fluid-checkout - en to lv translation catalogue (515 entries)

en: "Add" link button
lv: "Pievienot" saites poga

en: (Required)
lv: (Obligāti)

en: (experimental)
lv: (eksperimentāls)

en: (originally "%s")
lv: (sākotnēji "%s")

en: * For as long as you have an active subscription.
lv: * Kamēr jums ir aktīvs abonements.

en: 1 column
lv: 1 sleja

en: 2 columns
lv: 2 kolonnas

en: 226 EUR value (Save 42%)
lv: 226 EUR vērtība (ietaupiet 42%)

en: <a href="%s" target="_blank">Purchase a new license key</a> and continue to receive updates and support.
lv: <a href="%s" target="_blank">Pērciet jaunu licences atslēgu</a> un turpiniet saņemt atjauninājumus un atbalstu.

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to get your license key, or <a href="%s" target="_blank">purchase a new license key</a>.
lv: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Pieejiet savā kontā</a>, lai saņemtu licences atslēgu, vai <a href="%s" target="_blank">iegādājieties jaunu licences atslēgu</a>.

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to renew your license key and continue to receive updates and support.
lv: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Pieejiet savā kontā</a>, lai atjaunotu licences atslēgu un turpinātu saņemt atjauninājumus un atbalstu.

en: <a target="_blank" href="%s">Upgrade to PRO</a> to unlock more options.
lv: <a target="_blank" href="%s">Atjauniniet uz PRO</a>, lai atslēgtu vairāk iespēju.

en: <p>Fluid Checkout needs the classic WooCommerce shortcode-based checkout form to work. When using the Divi Builder to customize the look and feel of the checkout page, the classic shortcodes are replaced with custom widgets from the Divi Builder for each part of the checkout page. These custom widgets are not compatible with Fluid Checkout.</p><p>Please edit your checkout page replacing the Divi Builder widgets with the a text widget containing the shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>
lv: <p>Plūdenai kasei ir nepieciešama klasiskā WooCommerce kases veidlapa, kas balstīta uz īsajiem kodiem, lai tā darbotos. Izmantojot Divi Builder, lai pielāgotu kases lapas izskatu, klasiskās īsās kodes tiek aizstātas ar pielāgotiem logrīkiem no Divi Builder katrai kases lapas daļai. Šie pielāgotie logrīki nav saderīgi ar Fluid Checkout.</p><p>Lūdzu rediģējiet savu kases lapu, aizstājot Divi Builder logrīkus ar teksta logrīku, kas satur īsceļu kodu <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>

en: <p>This widget has been replaced by Fluid Checkout. </p><p>When using Fluid Checkout, the checkout page needs to use the original WooCommerce shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code> to work properly.</p><p>For more information, visit the Fluid Checkout documentation.</p>
lv: <p>Šis logrīks ir aizstāts ar Fluid Checkout. </p><p>Ja izmantojat Fluid Checkout, lai kases lapa darbotos pareizi, tajā jāizmanto oriģinālais WooCommerce saīsinātais kods <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p><p>Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet Fluid Checkout dokumentāciju.</p>

en: <p>We detected that you are using the plugins Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (free and PRO) by CodeRockz. Integration with these plugins have been moved to Fluid Checkout PRO.</p>
lv: <p>Mēs atklājām, ka jūs izmantojat CodeRockz spraudņus Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (bezmaksas un PRO). Integrācija ar šiem spraudņiem ir pārcelta uz Fluid Checkout PRO.</p>

en: <strong>%1$s</strong> requires <strong>%2$s</strong> to be installed and activated. <a href="%4$s">%3$s</a>
lv: <strong>%1$s</strong> ir jāinstalē un jāaktivizē <strong>%2$s</strong>. <a href="%4$s">%3$s</a>

en: Account matching
lv: Kontu saskaņošana

en: Account matching / user matching
lv: Kontu saskaņošana / lietotāju saskaņošana

en: Account password
lv: Konta parole

en: Action link on the order summary at checkout.
lv: Rīcības saite pasūtījuma kopsavilkumā pie kases.

en: Activate %s
lv: Aktivizēt %s

en: Activated
lv: Aktivēts

en: Add %s
lv: Pievienot %s

en: Add billing phone field to the checkout form.
lv: Pievienojiet norēķinu tālruņa lauku izrakstīšanās veidlapai.

en: Add extra fields to the checkout form
lv: Papildu lauku pievienošana kases veidlapai

en: Add shipping phone field to the checkout form.
lv: Piegādes tālruņa lauka pievienošana izrakstīšanās veidlapai.

en: Add widget areas to the cart page
lv: Rīknes laukumu pievienošana grozs lapai

en: Add widget areas to the checkout page
lv: Rīkloku apgabalu pievienošana izrakstīšanās lapai

en: Add widget areas to the order pay page
lv: Rīkojuma apmaksas lapas logrīku pievienošana

en: Add widget areas to the thank you page
lv: Pateicības lapas logrīku pievienošana

en: Add-ons
lv: Papildinājumi

en: Additional header sections
lv: Papildu galvenes sadaļas

en: Additional notes
lv: Papildu piezīmes

en: Address Book
lv: Adrešu grāmata

en: Address book
lv: Adrešu grāmata

en: Adds an extra shipping email and shipping phone field to the shipping address section.
lv: Pievieno papildu piegādes e-pasta un piegādes tālruņa lauku piegādes adreses sadaļai.

en: After Shipping Address
lv: Pēc nosūtīšanas adrese

en: After order sections
lv: Pēc pasūtījuma sadaļas

en: After shipping address
lv: Pēc nosūtīšanas adreses

en: After the cart actions
lv: Pēc grozā veiktajām darbībām

en: After the cart items section
lv: Pēc sadaļas ar grozā esošajiem priekšmetiem

en: After the order items section
lv: Pēc pasūtījuma elementu sadaļas

en: After the order overview
lv: Pēc pasūtījuma pārskata

en: After the order overview and payment instructions
lv: Pēc pasūtījuma pārskata un maksājuma norādījumiem

en: After the order summary
lv: Pēc pasūtījuma kopsavilkuma

en: After the order totals
lv: Pēc pasūtījuma kopsummas

en: After the progress bar
lv: Pēc progresa joslas

en: After the shipping section
lv: Pēc nosūtīšanas sadaļas

en: All PRO features + All add-ons for a special price.
lv: Visas PRO funkcijas + visi papildinājumi par īpašu cenu.

en: All add-ons are sold separately and require the <strong>Fluid Checkout Lite</strong> plugin to be installed and activated, except when noted.
lv: Visi papildinājumi tiek pārdoti atsevišķi, un tiem ir nepieciešams instalēt un aktivizēt <strong>Fluid Checkout Lite</strong> spraudni, izņemot gadījumus, kad tas ir norādīts.

en: All future add-ons *
lv: Visi turpmākie papildinājumi *

en: All prices shown in EUR. If there are any divergencies with the prices on our website, the offers shown on the website superseed these and will be applied.
lv: Visas cenas norādītas EUR. Ja cenas atšķiras no mūsu tīmekļa vietnē norādītajām cenām, tiks piemēroti tīmekļa vietnē norādītie piedāvājumi, kas tos aizstāj.

en: Allow customers to add a gift message and other gift related options to the order.
lv: Ļaujiet klientiem pievienot pasūtījumam dāvanas ziņojumu un citas ar dāvanu saistītas iespējas.

en: Allow customers to change product quantities or removing items directly at the checkout page.
lv: Ļaujiet klientiem mainīt produktu daudzumus vai izņemt preces tieši kases lapā.

en: Allows customers to make payments for orders that are either created manually by the store admin or not completed during checkout.
lv: Ļauj klientiem veikt maksājumus par pasūtījumiem, kurus veikala administrators ir izveidojis manuāli vai kuri nav pabeigti izrakstīšanās laikā.

en: Already have an account?
lv: Jums jau ir konts?

en: Always show
lv: Vienmēr parādiet

en: An account will be created with the information provided at checkout when completing the order.
lv: Konts tiks izveidots, izmantojot informāciju, kas norādīta pie kases, pabeidzot pasūtījumu.

en: Apartment, unit, building, floor, etc.
lv: Dzīvoklis, vienība, ēka, stāvs utt.

en: Apply styles to the Stripe payment form fields
lv: Stilu piemērošana Stripe maksājumu veidlapas laukiem

en: As a step after shipping
lv: Kā posms pēc nosūtīšanas

en: As a step before shipping
lv: Kā posms pirms nosūtīšanas

en: As a sub-step after the shipping address section
lv: Kā apakšposms pēc piegādes adreses sadaļas

en: As a sub-step before the payment section
lv: Kā apakšposms pirms maksājuma sadaļas

en: As a sub-step before the shipping address section
lv: Kā apakšposms pirms piegādes adreses sadaļas

en: As a substep after payment methods
lv: Kā pakāpiens pēc maksājumu metodēm

en: As a substep before payment methods
lv: Kā pakāpiens pirms maksājumu metodēm

en: Associate the guest customer's orders with their existing account when an account already exists with the customer's contact details.
lv: Saistīt viesa klienta pasūtījumus ar viņa esošo kontu, ja konts ar klienta kontaktinformāciju jau ir izveidots.

en: Avoid delivery delays and unsatisfied customers. Collect the <strong>correct address information</strong> from the first time they buy with you.
lv: Izvairieties no piegādes kavējumiem un neapmierinātiem klientiem. Apkopojiet <strong>pareizo adreses informāciju</strong> jau pirmajā pirkuma reizē.

en: Bars
lv: Bāri

en: Before Shipping Address
lv: Pirms nosūtīšanas adrese

en: Before checkout steps
lv: Pirms izrakstīšanās veicamie soļi

en: Before coupon codes section
lv: Pirms kuponu kodu sadaļas

en: Before shipping address
lv: Pirms nosūtīšanas adrese

en: Before the cart actions
lv: Pirms ratiņu darbībām

en: Before the cart items section
lv: Pirms grozā esošo preču sadaļas

en: Before the checkout steps
lv: Pirms izrakstīšanās soļiem

en: Before the order items section
lv: Pirms pasūtījuma elementu sadaļas

en: Before the order summary
lv: Pirms pasūtījuma kopsavilkuma

en: Before the order totals
lv: Pirms pasūtījuma kopsummas

en: Before the progress bar
lv: Pirms progresa joslas

en: Before the shipping section
lv: Pirms nosūtīšanas sadaļas

en: Below the order summary
lv: Zem pasūtījuma kopsavilkuma

en: Below the payment section
lv: Zem maksājumu sadaļas

en: Billing address
lv: Norēķinu adrese

en: Billing phone
lv: Norēķinu tālrunis

en: Both below the payment section and the order summary
lv: Gan zem maksājuma sadaļas, gan pasūtījuma kopsavilkuma

en: Boxed
lv: Iepakojumā

en: Breadcrumbs
lv: Maizes drupatas

[ctx: Button label for applying coupon codes]
en: Apply
lv: Piesakies

en: Captcha position
lv: Captcha pozīcija

[ctx: Captcha position]
en: Before place order button
lv: Pirms vietas pasūtījuma pogas

[ctx: Captcha position]
en: Before place order section
lv: Pirms veikt pasūtījumu sadaļā

en: Carrier:
lv: Pārvadātājs:

en: Cart elements
lv: Groziņa elementi

en: Cart items
lv: Grozā esošās preces

en: Cart items count
lv: Grozā esošo vienību skaits

en: Cart layout
lv: Groziņa izkārtojums

en: Cart optimizations
lv: Groziņa optimizācija

en: Cart total:
lv: Kopējais grozs:

en: Change email address to: {suggestion-value}
lv: Mainīt e-pasta adresi uz: {priekšlikums-vērtība}

en: Change visibility for the company name field for the billing address section on the checkout form.
lv: Mainīt uzņēmuma nosaukuma lauka redzamību norēķinu adreses sadaļā izrakstīšanas veidlapā.

en: Change visibility for the company name field for the shipping address section on the checkout form.
lv: Mainiet uzņēmuma nosaukuma lauka redzamību izrakstīšanās adreses sadaļā izrakstīšanās veidlapas sadaļā.

en: Change: %s
lv: Izmaiņas: %s

en: Changes the layout of order details on the thank you page and account pages.
lv: Mainīts pasūtījuma informācijas izkārtojums pateicības lapā un konta lapās.

en: Changes the layout of order pay page for existing orders pending payment from the customer.
lv: Maina pasūtījumu apmaksas lapas izkārtojumu esošajiem pasūtījumiem, kas gaida klienta maksājumu.

en: Check if there are any <a href="%s">integration options</a> available for other plugins you have installed.
lv: Pārbaudiet, vai citiem instalētajiem spraudņiem ir pieejamas kādas <a href="%s">integrācijas opcijas</a>.

en: Checkbox for "Same as shipping/billing address" checked by default
lv: Pēc noklusējuma atzīmēta izvēles rūtiņa "Tāda pati kā piegādes/norēķinu adrese".

en: Checkout
lv: Izrakstīšanās no

en: Checkout Below Place Order
lv: Checkout Zemāk Vieta pasūtījumam

en: Checkout Header - Desktop
lv: Kases galvene - darbvirsma

en: Checkout Header - Mobile
lv: Checkout Header - Mobilais

en: Checkout Order Summary
lv: Kases pasūtījuma kopsavilkums

en: Checkout Sidebar
lv: Kases sānu josla

en: Checkout elements
lv: Izrakstīšanās elementi

en: Checkout fields
lv: Izrakstīšanās lauki

en: Checkout layout
lv: Checkout izkārtojums

en: Checkout options
lv: Izrakstīšanās opcijas

en: Checkout progress
lv: Izrakstīšanās progress

[ctx: Checkout step title]
en: Billing
lv: Rēķini

[ctx: Checkout step title]
en: Contact
lv: Sazinieties ar

[ctx: Checkout step title]
en: Payment
lv: Maksājums

[ctx: Checkout step title]
en: Shipping
lv: Piegāde

[ctx: Checkout substep change link label]
en: Change
lv: Mainīt

[ctx: Checkout substep save link label]
en: Save changes
lv: Izmaiņu saglabāšana

en: Choose a background color for the checkout page footer. Only applies when using the distraction free header and footer.
lv: Izvēlieties fona krāsu izrakstīšanās lapas pēdiņai. Attiecas tikai tad, ja tiek izmantota no uzmanības novēršanas atbrīvota galvene un apakšējā daļa.

en: Choose a background color for the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
lv: Izvēlieties fona krāsu kases lapas galvenei. Attiecas tikai tad, ja tiek izmantots no uzmanības novēršanas brīvs header un footer.

en: Choose a background color for the checkout page. Color is applied to the <em>body</em> element.
lv: Izvēlieties fona krāsu kases lapai. Krāsa tiek piemērota elementam <em>body</em>.

en: Choose a background color for the order summary section.
lv: Izvēlieties pasūtījuma kopsavilkuma sadaļas fona krāsu.

en: Choose an image to be displayed on the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
lv: Izvēlieties attēlu, kas tiks rādīts kases lapas galvenē. Attiecas tikai tad, ja tiek izmantots no uzmanības novēršanas brīvs header un footer.

en: Choose in which position to display the order actions.
lv: Izvēlieties, kurā pozīcijā attēlot pasūtījuma darbības.

en: Choose in which position to display the section.
lv: Izvēlieties, kurā pozīcijā parādīt sadaļu.

en: Choose in which position to display the shipping methods section.
lv: Izvēlieties, kurā pozīcijā parādīt piegādes metožu sadaļu.

en: Choose in which step to display the billing phone field.
lv: Izvēlieties, kurā solī parādīt norēķinu tālruņa lauku.

en: Choose in which step to display the shipping phone field.
lv: Izvēlieties, kurā solī parādīt nosūtīšanas tālruņa lauku.

en: Choose the style of the progress bar.
lv: Izvēlieties progresa joslas stilu.

en: Choose where to display the available coupons section on the checkout page.
lv: Izvēlieties, kur izvietot pieejamo kuponu sadaļu izrakstīšanās lapā.

en: Choose which address to save as the shipping address for local pickup orders.
lv: Izvēlieties, kuru adresi saglabāt kā piegādes adresi vietējās saņemšanas pasūtījumiem.

[ctx: Clear image selection on admin pages.]
en: Remove image
lv: Noņemt attēlu

en: Click to go to the order summary
lv: Noklikšķiniet, lai pārietu uz pasūtījuma kopsavilkumu

en: Close and continue with checkout
lv: Aizveriet un turpiniet izrakstīšanos

[ctx: Close button aria-label]
en: Close
lv: Aizvērt

en: Collapsed
lv: Salikts

en: Collect and <strong>validate EU VAT numbers at the checkout page</strong>, removes tax charges on reverse charge basis and confirms customer location when needed.
lv: Ievāc un <strong>apstiprina ES PVN numurus izrakstīšanās lapā</strong>, noņem nodokļu maksājumus, pamatojoties uz apgrieztās maksāšanas principu, un vajadzības gadījumā apstiprina klienta atrašanās vietu.

en: Company name field for billing address
lv: Uzņēmuma nosaukuma lauks norēķinu adresei

en: Company name field for shipping address
lv: Uzņēmuma nosaukuma lauks piegādes adresei

en: Confirm
lv: Apstipriniet

en: Contact
lv: Sazinieties ar

en: Contact step
lv: Kontakta solis

en: Continue
lv: Turpināt

en: Controls whether to use the distraction free page header and footer or keep the currently active theme's header and footer.
lv: Kontrolē, vai izmantot lappuses galveni un apakšējo daļu, kas novērš uzmanību, vai saglabāt pašreiz aktīvās tēmas galveni un apakšējo daļu.

en: Coupon codes
lv: Kuponu kodi

en: Create an account
lv: Izveidot kontu

en: Cross-sells
lv: Savstarpējie pārdevumi

en: Custom fields
lv: Pielāgotie lauki

en: Dark mode
lv: Tumšais režīms

en: Dashboard
lv: Vadības panelis

en: Debug mode
lv: Dzesēšanas režīms

en: Debug options
lv: Dzesēšanas opcijas

en: Default button style
lv: Noklusējuma pogas stils

en: Define the position to display "Place order" and terms checkbox section.
lv: Definēt pozīciju, kurā tiek parādīta sadaļa "Place order" un nosacījumi izvēles rūtiņas sadaļā.

en: Define the position to display the captcha section. Some positions might not work depending on the captcha type chosen.
lv: Definējiet pozīciju, kurā tiks parādīta captcha sadaļa. Dažas pozīcijas var nedarboties atkarībā no izvēlētā captcha tipa.

en: Define the visibility of the additional order notes field.
lv: Nosakiet papildu pasūtījuma piezīmju lauka redzamību.

en: Design template
lv: Dizaina veidne

en: Design templates, optimized cart and order received pages, account matching, and much more.
lv: Dizaina veidnes, optimizēta grozs un saņemto pasūtījumu lapas, kontu saskaņošana un daudz kas cits.

en: Did you mean %s?
lv: Vai jūs domājāt %s?

en: Disable the theme checkout options
lv: Atslēgt tēmas izrakstīšanās opcijas

en: Dismiss
lv: Atbrīvot

en: Display as a cart section
lv: Rādīt kā grozu sadaļu

en: Display checkout sidebar widgets only when viewing the last checkout step on mobile devices when using multi-step checkout layout
lv: Rādīt kases sānjoslas logrīkus tikai tad, kad mobilajās ierīcēs tiek skatīts pēdējais kases posms, ja tiek izmantots vairāku posmu kases izkārtojums.

en: Display express checkout buttons in one line for larger screens
lv: Rādīt ekspress izrakstīšanās pogas vienā rindā lielākiem ekrāniem

en: Display gift message and other gift options at the checkout page
lv: Dāvanu ziņojuma un citu dāvanu iespēju rādīšana izrakstīšanās lapā

en: Display message when an account exists with the email address provided
lv: Rādīt ziņojumu, ja ar norādīto e-pasta adresi ir izveidots konts

en: Display new sections and change order of sections on email notifications. Styles of order details on email notifications remain unchanged.
lv: Jaunu sadaļu rādīšana un sadaļu secības maiņa e-pasta paziņojumos. Pasūtījuma informācijas stili e-pasta paziņojumos paliek nemainīgi.

en: Display order progress from the theme
lv: Rādīt pasūtījuma progresu no tēmas

en: Display the "Add" link buttons in lowercase
lv: Rādīt saites "Pievienot" pogas ar mazajiem burtiem

en: Display the cart page with a layout similar to the checkout page.
lv: Rādīt grozu lapu ar izkārtojumu, kas līdzīgs izrakstīšanās lapai.

en: Display the checkout progress bar when using multi-step checkout layout
lv: Rādīt izrakstīšanās progresa joslu, ja tiek izmantots vairāku soļu izkārtojums

en: Display the coupon codes section title
lv: Rādīt kuponu kodu sadaļas virsrakstu

en: Display the form field labels visible on the page
lv: Parādīt lapā redzamos formas lauku marķējumus

en: Display the gift message as part of the order details table instead of a separate section
lv: Dāvanu ziņojuma parādīšana kā pasūtījuma informācijas tabulas daļas, nevis atsevišķas sadaļas vietā.

en: Display the gift message fields always expanded
lv: Dāvanu ziņojuma lauku rādīšana vienmēr izvērstā veidā

en: Display the order details with wide layout on the thank you page
lv: Parādiet pasūtījuma informāciju ar plašu izkārtojumu pateicības lapā

en: Display the order status progress bar
lv: Rādīt pasūtījuma statusa progresa joslu

en: Display widgets below the checkout header for mobile devices. Only displayed if using the plugin's checkout header.
lv: Rīkrīku rādīšana zem kases galvenes mobilajām ierīcēm. Tiek rādīts tikai tad, ja tiek izmantota spraudņa kases galvene.

en: Display widgets below the place order button at the checkout page.
lv: Rīknes rādīšana zem pasūtījuma veikšanas pogas izrakstīšanās lapā.

en: Display widgets inside the order summary at the checkout page.
lv: Rīkrīku rādīšana pasūtījuma kopsavilkuma iekšpusē izrakstīšanās lapā.

en: Display widgets on the checkout footer. Only displayed if using the plugin's checkout footer.
lv: Rīknes logrīku rādīšana kases pēdiņā. Tiek rādīts tikai tad, ja tiek izmantota spraudņa kases pēdiņa.

en: Display widgets on the checkout header for large screens. Only displayed if using the plugin's checkout header.
lv: Rīkrīku rādīšana kases galvenē lielos ekrānos. Tiek rādīts tikai tad, ja tiek izmantota spraudņa kases galvene.

en: Display widgets on the checkout sidebar after the order summary.
lv: Rīknes rādīšana izrakstīšanās sānjoslā pēc pasūtījuma kopsavilkuma.

en: Displays the express checkout section at checkout when supported payment gateways have this feature enabled.
lv: Rāda ekspress izrakstīšanās sadaļu izrakstīšanās laikā, ja atbalstītajiem maksājumu vārtejiem šī funkcija ir iespējota.

en: Distraction free header and footer
lv: Virsraksts un pēdiņa, kas novērš uzmanību

en: Do not change placeholders
lv: Nemainiet vietzīmes

en: Do not display the cart items errors message at the top of the checkout page. When submitting the checkout form to complete the purchase, these error messages will always be displayed.
lv: Izrakstīšanās lapas augšpusē nerādiet ziņu par grozā esošo preču kļūdām. Nosūtot kases veidlapu, lai pabeigtu pirkumu, šie kļūdu ziņojumi tiks rādīti vienmēr.

en: Do not hide "Address line 2" fields behind a link button
lv: Neslēpiet "Adreses 2. rindas" laukus aiz saites pogas.

en: Do not save any shipping address
lv: Nesaglabājiet nevienu piegādes adresi

en: Do not show
lv: Neparādiet

en: Don't show this again
lv: Neparādiet to vēlreiz

en: EU-VAT Assistant
lv: ES PVN maksātāja palīgs

en: Edit cart
lv: Rediģēt grozs

en: Edit cart contents at checkout page
lv: Grozījuma satura rediģēšana izrakstīšanās lapā

en: Edit cart link
lv: Rediģēt grozs saiti

en: Edit the checkout page
lv: Izrakstīšanās lapas rediģēšana

en: Enable Mail Check: (disabled feature)
lv: Ieslēgt pasta pārbaudi: (funkcija ir atspējota)

en: Enable cart page optimizations
lv: Iespēja optimizēt grozu lapu

en: Enable custom shipping email field
lv: Ieslēgt pielāgotu piegādes e-pasta lauku

en: Enable dark mode
lv: Ieslēgt tumšo režīmu

en: Enable integrated coupon code section
lv: Ieslēgt integrēto kupona kodu sadaļu

en: Enable international phone number fields
lv: Iespējot starptautisko tālruņa numuru laukus

en: Enable options to edit cart items on the checkout page
lv: Iespēja rediģēt grozā esošās preces izrakstīšanās lapā

en: Enable order details customizations on email notifications
lv: Iespēja pielāgot pasūtījuma informāciju e-pasta paziņojumos

en: Enable order pay page optimizations
lv: Iespēja veikt pasūtījuma apmaksas lapas optimizāciju

en: Enable phone number validation based on country rules
lv: Iespējot tālruņa numura validēšanu, pamatojoties uz valsts noteikumiem

en: Enable thank you page and order details optimizations
lv: Iespēja optimizēt pateicības lapu un pasūtījuma informāciju

en: Enable the account matching feature
lv: Kontu atbilstības funkcijas ieslēgšana

en: Enable the express checkout section
lv: Ieslēgt ekspress izrakstīšanās sadaļu

en: Enable wide layout on "My account" page.
lv: Iespējot plašu izkārtojumu lapā "Mans konts".

en: Enhance your checkout experience with these add-ons.
lv: Uzlabojiet izrakstīšanās pieredzi, izmantojot šos papildinājumus.

en: Enhanced select fields
lv: Uzlabotie atlases lauki

en: Enter your code here
lv: Ievadiet savu kodu šeit

en: Error:
lv: Kļūda:

en: Expanded
lv: Paplašināts

en: Expired on %s.
lv: Derīguma termiņš beidzās %s.

en: Express Checkout buttons from supported payment methods
lv: Atbalstīto maksājumu metožu Express Checkout pogas

en: Express checkout
lv: Ekspress izrakstīšanās

en: Extend all the goodness of Fluid Checkout to your cart page and thank you pages.
lv: Paplašiniet visas Fluid Checkout priekšrocības uz savu grozu lapu un pateicības lapām.

en: Fix automatic zoom-in on form fields
lv: Veidlapu lauku automātiskās tālummaiņas labošana

en: Fixed line
lv: Fiksētā līnija

en: Fluid Checkout
lv: Šķidruma pārbaude

en: Fluid Checkout PRO
lv: Šķidruma pārbaude PRO

en: Fluid Checkout PRO – Bundle
lv: Fluid Checkout PRO - komplekts

en: Fluid Checkout and Delivery Date plugins by CodeRockz
lv: CodeRockz izstrādātie šķidruma izrakstīšanās un piegādes datuma spraudņi

en: Fluid Checkout database update
lv: Fluid Checkout datubāzes atjaunināšana

en: Fluid Checkout database updated successfully
lv: Veiksmīgi atjaunināta Fluid Checkout datubāze

en: Fluid Checkout is not compatible with the Divi Builder checkout layout
lv: Fluid Checkout nav saderīgs ar Divi Builder izrakstīšanās izkārtojumu

en: Footer background color
lv: Footer fona krāsa

en: Force billing and shipping addresses to the same (single section)
lv: Piespiedu norēķinu un piegādes adreses uz vienu un to pašu (viena sadaļa).

en: Force wide layout on WooCommerce pages
lv: Izspiest plašu izkārtojumu WooCommerce lapās

en: Format phone numbers according to the rules for each country.
lv: formatējiet tālruņa numurus atbilstoši katras valsts noteikumiem.

en: General styles for the checkout steps, order summary and other sections. <br>Might also apply to other pages such as the Cart, Order Received and View Order pages.
lv: Vispārīgi stili izrakstīšanās soļiem, pasūtījuma kopsavilkumam un citām sadaļām. <br>Mazāk var attiekties arī uz citām lapām, piemēram, Grozs, Saņemtais pasūtījums un Skatīt pasūtījumu.

en: Germanized PRO multistep checkout feature needs to be disabled when using Fluid Checkout
lv: Izmantojot Fluid Checkout, jādeaktivizē PRO daudzpakāpju izrakstīšanās funkcija

en: Get the Bundle – Only 129 EUR
lv: Iegādājieties komplektu - tikai 129 EUR

en: Get this add-on &mdash; 29 EUR
lv: Iegūt šo papildinājumu &mdash; 29 EUR

en: Get this add-on &mdash; 39 EUR
lv: Iegūt šo papildinājumu &mdash; 39 EUR

en: Get this add-on &mdash; 59 EUR
lv: Iegūt šo papildinājumu &mdash; 59 EUR

en: Gift message
lv: Dāvanu ziņojums

en: Gift messages and packing slips
lv: Dāvanu sūtījumi un iesaiņojuma lapas

en: Gift options
lv: Dāvanu iespējas

en: Go to Germanized settings
lv: Pārejiet uz vāciski iestatījumiem

en: Go to Plugin Search
lv: Pārejiet uz spraudņa meklēšana

en: Go to the home page
lv: Dodieties uz sākuma lapu

en: Google Address Autocomplete
lv: Google adrešu automātiskā papildināšana

en: Great! Your checkout page is now running on Fluid Checkout.
lv: Lieliski! Jūsu izrakstīšanās lapa tagad darbojas ar Fluid Checkout.

en: HTML color value. ie: #f3f3f3
lv: HTML krāsas vērtība. ti: #f3f3f3f3

en: Header
lv: Virsraksts

en: Header and footer
lv: Virsraksts un pēdiņa

en: Header and footer template
lv: Virsraksta un kājenes veidne

en: Header and footer templates
lv: Sadaļas un kājenes veidnes

en: Header background color
lv: Virsraksta fona krāsa

en: Here are a few resources for you to get started:
lv: Šeit ir sniegti daži resursi, lai sāktu darbu:

en: Hidden
lv: Slēptais

en: Hidden (remove field)
lv: Slēptas (noņemt lauku)

en: Hide cart items errors at the checkout page
lv: Paslēpt grozā esošās kļūdas izrakstīšanās lapā

en: Hide optional fields behind a link button
lv: Neobligāto lauku slēpšana aiz saites pogas

en: Highlight the billing address section in the checkout form
lv: Izceliet norēķinu adreses sadaļu izrakstīšanās veidlapā.

en: Highlight the order totals row in the order summary table
lv: Pasvītrot pasūtījuma kopsummas rindu pasūtījuma kopsavilkuma tabulā

en: Highlight the shipping address section in the checkout form
lv: Izceliet piegādes adreses sadaļu kases veidlapā

en: I already have it – Hide this offer
lv: Man jau ir - Paslēpt šo piedāvājumu

en: I need help!
lv: Man vajadzīga palīdzība!

en: If checked informs typos in email to users. (This feature has been disabled because Fluid Checkout offers the feature. Changes to this option will not take effect)
lv: Ja ir atzīmēts, informē lietotājus par pārrakstīšanās kļūdām e-pastā. (Šī funkcija ir atspējota, jo Fluid Checkout piedāvā šo funkciju. Šīs opcijas izmaiņas nestāsies spēkā).

en: If field is set as "optional", which is the default visibility state, no changes will be applied to let other plugins apply any changes they need.
lv: Ja lauks ir iestatīts kā "izvēles", kas ir noklusējuma redzamības stāvoklis, netiks piemērotas nekādas izmaiņas, lai citi spraudņi varētu piemērot nepieciešamās izmaiņas.

en: If you ever need help, <a href="%s" target="_blank">open a support ticket</a> on our official support channel.
lv: Ja jums ir nepieciešama palīdzība, <a href="%s" target="_blank">atveriet atbalsta biļeti</a> mūsu oficiālajā atbalsta kanālā.

en: Ignore additional checkout required fields when paying with a compatible express checkout payment gateway
lv: Ignorēt papildu kases obligātos laukus, ja maksājums tiek veikts, izmantojot saderīgu ātrās kases maksājumu vārteju.

[ctx: Image uploader.]
en: No image selected.
lv: Nav atlasīts neviens attēls.

en: Initial state for the expansible order summary section on mobile.
lv: Sākotnējais stāvoklis paplašināmā pasūtījuma kopsavilkuma sadaļā mobilajā ierīcē.

en: Inside the cart items section
lv: Sadaļā "Grozā esošās preces

en: Inside the order items section
lv: Sadaļas "Pasūtījuma priekšmeti" iekšpusē

en: Inside the order overview
lv: Pasūtījuma pārskats

en: Inside the order summary
lv: Pasūtījuma kopsavilkuma iekšpusē

en: Installed &mdash; Activate
lv: Instalēts &mdash; Aktivizēt

en: Integrated coupon code field on the cart page
lv: Integrēts kupona koda lauks grozu lapā

en: Integrations
lv: Integrācija

en: International phone numbers
lv: Starptautiskie tālruņa numuri

en: It is recommended to keep this option checked to reduce the number of open input fields, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">read the research</a>.
lv: Ieteicams atstāt šo opciju atzīmētu, lai samazinātu atvērto ievades lauku skaitu, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">lasiet pētījumu</a>.

en: It is recommended to keep this option enabled for a better user experience.
lv: Ieteicams saglabāt šo opciju ieslēgtu, lai uzlabotu lietotāja pieredzi.

en: Layout &amp; design
lv: izkārtojums & amp; dizains

en: Layout of cross-sell items on the cart page.
lv: Šķērseniskās pārdošanas elementu izkārtojums grozā.

en: Let customers <strong>save multiple shipping and billing addresses</strong> on their account and choose which ones to use at checkout and cart pages.
lv: Ļaujiet klientiem <strong>saglabāt savā kontā vairākas piegādes un norēķinu adreses</strong> un izvēlēties, kuras no tām izmantot pie kases un grozā.

en: License key cancelled.
lv: Licences atslēga atcelta.

en: License keys
lv: Licences atslēgas

en: Link to shop page
lv: Saite uz veikala lapu

en: Load unminified assets
lv: Iekraut neminizētus aktīvus

en: Local pickup
lv: Vietējā savākšana

en: Local pickup and in-store collection
lv: Vietējā saņemšana un savākšana veikalā

[ctx: Log in link label at checkout contact step]
en: Log in
lv: Piesakieties

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue as a guest
lv: Vai turpināt kā viesis

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue below
lv: Vai turpiniet tālāk

en: Log in to your account
lv: Piesakieties savā kontā

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Log out</a>
lv: Autorizējies kā %1$s. <a href="%2$s">Atstājies</a>

en: Logo image
lv: Logotipa attēls

en: Make the checkout progress bar stay visible while scrolling
lv: Nodrošināt, lai izrakstīšanās progresa josla būtu redzama ritināšanas laikā

en: Make the labels of optional field "Add" link button as <code>lowercase</code> (ie. "Add phone number" instead of "Add Phone Number"). This option also affects the link buttons for coupon code fields.
lv: Izvēles lauka "Pievienot" saites pogas etiķetes veidojiet kā <code>mazais burts</code> (t.i., "Pievienot tālruņa numuru", nevis "Pievienot tālruņa numuru"). Šī opcija ietekmē arī kupona koda lauku saites pogas.

en: Make the order summary stay visible on the cart page while scrolling
lv: Pasūtījuma kopsavilkuma saglabāšana redzamā vietā grozā ritināšanas laikā

en: Make the order summary stay visible while scrolling
lv: Pasūtījuma kopsavilkums paliek redzams ritināšanas laikā

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the billing address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the billing address can be copied to the billing address when that option is checked.
lv: Iespējams, ka to var piespiedu kārtā iestatīt kā "obligātu", ja norēķinu adreses sadaļa tiek rādīta pēc norēķinu adreses sadaļas un norēķinu tālruņa lauks ir iestatīts kā "obligāts". Tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu, ka norēķinu adresi var kopēt uz rēķina adresi, ja šī opcija ir atzīmēta.

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the shipping address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked.
lv: Iespējams, ka to var piespiedu kārtā iestatīt kā "obligātu", ja norēķinu adreses sadaļa tiek rādīta pēc piegādes adreses sadaļas un norēķinu tālruņa lauks ir iestatīts kā "obligāts". Tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu, ka piegādes adresi var kopēt uz rēķina adresi, ja šī opcija ir atzīmēta.

en: Minimalist
lv: Minimālisma

en: Mobile
lv: Mobilais

en: More design templates
lv: Vairāk dizaina veidņu

en: More information
lv: Vairāk informācijas

en: More positions for the coupon code on the checkout page
lv: Vairāk pozīciju kupona kods izrakstīšanās lapā

en: Most useful when the order summary section does not have a highlighted background color. Might also apply to the Cart, Order Received and View Order pages when using Fluid Checkout PRO.
lv: Visnoderīgākais, ja pasūtījuma kopsavilkuma sadaļai nav izceltas fona krāsas. Var arī attiekties uz grozu, saņemto pasūtījumu un pasūtījuma skatīšanas lapām, ja izmantojat Fluid Checkout PRO.

en: Move the sign up checkbox to the contact step
lv: Pārceliet reģistrēšanās izvēles rūtiņu uz kontaktu soli.

en: Multi step
lv: Vairāki soļi

en: Multiple saved addresses for shipping and billing.
lv: Vairākas saglabātās piegādes un norēķinu adreses.

en: My account layout
lv: Mana konta izkārtojums

en: No integrations available at the moment on this section. The options related to each plugin will only appear here if that plugin is activated.
lv: Šobrīd šajā sadaļā nav pieejamas integrācijas. Ar katru spraudni saistītās opcijas šeit parādīsies tikai tad, ja šis spraudnis ir aktivizēts.

en: No license keys options available at the moment on this section. The options related to each plugin or add-on will appear here when that plugin is activated.
lv: Šobrīd šajā sadaļā nav pieejamas licences atslēgu opcijas. Iespējas, kas saistītas ar katru spraudni vai papildinājumu, šeit parādīsies, kad šis spraudnis tiks aktivizēts.

en: Not selected yet.
lv: Vēl nav izvēlēts.

en: Number of cross-sell items to display on the cart page
lv: Savstarpējās pārdošanas vienību skaits, kas tiek parādīts grozā lapā

en: Ok
lv: Labi

en: On the sidebar
lv: Sānu joslā

en: On the site header (requires distraction-free header)
lv: Vietnes galvenē (nepieciešama galvene, kas novērš uzmanību)

en: Only applicable if use of coupon codes are enabled in the WooCommerce settings.
lv: Piemērojams tikai tad, ja kuponu kodu izmantošana ir iespējota WooCommerce iestatījumos.

en: Only applicable when coupon code is displayed as a separate section on the checkout or cart pages.
lv: Piemērojams tikai tad, ja kupona kods tiek parādīts kā atsevišķa sadaļa izrakstīšanās vai groza lapās.

en: Only applicable when using the Impreza theme header at the checkout page.
lv: Piemērojams tikai tad, ja kases lapā tiek izmantota Impreza tēmas galvene.

en: Only applies when using a block-based theme.
lv: Piemēro tikai tad, ja tiek izmantota uz blokiem balstīta tēma.

en: Only show allowed countries for shipping or billing
lv: Rādīt tikai atļautās valstis nosūtīšanai vai rēķinu izrakstīšanai

en: Only used for shipping-related questions.
lv: Izmanto tikai ar nosūtīšanu saistītiem jautājumiem.

en: Optimized cart page
lv: Optimizēta grozs lapa

en: Optimized horizontal cross-sells layout
lv: Optimizēts horizontālo šķērspārdošanu izkārtojums

en: Optimized order received / thank you page
lv: Optimizēta pasūtījuma saņemšanas / pateicības lapa

en: Optional
lv: Pēc izvēles

en: Optional fields
lv: Neobligātie lauki

en: Or
lv: Vai

en: Order actions
lv: Rīkojuma darbības

en: Order details layout
lv: Pasūtījuma informācijas izkārtojums

en: Order details optimizations
lv: Pasūtījuma detaļas optimizācija

en: Order downloads
lv: Pasūtīt lejupielādes

en: Order notes
lv: Pasūtījuma piezīmes

en: Order number and receipt will be sent to this email address.
lv: Pasūtījuma numurs un kvīts tiks nosūtīti uz šo e-pasta adresi.

en: Order pay
lv: Pasūtījuma apmaksa

en: Order pay page
lv: Pasūtījuma apmaksas lapa

en: Order progress
lv: Pasūtījuma izpildes gaita

en: Order status
lv: Pasūtījuma statuss

en: Order summary
lv: Pasūtījuma kopsavilkums

en: Output additional header sections if enabled in the theme settings.
lv: Izvadiet papildu galvenes sadaļas, ja tas ir iespējots tēmas iestatījumos.

en: Output the breadcrumbs section from the Fennik theme when using Fluid Checkout header and footer.
lv: Izvadiet sadaļu "Maizes drupatas" no Fennik tēmas, kad izmantojat Fluid Checkout galveni un kājenes.

en: Output the checkout steps section from Betheme on the checkout, cart and order received pages.
lv: Izvadiet izrakstīšanas soļu sadaļu no Betheme izrakstīšanās, grozā un saņemtā pasūtījuma lapās.

en: Output the checkout steps section from The Gem theme when using Fluid Checkout header and footer.
lv: Izvadiet kases soļu sadaļu no The Gem tēmas, kad izmantojat Fluid Checkout galveni un kājenes.

en: Output the checkout steps section from the Bookshelf theme when using Fluid Checkout.
lv: Izvadiet izrakstīšanas soļu sadaļu no Grāmatu plaukta tēmas, kad izmantojat Fluid Checkout.

en: Output the checkout steps section from the Kapee theme on the checkout, cart and order received pages.
lv: Izvadiet Kapee tēmas izrakstīšanas soļu sadaļu no Kapee tēmas izrakstīšanas, groza un saņemtā pasūtījuma lapās.

en: Output the checkout steps section from the Nyture theme when using Fluid Checkout.
lv: Izvadiet kases soļu sadaļu no Nyture tēmas, kad izmantojat Fluid Checkout.

en: Output the checkout steps section from the Porto theme on the checkout, cart and order received pages.
lv: Izvadiet izrakstīšanas soļu sadaļu no Porto tēmas izrakstīšanas, groza un saņemtā pasūtījuma lapās.

en: Output the checkout steps section from the Pressmart theme on the checkout, cart and order received pages.
lv: Izvadiet izrakstīšanas soļu sadaļu no Pressmart tēmas izrakstīšanas, groza un saņemtā pasūtījuma lapās.

en: Output the checkout steps section from the Woodmart theme when using Fluid Checkout header and footer.
lv: Izvadiet izrakstīšanas soļu sadaļu no Woodmart tēmas, kad izmantojat Fluid Checkout galveni un kājenes.

en: Override the position for the subscribe checkbox on the checkout page and always display it on the contact step
lv: Pārraksta abonēšanas izvēles rūtiņas pozīciju izrakstīšanās lapā un vienmēr parāda to kontaktpersonas posmā.

en: Page background color
lv: Lapas fona krāsa

en: Page template
lv: Lapas veidne

en: Parcel terminal
lv: Sūtījumu terminālis

en: Payment form
lv: Maksājuma veidlapa

en: Payment method
lv: Maksājuma metode

en: Phone number validation types used when precise validation is enabled.
lv: Tālruņa numura validēšanas veidi, ko izmanto, ja ir iespējota precīza validēšana.

en: Pick a Locker
lv: Izvēlieties skapīti

en: Pickup point
lv: Savākšanas punkts

en: Pickup point not selected yet.
lv: Vēl nav izvēlēts savākšanas punkts.

en: Pickup point:
lv: Uzņemšanas vieta:

en: Place order
lv: Veiciet pasūtījumu

en: Please verify your phone number.
lv: Lūdzu, pārbaudiet savu tālruņa numuru.

en: Position for the extra order summary section on mobile.
lv: Papildu pasūtījuma kopsavilkuma sadaļas pozīcija mobilajā ierīcē.

en: Position on checkout page
lv: Atrašanās vieta izrakstīšanās lapā

en: Prevent automatic selection of the first shipping method
lv: Novērst pirmās piegādes metodes automātisku izvēli

en: Proceed to %s
lv: Pārejiet uz %s

en: Proceed to billing
lv: Pārejiet uz rēķinu izrakstīšanu

en: Proceed to contact
lv: Turpiniet sazināties ar

en: Proceed to payment
lv: Pārejiet uz maksājumu

en: Proceed to shipping
lv: Pārejiet uz nosūtīšanu

en: Progress bar
lv: Progresa josla

en: Rate the plugin
lv: Novērtējiet spraudni

en: Read documentation
lv: Lasīt dokumentāciju

en: Read the documentation.
lv: Izlasiet dokumentāciju.

en: Read the installation guide <a href="%s" target="_blank">Getting stated with Fluid Checkout</a>.
lv: Izlasiet uzstādīšanas rokasgrāmatu <a href="%s" target="_blank">Uzstādīšana ar Fluid Checkout</a>.

en: Recommended only when most customers actually need the "Address line 2" field, or when getting the right shipping address is crucial (ie. if delivering food and other perishable products).
lv: Ieteicams tikai tad, ja lielākajai daļai klientu patiešām ir nepieciešams lauks "Adreses 2. rinda" vai ja ir ļoti svarīgi norādīt pareizo piegādes adresi (piemēram, ja piegādājat pārtiku un citus ātri bojājošos produktus).

en: Remove
lv: Noņemt

en: Removes shipping address section when a local pickup shipping method is selected.
lv: Noņem piegādes adreses sadaļu, ja ir izvēlēta vietējās saņemšanas piegādes metode.

en: Replace <code>select2</code> dropdown components with <code>TomSelect</code>
lv: Aizstāt <code>select2</code> nolaižamos komponentus ar <code>TomSelect</code>

en: Replaces the account creation fields with a notification and option to log in. In some contexts, it might be recommended to leave this option disabled to protect the privacy of customers.
lv: Aizstāj konta izveides laukus ar paziņojumu un iespēju pieteikties. Dažos kontekstos šo opciju var būt ieteicams atstāt atspējotu, lai aizsargātu klientu privātumu.

en: Replaces the shipping address with the pickup point location when a local pickup shipping method is selected.
lv: Aizstāj piegādes adresi ar saņemšanas vietas atrašanās vietu, ja ir izvēlēta vietējā saņemšanas metode.

en: Required
lv: Nepieciešams

en: Same as billing address
lv: Tāda pati kā norēķinu adrese

en: Same as shipping address
lv: Tāda pati kā piegādes adrese

en: Save same as the billing address
lv: Saglabāt to pašu kā norēķinu adresi

en: Save the selected pickup location
lv: Saglabāt izvēlēto paņemšanas vietu

en: Select an image
lv: Atlasiet attēlu

en: Select position where to display the billing address section on the checkout page.
lv: Izvēlieties pozīciju, kurā izrakstīšanas lapas sadaļā parādīt norēķinu adreses sadaļu.

en: Select position where to display the coupon codes section on the cart page. Only applicable when AJAX cart and the integrated coupon codes in the checkout page are enabled.
lv: Izvēlieties pozīciju, kur parādīt kuponu kodu sadaļu grozā lapā. Piemērojams tikai tad, ja ir iespējots AJAX grozs un integrētie kuponu kodi izrakstīšanās lapā.

en: Select position where to display the coupon codes section on the checkout page.
lv: Izvēlieties pozīciju, kur parādīt kuponu kodu sadaļu izrakstīšanās lapā.

en: Select position where to display the cross-sells section on the cart page.
lv: Izvēlieties pozīciju, kurā tiek parādīta krustojuma pārdošanas sadaļa grozā.

en: Select position where to display the shipping costs and calculator on the cart page.
lv: Izvēlieties pozīciju, kurā grozu lapā parādīt piegādes izmaksas un kalkulatoru.

en: Select style of the "apply coupon" button. Only applicable when the coupon code section is displayed "Before the checkout steps" on the checkout page, or "Before the cart items section" on the cart page.
lv: Izvēlieties "piemērot kuponu" pogas stilu. Piemērojams tikai tad, ja kupona koda sadaļa tiek parādīta "Pirms izrakstīšanās soļiem" izrakstīšanās lapā vai "Pirms grozā esošo preču sadaļas" grozā.

en: Selecting a collection point is required when shipping with FermoPoint.
lv: Nosūtot ar FermoPoint, ir jāizvēlas savākšanas punkts.

en: Selecting a pickup point is required before proceeding.
lv: Pirms turpināšanas ir jāizvēlas savākšanas punkts.

en: Sendinblue - WooCommerce Email Marketing
lv: Sendinblue - WooCommerce e-pasta mārketings

en: Set <code>font-size</code> inside form fields to 16px
lv: Iestatiet <code>font-size</code> veidlapas laukos uz 16px

en: Settings
lv: Iestatījumi

[ctx: Settings section]
en: Cart
lv: Grozs

[ctx: Settings section]
en: Order pay
lv: Pasūtījuma apmaksa

[ctx: Settings section]
en: Thank you
lv: Paldies

[ctx: Settings section title]
en: Integrations
lv: Integrācija

[ctx: Settings section title]
en: License keys
lv: Licences atslēgas

en: Setup & Documentation
lv: Iestatīšana un dokumentācija

en: Setup layout and design on the <a href="%s">checkout options</a>.
lv: Izkārtojuma un dizaina iestatīšana <a href="%s">izrakstīšanās opcijās</a>.

en: Shipping
lv: Piegāde

en: Shipping address
lv: Piegādes adrese

en: Shipping method
lv: Piegādes metode

en: Shipping methods
lv: Piegādes metodes

en: Shipping phone
lv: Piegādes tālrunis

en: Show a link button on the pickup location substep to clear the chosen shipping methods. This can be used to allow showing the shipping address section again if a local pickup method was previously selected.
lv: Parādiet saites pogu uz saņemšanas vietas pakāpiena, lai dzēstu izvēlētās piegādes metodes. To var izmantot, lai ļautu atkal parādīt piegādes adreses sadaļu, ja iepriekš tika izvēlēta vietējā saņemšanas metode.

en: Show an example of a valid phone number inside phone fields
lv: Parādiet derīga tālruņa numura piemēru tālruņa lauku iekšpusē

en: Show country code beside the flag
lv: Rādīt valsts kodu blakus karogam

en: Show if not defined
lv: Rādīt, ja nav definēts

en: Show option to clear shipping methods in the pickup location substep
lv: Rādīt iespēju dzēst piegādes metodes paņemšanas vietas apakšposmā

en: Sign up checkbox position
lv: Reģistrēties izvēles rūtiņas pozīcija

en: Simplified EU-VAT validation for your store.
lv: Vienkāršota ES PVN apstiprināšana jūsu veikalā.

en: Single step
lv: Viens solis

en: Skip to content
lv: Pāriet uz saturu

en: Some changes to the database are required. As with any update, we recommend you to <strong>take a full backup of your website before proceeding</strong>.
lv: Datu bāzē ir jāveic dažas izmaiņas. Tāpat kā jebkura atjauninājuma gadījumā, mēs iesakām pirms tā veikšanas <strong>izveidot pilnu vietnes dublējumu</strong>.

en: Some features of WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers might not work as expected when using it with Fluid Checkout. Read <a href="%s">our documentation</a> for more information and alternative solutions.
lv: Dažas WooCommerce Checkout Manager funkcijas, ko Quadlayers var nedarboties, kā gaidīts, ja lietojat to ar Fluid Checkout. Lasiet <a href="%s">mūsu dokumentāciju</a>, lai iegūtu vairāk informācijas un alternatīvus risinājumus.

en: Some options might not be compatible with some plugins and themes.
lv: Dažas opcijas var nebūt saderīgas ar dažiem spraudņiem un tēmām.

en: Spacing for site header at the checkout page (in pixels)
lv: Attālums starp vietnes galveni izrakstīšanās lapā (pikseļos)

en: Special offers
lv: Īpašie piedāvājumi

en: Step %1$s of %2$s
lv: %1$s solis no %2$s

en: Subscribe checkbox
lv: Parakstīšanās izvēles rūtiņa

[ctx: Substep review text]
en: None.
lv: Nav.

en: Support
lv: Atbalsts

en: Thank you page
lv: Pateicības lapa

en: Thank you page & order details layout
lv: Pateicības lapa un pasūtījuma informācijas izkārtojums

en: Thanks for choosing Fluid Checkout!
lv: Paldies, ka izvēlējāties Fluid Checkout!

en: The Bluehost Plugin
lv: Bluehost spraudnis

en: The CNPJ number "{cnpj_number}" is invalid.
lv: CNPJ numurs "{cnpj_number}" ir nederīgs.

en: The CPF number "{cpf_number}" is invalid.
lv: CPF numurs "{cpf_number}" ir nederīgs.

en: The best tools to further <strong>improve your WooCommerce checkout conversion rate</strong> and make the purchase experience consistent on the entire journey.
lv: Labākie rīki, lai vēl vairāk <strong>uzlabotu WooCommerce kases konversijas koeficientu</strong> un padarītu pirkuma pieredzi konsekventu visā ceļojuma laikā.

en: The bundle includes all add-ons we currently offer and Fluid Checkout add-ons we launch in the future.
lv: Komplektā ir iekļauti visi papildinājumi, ko mēs pašlaik piedāvājam, un Fluid Checkout papildinājumi, kurus mēs laidīsim klajā nākotnē.

en: The checkbox "Same as shiping address" will start as checked by default when the shipping address section is displayed first. <br>The checkbox "Same as billing address" will start as checked by default when the billing address section is displayed first. <br> It is recommended to leave this option checked as to significantly reduce the number of open input fields at checkout, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">read the research</a>.
lv: Pēc noklusējuma izvēles rūtiņa "Tāda pati kā nosūtīšanas adrese" tiks atzīmēta, kad vispirms tiks parādīta nosūtīšanas adreses sadaļa. <br>Grāmatiņa "Same as billing address" (Tāda pati kā rēķina adrese) pēc noklusējuma tiks atzīmēta, kad vispirms tiks parādīta rēķina adreses sadaļa. <br> Ieteicams atstāt šo opciju atzīmētu, lai ievērojami samazinātu atvērto ievades lauku skaitu pie kases, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">lasiet pētījumu</a>.

en: The database changes where applied successfully.
lv: Datubāzes izmaiņas tika piemērotas veiksmīgi.

en: The design template <em>"Split"</em> is not available when using <em>"1 column"</em> layout and will fall back to <em>"Minimalist"</em> if chosen.
lv: Dizaina veidne <em>"Sadalīt"</em> nav pieejama, ja tiek izmantots <em>"1 kolonnas"</em> izkārtojums, un, ja tiek izvēlēts <em>"Minimalistisks"</em>, tas atgriezīsies pie <em>"Minimalistisks"</em>.

en: The option <em>"On the site header"</em> only applies when using the distraction-free header.
lv: Iespēja <em>"Vietnes galvenē"</em> attiecas tikai uz gadījumiem, kad tiek izmantota galvene, kas novērš uzmanību.

en: The options display product image, quantity field, remove button and link to product page added by the theme are disabled by default.
lv: Pēc noklusējuma ir atspējotas tēmas pievienotās opcijas parādīt produkta attēlu, daudzuma lauks, noņemšanas poga un saite uz produkta lapu.

en: The plugin WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers is not compatible with Fluid Checkout
lv: Quadlayers spraudnis WooCommerce Checkout Manager nav saderīgs ar Fluid Checkout

en: The shipping destination is always set to "Default to customer shipping address" when Fluid Checkout is activated. Customers can still provide different shipping and billing addresses during checkout, an option for setting the default billing address to be the same as the shipping address is available at WooCommerce > Settings > Fluid Checkout.
lv: Kad ir aktivizēta iespēja "Fluid Checkout", piegādes galamērķis vienmēr ir iestatīts uz "Noklusējuma klienta piegādes adrese". Klienti joprojām var norādīt atšķirīgas piegādes un rēķina adreses, kas norādītas izrakstīšanas laikā, un WooCommerce > Iestatījumi > Fluid Checkout ir pieejama iespēja iestatīt noklusējuma norēķinu adresi, kas ir tāda pati kā piegādes adrese.

en: Theme Atomion
lv: Tēma Atomion

en: Theme Betheme
lv: Tēma Betēma

en: Theme Bookshelf
lv: Tematiskais grāmatu plaukts

en: Theme Fennik
lv: Tēma Fennik

en: Theme Go
lv: Tēma Go

en: Theme Impreza
lv: Tēma Impreza

en: Theme Ireca
lv: Tēma Ireca

en: Theme Kapee
lv: Tēma Kapee

en: Theme Nyture
lv: Tēma Nyture

en: Theme Porto
lv: Tēma Porto

en: Theme Pressmart
lv: Tēma Pressmart

en: Theme The Gem
lv: Tēma Dārgakmens

en: Theme The7
lv: Tēma The7

en: Theme Woodmart
lv: Tēma Woodmart

en: Theme ZK Nito
lv: Tēma ZK Nito

en: Theme's cross-sells layout
lv: Tēmas savstarpējās pārdošanas izkārtojums

en: Theme's header and footer
lv: Tēmas galvene un kājenes

en: These options affect the thank you page , view order details on account pages and on email notifications.
lv: Šīs opcijas ietekmē pateicības lapu , pasūtījuma informācijas skatīšanu konta lapās un e-pasta paziņojumos.

en: These options affect the thank you page, also known as order received or order confirmation pages.
lv: Šīs opcijas ietekmē pateicības lapu, kas pazīstama arī kā pasūtījuma saņemšanas vai pasūtījuma apstiprinājuma lapas.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the cart page.
lv: Šīs logrīku zonas tiek izmantotas, lai pievienotu uzticības simbolus un uzticības nozīmītes grozu lapā.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the checkout page.
lv: Šīs logrīku zonas tiek izmantotas, lai pievienotu uzticības simbolus un uzticības nozīmītes izrakstīšanās lapā.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the order pay page.
lv: Šīs logrīku zonas tiek izmantotas, lai pasūtījumu apmaksas lapā pievienotu uzticības simbolus un uzticības nozīmītes.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the thank you page.
lv: Šīs logrīku zonas tiek izmantotas, lai pateicības lapā pievienotu uzticības simbolus un uzticības nozīmītes.

en: This ensures the content section is not too narrow on WooCommerce pages including checkout, cart, order received, order pay and account pages.
lv: Tas nodrošina, ka satura sadaļa nav pārāk šaura WooCommerce lapās, tostarp izrakstīšanās, grozā, saņemtā pasūtījuma, pasūtījuma apmaksas un konta lapās.

en: This field does not match the related field value.
lv: Šis lauks neatbilst saistītā lauka vērtībai.

en: This is a required field.
lv: Šis ir obligāts lauks.

en: This is an experimental feature and may not work as expected in all setups. Use it with caution.
lv: Šī ir eksperimentāla funkcija, un tā var nedarboties atbilstoši gaidītajam visos iestatījumos. Izmantojiet to piesardzīgi.

en: This is not a valid email address.
lv: Šī nav derīga e-pasta adrese.

en: This option affects the order confirmation page (thank you page) and order details on account pages, emails and packing slips.
lv: Šī opcija ietekmē pasūtījuma apstiprinājuma lapu (pateicības lapu) un pasūtījuma informāciju konta lapās, e-pasta vēstulēs un iesaiņojuma lapās.

en: Toll free
lv: Bezmaksas

en: TomSelect is a simpler dropdown selection component which is less prone to errors than Select2, while offering the same features that are actually used on WooCommerce checkout pages.
lv: TomSelect ir vienkāršāks nolaižamās atlases komponents, kas ir mazāk pakļauts kļūdām nekā Select2, vienlaikus piedāvājot tās pašas funkcijas, kuras faktiski tiek izmantotas WooCommerce izrakstīšanās lapās.

en: Tools
lv: Instrumenti

en: Troubleshooting
lv: Problēmu novēršana

en: Trust symbols &amp; badges
lv: Uzticības simboli & amp; nozīmītes

en: Trust symbols on the cart and thank you pages
lv: Uzticības simboli grozā un pateicības lapās

en: Try to ensure the phone number is a valid mobile or landline number based on the rules for the selected country code. This option uses the <code>intl-tel-input</code> precise validation feature, which may give false positives for some phone numbers.
lv: Mēģiniet pārliecināties, vai tālruņa numurs ir derīgs mobilā vai fiksētā tālruņa numurs, pamatojoties uz izvēlētās valsts koda noteikumiem. Šī opcija izmanto <code>intl-tel-input</code> precīzas validēšanas funkciju, kas dažiem tālruņa numuriem var sniegt viltus pozitīvus rezultātus.

en: Up to 40% less checkout fields to fill in.
lv: Līdz pat 40 % mazāk aizpildāmo kases lauku.

en: Update database
lv: Atjaunināt datubāzi

en: Upgrade to PRO
lv: Upgrade uz PRO

en: Upgrade to PRO &mdash; 99 EUR
lv: Upgrade uz PRO &mdash; 99 EUR

en: Use `Order confirmation` page template for block-based themes
lv: Izmantojiet `Pasūtījuma apstiprinājuma` lapas veidni uz blokiem balstītām tēmām

en: Use precise phone number validation
lv: Precīzas tālruņa numura validācijas izmantošana

en: Using debug mode affects the website performance. Only use this option while troubleshooting.
lv: Debug režīma izmantošana ietekmē vietnes veiktspēju. Šo opciju izmantojiet tikai problēmu novēršanas laikā.

en: Valid until %s.
lv: Derīgs līdz %s.

en: Verify Phone Number
lv: Tālruņa numura verifikācija

en: Visit <a href="%s" target="_blank">our documentation</a> for more information about Fluid Checkout features.
lv: Apmeklējiet <a href="%s" target="_blank">mūsu dokumentāciju</a>, lai iegūtu vairāk informācijas par Fluid Checkout funkcijām.

en: Visit our website for more information about our plugins and add-ons.
lv: Apmeklējiet mūsu vietni, lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu spraudņiem un papildinājumiem.

en: We recommend setting it as <em>expanded</em> for the following countries due to regulatory requirements: <strong>Germany</strong>, <strong>Austria</strong>, <strong>Switzerland</strong>, <strong>Netherlands</strong>, <strong>Poland</strong>, <strong>Belgium</strong> and <strong>France</strong>.
lv: Mēs iesakām to iestatīt kā <em>izvērstu</em> šādās valstīs, ņemot vērā normatīvās prasības: <strong>Vācija</strong>, <strong>Austrija</strong>, <strong>Šveice</strong>, <strong>Nīderlande</strong>, <strong>Polija</strong>, <strong>Beļģija</strong> un <strong>Francija</strong>.

en: We recommend using the distraction free header and footer to avoid distractions at the checkout page. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Read the research about cart abandonment</a>.
lv: Mēs iesakām izmantot galveni un pamatni, kas novērš uzmanību, lai izvairītos no traucējošiem elementiem izrakstīšanās lapā. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Izlasiet pētījumu par atteikšanos no iepirkšanās</a>.

en: When disabled, the phone field validation will not check if country or area codes are valid for the country.
lv: Ja šī opcija ir atspējota, tālruņa lauka validācija nepārbauda, vai valsts vai apgabala kodi ir derīgi attiecīgajā valstī.

en: When enabled, Fluid Checkout will apply styles optimized for compatibility with the plugin. You may want to disable this if you are using custom styles for the Stripe payment form fields.
lv: Ja šī opcija ir iespējota, Fluid Checkout tiks piemēroti stili, kas optimizēti saderībai ar spraudni. Ja izmantojat pielāgotus stilus Stripe maksājumu veidlapas laukiem, iespējams, vēlēsieties to atspējot.

en: When enabled, only the countries allowed for shipping will be available in the shipping phone field, and only countries allowed for billing will be available for the billing phone field.
lv: Ja šī opcija ir iespējota, nosūtīšanas tālruņa laukā būs pieejamas tikai tās valstis, kuras atļauts nosūtīt, bet rēķinu izrakstīšanas tālruņa laukā būs pieejamas tikai tās valstis, kuras atļauts rēķināt.

en: When enabled, the checkbox will be moved to the contact step independently of the display location defined in the Sendinblue plugin settings.
lv: Ja šī iespēja ir iespējota, izvēles rūtiņa tiks pārvietota uz kontaktu soli neatkarīgi no displeja atrašanās vietas, kas noteikta Sendinblue spraudņa iestatījumos.

en: When enabled, the first shipping method available will not be automatically selected when no other shipping method was previously selected for each shipping package. <br>This option will be automatically enabled if the option for clearing the selected shipping method is enabled for the Local Pickup feature.
lv: Ja šī opcija ir iespējota, pirmā pieejamā piegādes metode netiks automātiski izvēlēta, ja katrai piegādes paketei iepriekš nav izvēlēta cita piegādes metode. <br>Šī opcija tiks automātiski iespējota, ja vietējās saņemšanas funkcijai ir iespējota izvēlētās piegādes metodes dzēšanas opcija.

en: When enabled, the shipping email field from the Bluehost plugin will be added to the checkout form.
lv: Ja šī iespēja ir iespējota, kases veidlapai tiks pievienots Bluehost spraudņa piegādes e-pasta lauks.

en: When the font size inside form fields is smaller than 16px, Safari and other browsers might automatically zoom in on mobile devices to make the text easier to read. When this option is enabled, it will set the font size for inside the form fields to 16px on pages optimized by Fluid Checkout to avoid it zooming in.
lv: Ja veidlapas laukos fonta izmērs ir mazāks par 16px, Safari un citas pārlūkprogrammas mobilajās ierīcēs var automātiski palielināt tekstu, lai to būtu vieglāk izlasīt. Ja šī opcija ir iespējota, Fluid Checkout optimizētajās lapās veidlapās tiks iestatīts 16px fonta lielums veidlapas laukos, lai izvairītos no tā tālummaiņas.

en: When using Fluid Checkout, the multistep feature from the Germanized PRO plugin becomes unnecessary and can cause <strong>critical errors while processing new orders</strong>. Please disable the Germanized PRO multistep checkout feature in the plugin settings.
lv: Izmantojot Fluid Checkout, daudzpakāpju funkcija no Germanized PRO spraudņa kļūst nevajadzīga un var radīt <strong>kritiskas kļūdas jaunu pasūtījumu apstrādes laikā</strong>. Lūdzu, atspējojiet Germanized PRO daudzpakāpju kases funkciju spraudņa iestatījumos.

en: When using the <em>"1 column"</em> checkout layout this option is always set to <em>"Before checkout steps"</em> and also applies to desktop view.
lv: Izmantojot <em>"1 kolonnas"</em> izkārtojumu, šī opcija vienmēr ir iestatīta uz <em>"Pirms kases soļiem"</em> un attiecas arī uz datora skatu.

en: WooCommerce Smart Coupons
lv: WooCommerce viedie kuponi

en: WooCommerce Stripe Gateway
lv: WooCommerce Stripe vārtejas

en: WooCommerce page layout
lv: WooCommerce lapas izkārtojums

en: You have been using the plugin for a while now. How do you like it so far? <br>Please give us a quick rating, we appreciate every bit of feedback and it encourages us to keep improving the plugin :)
lv: Jūs jau kādu laiku izmantojat spraudni. Kā jums tas līdz šim patīk? <br>Lūdzu, dodiet mums ātru novērtējumu, mēs novērtējam katru atsauksmi, un tas mūs mudina turpināt uzlabot spraudni :)

en: Your order has a total amount due of %s. No further payment is needed.
lv: Jūsu pasūtījuma kopējā summa ir %s. Papildu maksājums nav nepieciešams.

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
lv: Piegāde

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
lv: Piegāde %d
