fluid-checkout - en to lt_LT translation catalogue (517 entries)

en: "Add" link button
lt_LT: "Pridėti" nuorodos mygtukas

en: (Required)
lt_LT: (privaloma)

en: (experimental)
lt_LT: (eksperimentinis)

en: (originally "%s")
lt_LT: (iš pradžių "%s")

en: * For as long as you have an active subscription.
lt_LT: * tol, kol turite aktyvią prenumeratą.

en: 1 column
lt_LT: 1 stulpelis

en: 2 columns
lt_LT: 2 stulpeliai

en: 226 EUR value (Save 42%)
lt_LT: 226 EUR vertės (Sutaupykite 42%)

en: <a href="%s" target="_blank">Purchase a new license key</a> and continue to receive updates and support.
lt_LT: <a href="%s" target="_blank">Pirkite naują licencijos raktą</a> ir toliau gaukite atnaujinimus bei palaikymą.

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to get your license key, or <a href="%s" target="_blank">purchase a new license key</a>.
lt_LT: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Prisijunkite prie savo paskyros</a>, kad gautumėte licencijos raktą, arba <a href="%s" target="_blank">įsigykite naują licencijos raktą</a>.

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to renew your license key and continue to receive updates and support.
lt_LT: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Prisijunkite prie savo paskyros</a>, kad atnaujintumėte savo licencijos raktą ir toliau gautumėte atnaujinimus bei palaikymą.

en: <a target="_blank" href="%s">Upgrade to PRO</a> to unlock more options.
lt_LT: <a target="_blank" href="%s">Atnaujinkite į PRO</a>, kad atrakintumėte daugiau parinkčių.

en: <p>Fluid Checkout needs the classic WooCommerce shortcode-based checkout form to work. When using the Divi Builder to customize the look and feel of the checkout page, the classic shortcodes are replaced with custom widgets from the Divi Builder for each part of the checkout page. These custom widgets are not compatible with Fluid Checkout.</p><p>Please edit your checkout page replacing the Divi Builder widgets with the a text widget containing the shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>
lt_LT: <p> Kad veiktų "Fluid Checkout", reikia, kad veiktų klasikinė "WooCommerce" trumpaisiais kodais pagrįsta kasos forma. Naudojant "Divi Builder" kasos puslapio išvaizdai pritaikyti, klasikiniai trumpieji kodai pakeičiami pasirinktiniais "Divi Builder" valdikliais, skirtais kiekvienai kasos puslapio daliai. Šie pasirinktiniai valdikliai nesuderinami su "Fluid Checkout".</p><p>Prašome redaguoti kasos puslapį, pakeičiant "Divi Builder" valdiklius tekstiniu valdikliu, kuriame yra trumpasis kodas <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>

en: <p>This widget has been replaced by Fluid Checkout. </p><p>When using Fluid Checkout, the checkout page needs to use the original WooCommerce shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code> to work properly.</p><p>For more information, visit the Fluid Checkout documentation.</p>
lt_LT: <p>Šį valdiklį pakeitė "Fluid Checkout". </p><p>Kai naudojate "Fluid Checkout", kad kasos puslapis veiktų tinkamai, reikia naudoti originalųjį "WooCommerce" trumpąjį kodą <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p><p>Daugiau informacijos rasite "Fluid Checkout" dokumentacijoje.</p>

en: <p>We detected that you are using the plugins Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (free and PRO) by CodeRockz. Integration with these plugins have been moved to Fluid Checkout PRO.</p>
lt_LT: <p>Nustatėme, kad naudojate "CodeRockz" įskiepius "Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce" (nemokamus ir PRO). Integracija su šiais įskiepiais buvo perkelta į "Fluid Checkout PRO".</p>

en: <strong>%1$s</strong> requires <strong>%2$s</strong> to be installed and activated. <a href="%4$s">%3$s</a>
lt_LT: <strong>%1$s</strong> reikalauja, kad būtų įdiegta ir aktyvuota <strong>%2$s</strong>. <a href="%4$s">%3$s</a>

en: Account matching
lt_LT: Sąskaitų atitikimas

en: Account matching / user matching
lt_LT: Paskyros atitikimas / naudotojo atitikimas

en: Account password
lt_LT: Paskyros slaptažodis

en: Action link on the order summary at checkout.
lt_LT: Veiksmo nuoroda užsakymo santraukoje prie kasos.

en: Activate %s
lt_LT: Suaktyvinti %s

en: Activated
lt_LT: Aktyvuota

en: Add %s
lt_LT: Pridėti %s

en: Add billing phone field to the checkout form.
lt_LT: Į kasos formą įtraukite atsiskaitymo telefono lauką.

en: Add extra fields to the checkout form
lt_LT: Papildomų laukų įtraukimas į kasos formą

en: Add shipping phone field to the checkout form.
lt_LT: Į kasos formą įtraukite pristatymo telefono lauką.

en: Add widget areas to the cart page
lt_LT: Į krepšelį pridėkite valdiklių sričių

en: Add widget areas to the checkout page
lt_LT: Į kasos puslapį įtraukite valdiklių sritis

en: Add widget areas to the order pay page
lt_LT: Pridėti valdiklių sritis į užsakymo apmokėjimo puslapį

en: Add widget areas to the thank you page
lt_LT: Įtraukti valdiklių sritis į padėkos puslapį

en: Add-ons
lt_LT: Priedai

en: Additional header sections
lt_LT: Papildomi antraštės skyriai

en: Additional notes
lt_LT: Papildomos pastabos

en: Address Book
lt_LT: Adresų knyga

en: Address book
lt_LT: Adresų knyga

en: Adds an extra shipping email and shipping phone field to the shipping address section.
lt_LT: Prideda papildomą pristatymo el. pašto ir pristatymo telefono lauką į pristatymo adreso skiltį.

en: After Shipping Address
lt_LT: Po pristatymo adreso

en: After order sections
lt_LT: Po užsakymo skyrių

en: After shipping address
lt_LT: Po pristatymo adreso

en: After the cart actions
lt_LT: Po krepšelio veiksmų

en: After the cart items section
lt_LT: Po krepšelio elementų skilties

en: After the order items section
lt_LT: Po užsakymo elementų skilties

en: After the order overview
lt_LT: Po užsakymo apžvalgos

en: After the order overview and payment instructions
lt_LT: Po užsakymo apžvalgos ir mokėjimo nurodymų

en: After the order summary
lt_LT: Po užsakymo santraukos

en: After the order totals
lt_LT: Po užsakymo sumų

en: After the progress bar
lt_LT: Po pažangos juostos

en: After the shipping section
lt_LT: Po pristatymo skyriaus

en: All PRO features + All add-ons for a special price.
lt_LT: Visos PRO funkcijos + visi priedai už specialią kainą.

en: All add-ons are sold separately and require the <strong>Fluid Checkout Lite</strong> plugin to be installed and activated, except when noted.
lt_LT: Visi priedai parduodami atskirai ir jiems įdiegti bei įjungti reikia <strong>"Fluid Checkout Lite" įskiepio</strong>, išskyrus nurodytus atvejus.

en: All future add-ons *
lt_LT: Visi būsimi priedai *

en: All prices shown in EUR. If there are any divergencies with the prices on our website, the offers shown on the website superseed these and will be applied.
lt_LT: Visos kainos nurodytos eurais. Jei kainos skiriasi nuo mūsų svetainėje pateiktų kainų, bus taikomi svetainėje pateikti pasiūlymai.

en: Allow customers to add a gift message and other gift related options to the order.
lt_LT: Leiskite klientams prie užsakymo pridėti pranešimą apie dovaną ir kitas su dovana susijusias parinktis.

en: Allow customers to change product quantities or removing items directly at the checkout page.
lt_LT: Leiskite klientams keisti produktų kiekius arba šalinti elementus tiesiai kasos puslapyje.

en: Allows customers to make payments for orders that are either created manually by the store admin or not completed during checkout.
lt_LT: Leidžia klientams atlikti mokėjimus už užsakymus, kuriuos parduotuvės administratorius sukūrė rankiniu būdu arba kurie nebuvo užbaigti kasos metu.

en: Already have an account?
lt_LT: Jau turite paskyrą?

en: Always show
lt_LT: Visada rodykite

en: An account will be created with the information provided at checkout when completing the order.
lt_LT: Paskyra bus sukurta naudojant informaciją, pateiktą kasoje užbaigiant užsakymą.

en: Apartment, unit, building, floor, etc.
lt_LT: Butas, vienetas, pastatas, aukštas ir t. t.

en: Apply styles to the Stripe payment form fields
lt_LT: Stilių taikymas "Stripe" mokėjimo formos laukams

en: As a step after shipping
lt_LT: Kaip etapas po siuntimo

en: As a step before shipping
lt_LT: Prieš išsiunčiant

en: As a sub-step after the shipping address section
lt_LT: Po pristatymo adreso skilties kaip papildomas žingsnis

en: As a sub-step before the payment section
lt_LT: Kaip papildomas etapas prieš mokėjimo skirsnį

en: As a sub-step before the shipping address section
lt_LT: Kaip antrinis žingsnis prieš siuntimo adreso skiltį

en: As a substep after payment methods
lt_LT: Po mokėjimo metodų atliekamas papildomas etapas

en: As a substep before payment methods
lt_LT: Kaip papildomas žingsnis prieš mokėjimo metodus

en: Associate the guest customer's orders with their existing account when an account already exists with the customer's contact details.
lt_LT: susieti svečio kliento užsakymus su jo esama paskyra, jei jau yra paskyra su kliento kontaktiniais duomenimis.

en: Avoid delivery delays and unsatisfied customers. Collect the <strong>correct address information</strong> from the first time they buy with you.
lt_LT: Išvenkite pristatymo vėlavimo ir nepatenkintų klientų. Surinkite <strong>teisingą adreso informaciją</strong> nuo pat pirmojo pirkimo pas jus momento.

en: Bars
lt_LT: Barai

en: Before Shipping Address
lt_LT: Prieš siuntimo adresą

en: Before checkout steps
lt_LT: Veiksmai prieš išsiregistruojant

en: Before coupon codes section
lt_LT: Prieš kuponų kodų skyrių

en: Before shipping address
lt_LT: Prieš siuntimo adresą

en: Before the cart actions
lt_LT: Prieš krepšelio veiksmus

en: Before the cart items section
lt_LT: Prieš krepšelio elementų skiltį

en: Before the checkout steps
lt_LT: Prieš kasos veiksmus

en: Before the order items section
lt_LT: Prieš užsakymo elementų skiltį

en: Before the order summary
lt_LT: Prieš užsakymo santrauką

en: Before the order totals
lt_LT: Prieš užsakymo sumas

en: Before the progress bar
lt_LT: Prieš pažangos juostą

en: Before the shipping section
lt_LT: Prieš siuntimo skyrių

en: Below the order summary
lt_LT: Žemiau pateikiama užsakymo santrauka

en: Below the payment section
lt_LT: Po mokėjimo skiltimi

en: Billing address
lt_LT: Atsiskaitymo adresas

en: Billing phone
lt_LT: Atsiskaitymo telefonas

en: Both below the payment section and the order summary
lt_LT: Tiek po mokėjimo skiltimi, tiek po užsakymo santrauka

en: Boxed
lt_LT: Dėžutėje

en: Breadcrumbs
lt_LT: Duonos trupiniai

[ctx: Button label for applying coupon codes]
en: Apply
lt_LT: Taikyti

en: Captcha position
lt_LT: Captcha pozicija

[ctx: Captcha position]
en: Before place order button
lt_LT: Prieš užsakymo mygtuką

[ctx: Captcha position]
en: Before place order section
lt_LT: Prieš pateikdami užsakymą skyriuje

en: Carrier:
lt_LT: Vežėjas:

en: Cart elements
lt_LT: Krepšelio elementai

en: Cart items
lt_LT: Krepšelio elementai

en: Cart items count
lt_LT: Krepšelio elementų skaičius

en: Cart layout
lt_LT: Krepšelio išdėstymas

en: Cart optimizations
lt_LT: Krepšelio optimizavimas

en: Cart total:
lt_LT: Iš viso krepšelio:

en: Change email address to: {suggestion-value}
lt_LT: Pakeiskite el. pašto adresą į: {suggestion-value}

en: Change visibility for the company name field for the billing address section on the checkout form.
lt_LT: Pakeiskite įmonės pavadinimo lauko matomumą kasos formos atsiskaitymo adreso skiltyje.

en: Change visibility for the company name field for the shipping address section on the checkout form.
lt_LT: Pakeiskite įmonės pavadinimo lauko matomumą kasos formos pristatymo adreso skiltyje.

en: Change: %s
lt_LT: Pakeitimai: %s

en: Changes the layout of order details on the thank you page and account pages.
lt_LT: Pakeistas užsakymo informacijos išdėstymas padėkos puslapyje ir paskyros puslapiuose.

en: Changes the layout of order pay page for existing orders pending payment from the customer.
lt_LT: Pakeičia esamų užsakymų, už kuriuos klientas turi sumokėti, apmokėjimo puslapio išdėstymą.

en: Check if there are any <a href="%s">integration options</a> available for other plugins you have installed.
lt_LT: Patikrinkite, ar yra kokių nors <a href="%s">integracijos parinkčių</a>, skirtų kitiems įdiegtiems įskiepiams.

en: Checkbox for "Same as shipping/billing address" checked by default
lt_LT: Pagal numatytuosius nustatymus pažymėtas žymimasis langelis "Tas pats kaip pristatymo / atsiskaitymo adresas".

en: Checkout
lt_LT: Kasa

en: Checkout Below Place Order
lt_LT: Atsiskaitymas žemiau Užsakymo vieta

en: Checkout Footer
lt_LT: Kasos poraštė

en: Checkout Header - Desktop
lt_LT: Kasos antraštė - darbalaukis

en: Checkout Header - Mobile
lt_LT: Kasos antraštė - Mobilioji

en: Checkout Order Summary
lt_LT: Kasos užsakymo santrauka

en: Checkout Sidebar
lt_LT: Kasos šoninė juosta

en: Checkout elements
lt_LT: Kasos elementai

en: Checkout fields
lt_LT: Kasos laukai

en: Checkout layout
lt_LT: Registracijos išdėstymas

en: Checkout options
lt_LT: Atsiskaitymo parinktys

en: Checkout progress
lt_LT: Atsiskaitymo eiga

[ctx: Checkout step title]
en: Billing
lt_LT: Atsiskaitymas

[ctx: Checkout step title]
en: Contact
lt_LT: Susisiekite su

[ctx: Checkout step title]
en: Payment
lt_LT: Mokėjimas

[ctx: Checkout step title]
en: Shipping
lt_LT: Pristatymas

[ctx: Checkout substep change link label]
en: Change
lt_LT: Keisti

[ctx: Checkout substep save link label]
en: Save changes
lt_LT: Išsaugoti pakeitimus

en: Choose a background color for the checkout page footer. Only applies when using the distraction free header and footer.
lt_LT: Pasirinkite kasos puslapio poraštės fono spalvą. Taikoma tik tada, kai naudojate antraštę ir poraštę, neblaškančią dėmesio.

en: Choose a background color for the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
lt_LT: Pasirinkite kasos puslapio antraštės fono spalvą. Taikoma tik tada, kai naudojama neblaškanti antraštė ir poraštė.

en: Choose a background color for the checkout page. Color is applied to the <em>body</em> element.
lt_LT: Pasirinkite kasos puslapio fono spalvą. Spalva taikoma elementui <em>body</em>.

en: Choose a background color for the order summary section.
lt_LT: Pasirinkite užsakymo santraukos skyriaus fono spalvą.

en: Choose an image to be displayed on the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
lt_LT: Pasirinkite vaizdą, kuris bus rodomas kasos puslapio antraštėje. Taikoma tik tada, kai naudojate antraštę ir poraštę, neblaškančią dėmesio.

en: Choose in which position to display the order actions.
lt_LT: Pasirinkite, kurioje pozicijoje rodyti užsakymo veiksmus.

en: Choose in which position to display the section.
lt_LT: Pasirinkite, kurioje padėtyje rodyti skyrių.

en: Choose in which position to display the shipping methods section.
lt_LT: Pasirinkite, kurioje pozicijoje rodyti pristatymo būdų skyrių.

en: Choose in which step to display the billing phone field.
lt_LT: Pasirinkite, kuriame žingsnyje rodyti sąskaitų išrašymo telefono lauką.

en: Choose in which step to display the shipping phone field.
lt_LT: Pasirinkite, kuriame žingsnyje rodyti pristatymo telefono lauką.

en: Choose the style of the progress bar.
lt_LT: Pasirinkite progreso juostos stilių.

en: Choose where to display the available coupons section on the checkout page.
lt_LT: Pasirinkite, kur kasos puslapyje rodyti turimų kuponų skiltį.

en: Choose which address to save as the shipping address for local pickup orders.
lt_LT: Pasirinkite, kurį adresą išsaugoti kaip pristatymo adresą vietinio atsiėmimo užsakymams.

en: Classic
lt_LT: Klasikinis

[ctx: Clear image selection on admin pages.]
en: Remove image
lt_LT: Pašalinti vaizdą

en: Click to go to the order summary
lt_LT: Spustelėkite, jei norite pereiti į užsakymo santrauką

en: Close and continue with checkout
lt_LT: Uždarykite ir tęskite užsakymą

[ctx: Close button aria-label]
en: Close
lt_LT: Uždaryti

en: Collapsed
lt_LT: Sugriuvęs

en: Collect and <strong>validate EU VAT numbers at the checkout page</strong>, removes tax charges on reverse charge basis and confirms customer location when needed.
lt_LT: Surenka ir <strong>patvirtina ES PVM mokėtojo kodą kasos puslapyje</strong>, pašalina mokesčius atvirkštinio apmokestinimo pagrindu ir prireikus patvirtina kliento buvimo vietą.

en: Company name field for billing address
lt_LT: Įmonės pavadinimo laukas, skirtas atsiskaitymo adresui

en: Company name field for shipping address
lt_LT: Įmonės pavadinimo laukas, skirtas pristatymo adresui

en: Confirm
lt_LT: Patvirtinkite

en: Contact
lt_LT: Susisiekite su

en: Contact step
lt_LT: Kontaktinis žingsnis

en: Continue
lt_LT: Tęsti

en: Controls whether to use the distraction free page header and footer or keep the currently active theme's header and footer.
lt_LT: Nustato, ar naudoti puslapio antraštę ir poraštę, ar išlaikyti šiuo metu aktyvios temos antraštę ir poraštę.

en: Coupon codes
lt_LT: Kuponų kodai

en: Create an account
lt_LT: Sukurti paskyrą

en: Cross-sells
lt_LT: Kryžminiai pardavimai

en: Custom fields
lt_LT: Pasirinktiniai laukai

en: Dark mode
lt_LT: Tamsusis režimas

en: Dashboard
lt_LT: Prietaisų skydelis

en: Debug mode
lt_LT: Derinimo režimas

en: Debug options
lt_LT: Derinimo parinktys

en: Default button style
lt_LT: Numatytojo mygtuko stilius

en: Define the position to display "Place order" and terms checkbox section.
lt_LT: Nustatykite vietą, kurioje bus rodomas "Place order" ir sąlygų žymimojo langelio skyrius.

en: Define the position to display the captcha section. Some positions might not work depending on the captcha type chosen.
lt_LT: Nustatykite vietą, kurioje bus rodomas captcha skyrius. Kai kurios pozicijos gali neveikti, priklausomai nuo pasirinkto captcha tipo.

en: Define the visibility of the additional order notes field.
lt_LT: Nustatykite papildomų užsakymo pastabų lauko matomumą.

en: Design template
lt_LT: Dizaino šablonas

en: Design templates, optimized cart and order received pages, account matching, and much more.
lt_LT: Dizaino šablonai, optimizuoti krepšelio ir gautų užsakymų puslapiai, sąskaitų atitikimas ir dar daugiau.

en: Did you mean %s?
lt_LT: Ar turėjote omenyje %s?

en: Disable the theme checkout options
lt_LT: Išjungti temos kasos parinktis

en: Dismiss
lt_LT: Atmesti

en: Display as a cart section
lt_LT: Rodyti kaip krepšelio skyrių

en: Display checkout sidebar widgets only when viewing the last checkout step on mobile devices when using multi-step checkout layout
lt_LT: Naudojant kelių etapų kasos išdėstymą, kasos šoninės juostos valdikliai rodomi tik tada, kai mobiliuosiuose įrenginiuose peržiūrimas paskutinis kasos etapas.

en: Display express checkout buttons in one line for larger screens
lt_LT: Didesniuose ekranuose rodykite greitojo užsakymo mygtukus vienoje eilutėje

en: Display gift message and other gift options at the checkout page
lt_LT: Kasos puslapyje rodyti dovanos pranešimą ir kitas dovanų parinktis

en: Display message when an account exists with the email address provided
lt_LT: Rodyti pranešimą, kai yra paskyra su nurodytu el. pašto adresu

en: Display new sections and change order of sections on email notifications. Styles of order details on email notifications remain unchanged.
lt_LT: Naujų skyrių rodymas ir skyrių eiliškumo keitimas el. pašto pranešimuose. Užsakymo informacijos stiliai el. pašto pranešimuose išlieka nepakitę.

en: Display order progress from the theme
lt_LT: Rodyti užsakymo eigą iš temos

en: Display the "Add" link buttons in lowercase
lt_LT: Rodyti nuorodos "Pridėti" mygtukus mažosiomis raidėmis

en: Display the cart page with a layout similar to the checkout page.
lt_LT: Rodyti krepšelio puslapį, kurio išdėstymas panašus į kasos puslapį.

en: Display the checkout progress bar when using multi-step checkout layout
lt_LT: Kasos eigos juostos rodymas, kai naudojamas kelių etapų kasos išdėstymas

en: Display the coupon codes section title
lt_LT: Rodyti kuponų kodų skyriaus pavadinimą

en: Display the form field labels visible on the page
lt_LT: Rodyti puslapyje matomas formos laukų etiketes

en: Display the gift message as part of the order details table instead of a separate section
lt_LT: Dovanos pranešimą rodyti kaip užsakymo informacijos lentelės dalį, o ne kaip atskirą skyrių

en: Display the gift message fields always expanded
lt_LT: Rodyti visada išskleistus dovanų pranešimo laukus

en: Display the order details with wide layout on the thank you page
lt_LT: Rodyti užsakymo informaciją plačiu išdėstymu padėkos puslapyje

en: Display the order status progress bar
lt_LT: Rodyti užsakymo būsenos pažangos juostą

en: Display widgets below the checkout header for mobile devices. Only displayed if using the plugin's checkout header.
lt_LT: Rodyti valdiklius po kasos antraštės mobiliesiems įrenginiams. Rodoma tik jei naudojama įskiepio kasos antraštė.

en: Display widgets below the place order button at the checkout page.
lt_LT: Rodyti valdiklius po užsakymo pateikimo mygtuku kasos puslapyje.

en: Display widgets inside the order summary at the checkout page.
lt_LT: Rodyklės rodomos užsakymo santraukos viduje kasos puslapyje.

en: Display widgets on the checkout footer. Only displayed if using the plugin's checkout footer.
lt_LT: Rodyti valdiklius kasos apačioje. Rodoma tik jei naudojamas įskiepio kasos poraštė.

en: Display widgets on the checkout header for large screens. Only displayed if using the plugin's checkout header.
lt_LT: Rodykite valdiklius kasos antraštėje dideliems ekranams. Rodoma tik jei naudojama įskiepio kasos antraštė.

en: Display widgets on the checkout sidebar after the order summary.
lt_LT: Rodyti valdiklius kasos šoninėje juostoje po užsakymo santraukos.

en: Displays the express checkout section at checkout when supported payment gateways have this feature enabled.
lt_LT: Kai palaikomuose mokėjimo vartuose ši funkcija įjungta, kasoje rodomas skubaus atsiskaitymo skyrius.

en: Distraction free header and footer
lt_LT: Neblaškanti antraštė ir poraštė

en: Do not change placeholders
lt_LT: Nekeiskite pakaitinių žymenų

en: Do not display the cart items errors message at the top of the checkout page. When submitting the checkout form to complete the purchase, these error messages will always be displayed.
lt_LT: Kasos puslapio viršuje nerodykite pranešimo apie krepšelio elementų klaidas. Kai pateiksite kasos formą pirkiniui užbaigti, šie klaidų pranešimai bus rodomi visada.

en: Do not hide "Address line 2" fields behind a link button
lt_LT: Neslėpkite laukų "Adreso eilutė 2" už nuorodos mygtuko

en: Do not save any shipping address
lt_LT: Neišsaugokite jokio pristatymo adreso

en: Do not show
lt_LT: Nerodyti

en: Don't show this again
lt_LT: Daugiau to nerodykite

en: EU-VAT Assistant
lt_LT: ES PVM mokėtojo padėjėjas

en: Edit cart
lt_LT: Redaguoti krepšelį

en: Edit cart contents at checkout page
lt_LT: Redaguoti krepšelio turinį kasos puslapyje

en: Edit cart link
lt_LT: Redaguoti krepšelio nuorodą

en: Edit the checkout page
lt_LT: Redaguoti kasos puslapį

en: Enable Mail Check: (disabled feature)
lt_LT: Įjungti pašto patikrą: (funkcija išjungta)

en: Enable cart page optimizations
lt_LT: Įgalinti krepšelio puslapio optimizavimą

en: Enable custom shipping email field
lt_LT: Įgalinti pasirinktinį pristatymo el. pašto lauką

en: Enable dark mode
lt_LT: Įjungti tamsųjį režimą

en: Enable integrated coupon code section
lt_LT: Įjungti integruotą kupono kodo skiltį

en: Enable international phone number fields
lt_LT: Įgalinti tarptautinių telefono numerių laukus

en: Enable options to edit cart items on the checkout page
lt_LT: Įgalinti krepšelio elementų redagavimo parinktis kasos puslapyje

en: Enable order details customizations on email notifications
lt_LT: Įgalinti užsakymo detalių pritaikymą el. pašto pranešimuose

en: Enable order pay page optimizations
lt_LT: Įgalinti užsakymo apmokėjimo puslapio optimizavimą

en: Enable phone number validation based on country rules
lt_LT: Įgalinti telefono numerio patvirtinimą pagal šalies taisykles

en: Enable thank you page and order details optimizations
lt_LT: Įgalinkite padėkos puslapio ir užsakymo informacijos optimizavimą

en: Enable the account matching feature
lt_LT: Įjungti sąskaitų atitikimo funkciją

en: Enable the express checkout section
lt_LT: Įgalinkite greitojo užsakymo skyrių

en: Enable wide layout on "My account" page.
lt_LT: Įgalinkite platų išdėstymą puslapyje "Mano paskyra".

en: Enhance your checkout experience with these add-ons.
lt_LT: Patobulinkite kasos patirtį naudodami šiuos priedus.

en: Enhanced select fields
lt_LT: Patobulinti pasirinkimo laukai

en: Enter your code here
lt_LT: Įveskite savo kodą čia

en: Error:
lt_LT: Klaida:

en: Expanded
lt_LT: Išplėstas

en: Expired on %s.
lt_LT: Galiojimas baigėsi %s.

en: Express Checkout buttons from supported payment methods
lt_LT: "Express Checkout" mygtukai iš palaikomų mokėjimo būdų

en: Express checkout
lt_LT: Skubus išrašymas

en: Extend all the goodness of Fluid Checkout to your cart page and thank you pages.
lt_LT: Išplėskite visus "Fluid Checkout" privalumus į savo krepšelio puslapį ir padėkos puslapius.

en: Fix automatic zoom-in on form fields
lt_LT: Ištaisykite automatinį formos laukų priartinimą

en: Fixed line
lt_LT: Fiksuotoji linija

en: Fluid Checkout PRO – Bundle
lt_LT: Fluid Checkout PRO - Paketas

en: Fluid Checkout and Delivery Date plugins by CodeRockz
lt_LT: "CodeRockz" įskiepiai "Fluid Checkout" ir "Delivery Date

en: Fluid Checkout database update
lt_LT: "Fluid Checkout" duomenų bazės atnaujinimas

en: Fluid Checkout database updated successfully
lt_LT: Sėkmingai atnaujinta "Fluid Checkout" duomenų bazė

en: Fluid Checkout is not compatible with the Divi Builder checkout layout
lt_LT: "Fluid Checkout" nėra suderinamas su "Divi Builder" kasos išdėstymu

en: Footer background color
lt_LT: Fono spalva

en: Force billing and shipping addresses to the same (single section)
lt_LT: Priversti sąskaitų išrašymo ir pristatymo adresus nurodyti tuos pačius (viename skyriuje)

en: Force wide layout on WooCommerce pages
lt_LT: Priverstinis platus išdėstymas "WooCommerce" puslapiuose

en: Format phone numbers according to the rules for each country.
lt_LT: Formuokite telefono numerius pagal kiekvienos šalies taisykles.

en: General styles for the checkout steps, order summary and other sections. <br>Might also apply to other pages such as the Cart, Order Received and View Order pages.
lt_LT: Bendrieji kasos etapų, užsakymo santraukos ir kitų skyrių stiliai. <br>Taip pat gali būti taikomi kitiems puslapiams, pavyzdžiui, Krepšelio, Gauto užsakymo ir Užsakymo peržiūros puslapiams.

en: Germanized PRO multistep checkout feature needs to be disabled when using Fluid Checkout
lt_LT: Naudojant "Fluid Checkout" reikia išjungti "Germanized PRO" kelių etapų kasos funkciją

en: Get the Bundle – Only 129 EUR
lt_LT: Gaukite paketą - tik 129 EUR

en: Get this add-on &mdash; 29 EUR
lt_LT: Gaukite šį priedą &mdash; 29 EUR

en: Get this add-on &mdash; 39 EUR
lt_LT: Gaukite šį priedą &mdash; 39 EUR

en: Get this add-on &mdash; 59 EUR
lt_LT: Gaukite šį priedą &mdash; 59 EUR

en: Gift message
lt_LT: Dovanų žinutė

en: Gift messages and packing slips
lt_LT: Dovanų pranešimai ir pakavimo lapeliai

en: Gift options
lt_LT: Dovanų parinktys

en: Go to Germanized settings
lt_LT: Pereikite prie germanizuotų nustatymų

en: Go to Plugin Search
lt_LT: Eikite į Įskiepių paieška

en: Go to the home page
lt_LT: Eikite į pagrindinį puslapį

en: Google Address Autocomplete
lt_LT: "Google" adresų automatinė paieška

en: Great! Your checkout page is now running on Fluid Checkout.
lt_LT: Puiku! Dabar jūsų kasos puslapis veikia "Fluid Checkout" sistemoje.

en: HTML color value. ie: #f3f3f3
lt_LT: HTML spalvos reikšmė. t. y: #f3f3f3f3

en: Header
lt_LT: Antraštė

en: Header and footer
lt_LT: Antraštė ir poraštė

en: Header and footer template
lt_LT: Antraštės ir poraštės šablonas

en: Header and footer templates
lt_LT: Antraštės ir poraštės šablonai

en: Header background color
lt_LT: Antraštės fono spalva

en: Here are a few resources for you to get started:
lt_LT: Štai keletas šaltinių, kuriais galite pradėti:

en: Hidden
lt_LT: Paslėptas

en: Hidden (remove field)
lt_LT: Paslėpta (pašalinti lauką)

en: Hide cart items errors at the checkout page
lt_LT: Paslėpti krepšelio elementų klaidas kasos puslapyje

en: Hide optional fields behind a link button
lt_LT: Neprivalomų laukų slėpimas už nuorodos mygtuko

en: Highlight the billing address section in the checkout form
lt_LT: Kasos formoje paryškinkite atsiskaitymo adreso skiltį

en: Highlight the order totals row in the order summary table
lt_LT: Pažymėkite užsakymų suvestinės lentelės užsakymų sumų eilutę

en: Highlight the shipping address section in the checkout form
lt_LT: Kasos formoje paryškinkite pristatymo adreso skiltį

en: I already have it – Hide this offer
lt_LT: Jau turiu - Paslėpti šį pasiūlymą

en: I need help!
lt_LT: Man reikia pagalbos!

en: If checked informs typos in email to users. (This feature has been disabled because Fluid Checkout offers the feature. Changes to this option will not take effect)
lt_LT: Jei pažymėta, naudotojams siunčiamuose el. laiškuose pranešama apie rašybos klaidas. (Ši funkcija buvo išjungta, nes "Fluid Checkout" siūlo šią funkciją. Šios parinkties pakeitimai neįsigalios)

en: If field is set as "optional", which is the default visibility state, no changes will be applied to let other plugins apply any changes they need.
lt_LT: Jei laukas nustatytas kaip "neprivalomas", o tai yra numatytoji matomumo būsena, jokie pakeitimai nebus taikomi, kad kiti įskiepiai galėtų taikyti reikiamus pakeitimus.

en: If you ever need help, <a href="%s" target="_blank">open a support ticket</a> on our official support channel.
lt_LT: Jei prireiktų pagalbos, <a href="%s" target="_blank">atidarykite pagalbos bilietą</a> mūsų oficialiame pagalbos kanale.

en: Ignore additional checkout required fields when paying with a compatible express checkout payment gateway
lt_LT: Ignoruoti papildomus privalomus kasos laukus, kai mokate naudodami suderinamus greitojo mokėjimo vartus.

[ctx: Image uploader.]
en: No image selected.
lt_LT: Nepasirinktas joks vaizdas.

en: Initial state for the expansible order summary section on mobile.
lt_LT: Pradinė išplečiamo užsakymo santraukos skyriaus būsena mobiliajame telefone.

en: Inside the cart items section
lt_LT: Krepšelio elementų skilties viduje

en: Inside the order items section
lt_LT: Užsakymo elementų skilties viduje

en: Inside the order overview
lt_LT: Užsakymo apžvalgos viduje

en: Inside the order summary
lt_LT: Užsakymo santraukos viduje

en: Installed &mdash; Activate
lt_LT: Įdiegta &mdash; Aktyvinti

en: Integrated coupon code field on the cart page
lt_LT: Integruotas kupono kodo laukas krepšelio puslapyje

en: Integrations
lt_LT: Integracijos

en: International phone numbers
lt_LT: Tarptautiniai telefono numeriai

en: It is recommended to keep this option checked to reduce the number of open input fields, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">read the research</a>.
lt_LT: Rekomenduojama palikti šią parinktį pažymėtą, kad sumažėtų atvirų įvesties laukų skaičius, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">skaitykite tyrimą</a>.

en: It is recommended to keep this option enabled for a better user experience.
lt_LT: Rekomenduojama palikti šią parinktį įjungtą, kad naudotojo patirtis būtų geresnė.

en: Layout &amp; design
lt_LT: Maketavimas ir dizainas

en: Layout of cross-sell items on the cart page.
lt_LT: Kryžminio pardavimo elementų išdėstymas krepšelio puslapyje.

en: Let customers <strong>save multiple shipping and billing addresses</strong> on their account and choose which ones to use at checkout and cart pages.
lt_LT: Leiskite klientams <strong>įrašyti kelis pristatymo ir atsiskaitymo adresus</strong> savo paskyroje ir pasirinkti, kuriuos iš jų naudoti kasos ir krepšelio puslapiuose.

en: License key cancelled.
lt_LT: Licencijos raktas atšauktas.

en: License keys
lt_LT: Licencijų raktai

en: Link to shop page
lt_LT: Nuoroda į parduotuvės puslapį

en: Load unminified assets
lt_LT: Įkelti neminifikuotą turtą

en: Local pickup
lt_LT: Vietinis paėmimas

en: Local pickup and in-store collection
lt_LT: Vietinis paėmimas ir surinkimas parduotuvėje

[ctx: Log in link label at checkout contact step]
en: Log in
lt_LT: Prisijungti

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue as a guest
lt_LT: Arba tęskite kaip svečias

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue below
lt_LT: Arba tęskite toliau

en: Log in to your account
lt_LT: Prisijunkite prie savo paskyros

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Log out</a>
lt_LT: Prisijungta kaip %1$s. <a href="%2$s">Atsijungti</a>

en: Logo image
lt_LT: Logotipo vaizdas

en: Mailchimp for WooCommerce
lt_LT: "Mailchimp for WooCommerce

en: Make the checkout progress bar stay visible while scrolling
lt_LT: Užtikrinkite, kad kasos eigos juosta liktų matoma slinkimo metu

en: Make the labels of optional field "Add" link button as <code>lowercase</code> (ie. "Add phone number" instead of "Add Phone Number"). This option also affects the link buttons for coupon code fields.
lt_LT: Pasirenkamojo lauko "Pridėti" nuorodos mygtuko etiketes rašykite <code>mažosiomis raidėmis</code> (t. y. "Pridėti telefono numerį" vietoj "Pridėti telefono numerį"). Ši parinktis taip pat turi įtakos kupono kodo laukų nuorodos mygtukams.

en: Make the order summary stay visible on the cart page while scrolling
lt_LT: Užtikrinkite, kad užsakymo santrauka būtų matoma krepšelio puslapyje slinkimo metu

en: Make the order summary stay visible while scrolling
lt_LT: Užtikrinkite, kad užsakymo santrauka liktų matoma slinkimo metu

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the billing address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the billing address can be copied to the billing address when that option is checked.
lt_LT: Gali būti priverstinai nustatytas kaip "privalomas", jei sąskaitos adreso skiltis rodoma po sąskaitos adreso skilties, o sąskaitos telefono laukas nustatytas kaip "privalomas". To reikia tam, kad būtų galima nukopijuoti sąskaitų išrašymo adresą į sąskaitų išrašymo adresą, kai ši parinktis pažymėta.

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the shipping address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked.
lt_LT: Gali būti priverstinai įvestas kaip "privalomas", jei atsiskaitymo adreso skiltis rodoma po pristatymo adreso skilties, o atsiskaitymo telefono laukas nustatytas kaip "privalomas". To reikia tam, kad būtų užtikrinta, jog siuntimo adresą būtų galima nukopijuoti į sąskaitos išrašymo adresą, kai ši parinktis pažymėta.

en: Minimalist
lt_LT: Minimalistinis

en: Mobile
lt_LT: Mobilusis

en: More design templates
lt_LT: Daugiau dizaino šablonų

en: More information
lt_LT: Daugiau informacijos

en: More positions for the coupon code on the checkout page
lt_LT: Daugiau pozicijų kupono kodą kasos puslapyje

en: Most useful when the order summary section does not have a highlighted background color. Might also apply to the Cart, Order Received and View Order pages when using Fluid Checkout PRO.
lt_LT: Naudingiausia, kai užsakymo santraukos skyriuje nėra paryškintos fono spalvos. Taip pat gali būti taikoma krepšelio, gauto užsakymo ir užsakymo peržiūros puslapiams, kai naudojamas "Fluid Checkout PRO".

en: Move the sign up checkbox to the contact step
lt_LT: Perkelkite registracijos žymimąjį langelį į kontaktų žingsnį

en: Multi step
lt_LT: Keli žingsniai

en: Multiple saved addresses for shipping and billing.
lt_LT: Keletas išsaugotų pristatymo ir atsiskaitymo adresų.

en: My account layout
lt_LT: Mano paskyros išdėstymas

en: No integrations available at the moment on this section. The options related to each plugin will only appear here if that plugin is activated.
lt_LT: Šiuo metu šiame skyriuje nėra jokių integracijų. Su kiekvienu įskiepiu susijusios parinktys čia bus rodomos tik tuo atveju, jei tas įskiepis yra įjungtas.

en: No license keys options available at the moment on this section. The options related to each plugin or add-on will appear here when that plugin is activated.
lt_LT: Šiuo metu šiame skyriuje nėra licencijos raktų parinkčių. Su kiekvienu įskiepiu ar papildiniu susijusios parinktys čia bus rodomos, kai tas įskiepis bus įjungtas.

en: Not selected yet.
lt_LT: Dar nepasirinktas.

en: Number of cross-sell items to display on the cart page
lt_LT: Kryžminio pardavimo elementų, rodomų krepšelio puslapyje, skaičius

en: Ok
lt_LT: Gerai

en: On the sidebar
lt_LT: Šoninėje juostoje

en: On the site header (requires distraction-free header)
lt_LT: Svetainės antraštėje (reikia, kad antraštė neblaškytų dėmesio)

en: Only applicable if use of coupon codes are enabled in the WooCommerce settings.
lt_LT: Taikoma tik tuo atveju, jei "WooCommerce" nustatymuose įjungtas kuponų kodų naudojimas.

en: Only applicable when coupon code is displayed as a separate section on the checkout or cart pages.
lt_LT: Taikoma tik tada, kai kupono kodas rodomas kaip atskiras skyrius kasos arba krepšelio puslapiuose.

en: Only applicable when using the Impreza theme header at the checkout page.
lt_LT: Taikoma tik naudojant "Impreza" temos antraštę kasos puslapyje.

en: Only applies when using a block-based theme.
lt_LT: Taikoma tik tada, kai naudojama blokais pagrįsta tema.

en: Only show allowed countries for shipping or billing
lt_LT: Rodyti tik leidžiamas šalis, į kurias galima siųsti arba išrašyti sąskaitas

en: Only used for shipping-related questions.
lt_LT: Naudojama tik su siuntimu susijusiems klausimams.

en: Optimized cart page
lt_LT: Optimizuotas krepšelio puslapis

en: Optimized horizontal cross-sells layout
lt_LT: Optimizuotas horizontalių kryžminių pardavimų išdėstymas

en: Optimized order received / thank you page
lt_LT: Optimizuotas gauto užsakymo / padėkos puslapis

en: Optional
lt_LT: Pasirinktinai

en: Optional fields
lt_LT: Neprivalomi laukai

en: Or
lt_LT: Arba

en: Order actions
lt_LT: Užsakymo veiksmai

en: Order details layout
lt_LT: Užsakymo informacijos išdėstymas

en: Order details optimizations
lt_LT: Užsakymo detalių optimizavimas

en: Order downloads
lt_LT: Užsakyti atsisiuntimus

en: Order notes
lt_LT: Užsakymo pastabos

en: Order number and receipt will be sent to this email address.
lt_LT: Šiuo el. pašto adresu bus išsiųstas užsakymo numeris ir kvitas.

en: Order pay
lt_LT: Užsakymo apmokėjimas

en: Order pay page
lt_LT: Užsakymo apmokėjimo puslapis

en: Order progress
lt_LT: Užsakymo eiga

en: Order status
lt_LT: Užsakymo būsena

en: Order summary
lt_LT: Užsakymo santrauka

en: Output additional header sections if enabled in the theme settings.
lt_LT: Išveskite papildomus antraštės skyrius, jei tai įjungta temos nustatymuose.

en: Output the breadcrumbs section from the Fennik theme when using Fluid Checkout header and footer.
lt_LT: Duonos trupinių skyriaus išvedimas iš "Fennik" temos, kai naudojama "Fluid Checkout" antraštė ir poraštė.

en: Output the checkout steps section from Betheme on the checkout, cart and order received pages.
lt_LT: Išveskite kasos žingsnių skyrių iš "Betheme" kasos, krepšelio ir gauto užsakymo puslapiuose.

en: Output the checkout steps section from The Gem theme when using Fluid Checkout header and footer.
lt_LT: Išveskite kasos žingsnių skyrių iš Gem temos, kai naudojate "Fluid Checkout" antraštę ir poraštę.

en: Output the checkout steps section from the Bookshelf theme when using Fluid Checkout.
lt_LT: Išveskite kasos žingsnių skyrių iš "Bookshelf" temos, kai naudojate "Fluid Checkout".

en: Output the checkout steps section from the Kapee theme on the checkout, cart and order received pages.
lt_LT: Išveskite kasos žingsnių skyrių iš "Kapee" temos kasos, krepšelio ir gauto užsakymo puslapiuose.

en: Output the checkout steps section from the Nyture theme when using Fluid Checkout.
lt_LT: Išveskite kasos žingsnių skyrių iš "Nyture" temos, kai naudojate "Fluid Checkout".

en: Output the checkout steps section from the Porto theme on the checkout, cart and order received pages.
lt_LT: Išveskite kasos žingsnių skyrių iš "Porto" temos kasos, krepšelio ir gauto užsakymo puslapiuose.

en: Output the checkout steps section from the Pressmart theme on the checkout, cart and order received pages.
lt_LT: Išveskite kasos žingsnių skyrių iš "Pressmart" temos kasos, krepšelio ir gauto užsakymo puslapiuose.

en: Output the checkout steps section from the Woodmart theme when using Fluid Checkout header and footer.
lt_LT: Išveskite kasos žingsnių skyrių iš Woodmart temos, kai naudojate "Fluid Checkout" antraštę ir poraštę.

en: Override the position for the subscribe checkbox on the checkout page and always display it on the contact step
lt_LT: Pakeiskite prenumeratos žymimojo langelio padėtį kasos puslapyje ir visada rodykite jį kontaktų žingsnyje

en: Page background color
lt_LT: Puslapio fono spalva

en: Page template
lt_LT: Puslapio šablonas

en: Parcel terminal
lt_LT: Siuntų terminalas

en: Payment form
lt_LT: Mokėjimo forma

en: Payment method
lt_LT: Mokėjimo būdas

en: Phone number validation types used when precise validation is enabled.
lt_LT: Telefono numerio patvirtinimo tipai, naudojami, kai įjungtas tikslus patvirtinimas.

en: Pick a Locker
lt_LT: Pasirinkite spintelę

en: Pickup point
lt_LT: Pasiėmimo vieta

en: Pickup point not selected yet.
lt_LT: Pasiėmimo vieta dar nepasirinkta.

en: Pickup point:
lt_LT: Pasikrovimo vieta:

en: Place order
lt_LT: Pateikite užsakymą

en: Please verify your phone number.
lt_LT: Patikrinkite savo telefono numerį.

en: Position for the extra order summary section on mobile.
lt_LT: Papildomos užsakymo santraukos skilties pozicija mobiliajame telefone.

en: Position on checkout page
lt_LT: Pozicija kasos puslapyje

en: Prevent automatic selection of the first shipping method
lt_LT: Užkirsti kelią automatiniam pirmojo pristatymo būdo pasirinkimui

en: Proceed to %s
lt_LT: Pereiti prie %s

en: Proceed to billing
lt_LT: Pereiti prie sąskaitų išrašymo

en: Proceed to contact
lt_LT: Pereikite prie kontaktų

en: Proceed to payment
lt_LT: Pereiti prie mokėjimo

en: Proceed to shipping
lt_LT: Pereiti prie siuntimo

en: Progress bar
lt_LT: Pažangos juosta

en: Rate the plugin
lt_LT: Įvertinkite įskiepį

en: Read documentation
lt_LT: Skaityti dokumentus

en: Read the documentation.
lt_LT: Skaitykite dokumentus.

en: Read the installation guide <a href="%s" target="_blank">Getting stated with Fluid Checkout</a>.
lt_LT: Perskaitykite diegimo vadovą <a href="%s" target="_blank">Pradėti naudotis "Fluid Checkout"</a>.

en: Recommended only when most customers actually need the "Address line 2" field, or when getting the right shipping address is crucial (ie. if delivering food and other perishable products).
lt_LT: Rekomenduojama tik tada, kai daugumai klientų iš tikrųjų reikia lauko "Adreso 2 eilutė" arba kai labai svarbu nurodyti teisingą pristatymo adresą (pvz., jei pristatomas maistas ir kiti greitai gendantys produktai).

en: Remove
lt_LT: Pašalinti

en: Removes shipping address section when a local pickup shipping method is selected.
lt_LT: Pašalinamas pristatymo adreso skyrius, kai pasirinktas vietinio atsiėmimo pristatymo būdas.

en: Replace <code>select2</code> dropdown components with <code>TomSelect</code>
lt_LT: Pakeiskite <code>select2</code> išskleidžiamus komponentus į <code>TomSelect</code>

en: Replaces the account creation fields with a notification and option to log in. In some contexts, it might be recommended to leave this option disabled to protect the privacy of customers.
lt_LT: Pakeičia paskyros kūrimo laukus pranešimu ir galimybe prisijungti. Kai kuriais atvejais gali būti rekomenduojama palikti šią parinktį išjungtą, kad būtų apsaugotas klientų privatumas.

en: Replaces the shipping address with the pickup point location when a local pickup shipping method is selected.
lt_LT: Pakeičia pristatymo adresą į paėmimo vietos vietą, kai pasirinktas vietinio paėmimo pristatymo būdas.

en: Required
lt_LT: Reikalinga

en: Same as billing address
lt_LT: Toks pat kaip ir sąskaitos išrašymo adresas

en: Same as shipping address
lt_LT: Toks pat kaip pristatymo adresas

en: Save same as the billing address
lt_LT: Išsaugoti tą patį kaip ir sąskaitos išrašymo adresas

en: Save the selected pickup location
lt_LT: Išsaugoti pasirinktą paėmimo vietą

en: Select an image
lt_LT: Pasirinkite vaizdą

en: Select position where to display the billing address section on the checkout page.
lt_LT: Pasirinkite vietą, kurioje kasos puslapyje bus rodomas atsiskaitymo adreso skyrius.

en: Select position where to display the coupon codes section on the cart page. Only applicable when AJAX cart and the integrated coupon codes in the checkout page are enabled.
lt_LT: Pasirinkite poziciją, kurioje rodyti kuponų kodų skyrių krepšelio puslapyje. Taikoma tik tada, kai įjungtas AJAX krepšelis ir kasos puslapyje integruoti kuponų kodai.

en: Select position where to display the coupon codes section on the checkout page.
lt_LT: Pasirinkite poziciją, kurioje rodyti kuponų kodų skyrių kasos puslapyje.

en: Select position where to display the cross-sells section on the cart page.
lt_LT: Pasirinkite vietą, kurioje bus rodomas kryžminių pardavimų skyrius krepšelio puslapyje.

en: Select position where to display the shipping costs and calculator on the cart page.
lt_LT: Pasirinkite poziciją, kurioje bus rodomos pristatymo išlaidos ir skaičiuoklė krepšelio puslapyje.

en: Select style of the "apply coupon" button. Only applicable when the coupon code section is displayed "Before the checkout steps" on the checkout page, or "Before the cart items section" on the cart page.
lt_LT: Pasirinkite "Taikyti kuponą" mygtuko stilių. Taikoma tik tada, kai kupono kodo skiltis rodoma "Prieš kasos veiksmus" kasos puslapyje arba "Prieš krepšelio elementų skiltį" krepšelio puslapyje.

en: Selecting a collection point is required when shipping with FermoPoint.
lt_LT: Siunčiant su "FermoPoint" būtina pasirinkti surinkimo vietą.

en: Selecting a pickup point is required before proceeding.
lt_LT: Prieš tęsiant darbą reikia pasirinkti paėmimo vietą.

en: Sendinblue - WooCommerce Email Marketing
lt_LT: Sendinblue - "WooCommerce" el. pašto rinkodara

en: Set <code>font-size</code> inside form fields to 16px
lt_LT: Nustatykite <code>šrifto dydį</code> formos laukuose į 16px

en: Settings
lt_LT: Nustatymai

[ctx: Settings section]
en: Cart
lt_LT: Krepšelis

[ctx: Settings section]
en: Order pay
lt_LT: Užsakymo apmokėjimas

[ctx: Settings section]
en: Thank you
lt_LT: Ačiū

[ctx: Settings section title]
en: Integrations
lt_LT: Integracijos

[ctx: Settings section title]
en: License keys
lt_LT: Licencijų raktai

en: Setup & Documentation
lt_LT: Sąranka ir dokumentacija

en: Setup layout and design on the <a href="%s">checkout options</a>.
lt_LT: Nustatykite išdėstymą ir dizainą <a href="%s">apmokėjimo parinktyse</a>.

en: Shipping
lt_LT: Pristatymas

en: Shipping address
lt_LT: Pristatymo adresas

en: Shipping method
lt_LT: Pristatymo būdas

en: Shipping methods
lt_LT: Pristatymo būdai

en: Shipping phone
lt_LT: Siuntimo telefonas

en: Show a link button on the pickup location substep to clear the chosen shipping methods. This can be used to allow showing the shipping address section again if a local pickup method was previously selected.
lt_LT: Paėmimo vietos pakopoje rodyti nuorodos mygtuką, kad būtų išvalyti pasirinkti pristatymo būdai. Tai gali būti naudojama norint leisti vėl rodyti pristatymo adreso skiltį, jei anksčiau buvo pasirinktas vietinis atsiėmimo būdas.

en: Show an example of a valid phone number inside phone fields
lt_LT: Parodykite galiojančio telefono numerio pavyzdį telefono laukuose

en: Show country code beside the flag
lt_LT: Šalia vėliavos rodyti šalies kodą

en: Show if not defined
lt_LT: Rodyti, jei neapibrėžta

en: Show option to clear shipping methods in the pickup location substep
lt_LT: Rodyti parinktį išvalyti siuntimo būdus paėmimo vietos pakopoje

en: Sign up checkbox position
lt_LT: Registracijos žymimojo langelio padėtis

en: Simplified EU-VAT validation for your store.
lt_LT: Supaprastintas jūsų parduotuvės ES PVM patvirtinimas.

en: Single step
lt_LT: Vienas žingsnis

en: Skip to content
lt_LT: Pereiti prie turinio

en: Some changes to the database are required. As with any update, we recommend you to <strong>take a full backup of your website before proceeding</strong>.
lt_LT: Reikia atlikti tam tikrus duomenų bazės pakeitimus. Kaip ir bet kokio atnaujinimo atveju, rekomenduojame prieš atliekant atnaujinimą <strong>padaryti atsarginę svetainės kopiją</strong>.

en: Some features of WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers might not work as expected when using it with Fluid Checkout. Read <a href="%s">our documentation</a> for more information and alternative solutions.
lt_LT: Kai kurios "WooCommerce" kasos tvarkyklės funkcijos gali neveikti taip, kaip tikėtasi, kai ją naudojate su "Fluid Checkout". Daugiau informacijos ir alternatyvių sprendimų rasite <a href="%s">mūsų dokumentacijoje</a>.

en: Some options might not be compatible with some plugins and themes.
lt_LT: Kai kurios parinktys gali būti nesuderinamos su kai kuriais įskiepiais ir temomis.

en: Spacing for site header at the checkout page (in pixels)
lt_LT: Atstumas tarp svetainės antraštės kasos puslapyje (pikseliais)

en: Special offers
lt_LT: Specialūs pasiūlymai

en: Split
lt_LT: Splitas

en: Step %1$s of %2$s
lt_LT: Žingsnis %1$s iš %2$s

en: Subscribe checkbox
lt_LT: Prenumeratos žymimasis langelis

[ctx: Substep review text]
en: None.
lt_LT: Nėra.

en: Support
lt_LT: Parama

en: Thank you page
lt_LT: Ačiū puslapis

en: Thank you page & order details layout
lt_LT: Ačiū puslapis ir užsakymo informacijos išdėstymas

en: Thanks for choosing Fluid Checkout!
lt_LT: Ačiū, kad pasirinkote "Fluid Checkout"!

en: The Bluehost Plugin
lt_LT: "Bluehost" įskiepis

en: The CNPJ number "{cnpj_number}" is invalid.
lt_LT: CNPJ numeris "{cnpj_number}" negalioja.

en: The CPF number "{cpf_number}" is invalid.
lt_LT: CPF numeris "{cpf_number}" negalioja.

en: The best tools to further <strong>improve your WooCommerce checkout conversion rate</strong> and make the purchase experience consistent on the entire journey.
lt_LT: Geriausi įrankiai, kurie padės dar labiau <strong>padidinti "WooCommerce" kasos konversijos rodiklį</strong> ir užtikrinti nuoseklią pirkimo patirtį visos kelionės metu.

en: The bundle includes all add-ons we currently offer and Fluid Checkout add-ons we launch in the future.
lt_LT: Į paketą įtraukti visi šiuo metu siūlomi priedai ir "Fluid Checkout" priedai, kuriuos paleisime ateityje.

en: The checkbox "Same as shiping address" will start as checked by default when the shipping address section is displayed first. <br>The checkbox "Same as billing address" will start as checked by default when the billing address section is displayed first. <br> It is recommended to leave this option checked as to significantly reduce the number of open input fields at checkout, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">read the research</a>.
lt_LT: Žymimasis langelis "Same as shiping address" bus pradedamas žymėti pagal numatytuosius nustatymus, kai siuntimo adreso skiltis bus rodoma pirmą kartą. <br>Žymimasis langelis "Same as billing address" (toks pat kaip sąskaitos išrašymo adresas) bus pradedamas žymėti pagal numatytuosius nustatymus, kai pirmiausia bus rodomas sąskaitos išrašymo adreso skyrius. <br> Rekomenduojama palikti šią parinktį pažymėtą, nes taip gerokai sumažinsite atvirų įvesties laukų skaičių kasoje, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">perskaitykite tyrimą</a>.

en: The database changes where applied successfully.
lt_LT: Duomenų bazės pakeitimai sėkmingai pritaikyti.

en: The design template <em>"Split"</em> is not available when using <em>"1 column"</em> layout and will fall back to <em>"Minimalist"</em> if chosen.
lt_LT: Dizaino šablonas <em>"Splitas"</em> nėra prieinamas, kai naudojamas <em>"1 stulpelis"</em> išdėstymas, o pasirinkus jį bus grįžtama prie <em>"Minimalistinis"</em>.

en: The option <em>"On the site header"</em> only applies when using the distraction-free header.
lt_LT: Parinktis <em>"Svetainės antraštėje"</em> taikoma tik tada, kai naudojate antraštę, neatkreipiančią dėmesio.

en: The options display product image, quantity field, remove button and link to product page added by the theme are disabled by default.
lt_LT: Temos pridėtos parinktys rodyti produkto vaizdą, kiekio laukas, pašalinimo mygtukas ir nuoroda į produkto puslapį pagal numatytuosius nustatymus yra išjungtos.

en: The plugin WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers is not compatible with Fluid Checkout
lt_LT: Quadlayers įskiepis WooCommerce Checkout Manager nėra suderinamas su Fluid Checkout

en: The shipping destination is always set to "Default to customer shipping address" when Fluid Checkout is activated. Customers can still provide different shipping and billing addresses during checkout, an option for setting the default billing address to be the same as the shipping address is available at WooCommerce > Settings > Fluid Checkout.
lt_LT: Kai įjungtas "Fluid Checkout", pristatymo paskirties vieta visada nustatoma į "Numatytoji pagal kliento pristatymo adresą". Klientai vis tiek gali pateikti skirtingus pristatymo ir atsiskaitymo adresus per kasą, galimybė nustatyti, kad numatytasis atsiskaitymo adresas sutaptų su pristatymo adresu, yra "WooCommerce" > "Settings" > "Fluid Checkout".

en: Theme Atomion
lt_LT: Tema Atomionas

en: Theme Betheme
lt_LT: Tema Bet tema

en: Theme Bookshelf
lt_LT: Teminė knygų lentyna

en: Theme Fennik
lt_LT: Tema Fennik

en: Theme Go
lt_LT: Tema Go

en: Theme Impreza
lt_LT: Tema "Impreza

en: Theme Ireca
lt_LT: Tema Ireca

en: Theme Kapee
lt_LT: Tema Kapee

en: Theme Nyture
lt_LT: Tema Nyture

en: Theme Porto
lt_LT: Tema Porto

en: Theme Pressmart
lt_LT: Tema Pressmart

en: Theme The Gem
lt_LT: Temos brangakmenis

en: Theme The7
lt_LT: Tema The7

en: Theme Woodmart
lt_LT: Tema Woodmart

en: Theme ZK Nito
lt_LT: Tema ZK Nito

en: Theme's cross-sells layout
lt_LT: Temos kryžminių pardavimų išdėstymas

en: Theme's header and footer
lt_LT: Temos antraštė ir poraštė

en: These options affect the thank you page , view order details on account pages and on email notifications.
lt_LT: Šios parinktys turi įtakos padėkos puslapiui , užsakymo informacijos peržiūrai paskyros puslapiuose ir el. pašto pranešimuose.

en: These options affect the thank you page, also known as order received or order confirmation pages.
lt_LT: Šios parinktys turi įtakos padėkos puslapiui, dar vadinamam gauto užsakymo arba užsakymo patvirtinimo puslapiais.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the cart page.
lt_LT: Šios valdiklių sritys naudojamos pasitikėjimo simboliams ir pasitikėjimo ženkliukams krepšelio puslapyje pridėti.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the checkout page.
lt_LT: Šios valdiklių sritys naudojamos pasitikėjimo simboliams ir pasitikėjimo ženkliukams kasos puslapyje pridėti.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the order pay page.
lt_LT: Šios valdiklių sritys naudojamos pasitikėjimo simboliams ir pasitikėjimo ženkliukams pridėti užsakymo apmokėjimo puslapyje.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the thank you page.
lt_LT: Šios valdiklių sritys naudojamos pasitikėjimo simboliams ir pasitikėjimo ženkleliams pridėti padėkos puslapyje.

en: This ensures the content section is not too narrow on WooCommerce pages including checkout, cart, order received, order pay and account pages.
lt_LT: Taip užtikrinama, kad "WooCommerce" puslapiuose, įskaitant kasos, krepšelio, gauto užsakymo, užsakymo apmokėjimo ir paskyros puslapius, turinio skiltis nebūtų per siaura.

en: This field does not match the related field value.
lt_LT: Šis laukas neatitinka susijusio lauko vertės.

en: This is a required field.
lt_LT: Tai privalomas laukas.

en: This is an experimental feature and may not work as expected in all setups. Use it with caution.
lt_LT: Tai yra eksperimentinė funkcija, todėl gali būti, kad ji neveiks taip, kaip tikimasi, visose konfigūracijose. Naudokite ją atsargiai.

en: This is not a valid email address.
lt_LT: Tai nėra galiojantis el. pašto adresas.

en: This option affects the order confirmation page (thank you page) and order details on account pages, emails and packing slips.
lt_LT: Ši parinktis turi įtakos užsakymo patvirtinimo puslapiui (padėkos puslapiui) ir užsakymo informacijai paskyros puslapiuose, el. laiškuose ir pakavimo lapuose.

en: Toll free
lt_LT: Nemokama

en: TomSelect is a simpler dropdown selection component which is less prone to errors than Select2, while offering the same features that are actually used on WooCommerce checkout pages.
lt_LT: "TomSelect" yra paprastesnis išskleidžiamojo pasirinkimo komponentas, kuris yra mažiau linkęs į klaidas nei "Select2", tačiau turi tas pačias funkcijas, kurios iš tikrųjų naudojamos "WooCommerce" kasos puslapiuose.

en: Tools
lt_LT: Įrankiai

en: Troubleshooting
lt_LT: Trikčių šalinimas

en: Trust symbols &amp; badges
lt_LT: Pasitikėjimo simboliai ir ženkliukai

en: Trust symbols on the cart and thank you pages
lt_LT: Pasitikėjimo simboliai krepšelyje ir padėkos puslapiuose

en: Try to ensure the phone number is a valid mobile or landline number based on the rules for the selected country code. This option uses the <code>intl-tel-input</code> precise validation feature, which may give false positives for some phone numbers.
lt_LT: Pabandykite įsitikinti, kad telefono numeris yra galiojantis mobiliojo arba fiksuotojo ryšio numeris pagal pasirinktos šalies kodo taisykles. Šioje parinktyje naudojama <code>intl-tel-input</code> tikslaus patvirtinimo funkcija, kuri kai kuriems telefono numeriams gali duoti klaidingų teigiamų rezultatų.

en: Up to 40% less checkout fields to fill in.
lt_LT: Iki 40 % mažiau kasos laukų, kuriuos reikia užpildyti.

en: Update database
lt_LT: Duomenų bazės atnaujinimas

en: Upgrade to PRO
lt_LT: Atnaujinti į PRO

en: Upgrade to PRO &mdash; 99 EUR
lt_LT: Atnaujinti į PRO &mdash; 99 EUR

en: Use `Order confirmation` page template for block-based themes
lt_LT: Naudokite `Užsakymo patvirtinimo` puslapio šabloną blokų pagrindu sukurtose temose

en: Use precise phone number validation
lt_LT: Naudokite tikslų telefono numerio patvirtinimą

en: Using debug mode affects the website performance. Only use this option while troubleshooting.
lt_LT: Derinimo režimo naudojimas turi įtakos svetainės našumui. Šią parinktį naudokite tik trikčių šalinimo metu.

en: Valid until %s.
lt_LT: Galioja iki %s.

en: Verify Phone Number
lt_LT: Patikrinti telefono numerį

en: Visit <a href="%s" target="_blank">our documentation</a> for more information about Fluid Checkout features.
lt_LT: Apsilankykite <a href="%s" target="_blank">mūsų dokumentacijoje</a> ir gaukite daugiau informacijos apie "Fluid Checkout" funkcijas.

en: Visit our website for more information about our plugins and add-ons.
lt_LT: Daugiau informacijos apie mūsų įskiepius ir priedus rasite mūsų svetainėje.

en: We recommend setting it as <em>expanded</em> for the following countries due to regulatory requirements: <strong>Germany</strong>, <strong>Austria</strong>, <strong>Switzerland</strong>, <strong>Netherlands</strong>, <strong>Poland</strong>, <strong>Belgium</strong> and <strong>France</strong>.
lt_LT: Šiose šalyse dėl reguliavimo reikalavimų rekomenduojame jį nustatyti kaip <em>išplėstinį</em>: <strong>Vokietija</strong>, <strong>Austrija</strong>, <strong>Šveicarija</strong>, <strong>Nyderlandai</strong>, <strong>Lenkija</strong>, <strong>Belgija</strong> ir <strong>Prancūzija</strong>.

en: We recommend using the distraction free header and footer to avoid distractions at the checkout page. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Read the research about cart abandonment</a>.
lt_LT: Rekomenduojame naudoti neblaškančią antraštę ir poraštę, kad kasos puslapyje nebūtų blaškomas dėmesys. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Skaitykite tyrimus apie krepšelio atsisakymą</a>.

en: When disabled, the phone field validation will not check if country or area codes are valid for the country.
lt_LT: Jei išjungta, telefono lauko patvirtinimas netikrins, ar šalyje galioja šalies arba vietovės kodai.

en: When enabled, Fluid Checkout will apply styles optimized for compatibility with the plugin. You may want to disable this if you are using custom styles for the Stripe payment form fields.
lt_LT: Kai ši funkcija įjungta, "Fluid Checkout" taikys stilius, optimizuotus suderinamumui su įskiepiu. Jei naudojate pasirinktinius stilius "Stripe" mokėjimo formos laukams, galite norėti tai išjungti.

en: When enabled, only the countries allowed for shipping will be available in the shipping phone field, and only countries allowed for billing will be available for the billing phone field.
lt_LT: Kai ši funkcija įjungta, siuntimo telefono lauke bus galima matyti tik tas šalis, kurias leidžiama siųsti, o sąskaitų išrašymo telefono lauke - tik tas šalis, kurias leidžiama išrašyti sąskaitas.

en: When enabled, the checkbox will be moved to the contact step independently of the display location defined in the Sendinblue plugin settings.
lt_LT: Kai ši funkcija įjungta, žymimasis langelis bus perkeltas į kontaktų žingsnį nepriklausomai nuo Sendinblue įskiepio nustatymuose apibrėžtos rodymo vietos.

en: When enabled, the first shipping method available will not be automatically selected when no other shipping method was previously selected for each shipping package. <br>This option will be automatically enabled if the option for clearing the selected shipping method is enabled for the Local Pickup feature.
lt_LT: Kai ši funkcija įjungta, pirmasis galimas siuntimo būdas nebus automatiškai pasirenkamas, jei prieš tai nebuvo pasirinktas joks kitas siuntimo būdas kiekvienai siuntimo pakuotei. <br>Ši parinktis bus automatiškai įjungta, jei pasirinkto pristatymo būdo ištrynimo parinktis įjungta vietinio atsiėmimo funkcijai.

en: When enabled, the shipping email field from the Bluehost plugin will be added to the checkout form.
lt_LT: Įjungus šią funkciją, į kasos formą bus įtrauktas "Bluehost" įskiepio pristatymo el. pašto laukas.

en: When the font size inside form fields is smaller than 16px, Safari and other browsers might automatically zoom in on mobile devices to make the text easier to read. When this option is enabled, it will set the font size for inside the form fields to 16px on pages optimized by Fluid Checkout to avoid it zooming in.
lt_LT: Kai šrifto dydis formos laukuose yra mažesnis nei 16 px, "Safari" ir kitos naršyklės mobiliuosiuose įrenginiuose gali automatiškai priartinti tekstą, kad jį būtų lengviau perskaityti. Įjungus šią parinktį, puslapiuose, optimizuotuose naudojant "Fluid Checkout", bus nustatytas 16 px šrifto dydis formos laukeliuose, kad būtų išvengta šrifto priartinimo.

en: When using Fluid Checkout, the multistep feature from the Germanized PRO plugin becomes unnecessary and can cause <strong>critical errors while processing new orders</strong>. Please disable the Germanized PRO multistep checkout feature in the plugin settings.
lt_LT: Naudojant "Fluid Checkout", "Germanized PRO" įskiepio kelių etapų funkcija tampa nereikalinga ir gali sukelti <strong>kritinių klaidų apdorojant naujus užsakymus</strong>. Įskiepio "Germanized PRO" daugiapakopio užsakymo funkciją išjunkite įskiepio nustatymuose.

en: When using the <em>"1 column"</em> checkout layout this option is always set to <em>"Before checkout steps"</em> and also applies to desktop view.
lt_LT: Naudojant <em>"1 stulpelio"</em> kasos išdėstymą, ši parinktis visada nustatoma į <em>"Prieš kasos veiksmus"</em> ir taip pat taikoma darbalaukio vaizdui.

en: WooCommerce Smart Coupons
lt_LT: "WooCommerce" išmanieji kuponai

en: WooCommerce Stripe Gateway
lt_LT: "WooCommerce Stripe" vartai

en: WooCommerce page layout
lt_LT: "WooCommerce" puslapio išdėstymas

en: You have been using the plugin for a while now. How do you like it so far? <br>Please give us a quick rating, we appreciate every bit of feedback and it encourages us to keep improving the plugin :)
lt_LT: Jau kurį laiką naudojate įskiepį. Kaip jums kol kas jis patinka? <br>Prašome trumpai įvertinti, vertiname kiekvieną atsiliepimą ir tai mus skatina toliau tobulinti įskiepį :)

en: Your order has a total amount due of %s. No further payment is needed.
lt_LT: Jūsų užsakymo bendra mokėtina suma yra %s. Daugiau mokėti nereikia.

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
lt_LT: Pristatymas

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
lt_LT: Pristatymas %d
