fluid-checkout - en to hy translation catalogue (516 entries)

en: "Add" link button
hy: «Ավելացնել» հղման կոճակը

en: (PRO)
hy: (ՊՐՈ)

en: (Required)
hy: (պարտադիր)

en: (experimental)
hy: (փորձարարական)

en: (originally "%s")
hy: (ի սկզբանե «%s»)

en: * For as long as you have an active subscription.
hy: * Քանի դեռ դուք ունեք ակտիվ բաժանորդագրություն:

en: 1 column
hy: 1 սյունակ

en: 2 columns
hy: 2 սյունակ

en: 226 EUR value (Save 42%)
hy: 226 EUR արժեքը (Խնայել 42%)

en: <a href="%s" target="_blank">Purchase a new license key</a> and continue to receive updates and support.
hy: <a href="%s" target="_blank">Գնեք նոր լիցենզիայի բանալի</a> և շարունակեք ստանալ թարմացումներ և աջակցություն:

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to get your license key, or <a href="%s" target="_blank">purchase a new license key</a>.
hy: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Մուտք գործեք ձեր հաշիվ՝</a> ձեր լիցենզիայի բանալին ստանալու համար կամ <a href="%s" target="_blank">գնեք նոր լիցենզիայի բանալի</a> :

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to renew your license key and continue to receive updates and support.
hy: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Մուտք գործեք ձեր հաշիվ՝</a> լիցենզիայի բանալին թարմացնելու և թարմացումներ և աջակցություն ստանալու համար:

en: <a target="_blank" href="%s">Upgrade to PRO</a> to unlock more options.
hy: <a target="_blank" href="%s">Անցեք PRO-ի՝</a> ավելի շատ տարբերակներ բացելու համար:

en: <p>Fluid Checkout needs the classic WooCommerce shortcode-based checkout form to work. When using the Divi Builder to customize the look and feel of the checkout page, the classic shortcodes are replaced with custom widgets from the Divi Builder for each part of the checkout page. These custom widgets are not compatible with Fluid Checkout.</p><p>Please edit your checkout page replacing the Divi Builder widgets with the a text widget containing the shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>
hy: <p>Fluid Checkout-ին անհրաժեշտ է WooCommerce-ի դասական կարճ կոդերի վրա հիմնված վճարման ձևը, որպեսզի աշխատի: Երբ Divi Builder-ն օգտագործում եք վճարման էջի տեսքն ու զգացողությունը հարմարեցնելու համար, դասական կարճ կոդերը փոխարինվում են Divi Builder-ի հատուկ վիդջեթներով վճարման էջի յուրաքանչյուր մասի համար: Այս հատուկ վիջեթները համատեղելի չեն Fluid Checkout-ի հետ:</p><p> Խնդրում ենք խմբագրել ձեր վճարման էջը՝ փոխարինելով Divi Builder վիջեթները տեքստային վիջեթով, որը պարունակում է կարճ կոդը <code>[woocommerce_checkout]</code> :</p>

en: <p>This widget has been replaced by Fluid Checkout. </p><p>When using Fluid Checkout, the checkout page needs to use the original WooCommerce shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code> to work properly.</p><p>For more information, visit the Fluid Checkout documentation.</p>
hy: <p>Այս վիջեթը փոխարինվել է Fluid Checkout-ով:</p><p> Fluid Checkout-ն օգտագործելիս վճարման էջը պետք է օգտագործի օրիգինալ WooCommerce կարճ կոդը <code>[woocommerce_checkout]</code> ՝ ճիշտ աշխատելու համար:</p><p> Լրացուցիչ տեղեկությունների համար այցելեք Fluid Checkout-ի փաստաթղթերը:</p>

en: <p>We detected that you are using the plugins Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (free and PRO) by CodeRockz. Integration with these plugins have been moved to Fluid Checkout PRO.</p>
hy: <p>Մենք հայտնաբերեցինք, որ դուք օգտագործում եք «CodeRockz»-ի կողմից WooCommerce-ի (անվճար և PRO) «Առաքման և ընդունման ամսաթիվը» հավելվածները: Այս պլագինների հետ ինտեգրումը տեղափոխվել է Fluid Checkout PRO:</p>

en: <strong>%1$s</strong> requires <strong>%2$s</strong> to be installed and activated. <a href="%4$s">%3$s</a>
hy: <strong>%1$s-ի համար</strong> անհրաժեշտ է <strong>%2$s-ի</strong> տեղադրումը և ակտիվացումը: <a href="%4$s">%3$s</a>

en: Account matching
hy: Հաշվի համընկնում

en: Account matching / user matching
hy: Հաշվի համընկնում / օգտվողի համապատասխանություն

en: Account password
hy: Հաշվի գաղտնաբառ

en: Action link on the order summary at checkout.
hy: Գործողությունների հղումը պատվերի ամփոփագրի վերաբերյալ վճարման ժամանակ:

en: Activate %s
hy: Ակտիվացրեք %s-ը

en: Activated
hy: Ակտիվացված է

en: Add %s
hy: Ավելացնել %s

en: Add billing phone field to the checkout form.
hy: Ավելացրեք վճարման հեռախոսահամարի դաշտը վճարման ձևին:

en: Add extra fields to the checkout form
hy: Հավելյալ դաշտեր ավելացրեք վճարման ձևին

en: Add shipping phone field to the checkout form.
hy: Ավելացրեք առաքման հեռախոսահամարի դաշտը վճարման ձևին:

en: Add widget areas to the cart page
hy: Ավելացնել վիդջեթների տարածքներ զամբյուղի էջում

en: Add widget areas to the checkout page
hy: Վիդջեթների տարածքներ ավելացրեք վճարման էջում

en: Add widget areas to the order pay page
hy: Վիդջեթների տարածքներ ավելացրեք պատվերի վճարման էջում

en: Add widget areas to the thank you page
hy: Շնորհակալության էջում ավելացրեք վիդջեթների տարածքներ

en: Add-ons
hy: Հավելումներ

en: Additional header sections
hy: Վերնագրի լրացուցիչ բաժիններ

en: Additional notes
hy: Լրացուցիչ նշումներ

en: Address Book
hy: Հասցեների գիրք

en: Address book
hy: Հասցեների գիրք

en: Adds an extra shipping email and shipping phone field to the shipping address section.
hy: Առաքման հասցեի բաժնում ավելացնում է լրացուցիչ առաքման էլ.փոստ և առաքման հեռախոսահամար:

en: After Shipping Address
hy: Առաքումից հետո Հասցե

en: After order sections
hy: Պատվերից հետո բաժինները

en: After shipping address
hy: Առաքումից հետո հասցեն

en: After the cart actions
hy: Սայլի գործողություններից հետո

en: After the cart items section
hy: Զամբյուղի իրերի բաժնից հետո

en: After the order items section
hy: Պատվերի կետերի բաժնից հետո

en: After the order overview
hy: Պատվերի ակնարկից հետո

en: After the order overview and payment instructions
hy: Պատվերի ակնարկից և վճարման հրահանգներից հետո

en: After the order summary
hy: Պատվերի ամփոփումից հետո

en: After the order totals
hy: Պատվերի գումարից հետո

en: After the progress bar
hy: Առաջընթացի գոտուց հետո

en: After the shipping section
hy: Առաքման բաժնից հետո

en: All PRO features + All add-ons for a special price.
hy: PRO-ի բոլոր հնարավորությունները + Բոլոր հավելումները հատուկ գնով:

en: All add-ons are sold separately and require the <strong>Fluid Checkout Lite</strong> plugin to be installed and activated, except when noted.
hy: Բոլոր հավելումները վաճառվում են առանձին և պահանջում են <strong>Fluid Checkout Lite</strong> հավելվածի տեղադրում և ակտիվացում, բացառությամբ այն դեպքերի, երբ նշվում է:

en: All future add-ons *
hy: Բոլոր ապագա հավելումները *

en: All prices shown in EUR. If there are any divergencies with the prices on our website, the offers shown on the website superseed these and will be applied.
hy: Բոլոր գները ներկայացված են եվրոյով: Եթե մեր կայքում առկա գների հետ կապված որևէ տարաձայնություն կա, կայքում ներկայացված առաջարկները փոխարինում են դրանք և կկիրառվեն:

en: Allow customers to add a gift message and other gift related options to the order.
hy: Թույլ տվեք հաճախորդներին պատվերին ավելացնել նվեր հաղորդագրություն և նվերների հետ կապված այլ տարբերակներ:

en: Allow customers to change product quantities or removing items directly at the checkout page.
hy: Թույլ տվեք հաճախորդներին փոխել ապրանքի քանակը կամ հեռացնել ապրանքները անմիջապես վճարման էջում:

en: Allows customers to make payments for orders that are either created manually by the store admin or not completed during checkout.
hy: Թույլ է տալիս հաճախորդներին կատարել վճարումներ այն պատվերների համար, որոնք կամ ձեռքով են ստեղծվել խանութի ադմինիստրատորի կողմից, կամ չեն ավարտվել վճարման ընթացքում։

en: Already have an account?
hy: Արդեն ունե՞ք հաշիվ:

en: Always show
hy: Միշտ ցույց տվեք

en: An account will be created with the information provided at checkout when completing the order.
hy: Պատվերը կատարելիս կստեղծվի հաշիվ՝ պատվերի ձևակերպման ժամանակ տրամադրված տեղեկություններով։

en: Apartment, unit, building, floor, etc.
hy: Բնակարան, միավոր, շենք, հարկ և այլն:

en: Apply styles to the Stripe payment form fields
hy: Կիրառել ոճեր Stripe վճարման ձևի դաշտերում

en: As a step after shipping
hy: Որպես քայլ առաքումից հետո

en: As a step before shipping
hy: Որպես առաքումից առաջ քայլ

en: As a sub-step after the shipping address section
hy: Որպես ենթակետ՝ առաքման հասցեի բաժնից հետո

en: As a sub-step before the payment section
hy: Որպես ենթաքայլ մինչև վճարման բաժինը

en: As a sub-step before the shipping address section
hy: Որպես ենթաքայլ մինչև առաքման հասցեի բաժինը

en: As a substep after payment methods
hy: Որպես ենթակետ վճարման եղանակներից հետո

en: As a substep before payment methods
hy: Որպես ենթակետ՝ վճարման եղանակներից առաջ

en: Associate the guest customer's orders with their existing account when an account already exists with the customer's contact details.
hy: Հյուր հաճախորդի պատվերները կապեք նրանց առկա հաշվի հետ, երբ հաշիվն արդեն գոյություն ունի հաճախորդի կոնտակտային տվյալների հետ:

en: Avoid delivery delays and unsatisfied customers. Collect the <strong>correct address information</strong> from the first time they buy with you.
hy: Խուսափեք առաքման ուշացումներից և դժգոհ հաճախորդներից: Հավաքեք <strong>ճիշտ հասցեի տեղեկությունները</strong> հենց այն պահից, երբ նրանք գնում են ձեզ հետ:

en: Bars
hy: Բարեր

en: Before Shipping Address
hy: Մինչև առաքումը Հասցե

en: Before checkout steps
hy: Վճարումից առաջ քայլերը

en: Before coupon codes section
hy: Մինչև կտրոնի կոդերի բաժինը

en: Before shipping address
hy: Նախքան առաքման հասցեն

en: Before the cart actions
hy: Նախքան սայլի գործողությունները

en: Before the cart items section
hy: Նախքան զամբյուղի իրերի բաժինը

en: Before the checkout steps
hy: Նախքան վճարման քայլերը

en: Before the order items section
hy: Նախքան պատվերի ապրանքների բաժինը

en: Before the order summary
hy: Նախքան պատվերի ամփոփումը

en: Before the order totals
hy: Մինչև պատվերի գումարը

en: Before the progress bar
hy: Առաջընթացի գոտուց առաջ

en: Before the shipping section
hy: Մինչև առաքման բաժինը

en: Below the order summary
hy: Պատվերի ամփոփագրի տակ

en: Below the payment section
hy: Վճարման բաժնի տակ

en: Billing address
hy: Վճարման հասցե

en: Billing phone
hy: Վճարային հեռախոս

en: Both below the payment section and the order summary
hy: Ե՛վ վճարման բաժնից, և՛ պատվերի ամփոփագրի տակ

en: Boxed
hy: Բռնկված

en: Breadcrumbs
hy: Հացի փշրանքներ

[ctx: Button label for applying coupon codes]
en: Apply
hy: Դիմել

en: Captcha Pro by BestWebSoft
hy: Captcha Pro-ն BestWebSoft-ի կողմից

en: Captcha position
hy: Captcha դիրքը

[ctx: Captcha position]
en: Before place order button
hy: Նախքան պատվերի տեղադրման կոճակը

[ctx: Captcha position]
en: Before place order section
hy: Նախքան պատվերի տեղադրումը բաժինը

en: Carrier:
hy: Փոխադրող:

en: Cart elements
hy: Զամբյուղի տարրեր

en: Cart items
hy: Զամբյուղի իրեր

en: Cart items count
hy: Զամբյուղի իրերը հաշվում են

en: Cart layout
hy: Զամբյուղի դասավորությունը

en: Cart optimizations
hy: Զամբյուղի օպտիմալացում

en: Cart total:
hy: Զամբյուղի ընդհանուրը.

en: Change email address to: {suggestion-value}
hy: Փոփոխել էլփոստի հասցեն՝ {suggestion-value}

en: Change visibility for the company name field for the billing address section on the checkout form.
hy: Փոխեք ընկերության անվան դաշտի տեսանելիությունը վճարման ձևաթղթի վճարային հասցեի բաժնի համար։

en: Change visibility for the company name field for the shipping address section on the checkout form.
hy: Փոխեք ընկերության անվանման դաշտի տեսանելիությունը առաքման հասցեի բաժնի համար վճարման ձևի վրա:

en: Change: %s
hy: Փոփոխություն՝ %s

en: Changes the layout of order details on the thank you page and account pages.
hy: Փոխում է պատվերի մանրամասների դասավորությունը շնորհակալական էջում և հաշվի էջերում:

en: Changes the layout of order pay page for existing orders pending payment from the customer.
hy: Փոխում է պատվերի վճարման էջի դասավորությունը առկա պատվերների համար, որոնք սպասվում են հաճախորդի կողմից վճարման:

en: Check if there are any <a href="%s">integration options</a> available for other plugins you have installed.
hy: Ստուգեք, արդյոք առկա են <a href="%s">ինտեգրման տարբերակներ</a> ձեր տեղադրած այլ պլագինների համար:

en: Checkbox for "Same as shipping/billing address" checked by default
hy: «Նույնը, ինչ առաքման/վճարման հասցեն» վանդակը նշված է լռելյայն

en: Checkout
hy: Ստուգում

en: Checkout Below Place Order
hy: Ստուգեք ներքևում Տեղադրեք պատվերը

en: Checkout Footer
hy: Ստուգման ստորագիր

en: Checkout Header - Mobile
hy: Checkout Header - Բջջային

en: Checkout Order Summary
hy: Ստուգման պատվերի ամփոփում

en: Checkout Sidebar
hy: Ստուգեք կողագոտին

en: Checkout elements
hy: Ստուգման տարրեր

en: Checkout fields
hy: Ստուգման դաշտեր

en: Checkout layout
hy: Ստուգման դասավորությունը

en: Checkout options
hy: Ստուգման ընտրանքներ

en: Checkout progress
hy: Ստուգման առաջընթաց

[ctx: Checkout step title]
en: Billing
hy: Բիլինգ

[ctx: Checkout step title]
en: Contact
hy: Կապ

[ctx: Checkout step title]
en: Payment
hy: Վճարում

[ctx: Checkout step title]
en: Shipping
hy: Առաքում

[ctx: Checkout substep change link label]
en: Change
hy: Փոփոխություն

[ctx: Checkout substep save link label]
en: Save changes
hy: Պահպանել փոփոխությունները

en: Choose a background color for the checkout page footer. Only applies when using the distraction free header and footer.
hy: Ընտրեք ֆոնի գույնը վճարման էջի ստորագրի համար: Կիրառվում է միայն ուշադրությունը շեղող առանց վերնագրի և ստորագրի օգտագործման դեպքում:

en: Choose a background color for the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
hy: Ընտրեք ֆոնի գույնը վճարման էջի վերնագրի համար: Կիրառվում է միայն ուշադրությունը շեղող առանց վերնագրի և ստորագրի օգտագործման դեպքում:

en: Choose a background color for the checkout page. Color is applied to the <em>body</em> element.
hy: Ընտրեք ֆոնի գույնը վճարման էջի համար: Գույնը կիրառվում է <em>մարմնի</em> տարրի վրա:

en: Choose a background color for the order summary section.
hy: Ընտրեք ֆոնի գույնը պատվերի ամփոփման բաժնի համար:

en: Choose an image to be displayed on the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
hy: Ընտրեք պատկեր, որը կցուցադրվի վճարման էջի վերնագրում: Կիրառվում է միայն ուշադրությունը շեղող առանց վերնագրի և ստորագրի օգտագործման դեպքում:

en: Choose in which position to display the order actions.
hy: Ընտրեք, թե որ դիրքում կցուցադրվեն պատվերի գործողությունները:

en: Choose in which position to display the section.
hy: Ընտրեք, թե որ դիրքում ցուցադրվի բաժինը:

en: Choose in which position to display the shipping methods section.
hy: Ընտրեք, թե որ դիրքում կցուցադրվի առաքման մեթոդներ բաժինը:

en: Choose in which step to display the billing phone field.
hy: Ընտրեք, թե որ քայլով կցուցադրվի վճարային հեռախոսի դաշտը:

en: Choose in which step to display the shipping phone field.
hy: Ընտրեք, թե որ քայլում կցուցադրվի առաքման հեռախոսի դաշտը:

en: Choose the style of the progress bar.
hy: Ընտրեք առաջընթացի գծի ոճը։

en: Choose where to display the available coupons section on the checkout page.
hy: Ընտրեք, թե որտեղ ցուցադրվի հասանելի կտրոնների բաժինը վճարման էջում։

en: Choose which address to save as the shipping address for local pickup orders.
hy: Ընտրեք, թե որ հասցեն պետք է պահպանվի որպես տեղական պիկապ պատվերների առաքման հասցե:

en: Classic
hy: Դասական

[ctx: Clear image selection on admin pages.]
en: Remove image
hy: Հեռացնել պատկերը

en: Click to go to the order summary
hy: Սեղմեք՝ պատվերի ամփոփագրին անցնելու համար

en: Close and continue with checkout
hy: Փակեք և շարունակեք վճարումը

[ctx: Close button aria-label]
en: Close
hy: Փակել

en: Collapsed
hy: Ծալված է

en: Collect and <strong>validate EU VAT numbers at the checkout page</strong>, removes tax charges on reverse charge basis and confirms customer location when needed.
hy: Հավաքեք և <strong>հաստատեք ԵՄ ԱԱՀ համարները վճարման էջում</strong> , հանում է հարկային գանձումները հակադարձ վճարման հիման վրա և հաստատում է հաճախորդի գտնվելու վայրը, երբ անհրաժեշտ է:

en: Company name field for billing address
hy: Ընկերության անվան դաշտ՝ հաշիվ-ապրանքագրի հասցեի համար

en: Company name field for shipping address
hy: Ընկերության անվանման դաշտ առաքման հասցեի համար

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Contact
hy: Կապ

en: Contact step
hy: Կոնտակտային քայլ

en: Continue
hy: Շարունակեք

en: Controls whether to use the distraction free page header and footer or keep the currently active theme's header and footer.
hy: Վերահսկում է՝ օգտագործե՞լ ուշադրությունը շեղող էջի վերնագիրն ու էջատակը, թե՞ պահել ներկայիս ակտիվ թեմայի վերնագիրն ու էջատակը:

en: Coupon codes
hy: Կտրոնների կոդերը

en: Create an account
hy: Ստեղծեք հաշիվ

en: Cross-sells
hy: Խաչաձև վաճառք

en: Custom fields
hy: Պատվերով դաշտեր

en: Dark mode
hy: Մութ ռեժիմ

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Debug mode
hy: Վրիպազերծման ռեժիմ

en: Debug options
hy: Վրիպազերծման ընտրանքներ

en: Default button style
hy: Կոճակի կանխադրված ոճը

en: Define the position to display "Place order" and terms checkbox section.
hy: Սահմանեք «Տեղադրել պատվեր» և տերմինների վանդակի հատվածը ցուցադրելու դիրքը:

en: Define the position to display the captcha section. Some positions might not work depending on the captcha type chosen.
hy: Սահմանեք captcha բաժինը ցուցադրելու դիրքը: Որոշ դիրքեր կարող են չաշխատել՝ կախված ընտրված captcha տեսակից:

en: Define the visibility of the additional order notes field.
hy: Սահմանեք լրացուցիչ պատվերի նշումների դաշտի տեսանելիությունը:

en: Design template
hy: Դիզայնի ձևանմուշ

en: Design templates, optimized cart and order received pages, account matching, and much more.
hy: Դիզայնի ձևանմուշներ, օպտիմիզացված զամբյուղ և ստացված էջեր պատվիրելու, հաշվի համընկնումներ և շատ ավելին:

en: Did you mean %s?
hy: Նկատի ունեիք %s:

en: Disable the theme checkout options
hy: Անջատեք թեմայի վճարման ընտրանքները

en: Dismiss
hy: Հեռացնել

en: Display as a cart section
hy: Ցուցադրել որպես զամբյուղի բաժին

en: Display checkout sidebar widgets only when viewing the last checkout step on mobile devices when using multi-step checkout layout
hy: Ցուցադրել վճարման կողագոտի վիջեթները միայն բջջային սարքերում վճարման վերջին քայլը դիտելիս՝ բազմաքայլ վճարման դասավորություն օգտագործելիս

en: Display express checkout buttons in one line for larger screens
hy: Ցուցադրել էքսպրես վճարման կոճակները մեկ տողում՝ ավելի մեծ էկրանների համար

en: Display gift message and other gift options at the checkout page
hy: Ցուցադրել նվերների հաղորդագրությունը և նվերների այլ տարբերակները վճարման էջում

en: Display message when an account exists with the email address provided
hy: Ցուցադրել հաղորդագրությունը, երբ գոյություն ունի հաշիվ՝ տրամադրված էլ.փոստի հասցեով

en: Display new sections and change order of sections on email notifications. Styles of order details on email notifications remain unchanged.
hy: Ցուցադրել նոր բաժիններ և փոխել բաժինների հերթականությունը էլփոստի ծանուցումների վրա: Էլփոստի ծանուցումների պատվերի մանրամասների ոճերը մնում են անփոփոխ:

en: Display order progress from the theme
hy: Ցուցադրել պատվերի առաջընթացը թեմայից

en: Display the "Add" link buttons in lowercase
hy: Ցուցադրել «Ավելացնել» հղման կոճակները փոքրատառով

en: Display the cart page with a layout similar to the checkout page.
hy: Ցուցադրել զամբյուղի էջը վճարման էջին նման դասավորությամբ:

en: Display the checkout progress bar when using multi-step checkout layout
hy: Ցուցադրել վճարումների առաջընթացի գոտին, երբ օգտագործում եք վճարումների բազմաքայլ դասավորությունը

en: Display the coupon codes section title
hy: Ցուցադրել կտրոնի կոդերի բաժնի անվանումը

en: Display the form field labels visible on the page
hy: Ցուցադրել էջի վրա տեսանելի ձևի դաշտի պիտակները

en: Display the gift message as part of the order details table instead of a separate section
hy: Ցուցադրել նվեր հաղորդագրությունը որպես պատվերի մանրամասների աղյուսակի մաս՝ առանձին բաժնի փոխարեն

en: Display the gift message fields always expanded
hy: Ցուցադրել նվերների հաղորդագրության դաշտերը միշտ ընդարձակված

en: Display the order details with wide layout on the thank you page
hy: Ցուցադրեք պատվերի մանրամասները լայն դասավորությամբ շնորհակալական էջում

en: Display the order status progress bar
hy: Ցուցադրել պատվերի կարգավիճակի առաջընթացի տողը

en: Display widgets below the checkout header for mobile devices. Only displayed if using the plugin's checkout header.
hy: Ցուցադրել վիջեթները շարժական սարքերի համար վճարման վերնագրի տակ: Ցուցադրվում է միայն հավելվածի վճարման վերնագիրն օգտագործելու դեպքում:

en: Display widgets below the place order button at the checkout page.
hy: Ցուցադրեք վիջեթները՝ տեղաբաշխման կոճակի տակ՝ վճարման էջում:

en: Display widgets inside the order summary at the checkout page.
hy: Ցուցադրել վիդջեթները պատվերի ամփոփագրի ներսում վճարման էջում:

en: Display widgets on the checkout footer. Only displayed if using the plugin's checkout footer.
hy: Ցուցադրել վիդջեթները վճարման էջատակի վրա: Ցուցադրվում է միայն այն դեպքում, եթե օգտագործում եք հավելվածի վճարման էջատակը:

en: Display widgets on the checkout header for large screens. Only displayed if using the plugin's checkout header.
hy: Ցուցադրել վիդջեթները վճարման վերնագրում մեծ էկրանների համար: Ցուցադրվում է միայն այն դեպքում, եթե օգտագործում եք հավելվածի վճարման վերնագիրը:

en: Display widgets on the checkout sidebar after the order summary.
hy: Ցուցադրեք վիջեթները վճարման կողագոտում պատվերի ամփոփումից հետո:

en: Displays the express checkout section at checkout when supported payment gateways have this feature enabled.
hy: Ցուցադրում է էքսպրես վճարումների բաժինը վճարման ժամանակ, երբ աջակցվող վճարային դարպասներն ունեն այս գործառույթը միացված:

en: Distraction free header and footer
hy: Շեղումից զերծ վերնագիր և ստորագիր

en: Do not change placeholders
hy: Մի փոխեք տեղապահները

en: Do not display the cart items errors message at the top of the checkout page. When submitting the checkout form to complete the purchase, these error messages will always be displayed.
hy: Մի ցուցադրեք զամբյուղի ապրանքների սխալների մասին հաղորդագրությունը վճարման էջի վերևում: Գնումը ավարտելու համար վճարման ձևը ներկայացնելիս այս սխալի հաղորդագրությունները միշտ կցուցադրվեն:

en: Do not hide "Address line 2" fields behind a link button
hy: Մի թաքցրեք «Հասցեի տող 2» դաշտերը հղման կոճակի հետևում

en: Do not save any shipping address
hy: Մի պահեք առաքման հասցե

en: Do not show
hy: Չցուցադրել

en: Don't show this again
hy: Սա այլևս մի ցուցադրեք

en: EU-VAT Assistant
hy: ԵՄ ԱԱՀ-ի օգնական

en: Edit cart
hy: Խմբագրել զամբյուղը

en: Edit cart contents at checkout page
hy: Խմբագրել զամբյուղի բովանդակությունը վճարման էջում

en: Edit cart link
hy: Խմբագրել զամբյուղի հղումը

en: Edit the checkout page
hy: Խմբագրել վճարման էջը

en: Enable Mail Check: (disabled feature)
hy: Միացնել փոստի ստուգումը. (անջատված գործառույթը)

en: Enable cart page optimizations
hy: Միացնել զամբյուղի էջի օպտիմալացումը

en: Enable custom shipping email field
hy: Միացնել հատուկ առաքման էլփոստի դաշտը

en: Enable dark mode
hy: Միացնել մութ ռեժիմը

en: Enable integrated coupon code section
hy: Միացնել ինտեգրված կտրոնի կոդի բաժինը

en: Enable international phone number fields
hy: Միացնել միջազգային հեռախոսահամարի դաշտերը

en: Enable options to edit cart items on the checkout page
hy: Միացրեք զամբյուղի տարրերը վճարման էջում խմբագրելու ընտրանքները

en: Enable order details customizations on email notifications
hy: Միացրեք պատվերի մանրամասների հարմարեցումները էլփոստի ծանուցումների վրա

en: Enable order pay page optimizations
hy: Միացնել պատվերի վճարման էջի օպտիմալացումը

en: Enable phone number validation based on country rules
hy: Միացնել հեռախոսահամարի վավերացումը երկրի կանոնների հիման վրա

en: Enable thank you page and order details optimizations
hy: Միացնել շնորհակալական էջը և պատվերի մանրամասների օպտիմալացումը

en: Enable the account matching feature
hy: Միացնել հաշվի համապատասխանության գործառույթը

en: Enable the express checkout section
hy: Միացնել էքսպրես վճարման բաժինը

en: Enable wide layout on "My account" page.
hy: Միացնել լայն դասավորությունը «Իմ հաշիվը» էջում:

en: Enhance your checkout experience with these add-ons.
hy: Բարելավեք ձեր վճարումների փորձը այս հավելումներով:

en: Enhanced select fields
hy: Ընդլայնված ընտրված դաշտերը

en: Enter your code here
hy: Մուտքագրեք ձեր կոդը այստեղ

en: Error:
hy: Սխալ.

en: Expanded
hy: Ընդլայնված

en: Expired on %s.
hy: Ժամկետը սպառվել է %s-ին:

en: Express Checkout buttons from supported payment methods
hy: Էքսպրես վճարման կոճակներ աջակցվող վճարման եղանակներից

en: Express checkout
hy: Էքսպրես վճարում

en: Extend all the goodness of Fluid Checkout to your cart page and thank you pages.
hy: Ընդլայնեք Fluid Checkout-ի ողջ բարությունը ձեր զամբյուղի և շնորհակալությունների էջերի վրա:

en: Fix automatic zoom-in on form fields
hy: Ուղղել ձևի դաշտերի ավտոմատ խոշորացումը

en: Fixed line
hy: Ֆիքսված գիծ

en: Fluid Checkout PRO – Bundle
hy: Fluid Checkout PRO – փաթեթ

en: Fluid Checkout and Delivery Date plugins by CodeRockz
hy: Fluid Checkout և Delivery Date plugins CodeRockz-ի կողմից

en: Fluid Checkout database update
hy: Fluid Checkout տվյալների բազայի թարմացում

en: Fluid Checkout database updated successfully
hy: Fluid Checkout տվյալների բազան հաջողությամբ թարմացվել է

en: Fluid Checkout is not compatible with the Divi Builder checkout layout
hy: Fluid Checkout-ը համատեղելի չէ Divi Builder վճարման դասավորության հետ

en: Footer background color
hy: Ստորագրի ֆոնի գույնը

en: Force billing and shipping addresses to the same (single section)
hy: Ստիպել վճարման և առաքման հասցեները նույնը (մեկ բաժին)

en: Force wide layout on WooCommerce pages
hy: WooCommerce էջերի վրա լայն դասավորություն պարտադրելը

en: Format phone numbers according to the rules for each country.
hy: Հեռախոսահամարները ձևաչափեք յուրաքանչյուր երկրի կանոններին համապատասխան։

en: General styles for the checkout steps, order summary and other sections. <br>Might also apply to other pages such as the Cart, Order Received and View Order pages.
hy: Վճարման քայլերի, պատվերի ամփոփման և այլ բաժինների ընդհանուր ոճերը։<br> Կարող է վերաբերել նաև այլ էջերի, ինչպիսիք են «Զամբյուղ», «Ստացված պատվեր» և «Դիտել պատվերը» էջերը։

en: Germanized PRO multistep checkout feature needs to be disabled when using Fluid Checkout
hy: Գերմանականացված PRO բազմաքայլ վճարման գործառույթն անհրաժեշտ է անջատել Fluid Checkout-ն օգտագործելիս

en: Get the Bundle – Only 129 EUR
hy: Ստացեք փաթեթը՝ ընդամենը 129 եվրո

en: Get this add-on &mdash; 29 EUR
hy: Ստացեք այս հավելումը` 29 եվրո

en: Get this add-on &mdash; 39 EUR
hy: Ստացեք այս հավելումը` 39 եվրո

en: Get this add-on &mdash; 59 EUR
hy: Ստացեք այս հավելումը` 59 եվրո

en: Gift message
hy: Նվերի հաղորդագրություն

en: Gift messages and packing slips
hy: Նվերների հաղորդագրություններ և փաթեթավորման թերթիկներ

en: Gift options
hy: Նվերների տարբերակներ

en: Go to Germanized settings
hy: Գնացեք գերմանացված կարգավորումներ

en: Go to Plugin Search
hy: Գնացեք Plugin Search

en: Go to the home page
hy: Գնացեք գլխավոր էջ

en: Google Address Autocomplete
hy: Google հասցեի ավտոմատ լրացում

en: Great! Your checkout page is now running on Fluid Checkout.
hy: Հիանալի Ձեր վճարման էջն այժմ աշխատում է Fluid Checkout-ում:

en: HTML color value. ie: #f3f3f3
hy: HTML գույնի արժեքը. այսինքն՝ #f3f3f3

en: Header
hy: Վերնագիր

en: Header and footer
hy: Վերնագիր և ստորագիր

en: Header and footer template
hy: Վերնագրի և ստորագրի ձևանմուշ

en: Header and footer templates
hy: Վերնագրի և ստորագրի ձևանմուշներ

en: Header background color
hy: Վերնագրի ֆոնի գույնը

en: Here are a few resources for you to get started:
hy: Ահա մի քանի ռեսուրսներ, որոնց համար կարող եք սկսել.

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Hidden (remove field)
hy: Թաքնված (հեռացնել դաշտը)

en: Hide cart items errors at the checkout page
hy: Թաքցնել զամբյուղի ապրանքների սխալները վճարման էջում

en: Hide optional fields behind a link button
hy: Թաքցնել ընտրովի դաշտերը հղման կոճակի հետևում

en: Highlight the billing address section in the checkout form
hy: Նշեք վճարման հասցեի բաժինը վճարման ձևում

en: Highlight the order totals row in the order summary table
hy: Պատվերների ամփոփ աղյուսակում ընդգծեք պատվերի գումարների տողը

en: Highlight the shipping address section in the checkout form
hy: Նշեք առաքման հասցեի բաժինը վճարման ձևում

en: I already have it – Hide this offer
hy: Ես արդեն ունեմ այն – Թաքցնել այս առաջարկը

en: I need help!
hy: Ես օգնության կարիք ունեմ։

en: If checked informs typos in email to users. (This feature has been disabled because Fluid Checkout offers the feature. Changes to this option will not take effect)
hy: Նշված լինելու դեպքում օգտատերերին էլեկտրոնային փոստի տառասխալներ է հաղորդում: (Այս ֆունկցիան անջատված է, քանի որ Fluid Checkout-ն առաջարկում է այդ հնարավորությունը: Այս ընտրանքի փոփոխություններն ուժի մեջ չեն մտնի)

en: If field is set as "optional", which is the default visibility state, no changes will be applied to let other plugins apply any changes they need.
hy: Եթե դաշտը դրված է որպես «ըստ ցանկության», որը տեսանելիության լռելյայն վիճակն է, ապա փոփոխություններ չեն կիրառվի, որպեսզի մյուս պլագինները կիրառեն իրենց անհրաժեշտ փոփոխությունները:

en: If you ever need help, <a href="%s" target="_blank">open a support ticket</a> on our official support channel.
hy: Եթե երբևէ օգնության կարիք ունեք, <a href="%s" target="_blank">բացեք աջակցության տոմս</a> մեր պաշտոնական աջակցության ալիքում:

en: Ignore additional checkout required fields when paying with a compatible express checkout payment gateway
hy: Անտեսեք լրացուցիչ վճարումների պարտադիր դաշտերը, երբ վճարում եք համապատասխան էքսպրես վճարման դարպասով

[ctx: Image uploader.]
en: No image selected.
hy: Պատկեր ընտրված չէ:

en: Initial state for the expansible order summary section on mobile.
hy: Բջջային հեռախոսում ընդարձակվող պատվերի ամփոփման բաժնի սկզբնական վիճակը։

en: Inside the cart items section
hy: Զամբյուղի իրերի բաժնի ներսում

en: Inside the order items section
hy: Պատվերի կետերի բաժնում

en: Inside the order overview
hy: Պատվերի ակնարկի ներսում

en: Inside the order summary
hy: Պատվերի ամփոփում

en: Installed &mdash; Activate
hy: Տեղադրված — Ակտիվացնել

en: Integrated coupon code field on the cart page
hy: Ինտեգրված կտրոնի կոդի դաշտ զամբյուղի էջում

en: Integrations
hy: Ինտեգրումներ

en: International phone numbers
hy: Միջազգային հեռախոսահամարներ

en: It is recommended to keep this option checked to reduce the number of open input fields, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">read the research</a>.
hy: Խորհուրդ է տրվում ստուգված պահել այս տարբերակը՝ մուտքագրման բաց դաշտերի քանակը նվազեցնելու համար, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">կարդացեք հետազոտությունը</a> :

en: It is recommended to keep this option enabled for a better user experience.
hy: Խորհուրդ է տրվում միացված պահել այս տարբերակը՝ օգտատերերի ավելի լավ փորձի համար:

en: Layout &amp; design
hy: Դասավորություն և դիզայն

en: Layout of cross-sell items on the cart page.
hy: Խաչաձեւ վաճառքի ապրանքների դասավորությունը զամբյուղի էջում:

en: Let customers <strong>save multiple shipping and billing addresses</strong> on their account and choose which ones to use at checkout and cart pages.
hy: Թույլ տվեք հաճախորդներին <strong>պահպանել առաքման և վճարման մի քանի հասցեներ</strong> իրենց հաշվում և ընտրել, թե որոնք օգտագործել վճարումների և զամբյուղի էջերում:

en: License key cancelled.
hy: Լիցենզիայի բանալին չեղարկվել է:

en: License keys
hy: Լիցենզիայի բանալիներ

en: Link to shop page
hy: Հղում դեպի խանութի էջի

en: Load unminified assets
hy: Բեռնել չմինացված ակտիվները

en: Local pickup
hy: Տեղական պիկապ

en: Local pickup and in-store collection
hy: Տեղական պիկապ և խանութի հավաքածու

[ctx: Log in link label at checkout contact step]
en: Log in
hy: Մուտք գործեք

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue as a guest
hy: Կամ շարունակեք որպես հյուր

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue below
hy: Կամ շարունակեք ստորև

en: Log in to your account
hy: Մուտք գործեք ձեր հաշիվ

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Log out</a>
hy: Մուտք եք գործել որպես %1$s: <a href="%2$s">Դուրս գալ</a>

en: Logo image
hy: Լոգոյի պատկեր

en: Mailchimp for WooCommerce
hy: Mailchimp WooCommerce-ի համար

en: Make the checkout progress bar stay visible while scrolling
hy: Դարձրեք վճարումների առաջընթացի գոտին տեսանելի մնալ ոլորելիս

en: Make the labels of optional field "Add" link button as <code>lowercase</code> (ie. "Add phone number" instead of "Add Phone Number"). This option also affects the link buttons for coupon code fields.
hy: Լրացուցիչ դաշտի «Ավելացնել» հղման կոճակի պիտակները <code>lowercase</code> դարձրեք (այսինքն՝ «Ավելացնել հեռախոսահամար»՝ «Ավելացնել հեռախոսահամար» փոխարեն): Այս տարբերակը ազդում է նաև կտրոնի կոդի դաշտերի հղման կոճակների վրա:

en: Make the order summary stay visible on the cart page while scrolling
hy: Պատվերի ամփոփագիրը տեսանելի դարձրեք զամբյուղի էջում ոլորելիս

en: Make the order summary stay visible while scrolling
hy: Պատվերի ամփոփագիրը տեսանելի դարձրեք ոլորելիս

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the billing address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the billing address can be copied to the billing address when that option is checked.
hy: Հնարավոր է՝ հարկադրված լինի նշել որպես «պարտադիր», եթե հաշվի հասցեի բաժինը ցուցադրվում է հաշվի հասցեի բաժնից հետո, իսկ հաշվի հեռախոսահամարի դաշտը սահմանված է որպես «պարտադիր»։ Սա անհրաժեշտ է՝ ապահովելու համար, որ հաշվի հասցեն կարողանա պատճենվել հաշվի հասցեին, երբ այդ տարբերակը նշված է։

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the shipping address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked.
hy: Հնարավոր է՝ հարկադրված լինի նշել «պարտադիր», եթե հաշվի հասցեի բաժինը ցուցադրվում է առաքման հասցեի բաժնից հետո, իսկ հաշվի հեռախոսահամարի դաշտը սահմանված է որպես «պարտադիր»։ Սա անհրաժեշտ է՝ ապահովելու համար, որ առաքման հասցեն կարողանա պատճենվել հաշվի հասցեին, երբ այդ տարբերակը նշված է։

en: Minimalist
hy: Մինիմալիստական

en: Mobile
hy: Բջջային

en: More design templates
hy: Դիզայնի ավելի շատ կաղապարներ

en: More information
hy: Լրացուցիչ տեղեկություններ

en: More positions for the coupon code on the checkout page
hy: Կտրոնի կոդի ավելի շատ դիրքեր վճարման էջում

en: Most useful when the order summary section does not have a highlighted background color. Might also apply to the Cart, Order Received and View Order pages when using Fluid Checkout PRO.
hy: Առավել օգտակար է, երբ պատվերի ամփոփման բաժինը չունի ընդգծված ֆոնի գույն: Կարող է կիրառվել նաև զամբյուղի, ստացված պատվերի և դիտելու պատվերի էջերը Fluid Checkout PRO-ի օգտագործման ժամանակ:

en: Move the sign up checkbox to the contact step
hy: Տեղափոխեք գրանցման վանդակը կոնտակտային քայլ

en: Multi step
hy: Բազմաստիճան

en: Multiple saved addresses for shipping and billing.
hy: Բազմաթիվ պահված հասցեներ առաքման և վճարման համար:

en: My account layout
hy: Իմ հաշվի դասավորությունը

en: No integrations available at the moment on this section. The options related to each plugin will only appear here if that plugin is activated.
hy: Այս բաժնում ինտեգրումներ չկան այս պահին: Յուրաքանչյուր փլագինին առնչվող ընտրանքները կհայտնվեն այստեղ միայն այն դեպքում, եթե այդ փլագինը ակտիվացված է:

en: No license keys options available at the moment on this section. The options related to each plugin or add-on will appear here when that plugin is activated.
hy: Այս բաժնում լիցենզիայի բանալիների ընտրանքներ չկան այս պահին: Յուրաքանչյուր հավելվածի կամ հավելման հետ կապված ընտրանքները կհայտնվեն այստեղ, երբ այդ փլագինը ակտիվանա:

en: Not selected yet.
hy: Դեռ ընտրված չէ:

en: Number of cross-sell items to display on the cart page
hy: Զամբյուղի էջում ցուցադրվող խաչաձև վաճառքի ապրանքների քանակը

en: Ok
hy: Լավ

en: On the sidebar
hy: Կողային գոտում

en: On the site header (requires distraction-free header)
hy: Կայքի վերնագրի վրա (պահանջվում է շեղող գործոններից զերծ վերնագիր)

en: Only applicable if use of coupon codes are enabled in the WooCommerce settings.
hy: Կիրառելի է միայն այն դեպքում, եթե WooCommerce-ի կարգավորումներում միացված են կտրոնների կոդերի օգտագործումը:

en: Only applicable when coupon code is displayed as a separate section on the checkout or cart pages.
hy: Կիրառելի է միայն այն դեպքում, երբ կտրոնի կոդը ցուցադրվում է որպես առանձին բաժին վճարման կամ զամբյուղի էջերում:

en: Only applicable when using the Impreza theme header at the checkout page.
hy: Կիրառելի է միայն վճարման էջում Impreza թեմայի վերնագիրն օգտագործելիս:

en: Only applies when using a block-based theme.
hy: Կիրառվում է միայն բլոկային թեմա օգտագործելիս։

en: Only show allowed countries for shipping or billing
hy: Ցուցադրել միայն առաքման կամ վճարման համար թույլատրված երկրները

en: Only used for shipping-related questions.
hy: Օգտագործվում է միայն առաքման հետ կապված հարցերի համար:

en: Optimized cart page
hy: Օպտիմիզացված զամբյուղի էջ

en: Optimized horizontal cross-sells layout
hy: Օպտիմիզացված հորիզոնական խաչաձև վաճառքի դասավորություն

en: Optimized order received / thank you page
hy: Օպտիմիզացված պատվեր ստացված / շնորհակալություն էջ

en: Optional
hy: Ընտրովի

en: Optional fields
hy: Ընտրովի դաշտեր

en: Or
hy: Կամ

en: Order actions
hy: Պատվիրեք գործողություններ

en: Order details layout
hy: Պատվերի մանրամասների դասավորությունը

en: Order details optimizations
hy: Պատվերի մանրամասների օպտիմալացում

en: Order downloads
hy: Պատվիրեք ներբեռնումներ

en: Order notes
hy: Պատվիրեք նշումներ

en: Order number and receipt will be sent to this email address.
hy: Պատվերի համարը և անդորրագիրը կուղարկվեն այս էլ.

en: Order pay
hy: Պատվիրեք վճարում

en: Order pay page
hy: Պատվիրել վճարման էջ

en: Order progress
hy: Պատվերի առաջընթաց

en: Order status
hy: Պատվերի կարգավիճակը

en: Order summary
hy: Պատվերի ամփոփագիր

en: Output additional header sections if enabled in the theme settings.
hy: Արտադրեք վերնագրի լրացուցիչ բաժիններ, եթե միացված է թեմայի կարգավորումներում:

en: Output the breadcrumbs section from the Fennik theme when using Fluid Checkout header and footer.
hy: Fluid Checkout-ի վերնագիրն ու ստորագիրն օգտագործելիս դուրս բերեք հացի փշրանքների բաժինը Fennik թեմայից:

en: Output the checkout steps section from Betheme on the checkout, cart and order received pages.
hy: Արտադրեք վճարման քայլերի բաժինը Betheme-ից վճարման, զամբյուղի և պատվերի ստացված էջերում:

en: Output the checkout steps section from The Gem theme when using Fluid Checkout header and footer.
hy: Fluid Checkout-ի վերնագիրն ու ստորագիրն օգտագործելիս դուրս բերեք վճարման քայլերի բաժինը The Gem թեմայից:

en: Output the checkout steps section from the Bookshelf theme when using Fluid Checkout.
hy: Fluid Checkout-ն օգտագործելիս արտածեք Bookshelf թեմայից վճարման քայլերի բաժինը։

en: Output the checkout steps section from the Kapee theme on the checkout, cart and order received pages.
hy: Արտադրեք վճարման քայլերի բաժինը Kapee թեմայից դրամարկղի, զամբյուղի և պատվերի ստացված էջերում:

en: Output the checkout steps section from the Nyture theme when using Fluid Checkout.
hy: Fluid Checkout-ն օգտագործելիս արտածեք Nyture թեմայից վճարման քայլերի բաժինը։

en: Output the checkout steps section from the Porto theme on the checkout, cart and order received pages.
hy: Արտադրեք վճարման քայլերի բաժինը Porto թեմայից դրամարկղի, զամբյուղի և պատվերի ստացված էջերում:

en: Output the checkout steps section from the Pressmart theme on the checkout, cart and order received pages.
hy: Դուրս բերեք վճարման քայլերի բաժինը Pressmart թեմայից դրամարկղի, զամբյուղի և պատվերի ստացված էջերում:

en: Output the checkout steps section from the Woodmart theme when using Fluid Checkout header and footer.
hy: Արտադրեք վճարման քայլերի բաժինը Woodmart թեմայից, երբ օգտագործում եք Fluid Checkout վերնագիր և ստորագիր:

en: Override the position for the subscribe checkbox on the checkout page and always display it on the contact step
hy: Չեղարկեք բաժանորդագրության վանդակի դիրքը վճարման էջում և միշտ ցուցադրեք այն կոնտակտային քայլում

en: Page background color
hy: Էջի ֆոնի գույնը

en: Page template
hy: Էջի ձևանմուշ

en: Parcel terminal
hy: Ծանրոցների տերմինալ

en: Payment form
hy: Վճարման ձև

en: Payment method
hy: Վճարման եղանակ

en: Phone number validation types used when precise validation is enabled.
hy: Հեռախոսահամարի վավերացման տեսակները, որոնք օգտագործվում են ճշգրիտ վավերացման միացման դեպքում։

en: Pick a Locker
hy: Ընտրեք դարակ

en: Pickup point
hy: Վերցնելու կետ

en: Pickup point not selected yet.
hy: Վերցնելու կետը դեռ ընտրված չէ:

en: Pickup point:
hy: Վերցնելու կետ.

en: Place order
hy: Տեղադրել պատվեր

en: Please verify your phone number.
hy: Խնդրում ենք հաստատել ձեր հեռախոսահամարը:

en: Position for the extra order summary section on mobile.
hy: Բջջային հեռախոսում պատվերի լրացուցիչ ամփոփման բաժնի դիրքը։

en: Position on checkout page
hy: Դիրքը վճարման էջում

en: Prevent automatic selection of the first shipping method
hy: Կանխել առաջին առաքման եղանակի ավտոմատ ընտրությունը

en: Proceed to %s
hy: Անցեք %s

en: Proceed to billing
hy: Անցեք վճարման

en: Proceed to contact
hy: Շարունակեք կապ հաստատել

en: Proceed to payment
hy: Անցեք վճարմանը

en: Proceed to shipping
hy: Անցեք առաքմանը

en: Progress bar
hy: Առաջընթացի բար

en: Rate the plugin
hy: Գնահատեք plugin-ը

en: Read documentation
hy: Կարդացեք փաստաթղթերը

en: Read the documentation.
hy: Կարդացեք փաստաթղթերը.

en: Read the installation guide <a href="%s" target="_blank">Getting stated with Fluid Checkout</a>.
hy: Կարդացեք տեղադրման ուղեցույցը <a href="%s" target="_blank">Getting statement with Fluid Checkout</a> :

en: Recommended only when most customers actually need the "Address line 2" field, or when getting the right shipping address is crucial (ie. if delivering food and other perishable products).
hy: Առաջարկվում է միայն այն դեպքում, երբ հաճախորդների մեծամասնությանը իսկապես անհրաժեշտ է «Հասցեի տող 2» դաշտը, կամ երբ առաքման ճիշտ հասցե ստանալը կարևոր է (այսինքն՝ սննդամթերք և այլ փչացող ապրանքներ առաքելու դեպքում):

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Removes shipping address section when a local pickup shipping method is selected.
hy: Հեռացնում է առաքման հասցեի բաժինը, երբ ընտրված է առաքման տեղական եղանակ:

en: Replace <code>select2</code> dropdown components with <code>TomSelect</code>
hy: <code>select2</code> բացվող բաղադրիչները փոխարինեք <code>TomSelect</code> ով

en: Replaces the account creation fields with a notification and option to log in. In some contexts, it might be recommended to leave this option disabled to protect the privacy of customers.
hy: Հաշվի ստեղծման դաշտերը փոխարինում է ծանուցումով և մուտք գործելու տարբերակով: Որոշ համատեքստերում խորհուրդ է տրվում անջատել այս տարբերակը՝ հաճախորդների գաղտնիությունը պաշտպանելու համար:

en: Replaces the shipping address with the pickup point location when a local pickup shipping method is selected.
hy: Փոխարինում է առաքման հասցեն վերցնելու կետի գտնվելու վայրով, երբ ընտրվում է տեղային պիկապ առաքման եղանակը:

en: Required
hy: Պահանջվում է

en: Same as billing address
hy: Նույնը, ինչ վճարման հասցեն

en: Same as shipping address
hy: Նույնը, ինչ առաքման հասցեն

en: Save same as the billing address
hy: Պահպանեք նույնը, ինչ վճարման հասցեն

en: Save the selected pickup location
hy: Պահպանեք ընտրված հավաքման վայրը

en: Select an image
hy: Ընտրեք պատկեր

en: Select position where to display the billing address section on the checkout page.
hy: Ընտրեք այն դիրքը, որտեղ կցուցադրվի վճարման հասցեի բաժինը վճարման էջում:

en: Select position where to display the coupon codes section on the cart page. Only applicable when AJAX cart and the integrated coupon codes in the checkout page are enabled.
hy: Ընտրեք այն դիրքը, որտեղ ցուցադրվելու են կտրոնների կոդերի բաժինը զամբյուղի էջում: Կիրառելի է միայն այն դեպքում, երբ AJAX զամբյուղը և վճարման էջում ինտեգրված կտրոնի ծածկագրերը միացված են:

en: Select position where to display the coupon codes section on the checkout page.
hy: Ընտրեք դիրքը, որտեղ կցուցադրվի կտրոնների կոդերի բաժինը վճարման էջում:

en: Select position where to display the cross-sells section on the cart page.
hy: Ընտրեք դիրքը, որտեղ կցուցադրվի խաչաձև վաճառքի բաժինը զամբյուղի էջում:

en: Select position where to display the shipping costs and calculator on the cart page.
hy: Ընտրեք դիրքը, որտեղ ցուցադրվելու են առաքման ծախսերը և հաշվիչը զամբյուղի էջում:

en: Select style of the "apply coupon" button. Only applicable when the coupon code section is displayed "Before the checkout steps" on the checkout page, or "Before the cart items section" on the cart page.
hy: Ընտրեք «կիրառել կտրոն» կոճակի ոճը: Կիրառելի է միայն այն դեպքում, երբ արժեկտրոնային ծածկագրի բաժինը ցուցադրվում է «Առաջադրման քայլերից առաջ» վճարման էջում կամ «Նախքան զամբյուղի ապրանքների բաժինը» զամբյուղի էջում:

en: Selecting a collection point is required when shipping with FermoPoint.
hy: FermoPoint-ով առաքելիս անհրաժեշտ է հավաքման կետ ընտրել:

en: Selecting a pickup point is required before proceeding.
hy: Շարունակելուց առաջ անհրաժեշտ է ընտրել հավաքման կետ:

en: Sendinblue - WooCommerce Email Marketing
hy: Sendinblue - WooCommerce էլփոստի շուկայավարում

en: Set <code>font-size</code> inside form fields to 16px
hy: <code>font-size</code> ձևի դաշտերի ներսում սահմանեք 16px

en: Settings
hy: Կարգավորումներ

[ctx: Settings section]
en: Cart
hy: Սայլակ

[ctx: Settings section]
en: Order pay
hy: Պատվիրեք վճարում

[ctx: Settings section]
en: Thank you
hy: Շնորհակալություն

[ctx: Settings section title]
en: Integrations
hy: Ինտեգրումներ

[ctx: Settings section title]
en: License keys
hy: Լիցենզիայի բանալիներ

en: Setup & Documentation
hy: Կարգավորում և փաստաթղթավորում

en: Setup layout and design on the <a href="%s">checkout options</a>.
hy: Տեղադրեք դասավորությունը և ձևավորումը <a href="%s">վճարման ընտրանքների</a> վրա:

en: Shipping
hy: Առաքում

en: Shipping address
hy: Առաքման հասցե

en: Shipping method
hy: Առաքման եղանակը

en: Shipping methods
hy: Առաքման մեթոդներ

en: Shipping phone
hy: Առաքման հեռախոս

en: Show a link button on the pickup location substep to clear the chosen shipping methods. This can be used to allow showing the shipping address section again if a local pickup method was previously selected.
hy: Ցույց տալ հղման կոճակը վերցնելու տեղանքի ենթակետում՝ առաքման ընտրված եղանակները մաքրելու համար: Սա կարող է օգտագործվել առաքման հասցեի բաժինը կրկին ցուցադրելու համար, եթե նախկինում ընտրված է տեղական վերցնելու մեթոդ:

en: Show an example of a valid phone number inside phone fields
hy: Ցույց տվեք վավեր հեռախոսահամարի օրինակ հեռախոսի դաշտերում

en: Show country code beside the flag
hy: Ցույց տալ երկրի կոդը դրոշի կողքին

en: Show if not defined
hy: Ցույց տալ, եթե սահմանված չէ

en: Show option to clear shipping methods in the pickup location substep
hy: Ցուցադրել առաքման եղանակները մաքրելու տարբերակը՝ վերցնելու տեղանքի ենթակետում

en: Sign up checkbox position
hy: Գրանցվեք վանդակի դիրքը

en: Simplified EU-VAT validation for your store.
hy: Պարզեցված ԵՄ ԱԱՀ վավերացում ձեր խանութի համար:

en: Single step
hy: Մեկ քայլ

en: Skip to content
hy: Անցնել բովանդակությանը

en: Some changes to the database are required. As with any update, we recommend you to <strong>take a full backup of your website before proceeding</strong>.
hy: Տվյալների բազայում որոշակի փոփոխություններ են պահանջվում: Ինչպես ցանկացած թարմացում, մենք խորհուրդ ենք տալիս <strong>շարունակել ձեր կայքի ամբողջական կրկնօրինակը</strong> :

en: Some features of WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers might not work as expected when using it with Fluid Checkout. Read <a href="%s">our documentation</a> for more information and alternative solutions.
hy: WooCommerce Checkout Manager-ի Quadlayers-ի որոշ գործառույթներ կարող են չաշխատել այնպես, ինչպես սպասվում էր, երբ այն օգտագործում եք Fluid Checkout-ով: Լրացուցիչ տեղեկությունների և այլընտրանքային լուծումների համար կարդացեք <a href="%s">մեր փաստաթղթերը</a> :

en: Some options might not be compatible with some plugins and themes.
hy: Որոշ ընտրանքներ կարող են համատեղելի չլինել որոշ պլագինների և թեմաների հետ:

en: Spacing for site header at the checkout page (in pixels)
hy: Կայքի վերնագրի տարածությունը վճարման էջում (պիքսելներով)

en: Special offers
hy: Հատուկ առաջարկներ

en: Split
hy: Պառակտում

en: Step %1$s of %2$s
hy: Քայլ %1$s %2$s-ից

en: Subscribe checkbox
hy: Բաժանորդագրվել վանդակը

[ctx: Substep review field format: with label]
en: %2$s: %1$s
hy: %2$s՝ %1$s

[ctx: Substep review text]
en: None.
hy: Ոչ մեկը:

en: Support
hy: Աջակցություն

en: Thank you page
hy: Շնորհակալություն էջ

en: Thank you page & order details layout
hy: Շնորհակալություն էջի և պատվերի մանրամասների դասավորությունը

en: Thanks for choosing Fluid Checkout!
hy: Շնորհակալություն Fluid Checkout-ն ընտրելու համար:

en: The Bluehost Plugin
hy: Bluehost Plugin

en: The CNPJ number "{cnpj_number}" is invalid.
hy: CNPJ «{cnpj_number}» համարն անվավեր է:

en: The CPF number "{cpf_number}" is invalid.
hy: «{cpf_number}» CPF համարն անվավեր է:

en: The best tools to further <strong>improve your WooCommerce checkout conversion rate</strong> and make the purchase experience consistent on the entire journey.
hy: Լավագույն գործիքները՝ <strong>ձեր WooCommerce վճարումների փոխարկման տոկոսադրույքը հետագա բարելավելու</strong> և գնումների փորձը ամբողջ ճանապարհորդության ընթացքում հետևողական դարձնելու համար:

en: The bundle includes all add-ons we currently offer and Fluid Checkout add-ons we launch in the future.
hy: Փաթեթը ներառում է բոլոր հավելումները, որոնք մենք ներկայումս առաջարկում ենք, և Fluid Checkout հավելումները, որոնք մենք կգործարկենք ապագայում:

en: The checkbox "Same as shiping address" will start as checked by default when the shipping address section is displayed first. <br>The checkbox "Same as billing address" will start as checked by default when the billing address section is displayed first. <br> It is recommended to leave this option checked as to significantly reduce the number of open input fields at checkout, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">read the research</a>.
hy: «Նույնը, ինչ առաքման հասցեն» վանդակը կսկսվի որպես լռելյայն նշված, երբ առաջինը կցուցադրվի առաքման հասցեի բաժինը:<br> «Նույնը, ինչ վճարման հասցեն» վանդակը կսկսվի որպես լռելյայն նշված, երբ առաջինը ցուցադրվի վճարման հասցեի բաժինը:<br> Խորհուրդ է տրվում ստուգված թողնել այս տարբերակը, որպեսզի զգալիորեն կրճատվի մուտքագրման բաց դաշտերի քանակը վճարման ժամանակ, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">կարդացեք հետազոտությունը</a> :

en: The database changes where applied successfully.
hy: Տվյալների բազան փոխվում է, որտեղ հաջողությամբ կիրառվում է:

en: The design template <em>"Split"</em> is not available when using <em>"1 column"</em> layout and will fall back to <em>"Minimalist"</em> if chosen.
hy: <em>«Բաժանել»</em> դիզայնի ձևանմուշը հասանելի չէ <em>«1 սյունակ»</em> դասավորությունն օգտագործելիս և, եթե այն ընտրվի, կվերադառնա <em>«Մինիմալիստական»-ի</em> ։

en: The option <em>"On the site header"</em> only applies when using the distraction-free header.
hy: <em>«Կայքի վերնագրում»</em> տարբերակը գործում է միայն շեղող վերնագիրն օգտագործելիս։

en: The options display product image, quantity field, remove button and link to product page added by the theme are disabled by default.
hy: Արտադրանքի պատկերի ցուցադրման ընտրանքները, քանակի դաշտը, հեռացնել կոճակը և թեմայի կողմից ավելացված ապրանքի էջի հղումը լռելյայն անջատված են:

en: The plugin WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers is not compatible with Fluid Checkout
hy: Quadlayers-ի WooCommerce Checkout Manager հավելվածը համատեղելի չէ Fluid Checkout-ի հետ։

en: The shipping destination is always set to "Default to customer shipping address" when Fluid Checkout is activated. Customers can still provide different shipping and billing addresses during checkout, an option for setting the default billing address to be the same as the shipping address is available at WooCommerce > Settings > Fluid Checkout.
hy: Երբ Fluid Checkout-ը ակտիվացված է, առաքման նպատակակետը միշտ դրված է «Լռելյայն դեպի հաճախորդի առաքման հասցե»: Հաճախորդները դեռ կարող են տրամադրել առաքման և վճարման տարբեր հասցեներ վճարման ժամանակ: Լռելյայն վճարային հասցեն նույնը դնելու համար, ինչ առաքման հասցեն, հասանելի է WooCommerce &gt; Settings &gt; Fluid Checkout:

en: Theme Atomion
hy: Թեմա Atomion

en: Theme Betheme
hy: Թեմա Betheme

en: Theme Bookshelf
hy: Թեմատիկ գրապահարան

en: Theme Fennik
hy: Թեմա Ֆեննիկ

en: Theme Impreza
hy: Թեմա Impreza

en: Theme Ireca
hy: Թեմա՝ Իրեկա

en: Theme Kapee
hy: Կապի թեմա

en: Theme Nyture
hy: Թեմատիկ Նյութուր

en: Theme Porto
hy: Թեմա Պորտո

en: Theme Pressmart
hy: Թեմա Pressmart

en: Theme The7
hy: Թեմա The7

en: Theme Woodmart
hy: Թեմա Woodmart

en: Theme ZK Nito
hy: Թեմա ZK Nito

en: Theme's cross-sells layout
hy: Թեմայի խաչաձև վաճառքի դասավորությունը

en: Theme's header and footer
hy: Թեմայի վերնագիր և ստորագիր

en: These options affect the thank you page , view order details on account pages and on email notifications.
hy: Այս ընտրանքները ազդում են շնորհակալության էջի վրա, դիտեք պատվերի մանրամասները հաշվի էջերում և էլփոստի ծանուցումների վրա:

en: These options affect the thank you page, also known as order received or order confirmation pages.
hy: Այս ընտրանքները ազդում են շնորհակալության էջի վրա, որը նաև հայտնի է որպես պատվերի ստացված կամ պատվերի հաստատման էջեր:

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the cart page.
hy: Այս վիդջեթների տարածքներն օգտագործվում են զամբյուղի էջում վստահության նշաններ և վստահության նշաններ ավելացնելու համար:

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the checkout page.
hy: Այս վիդջեթների տարածքներն օգտագործվում են վճարման էջում վստահության նշաններ և վստահության նշաններ ավելացնելու համար:

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the order pay page.
hy: Այս վիդջեթների տարածքներն օգտագործվում են պատվերի վճարման էջում վստահության նշաններ և վստահության նշաններ ավելացնելու համար:

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the thank you page.
hy: Այս վիդջեթների տարածքներն օգտագործվում են շնորհակալական էջում վստահության նշաններ և վստահության նշաններ ավելացնելու համար:

en: This ensures the content section is not too narrow on WooCommerce pages including checkout, cart, order received, order pay and account pages.
hy: Սա ապահովում է, որ բովանդակության բաժինը չափազանց նեղ չլինի WooCommerce էջերում, ներառյալ վճարման, զամբյուղի, ստացված պատվերի, պատվերի վճարման և հաշվի էջերը։

en: This field does not match the related field value.
hy: Այս դաշտը չի համապատասխանում համապատասխան դաշտի արժեքին:

en: This is a required field.
hy: Սա պարտադիր դաշտ է:

en: This is an experimental feature and may not work as expected in all setups. Use it with caution.
hy: Սա փորձարարական գործառույթ է և կարող է չաշխատել բոլոր կարգավորումներում սպասվածի պես։ Օգտագործեք այն զգուշությամբ։

en: This is not a valid email address.
hy: Սա վավեր էլփոստի հասցե չէ:

en: This option affects the order confirmation page (thank you page) and order details on account pages, emails and packing slips.
hy: Այս տարբերակը ազդում է պատվերի հաստատման էջի (շնորհակալություն էջ) և պատվերի մանրամասների վրա՝ հաշվի էջերում, էլ. նամակներում և փաթեթավորման կտրոններում:

en: Toll free
hy: Անվճար զանգ

en: TomSelect is a simpler dropdown selection component which is less prone to errors than Select2, while offering the same features that are actually used on WooCommerce checkout pages.
hy: TomSelect-ը ավելի պարզ բացվող ընտրության բաղադրիչ է, որն ավելի քիչ հակված է սխալների, քան Select2-ը, մինչդեռ առաջարկում է նույն հնարավորությունները, որոնք իրականում օգտագործվում են WooCommerce-ի վճարման էջերում:

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Troubleshooting
hy: Անսարքությունների վերացում

en: Trust symbols &amp; badges
hy: Վստահության խորհրդանիշներ և կրծքանշաններ

en: Trust symbols on the cart and thank you pages
hy: Վստահության խորհրդանիշները զամբյուղի և շնորհակալական էջերի վրա

en: Try to ensure the phone number is a valid mobile or landline number based on the rules for the selected country code. This option uses the <code>intl-tel-input</code> precise validation feature, which may give false positives for some phone numbers.
hy: Փորձեք համոզվել, որ հեռախոսահամարը վավեր բջջային կամ ստացիոնար համար է՝ ընտրված երկրի կոդի կանոններին համապատասխան: Այս տարբերակն օգտագործում է <code>intl-tel-input</code> ճշգրիտ վավերացման գործառույթը, որը կարող է որոշ հեռախոսահամարների համար կեղծ դրական արդյունքներ տալ:

en: Up to 40% less checkout fields to fill in.
hy: Լրացնելու համար մինչև 40% ավելի քիչ վճարման դաշտեր:

en: Update database
hy: Թարմացրեք տվյալների բազան

en: Upgrade to PRO
hy: Թարմացրեք PRO-ի

en: Upgrade to PRO &mdash; 99 EUR
hy: Թարմացրեք PRO - 99 EUR

en: Use `Order confirmation` page template for block-based themes
hy: Օգտագործեք «Պատվերի հաստատում» էջի ձևանմուշը բլոկային թեմաների համար

en: Use precise phone number validation
hy: Օգտագործեք ճշգրիտ հեռախոսահամարի վավերացում

en: Using debug mode affects the website performance. Only use this option while troubleshooting.
hy: Վրիպազերծման ռեժիմի օգտագործումը ազդում է կայքի աշխատանքի վրա: Օգտագործեք այս տարբերակը միայն անսարքությունների վերացման ժամանակ:

en: Valid until %s.
hy: Գործում է մինչև %s:

en: Verify Phone Number
hy: Ստուգեք հեռախոսահամարը

en: Visit <a href="%s" target="_blank">our documentation</a> for more information about Fluid Checkout features.
hy: Fluid Checkout-ի առանձնահատկությունների մասին լրացուցիչ տեղեկությունների համար այցելեք <a href="%s" target="_blank">մեր փաստաթղթերը</a> :

en: Visit our website for more information about our plugins and add-ons.
hy: Այցելեք մեր կայք մեր պլագինների և հավելումների մասին լրացուցիչ տեղեկությունների համար:

en: We recommend setting it as <em>expanded</em> for the following countries due to regulatory requirements: <strong>Germany</strong>, <strong>Austria</strong>, <strong>Switzerland</strong>, <strong>Netherlands</strong>, <strong>Poland</strong>, <strong>Belgium</strong> and <strong>France</strong>.
hy: Կարգավորող պահանջների պատճառով խորհուրդ ենք տալիս այն սահմանել <em>ընդլայնված</em> հետևյալ երկրների համար՝ <strong>Գերմանիա</strong> , <strong>Ավստրիա</strong> , <strong>Շվեյցարիա</strong> , <strong>Նիդեռլանդներ</strong> , <strong>Լեհաստան</strong> , <strong>Բելգիա</strong> և <strong>Ֆրանսիա</strong> ։

en: We recommend using the distraction free header and footer to avoid distractions at the checkout page. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Read the research about cart abandonment</a>.
hy: Մենք խորհուրդ ենք տալիս օգտագործել առանց շեղման վերնագիր և ստորագիր՝ վճարման էջում շեղումներից խուսափելու համար: <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Կարդացեք հետազոտությունը սայլի լքման մասին</a> :

en: When disabled, the phone field validation will not check if country or area codes are valid for the country.
hy: Երբ անջատված է, հեռախոսի դաշտի վավերացումը չի ստուգի, արդյոք երկրի կամ տարածքի կոդերը վավեր են երկրի համար:

en: When enabled, Fluid Checkout will apply styles optimized for compatibility with the plugin. You may want to disable this if you are using custom styles for the Stripe payment form fields.
hy: Միացված լինելու դեպքում, Fluid Checkout-ը կկիրառի պլագինի հետ համատեղելիության համար օպտիմիզացված ոճեր: Դուք կարող եք անջատել սա, եթե օգտագործում եք Stripe վճարման ձևի դաշտերի համար հատուկ ոճեր:

en: When enabled, only the countries allowed for shipping will be available in the shipping phone field, and only countries allowed for billing will be available for the billing phone field.
hy: Երբ միացված է, առաքման հեռախոսի դաշտում հասանելի կլինեն միայն առաքման համար թույլատրված երկրները, իսկ վճարային հեռախոսի դաշտում հասանելի կլինեն միայն վճարումների համար թույլատրված երկրները:

en: When enabled, the checkbox will be moved to the contact step independently of the display location defined in the Sendinblue plugin settings.
hy: Երբ միացված է, վանդակը կտեղափոխվի կոնտակտային քայլ՝ անկախ Sendinblue հավելվածի կարգավորումներում սահմանված ցուցադրման վայրից:

en: When enabled, the first shipping method available will not be automatically selected when no other shipping method was previously selected for each shipping package. <br>This option will be automatically enabled if the option for clearing the selected shipping method is enabled for the Local Pickup feature.
hy: Երբ միացված է, առաքման առաջին հասանելի եղանակը ավտոմատ կերպով չի ընտրվի, երբ յուրաքանչյուր առաքման փաթեթի համար նախկինում ընտրված չէ առաքման այլ եղանակ:<br> Այս ընտրանքն ավտոմատ կերպով կմիացվի, եթե ընտրված առաքման եղանակը մաքրելու տարբերակը միացված է «Տեղական հավաքման» գործառույթի համար:

en: When enabled, the shipping email field from the Bluehost plugin will be added to the checkout form.
hy: Երբ միացված է, Bluehost հավելվածից առաքման էլփոստի դաշտը կավելացվի վճարման ձևին:

en: When the font size inside form fields is smaller than 16px, Safari and other browsers might automatically zoom in on mobile devices to make the text easier to read. When this option is enabled, it will set the font size for inside the form fields to 16px on pages optimized by Fluid Checkout to avoid it zooming in.
hy: Երբ ձևի դաշտերի ներսում տառատեսակի չափը փոքր է, քան 16 պիքսել, Safari-ն և այլ բրաուզերները կարող են ավտոմատ կերպով մեծացնել շարժական սարքերը՝ տեքստն ավելի հեշտ կարդալու համար: Երբ այս ընտրանքը միացված է, այն ձևի դաշտերի ներսում տառատեսակի չափը կսահմանի 16 պիքսել Fluid Checkout-ի կողմից օպտիմիզացված էջերում՝ դրա խոշորացումից խուսափելու համար:

en: When using Fluid Checkout, the multistep feature from the Germanized PRO plugin becomes unnecessary and can cause <strong>critical errors while processing new orders</strong>. Please disable the Germanized PRO multistep checkout feature in the plugin settings.
hy: Fluid Checkout-ն օգտագործելիս գերմանացված PRO հավելվածի բազմաքայլ գործառույթն ավելորդ է դառնում և կարող է առաջացնել <strong>կրիտիկական սխալներ նոր պատվերներ մշակելիս</strong> : Խնդրում ենք անջատել գերմանացված PRO բազմաքայլ վճարման գործառույթը հավելվածի կարգավորումներում:

en: When using the <em>"1 column"</em> checkout layout this option is always set to <em>"Before checkout steps"</em> and also applies to desktop view.
hy: <em>«1 սյունակ»</em> վճարման դասավորությունն օգտագործելիս այս տարբերակը միշտ դրված է <em>«Վճարման քայլերից առաջ»</em> դիրքում և վերաբերում է նաև աշխատասեղանի տեսքին։

en: WooCommerce Smart Coupons
hy: WooCommerce խելացի կտրոններ

en: WooCommerce page layout
hy: WooCommerce էջի դասավորություն

en: You have been using the plugin for a while now. How do you like it so far? <br>Please give us a quick rating, we appreciate every bit of feedback and it encourages us to keep improving the plugin :)
hy: Դուք արդեն որոշ ժամանակ օգտագործում եք հավելվածը: Ինչպե՞ս է դա ձեզ դուր գալիս մինչ այժմ:<br> Խնդրում ենք մեզ արագ գնահատական տալ, մենք գնահատում ենք յուրաքանչյուր արձագանք և դա մեզ խրախուսում է շարունակել կատարելագործել հավելվածը :)

en: Your order has a total amount due of %s. No further payment is needed.
hy: Ձեր պատվերի ընդհանուր պարտքը կազմում է %s: Այլևս վճարման կարիք չկա:

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
hy: Առաքում

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
hy: Առաքում %d
