theme: %1$s
cs_CZ: Chyba při stahování motivu: %1$s

en: Error unzipping theme:
cs_CZ: Chyba při rozbalování motivu:

en: Theme installation failed
cs_CZ: Instalace motivu se nezdařila

en: Theme installed and activated successfully.
cs_CZ: Motiv úspěšně nainstalován a aktivován.

en: Choose a design
cs_CZ: Vyberte si design

en: Search for theme
cs_CZ: Hledat téma

en: All
cs_CZ: Vše

en: Select pages to import
cs_CZ: Vyberte stránky k importu

en: Import stock images ?
cs_CZ: Importovat obrázky z akcií?

en: We try our best to use images that are free to use from legal perspectives. However, we are not liable for any copyright infringement for your site.
cs_CZ: Snažíme se co nejlépe používat obrázky, které jsou z právního hlediska zdarma k použití. Neneseme však odpovědnost za jakékoli porušení autorských práv k vašemu webu.

en: Go Back
cs_CZ: Vraťte se zpět

en: Import Theme Content
cs_CZ: Import obsahu motivu

en: Import Theme Contents
cs_CZ: Import obsahu motivu

en: Congratulations, the template was imported successfully !
cs_CZ: Gratulujeme, šablona byla úspěšně importována!

en: You can now customize the website as per your requirements with the help of Pagelayer or the Customizer.
cs_CZ: Nyní můžete upravit web podle svých požadavků pomocí Pagelayer nebo Customizeru.

en: We strongly recommend you change all images and media. We try our best to use images which are copyright free or are allowed under their licensing. However, we take no responsibilities for the same and recommend you change all media and images !
cs_CZ: Důrazně doporučujeme změnit všechny obrázky a média. Snažíme se co nejlépe používat obrázky, na které se nevztahují autorská práva nebo jsou povoleny na základě jejich licence. Neneseme však za to žádnou odpovědnost a doporučujeme vám změnit všechna média a obrázky!

en: Visit Website
cs_CZ: Navštivte webové stránky

en: WordPress Dashboard
cs_CZ: Ovládací panel WordPress

en: Welcome
cs_CZ: Vítejte

en: Business Type
cs_CZ: Typ podnikání

en: Site Title
cs_CZ: Název webu

en: Goals
cs_CZ: Cíle

en: Choose Template
cs_CZ: Vyberte Šablona

en: Exit
cs_CZ: Výstup

en: Welcome to the Onboarding process!
cs_CZ: Vítejte v procesu registrace!

en: This process will help you choose a professional template for your website and install plugins that you might need to achieve your goal for creating this website
cs_CZ: Tento proces vám pomůže vybrat profesionální šablonu pro váš web a nainstalovat pluginy, které možná budete potřebovat k dosažení svého cíle pro vytvoření tohoto webu

en: It looks like you have already completed the onboarding process. You might lose data if you run the onboarding process again. Select this checkbox to confirm that you agree.
cs_CZ: Zdá se, že jste již dokončili proces registrace. Pokud znovu spustíte proces registrace, můžete přijít o data. Zaškrtnutím tohoto políčka potvrďte, že souhlasíte.

en: Get Started
cs_CZ: Začněte

en: No, I don't want to try an easy setup process
cs_CZ: Ne, nechci zkoušet snadný proces nastavení

en: How would you categorize your website ?
cs_CZ: Jak byste kategorizovali svůj web?

en: This helps us recommend design and functionalities for your website
cs_CZ: To nám pomáhá doporučit design a funkce pro váš web

en: Search for a category
cs_CZ: Vyhledejte kategorii

en: No results match your search criteria
cs_CZ: Vašim kritériím vyhledávání neodpovídají žádné výsledky

en: Previous Step
cs_CZ: Předchozí krok

en: Continue
cs_CZ: Pokračovat

en: Enter the title of your new site
cs_CZ: Zadejte název svého nového webu

en: Can be changed later
cs_CZ: Lze později změnit

en: Enter a title for your website
cs_CZ: Zadejte název svého webu

en: What are you looking to achieve with your new site ?
cs_CZ: Čeho chcete svým novým webem dosáhnout?

en: We will install the appropriate plugins that will add the required functionality to your website
cs_CZ: Nainstalujeme příslušné pluginy, které vašemu webu dodají požadovanou funkcionalitu
