fluid-checkout - en to hu_HU translation catalogue (515 entries)

en: "Add" link button
hu_HU: "Hozzáadás" link gomb

en: (Required)
hu_HU: (Kötelező)

en: (experimental)
hu_HU: (kísérleti)

en: (originally "%s")
hu_HU: (eredetileg "%s")

en: * For as long as you have an active subscription.
hu_HU: * Amíg aktív előfizetéssel rendelkezik.

en: 1 column
hu_HU: 1 oszlop

en: 2 columns
hu_HU: 2 oszlop

en: 226 EUR value (Save 42%)
hu_HU: 226 EUR érték (42%-os megtakarítás)

en: <a href="%s" target="_blank">Purchase a new license key</a> and continue to receive updates and support.
hu_HU: <a href="%s" target="_blank">Vásároljon új licenckulcsot</a>, és továbbra is megkapja a frissítéseket és a támogatást.

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to get your license key, or <a href="%s" target="_blank">purchase a new license key</a>.
hu_HU: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Logoljon be a fiókjába</a> a licenckulcs megszerzéséhez, vagy <a href="%s" target="_blank">vásároljon új licenckulcsot</a>.

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to renew your license key and continue to receive updates and support.
hu_HU: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Logoljon be fiókjába</a> a licenckulcs megújításához, valamint a frissítések és a támogatás további igénybevételéhez.

en: <a target="_blank" href="%s">Upgrade to PRO</a> to unlock more options.
hu_HU: <a target="_blank" href="%s">Újítson PRO-ra</a> a további lehetőségek felszabadításához.

en: <p>Fluid Checkout needs the classic WooCommerce shortcode-based checkout form to work. When using the Divi Builder to customize the look and feel of the checkout page, the classic shortcodes are replaced with custom widgets from the Divi Builder for each part of the checkout page. These custom widgets are not compatible with Fluid Checkout.</p><p>Please edit your checkout page replacing the Divi Builder widgets with the a text widget containing the shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>
hu_HU: <p>A Fluid Checkout-nak szüksége van a klasszikus WooCommerce rövidkód alapú pénztár űrlapra, hogy működjön. Ha a Divi Buildert használja a pénztár oldal megjelenésének testreszabásához, a klasszikus rövidkódokat a Divi Builder egyéni widgetjei helyettesítik a pénztár oldal minden egyes részéhez. Ezek az egyéni widgetek nem kompatibilisek a Fluid Checkout funkcióval.</p><p>Kérlek, szerkeszd meg a pénztár oldaladat, és cseréld le a Divi Builder widgeteket egy szöveges widgetre, amely a rövidkódot <code>[woocommerce_checkout]</code> tartalmazza.</p>Az egyéni widgetek nem kompatibilisek a Fluid Checkout funkcióval.

en: <p>This widget has been replaced by Fluid Checkout. </p><p>When using Fluid Checkout, the checkout page needs to use the original WooCommerce shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code> to work properly.</p><p>For more information, visit the Fluid Checkout documentation.</p>
hu_HU: <p>Ezt a widgetet a Fluid Checkout váltotta fel. </p><p>A Fluid Checkout használata esetén a pénztár oldalnak az eredeti WooCommerce rövidkódot <code>[woocommerce_checkout]</code> kell használnia, hogy megfelelően működjön.</p><p>Bővebb információért látogasson el a Fluid Checkout dokumentációba.</p>A Fluid Checkout dokumentációba.</p>

en: <p>We detected that you are using the plugins Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (free and PRO) by CodeRockz. Integration with these plugins have been moved to Fluid Checkout PRO.</p>
hu_HU: <p>Észrevettük, hogy a CodeRockz által készített Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (ingyenes és PRO) plugint használja. Az integráció ezekkel a pluginekkel átkerült a Fluid Checkout PRO-hoz.</p>

en: <strong>%1$s</strong> requires <strong>%2$s</strong> to be installed and activated. <a href="%4$s">%3$s</a>
hu_HU: A <strong>%1$s</strong> telepítéséhez és aktiválásához <strong>%2$s</strong> telepítése és aktiválása szükséges. <a href="%4$s">%3$s</a>

en: Account matching
hu_HU: Számlaegyeztetés

en: Account matching / user matching
hu_HU: Számlaillesztés / felhasználóillesztés

en: Account password
hu_HU: Fiók jelszó

en: Action link on the order summary at checkout.
hu_HU: Akció link a rendelés összesítésénél a pénztárnál.

en: Activate %s
hu_HU: Aktiválja %s

en: Activated
hu_HU: Aktivált

en: Add %s
hu_HU: %s hozzáadása

en: Add billing phone field to the checkout form.
hu_HU: Számlázási telefon mező hozzáadása a pénztár űrlaphoz.

en: Add extra fields to the checkout form
hu_HU: Extra mezők hozzáadása a pénztár űrlaphoz

en: Add shipping phone field to the checkout form.
hu_HU: Szállítási telefon mező hozzáadása a pénztár űrlaphoz.

en: Add widget areas to the cart page
hu_HU: Widget területek hozzáadása a kosár oldalhoz

en: Add widget areas to the checkout page
hu_HU: Widget területek hozzáadása a pénztár oldalhoz

en: Add widget areas to the order pay page
hu_HU: Widget területek hozzáadása a megrendelés fizetési oldalhoz

en: Add widget areas to the thank you page
hu_HU: Widget területek hozzáadása a köszönöm oldalhoz

en: Add-ons
hu_HU: Kiegészítők

en: Additional header sections
hu_HU: További fejléc szakaszok

en: Additional notes
hu_HU: További megjegyzések

en: Address Book
hu_HU: Címjegyzék

en: Address book
hu_HU: Címjegyzék

en: Adds an extra shipping email and shipping phone field to the shipping address section.
hu_HU: Hozzáad egy extra szállítási e-mail és szállítási telefon mezőt a szállítási cím részhez.

en: After Shipping Address
hu_HU: Szállítási cím után

en: After order sections
hu_HU: A rendelési szakaszok után

en: After shipping address
hu_HU: Szállítási cím után

en: After the cart actions
hu_HU: A kosár akciók után

en: After the cart items section
hu_HU: A kosár elemek szakasza után

en: After the order items section
hu_HU: A rendelési tételek szakasz után

en: After the order overview
hu_HU: A rendelés áttekintése után

en: After the order overview and payment instructions
hu_HU: A megrendelés áttekintése és a fizetési utasítások után

en: After the order summary
hu_HU: A rendelés összefoglalója után

en: After the order totals
hu_HU: Miután a rendelési összegek

en: After the progress bar
hu_HU: Az előrehaladási sáv után

en: After the shipping section
hu_HU: A szállítási szakasz után

en: All PRO features + All add-ons for a special price.
hu_HU: Minden PRO funkció + minden kiegészítő kedvezményes áron.

en: All add-ons are sold separately and require the <strong>Fluid Checkout Lite</strong> plugin to be installed and activated, except when noted.
hu_HU: Minden bővítményt külön értékesítenek, és a <strong>Fluid Checkout Lite</strong> bővítményt kell telepíteni és aktiválni, kivéve, ha ez nem szerepel.

en: All future add-ons *
hu_HU: Minden jövőbeli bővítmény *

en: All prices shown in EUR. If there are any divergencies with the prices on our website, the offers shown on the website superseed these and will be applied.
hu_HU: Minden ár EUR-ban értendő. Amennyiben a weboldalunkon feltüntetett árak eltérnek, a weboldalon feltüntetett ajánlatok felülírják és alkalmazásra kerülnek.

en: Allow customers to add a gift message and other gift related options to the order.
hu_HU: Lehetővé teszi az ügyfelek számára, hogy ajándéküzenetet és egyéb ajándékkal kapcsolatos opciókat adjanak a megrendeléshez.

en: Allow customers to change product quantities or removing items directly at the checkout page.
hu_HU: Lehetővé teszi a vásárlók számára, hogy közvetlenül a pénztár oldalon módosítsák a termékmennyiséget vagy eltávolítsák a tételeket.

en: Allows customers to make payments for orders that are either created manually by the store admin or not completed during checkout.
hu_HU: Lehetővé teszi a vásárlók számára, hogy olyan megrendelésekre fizessenek, amelyeket vagy az áruház adminisztrátora hozott létre kézzel, vagy nem fejezte be a pénztár során.

en: Already have an account?
hu_HU: Már van fiókja?

en: Always show
hu_HU: Mindig mutasd meg

en: An account will be created with the information provided at checkout when completing the order.
hu_HU: A fiókot a pénztárnál megadott adatokkal hozzuk létre a megrendelés befejezésekor.

en: Apartment, unit, building, floor, etc.
hu_HU: Lakás, egység, épület, emelet stb.

en: Apply styles to the Stripe payment form fields
hu_HU: Stílusok alkalmazása a Stripe fizetési űrlap mezőire

en: As a step after shipping
hu_HU: A szállítás utáni lépésként

en: As a step before shipping
hu_HU: A szállítás előtti lépésként

en: As a sub-step after the shipping address section
hu_HU: A szállítási cím szakasz utáni allépésként

en: As a sub-step before the payment section
hu_HU: A fizetési szakasz előtti allépésként

en: As a sub-step before the shipping address section
hu_HU: A szállítási cím szakasz előtti allépésként

en: As a substep after payment methods
hu_HU: A fizetési módok utáni allépésként

en: As a substep before payment methods
hu_HU: A fizetési módok előtti allépésként

en: Associate the guest customer's orders with their existing account when an account already exists with the customer's contact details.
hu_HU: A vendég vásárló megrendeléseinek összekapcsolása a meglévő fiókjával, ha már létezik egy fiók a vásárló elérhetőségi adataival.

en: Avoid delivery delays and unsatisfied customers. Collect the <strong>correct address information</strong> from the first time they buy with you.
hu_HU: Kerülje el a szállítási késedelmeket és az elégedetlen ügyfeleket. Gyűjtse össze a <strong>helyes címadatokat</strong> már az első alkalommal, amikor Önnél vásárolnak.

en: Bars
hu_HU: Bárok

en: Before Shipping Address
hu_HU: Szállítási cím előtt

en: Before checkout steps
hu_HU: A pénztár előtti lépések

en: Before coupon codes section
hu_HU: Mielőtt kupon kódok szakasz

en: Before shipping address
hu_HU: Szállítási cím előtt

en: Before the cart actions
hu_HU: A kosár akciók előtt

en: Before the cart items section
hu_HU: A kosár elemek szakasza előtt

en: Before the checkout steps
hu_HU: A pénztári lépések előtt

en: Before the order items section
hu_HU: A rendelési tételek szakasz előtt

en: Before the order summary
hu_HU: A rendelési összefoglaló előtt

en: Before the order totals
hu_HU: A rendelési összegek előtt

en: Before the progress bar
hu_HU: Az előrehaladási sáv előtt

en: Before the shipping section
hu_HU: A szállítási szakasz előtt

en: Below the order summary
hu_HU: A rendelés összefoglalója alatt

en: Below the payment section
hu_HU: A fizetési szakasz alatt

en: Billing address
hu_HU: Számlázási cím

en: Billing phone
hu_HU: Számlázási telefon

en: Both below the payment section and the order summary
hu_HU: Mind a fizetési rész, mind a megrendelés összefoglalója alatt

en: Boxed
hu_HU: Dobozos

en: Breadcrumbs
hu_HU: Morzsa

[ctx: Button label for applying coupon codes]
en: Apply
hu_HU: Alkalmazás

en: Captcha position
hu_HU: Captcha pozíció

[ctx: Captcha position]
en: Before place order button
hu_HU: A megrendelés gomb előtt

[ctx: Captcha position]
en: Before place order section
hu_HU: A megrendelés előtt szakasz

en: Carrier:
hu_HU: Hordozó:

en: Cart elements
hu_HU: Kosár elemek

en: Cart items
hu_HU: Kosár elemek

en: Cart items count
hu_HU: Kosár elemek száma

en: Cart layout
hu_HU: Kosár elrendezése

en: Cart optimizations
hu_HU: Kosár optimalizálás

en: Cart total:
hu_HU: Kosár összesen:

en: Change email address to: {suggestion-value}
hu_HU: Módosítsa az e-mail címét: {suggestion-value}

en: Change visibility for the company name field for the billing address section on the checkout form.
hu_HU: A cégnév mező láthatóságának módosítása a számlázási cím szakaszban a pénztár űrlapon.

en: Change visibility for the company name field for the shipping address section on the checkout form.
hu_HU: A cégnév mező láthatóságának módosítása a szállítási cím szakaszban a pénztár űrlapon.

en: Change: %s
hu_HU: Változás: %s

en: Changes the layout of order details on the thank you page and account pages.
hu_HU: Megváltoztatja a megrendelés adatainak elrendezését a köszönöm oldalon és a számlaoldalakon.

en: Changes the layout of order pay page for existing orders pending payment from the customer.
hu_HU: Megváltoztatja a megrendelés kifizetése oldal elrendezését a meglévő megrendelések esetében, amelyek az ügyféltől való fizetésre várnak.

en: Check if there are any <a href="%s">integration options</a> available for other plugins you have installed.
hu_HU: Ellenőrizze, hogy vannak-e <a href="%s">integrációs lehetőségek</a> más telepített bővítményekhez.

en: Checkbox for "Same as shipping/billing address" checked by default
hu_HU: A "Ugyanaz, mint a szállítási/számlázási cím" jelölőnégyzet alapértelmezés szerint be van jelölve.

en: Checkout
hu_HU: Pénztár

en: Checkout Below Place Order
hu_HU: Pénztár alul Rendelés leadása

en: Checkout Footer
hu_HU: Pénztár lábléc

en: Checkout Header - Desktop
hu_HU: Pénztár fejléc - Desktop

en: Checkout Header - Mobile
hu_HU: Pénztár fejléc - Mobil

en: Checkout Order Summary
hu_HU: Pénztári rendelés összesítése

en: Checkout Sidebar
hu_HU: Pénztár oldalsáv

en: Checkout elements
hu_HU: Pénztári elemek

en: Checkout fields
hu_HU: Pénztár mezők

en: Checkout layout
hu_HU: Pénztár elrendezése

en: Checkout options
hu_HU: Pénztári opciók

en: Checkout progress
hu_HU: Pénztár előrehaladása

[ctx: Checkout step title]
en: Billing
hu_HU: Számlázás

[ctx: Checkout step title]
en: Contact
hu_HU: Kapcsolat

[ctx: Checkout step title]
en: Payment
hu_HU: Fizetés

[ctx: Checkout step title]
en: Shipping
hu_HU: Szállítás

[ctx: Checkout substep change link label]
en: Change
hu_HU: Változás

[ctx: Checkout substep save link label]
en: Save changes
hu_HU: Változások mentése

en: Choose a background color for the checkout page footer. Only applies when using the distraction free header and footer.
hu_HU: Válasszon háttérszínt a pénztár oldal láblécéhez. Csak akkor érvényes, ha a figyelemelterelésmentes fejlécet és láblécet használja.

en: Choose a background color for the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
hu_HU: Válasszon háttérszínt a pénztár oldal fejlécéhez. Csak akkor érvényes, ha a figyelemelterelésmentes fejlécet és láblécet használja.

en: Choose a background color for the checkout page. Color is applied to the <em>body</em> element.
hu_HU: Válasszon háttérszínt a pénztár oldalhoz. A szín a <em>body</em> elemre kerül alkalmazásra.

en: Choose a background color for the order summary section.
hu_HU: Válasszon háttérszínt a megrendelés összefoglaló részéhez.

en: Choose an image to be displayed on the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
hu_HU: Válassza ki a pénztár oldal fejlécében megjelenítendő képet. Csak akkor érvényes, ha a figyelemelterelésmentes fejlécet és láblécet használja.

en: Choose in which position to display the order actions.
hu_HU: Válassza ki, hogy melyik pozícióban jelenjenek meg a rendelési műveletek.

en: Choose in which position to display the section.
hu_HU: Válassza ki, hogy melyik pozícióban jelenjen meg a szakasz.

en: Choose in which position to display the shipping methods section.
hu_HU: Válassza ki, hogy melyik pozícióban jelenjen meg a szállítási módok szakasz.

en: Choose in which step to display the billing phone field.
hu_HU: Válassza ki, hogy melyik lépésben jelenjen meg a számlázási telefon mező.

en: Choose in which step to display the shipping phone field.
hu_HU: Válassza ki, hogy melyik lépésben jelenjen meg a szállítási telefon mező.

en: Choose the style of the progress bar.
hu_HU: Válassza ki az előrehaladási sáv stílusát.

en: Choose where to display the available coupons section on the checkout page.
hu_HU: Válassza ki, hogy hol jelenjen meg az elérhető kuponok rész a pénztár oldalain.

en: Choose which address to save as the shipping address for local pickup orders.
hu_HU: Válassza ki, hogy melyik címet mentse el szállítási címként a helyi átvételi rendelésekhez.

en: Classic
hu_HU: Klasszikus

[ctx: Clear image selection on admin pages.]
en: Remove image
hu_HU: Kép eltávolítása

en: Click to go to the order summary
hu_HU: Kattintson ide a rendelés összefoglalójához

en: Close and continue with checkout
hu_HU: Bezárás és folytatás a pénztárral

[ctx: Close button aria-label]
en: Close
hu_HU: Zárja be a

en: Collapsed
hu_HU: Összeomlott

en: Collect and <strong>validate EU VAT numbers at the checkout page</strong>, removes tax charges on reverse charge basis and confirms customer location when needed.
hu_HU: Összegyűjti és <strong>hitelesíti az EU-s HÉA-számokat a pénztár oldal</strong>, eltávolítja az adóterheket fordított adózás alapján, és szükség esetén megerősíti a vásárló tartózkodási helyét.

en: Company name field for billing address
hu_HU: Cégnév mező a számlázási címhez

en: Company name field for shipping address
hu_HU: Cégnév mező a szállítási címhez

en: Confirm
hu_HU: Megerősítés

en: Contact
hu_HU: Kapcsolat

en: Contact step
hu_HU: Kapcsolat lépés

en: Continue
hu_HU: Folytatás

en: Controls whether to use the distraction free page header and footer or keep the currently active theme's header and footer.
hu_HU: Azt szabályozza, hogy a zavaró tényezők nélküli oldal fejlécét és láblécét használja-e, vagy megtartja az aktuálisan aktív téma fejlécét és láblécét.

en: Coupon codes
hu_HU: Kupon kódok

en: Create an account
hu_HU: Fiók létrehozása

en: Cross-sells
hu_HU: Keresztértékesítések

en: Custom fields
hu_HU: Egyéni mezők

en: Dark mode
hu_HU: Sötét üzemmód

en: Dashboard
hu_HU: Műszerfal

en: Debug mode
hu_HU: Hibakeresési mód

en: Debug options
hu_HU: Hibakeresési lehetőségek

en: Default button style
hu_HU: Alapértelmezett gomb stílusa

en: Define the position to display "Place order" and terms checkbox section.
hu_HU: Határozza meg a "Megrendelés leadása" és a feltételek jelölőnégyzet szakaszának megjelenítési pozícióját.

en: Define the position to display the captcha section. Some positions might not work depending on the captcha type chosen.
hu_HU: Határozza meg a captcha szakasz megjelenítésének pozícióját. A kiválasztott captcha típusától függően előfordulhat, hogy egyes pozíciók nem működnek.

en: Define the visibility of the additional order notes field.
hu_HU: A további rendelési megjegyzések mező láthatóságának meghatározása.

en: Design template
hu_HU: Tervezési sablon

en: Design templates, optimized cart and order received pages, account matching, and much more.
hu_HU: Tervezési sablonok, optimalizált kosár és megrendelés fogadott oldalak, számlaegyeztetés és még sok más.

en: Did you mean %s?
hu_HU: Úgy értetted %s?

en: Disable the theme checkout options
hu_HU: A téma pénztári beállításainak kikapcsolása

en: Dismiss
hu_HU: Elutasíthatod

en: Display as a cart section
hu_HU: Kosár részként való megjelenítés

en: Display checkout sidebar widgets only when viewing the last checkout step on mobile devices when using multi-step checkout layout
hu_HU: A pénztár oldalsáv widgetek megjelenítése csak az utolsó pénztári lépés megtekintésekor mobil eszközökön, ha többlépcsős pénztár elrendezést használnak.

en: Display express checkout buttons in one line for larger screens
hu_HU: Expressz pénztár gombok egy sorban történő megjelenítése nagyobb képernyőkön

en: Display gift message and other gift options at the checkout page
hu_HU: Ajándék üzenet és egyéb ajándékozási lehetőségek megjelenítése a pénztár oldalon

en: Display message when an account exists with the email address provided
hu_HU: Üzenet megjelenítése, ha a megadott e-mail címmel létezik fiók

en: Display new sections and change order of sections on email notifications. Styles of order details on email notifications remain unchanged.
hu_HU: Új szakaszok megjelenítése és a szakaszok sorrendjének módosítása az e-mail értesítésekben. Az e-mail értesítésekben a rendelés részleteinek stílusa változatlan marad.

en: Display order progress from the theme
hu_HU: Megrendelés előrehaladásának megjelenítése a témában

en: Display the "Add" link buttons in lowercase
hu_HU: A "Hozzáadás" link gombok kisbetűs megjelenítése

en: Display the cart page with a layout similar to the checkout page.
hu_HU: A kosár oldal megjelenítése a pénztár oldalhoz hasonló elrendezéssel.

en: Display the checkout progress bar when using multi-step checkout layout
hu_HU: A pénztár előrehaladási sávjának megjelenítése többlépcsős pénztár elrendezés használata esetén

en: Display the coupon codes section title
hu_HU: A kupon kódok szakasz címének megjelenítése

en: Display the form field labels visible on the page
hu_HU: Az űrlapmezők címkéinek megjelenítése az oldalon látható módon

en: Display the gift message as part of the order details table instead of a separate section
hu_HU: Az ajándék üzenet megjelenítése a megrendelés részleteit tartalmazó táblázat részeként, nem pedig külön részként.

en: Display the gift message fields always expanded
hu_HU: Az ajándéküzenet mezőinek megjelenítése mindig kibővítve

en: Display the order details with wide layout on the thank you page
hu_HU: A megrendelés részleteinek megjelenítése széles elrendezésben a köszönöm oldalon

en: Display the order status progress bar
hu_HU: A rendelés állapotának előrehaladási sávjának megjelenítése

en: Display widgets below the checkout header for mobile devices. Only displayed if using the plugin's checkout header.
hu_HU: A pénztár fejléc alatti widgetek megjelenítése mobileszközökön. Csak akkor jelenik meg, ha a plugin pénztárgép fejlécét használja.

en: Display widgets below the place order button at the checkout page.
hu_HU: Widgetek megjelenítése a rendelés leadása gomb alatt a pénztár oldalon.

en: Display widgets inside the order summary at the checkout page.
hu_HU: Widgetek megjelenítése a rendelés összegzésében a pénztár oldalra.

en: Display widgets on the checkout footer. Only displayed if using the plugin's checkout footer.
hu_HU: Widgetek megjelenítése a pénztár láblécében. Csak akkor jelenik meg, ha a plugin pénztárgép láblécét használja.

en: Display widgets on the checkout header for large screens. Only displayed if using the plugin's checkout header.
hu_HU: Widgetek megjelenítése a pénztár fejlécén a nagy képernyőkön. Csak akkor jelenik meg, ha a plugin pénztárgép fejlécét használja.

en: Display widgets on the checkout sidebar after the order summary.
hu_HU: Widgetek megjelenítése a pénztár oldalsávján a rendelés összefoglalója után.

en: Displays the express checkout section at checkout when supported payment gateways have this feature enabled.
hu_HU: Megjeleníti az expressz pénztár részleget a pénztárnál, ha a támogatott fizetési átjárók engedélyezik ezt a funkciót.

en: Distraction free header and footer
hu_HU: Zavartalan fejléc és lábléc

en: Do not change placeholders
hu_HU: Ne változtassa meg a helyőrzőket

en: Do not display the cart items errors message at the top of the checkout page. When submitting the checkout form to complete the purchase, these error messages will always be displayed.
hu_HU: Ne jelenítse meg a kosár tételek hibája üzenetet a pénztár oldal tetején. A vásárlás befejezéséhez a pénztár űrlap elküldésekor ezek a hibaüzenetek mindig megjelennek.

en: Do not hide "Address line 2" fields behind a link button
hu_HU: Ne rejtse el a "Címsor 2" mezőt egy link gomb mögé.

en: Do not save any shipping address
hu_HU: Ne mentse el a szállítási címet

en: Do not show
hu_HU: Ne mutassa

en: Don't show this again
hu_HU: Ne mutasd meg ezt még egyszer!

en: EU-VAT Assistant
hu_HU: EU-VAT asszisztens

en: Edit cart
hu_HU: Kosár szerkesztése

en: Edit cart contents at checkout page
hu_HU: Kosár tartalmának szerkesztése a pénztár oldalon

en: Edit cart link
hu_HU: Kosár link szerkesztése

en: Edit the checkout page
hu_HU: A pénztár oldal szerkesztése

en: Enable Mail Check: (disabled feature)
hu_HU: Mail-ellenőrzés engedélyezése: (letiltott funkció)

en: Enable cart page optimizations
hu_HU: Engedélyezze a kosároldal optimalizálását

en: Enable custom shipping email field
hu_HU: Egyéni szállítási e-mail mező engedélyezése

en: Enable dark mode
hu_HU: Sötét üzemmód engedélyezése

en: Enable integrated coupon code section
hu_HU: Integrált kuponkód szekció engedélyezése

en: Enable international phone number fields
hu_HU: Nemzetközi telefonszám mezők engedélyezése

en: Enable options to edit cart items on the checkout page
hu_HU: A kosár elemeinek szerkesztési lehetőségeinek engedélyezése a pénztár oldalon

en: Enable order details customizations on email notifications
hu_HU: A rendelési részletek testreszabásának engedélyezése az e-mail értesítéseken

en: Enable order pay page optimizations
hu_HU: Engedélyezze a fizetős oldal optimalizálását

en: Enable phone number validation based on country rules
hu_HU: A telefonszám érvényesítésének engedélyezése az ország szabályai alapján

en: Enable thank you page and order details optimizations
hu_HU: Engedélyezze a köszönöm oldal és a rendelés részleteinek optimalizálását

en: Enable the account matching feature
hu_HU: A számlaillesztési funkció engedélyezése

en: Enable the express checkout section
hu_HU: Az expressz pénztár rész engedélyezése

en: Enable wide layout on "My account" page.
hu_HU: Széles elrendezés engedélyezése a "Fiókom" oldalon.

en: Enhance your checkout experience with these add-ons.
hu_HU: Fokozza a pénztárgépes élményt ezekkel a kiegészítőkkel.

en: Enhanced select fields
hu_HU: Továbbfejlesztett mezők kiválasztása

en: Enter your code here
hu_HU: Adja meg a kódot itt

en: Error:
hu_HU: Hiba:

en: Expanded
hu_HU: Kibővített

en: Expired on %s.
hu_HU: Lejárt %s.

en: Express Checkout buttons from supported payment methods
hu_HU: Express Checkout gombok a támogatott fizetési módok közül

en: Express checkout
hu_HU: Expressz pénztár

en: Extend all the goodness of Fluid Checkout to your cart page and thank you pages.
hu_HU: Terjessze ki a Fluid Checkout minden előnyét a kosároldalra és a köszönöm oldalakra.

en: Fix automatic zoom-in on form fields
hu_HU: Az űrlapmezők automatikus nagyításának javítása

en: Fixed line
hu_HU: Vezetékes vonal

en: Fluid Checkout
hu_HU: Folyadék ellenőrzése

en: Fluid Checkout PRO – Bundle
hu_HU: Fluid Checkout PRO - csomag

en: Fluid Checkout and Delivery Date plugins by CodeRockz
hu_HU: Folyékony pénztár és szállítási dátum pluginok a CodeRockz által

en: Fluid Checkout database update
hu_HU: Fluid Checkout adatbázis frissítés

en: Fluid Checkout database updated successfully
hu_HU: Fluid Checkout adatbázis sikeresen frissült

en: Fluid Checkout is not compatible with the Divi Builder checkout layout
hu_HU: A Fluid Checkout nem kompatibilis a Divi Builder pénztár elrendezéssel

en: Footer background color
hu_HU: Lábléc háttérszín

en: Force billing and shipping addresses to the same (single section)
hu_HU: Kényszerítse a számlázási és szállítási címeket ugyanarra a címre (egyetlen szekció)

en: Force wide layout on WooCommerce pages
hu_HU: Széles elrendezés kikényszerítése a WooCommerce oldalakon

en: Format phone numbers according to the rules for each country.
hu_HU: Formázza a telefonszámokat az egyes országok szabályainak megfelelően.

en: General styles for the checkout steps, order summary and other sections. <br>Might also apply to other pages such as the Cart, Order Received and View Order pages.
hu_HU: Általános stílusok a pénztári lépésekhez, a rendelés összefoglalójához és más részekhez. <br>Elképzelhető, hogy más oldalakra is vonatkozik, például a Kosár, a Megrendelés beérkezett és a Megrendelés megtekintése oldalakra.

en: Germanized PRO multistep checkout feature needs to be disabled when using Fluid Checkout
hu_HU: A német nyelvű PRO többlépcsős pénztár funkciót ki kell kapcsolni a Fluid Checkout használatakor

en: Get the Bundle – Only 129 EUR
hu_HU: Szerezd meg a csomagot - Csak 129 EUR

en: Get this add-on &mdash; 29 EUR
hu_HU: Szerezd meg ezt a kiegészítőt &mdash; 29 EUR

en: Get this add-on &mdash; 39 EUR
hu_HU: Szerezd meg ezt a kiegészítőt &mdash; 39 EUR

en: Get this add-on &mdash; 59 EUR
hu_HU: Szerezd meg ezt a kiegészítőt &mdash; 59 EUR

en: Gift message
hu_HU: Ajándék üzenet

en: Gift messages and packing slips
hu_HU: Ajándéküzenetek és csomagolólapok

en: Gift options
hu_HU: Ajándékozási lehetőségek

en: Go to Germanized settings
hu_HU: Menjen a németesített beállításokhoz

en: Go to Plugin Search
hu_HU: Menjen a Plugin kereséshez

en: Go to the home page
hu_HU: Menjen a főoldalra

en: Google Address Autocomplete
hu_HU: Google cím automatikus kitöltése

en: Great! Your checkout page is now running on Fluid Checkout.
hu_HU: Nagyszerű! A pénztár oldal mostantól a Fluid Checkout-on fut.

en: HTML color value. ie: #f3f3f3
hu_HU: HTML színérték. pl: #f3f3f3

en: Header
hu_HU: Fejléc

en: Header and footer
hu_HU: Fejléc és lábléc

en: Header and footer template
hu_HU: Fejléc és lábléc sablon

en: Header and footer templates
hu_HU: Fejléc és lábléc sablonok

en: Header background color
hu_HU: Fejléc háttérszín

en: Here are a few resources for you to get started:
hu_HU: Íme néhány forrás, amelyből elindulhat:

en: Hidden
hu_HU: Rejtett

en: Hidden (remove field)
hu_HU: Rejtett (mező eltávolítása)

en: Hide cart items errors at the checkout page
hu_HU: A kosár tételek hibáinak elrejtése a pénztár oldalon

en: Hide optional fields behind a link button
hu_HU: Opcionális mezők elrejtése egy link gomb mögött

en: Highlight the billing address section in the checkout form
hu_HU: Jelölje ki a számlázási cím részt a pénztár űrlapon.

en: Highlight the order totals row in the order summary table
hu_HU: Jelölje ki a rendelés összesítő táblázatban a rendelésösszegek sorát.

en: Highlight the shipping address section in the checkout form
hu_HU: Jelölje ki a szállítási cím részt a pénztár űrlapon.

en: I already have it – Hide this offer
hu_HU: Már megvan - Rejtsd el ezt az ajánlatot

en: I need help!
hu_HU: Segítségre van szükségem!

en: If checked informs typos in email to users. (This feature has been disabled because Fluid Checkout offers the feature. Changes to this option will not take effect)
hu_HU: Ha be van jelölve, a felhasználóknak küldött e-mailben elgépelésről tájékoztat. (Ez a funkció ki van kapcsolva, mert a Fluid Checkout kínálja a funkciót. Az opció módosítása nem lép hatályba)

en: If field is set as "optional", which is the default visibility state, no changes will be applied to let other plugins apply any changes they need.
hu_HU: Ha a mező "opcionális", ami az alapértelmezett láthatósági állapot, akkor a rendszer nem alkalmazza a változtatásokat, hogy a többi bővítmény alkalmazhassa a szükséges változtatásokat.

en: If you ever need help, <a href="%s" target="_blank">open a support ticket</a> on our official support channel.
hu_HU: Ha bármikor segítségre van szüksége, <a href="%s" target="_blank">nyisson támogatási jegyet</a> a hivatalos támogatási csatornánkon.

en: Ignore additional checkout required fields when paying with a compatible express checkout payment gateway
hu_HU: További kötelező mezők figyelmen kívül hagyása, ha kompatibilis expressz pénztár fizetési átjáróval fizetsz

[ctx: Image uploader.]
en: No image selected.
hu_HU: Nincs kiválasztott kép.

en: Initial state for the expansible order summary section on mobile.
hu_HU: A bővíthető rendelési összefoglaló rész kezdeti állapota mobilon.

en: Inside the cart items section
hu_HU: A kosár elemek részlegén belül

en: Inside the order items section
hu_HU: A rendelési tételek szakaszon belül

en: Inside the order overview
hu_HU: A rendelés áttekintése

en: Inside the order summary
hu_HU: A megrendelés összefoglalójában

en: Installed &mdash; Activate
hu_HU: Telepítve &mdash; Aktiválás

en: Integrated coupon code field on the cart page
hu_HU: Integrált kuponkód mező a kosár oldalon

en: Integrations
hu_HU: Integrációk

en: International phone numbers
hu_HU: Nemzetközi telefonszámok

en: It is recommended to keep this option checked to reduce the number of open input fields, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">read the research</a>.
hu_HU: A nyitott beviteli mezők számának csökkentése érdekében ajánlott ezt az opciót bejelölve tartani, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">olvassa el a kutatást</a>.

en: It is recommended to keep this option enabled for a better user experience.
hu_HU: A jobb felhasználói élmény érdekében ajánlott engedélyezve hagyni ezt az opciót.

en: Layout of cross-sell items on the cart page.
hu_HU: A kereszteladásos tételek elrendezése a kosároldalon.

en: Let customers <strong>save multiple shipping and billing addresses</strong> on their account and choose which ones to use at checkout and cart pages.
hu_HU: Hagyja, hogy az ügyfelek <strong>több szállítási és számlázási címet</strong> tároljanak a fiókjukban, és kiválaszthassák, melyiket használják a pénztár és a kosár oldalain.

en: License key cancelled.
hu_HU: A licenckulcs törlésre került.

en: License keys
hu_HU: Licenckulcsok

en: Link to shop page
hu_HU: Link a bolt oldalához

en: Load unminified assets
hu_HU: Minimalizálatlan eszközök betöltése

en: Local pickup
hu_HU: Helyi átvétel

en: Local pickup and in-store collection
hu_HU: Helyi átvétel és bolti átvétel

[ctx: Log in link label at checkout contact step]
en: Log in
hu_HU: Bejelentkezés

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue as a guest
hu_HU: Vagy folytassa vendégként

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue below
hu_HU: Vagy folytassa alább

en: Log in to your account
hu_HU: Jelentkezzen be fiókjába

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Log out</a>
hu_HU: Bejelentkezett %1$s néven. <a href="%2$s">Kijelentkezés</a>

en: Logo image
hu_HU: Logó kép

en: Mailchimp for WooCommerce
hu_HU: Mailchimp a WooCommerce számára

en: Make the checkout progress bar stay visible while scrolling
hu_HU: A pénztár előrehaladási sávjának görgetés közben is láthatóvá tétele

en: Make the labels of optional field "Add" link button as <code>lowercase</code> (ie. "Add phone number" instead of "Add Phone Number"). This option also affects the link buttons for coupon code fields.
hu_HU: Az opcionális "Hozzáadás" mező "Hozzáadás" link gombjának feliratai legyenek <code>kisbetűs</code> (pl. "Telefonszám hozzáadása" helyett "Telefonszám hozzáadása"). Ez az opció a kuponkódmezők linkgombjaira is hatással van.

en: Make the order summary stay visible on the cart page while scrolling
hu_HU: Legyen látható a rendelés összefoglalója a kosár oldalon görgetés közben is

en: Make the order summary stay visible while scrolling
hu_HU: Görgetés közben is látható maradjon a rendelés összefoglalója

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the billing address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the billing address can be copied to the billing address when that option is checked.
hu_HU: Lehet, hogy "kötelező", ha a számlázási cím szakasz a számlázási cím szakasz után jelenik meg, és a számlázási telefon mező "kötelező". Erre azért van szükség, hogy a számlázási cím másolható legyen a számlázási címre, ha ez az opció be van jelölve.

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the shipping address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked.
hu_HU: Lehet, hogy "kötelező", ha a számlázási cím rész a szállítási cím rész után jelenik meg, és a számlázási telefon mező "kötelező". Erre azért van szükség, hogy a szállítási cím átmásolható legyen a számlázási címre, ha ez az opció be van jelölve.

en: Minimalist
hu_HU: Minimalista

en: Mobile
hu_HU: Mobil

en: More design templates
hu_HU: További tervezési sablonok

en: More information
hu_HU: További információ

en: More positions for the coupon code on the checkout page
hu_HU: További pozíciók a kuponkód a pénztár oldalon

en: Most useful when the order summary section does not have a highlighted background color. Might also apply to the Cart, Order Received and View Order pages when using Fluid Checkout PRO.
hu_HU: Leginkább akkor hasznos, ha a megrendelés összefoglaló szakasza nem rendelkezik kiemelt háttérszínnel. A Fluid Checkout PRO használata esetén a Kosár, a Megrendelés beérkezett és a Megrendelés megtekintése oldalakra is alkalmazható.

en: Move the sign up checkbox to the contact step
hu_HU: A feliratkozás jelölőnégyzetének áthelyezése a kapcsolat lépésbe

en: Multi step
hu_HU: Több lépés

en: Multiple saved addresses for shipping and billing.
hu_HU: Több elmentett cím a szállításhoz és a számlázáshoz.

en: My account layout
hu_HU: A fiókom elrendezése

en: No integrations available at the moment on this section. The options related to each plugin will only appear here if that plugin is activated.
hu_HU: Ebben a szakaszban jelenleg nem állnak rendelkezésre integrációk. Az egyes bővítményekhez kapcsolódó opciók csak akkor jelennek meg itt, ha az adott bővítmény aktiválva van.

en: No license keys options available at the moment on this section. The options related to each plugin or add-on will appear here when that plugin is activated.
hu_HU: Ebben a szakaszban jelenleg nem állnak rendelkezésre licenckulcsok. Az egyes bővítményekhez vagy bővítményekhez kapcsolódó opciók akkor jelennek meg itt, amikor az adott bővítményt aktiválja.

en: Not selected yet.
hu_HU: Még nincs kiválasztva.

en: Number of cross-sell items to display on the cart page
hu_HU: A kosároldalon megjelenítendő keresztértékesítési tételek száma

en: Ok
hu_HU: Oké

en: On the sidebar
hu_HU: Az oldalsávon

en: On the site header (requires distraction-free header)
hu_HU: Az oldal fejlécén (figyelemelterelés-mentes fejlécet igényel)

en: Only applicable if use of coupon codes are enabled in the WooCommerce settings.
hu_HU: Csak akkor alkalmazható, ha a kuponkódok használata engedélyezve van a WooCommerce beállításaiban.

en: Only applicable when coupon code is displayed as a separate section on the checkout or cart pages.
hu_HU: Csak akkor alkalmazható, ha a kuponkód külön szakaszban jelenik meg a pénztár vagy a kosár oldalán.

en: Only applicable when using the Impreza theme header at the checkout page.
hu_HU: Csak akkor alkalmazható, ha az Impreza téma fejlécét használja a pénztár oldalon.

en: Only applies when using a block-based theme.
hu_HU: Csak akkor érvényes, ha blokkalapú témát használ.

en: Only show allowed countries for shipping or billing
hu_HU: Csak a szállításhoz vagy számlázáshoz engedélyezett országok megjelenítése

en: Only used for shipping-related questions.
hu_HU: Csak szállítással kapcsolatos kérdések esetén használható.

en: Optimized cart page
hu_HU: Optimalizált kosár oldal

en: Optimized horizontal cross-sells layout
hu_HU: Optimalizált vízszintes keresztértékesítések elrendezése

en: Optimized order received / thank you page
hu_HU: Optimalizált megrendelés érkezett / köszönöm oldal

en: Optional
hu_HU: Opcionális

en: Optional fields
hu_HU: Választható mezők

en: Or
hu_HU: Vagy

en: Order actions
hu_HU: Megrendelési műveletek

en: Order details layout
hu_HU: A megrendelés részleteinek elrendezése

en: Order details optimizations
hu_HU: Rendelési részletek optimalizálása

en: Order downloads
hu_HU: Letöltések megrendelése

en: Order notes
hu_HU: Megrendelési jegyzetek

en: Order number and receipt will be sent to this email address.
hu_HU: A rendelés számát és a nyugtát erre az e-mail címre küldjük.

en: Order pay
hu_HU: Fizetés megrendelése

en: Order pay page
hu_HU: Megrendelés fizetős oldal

en: Order progress
hu_HU: Megrendelés előrehaladása

en: Order status
hu_HU: Megrendelés státusza

en: Order summary
hu_HU: Összefoglaló a rendelésről

en: Output additional header sections if enabled in the theme settings.
hu_HU: További fejlécrészek kiadása, ha a téma beállításaiban engedélyezve van.

en: Output the breadcrumbs section from the Fennik theme when using Fluid Checkout header and footer.
hu_HU: A Fennik téma kimenete a kenyérmorzsák szakasza a Fluid Checkout fejléc és lábléc használata esetén.

en: Output the checkout steps section from Betheme on the checkout, cart and order received pages.
hu_HU: A Betheme pénztári lépések szakaszának kimenete a pénztár, a kosár és a megrendelés beérkezése oldalakon.

en: Output the checkout steps section from The Gem theme when using Fluid Checkout header and footer.
hu_HU: A The Gem téma pénztári lépések szakaszának kimenete a Fluid Checkout fejléc és lábléc használata esetén.

en: Output the checkout steps section from the Bookshelf theme when using Fluid Checkout.
hu_HU: A Bookshelf téma pénztárlépések szakaszának kimenete a Fluid Checkout használatakor.

en: Output the checkout steps section from the Kapee theme on the checkout, cart and order received pages.
hu_HU: A Kapee téma pénztári lépések szakaszának kimenete a pénztár, a kosár és a megrendelés beérkezése oldalakon.

en: Output the checkout steps section from the Nyture theme when using Fluid Checkout.
hu_HU: A pénztárlépések szakaszának kimenete a Nyture témából a Fluid Checkout használatakor.

en: Output the checkout steps section from the Porto theme on the checkout, cart and order received pages.
hu_HU: A Porto téma pénztári lépések szakaszának kimenete a pénztár, a kosár és a megrendelés beérkezése oldalakon.

en: Output the checkout steps section from the Pressmart theme on the checkout, cart and order received pages.
hu_HU: A Pressmart téma pénztári lépések szakaszának kiadása a pénztár, a kosár és a megrendelés beérkezése oldalakon.

en: Output the checkout steps section from the Woodmart theme when using Fluid Checkout header and footer.
hu_HU: A Woodmart téma pénztári lépések szakaszának kimenete a Fluid Checkout fejléc és lábléc használata esetén.

en: Override the position for the subscribe checkbox on the checkout page and always display it on the contact step
hu_HU: Felülírja a feliratkozás jelölőnégyzet pozícióját a pénztár oldalon, és mindig a kapcsolat lépésnél jelenítse meg azt.

en: Page background color
hu_HU: Oldal háttérszín

en: Page template
hu_HU: Oldal sablon

en: Parcel terminal
hu_HU: Csomagterminál

en: Payment form
hu_HU: Fizetési űrlap

en: Payment method
hu_HU: Fizetési mód

en: Phone number validation types used when precise validation is enabled.
hu_HU: A telefonszám érvényesítésének típusai, ha a pontos érvényesítés engedélyezve van.

en: Pick a Locker
hu_HU: Válassz egy szekrényt

en: Pickup point
hu_HU: Átvételi pont

en: Pickup point not selected yet.
hu_HU: A felvételi pont még nincs kiválasztva.

en: Pickup point:
hu_HU: Felszállási pont:

en: Place order
hu_HU: Rendelés leadása

en: Please verify your phone number.
hu_HU: Kérjük, ellenőrizze telefonszámát.

en: Position for the extra order summary section on mobile.
hu_HU: Az extra rendelési összefoglaló rész mobilon történő elhelyezése.

en: Position on checkout page
hu_HU: Pozíció a pénztár oldalra

en: Prevent automatic selection of the first shipping method
hu_HU: Az első szállítási mód automatikus kiválasztásának megakadályozása

en: Proceed to %s
hu_HU: Folytassa %s

en: Proceed to billing
hu_HU: Tovább a számlázáshoz

en: Proceed to contact
hu_HU: Lépjen kapcsolatba a kapcsolattartóval

en: Proceed to payment
hu_HU: Folytassa a fizetést

en: Proceed to shipping
hu_HU: Tovább a szállításhoz

en: Progress bar
hu_HU: Haladás sáv

en: Rate the plugin
hu_HU: Értékelje a plugint

en: Read documentation
hu_HU: Dokumentáció olvasása

en: Read the documentation.
hu_HU: Olvassa el a dokumentációt.

en: Read the installation guide <a href="%s" target="_blank">Getting stated with Fluid Checkout</a>.
hu_HU: Olvassa el a telepítési útmutatót <a href="%s" target="_blank">A Fluid Checkout használata</a>.

en: Recommended only when most customers actually need the "Address line 2" field, or when getting the right shipping address is crucial (ie. if delivering food and other perishable products).
hu_HU: Csak akkor ajánlott, ha a legtöbb ügyfélnek valóban szüksége van a "Címsor 2" mezőre, vagy ha a helyes szállítási cím megadása döntő fontosságú (pl. élelmiszerek és más romlandó termékek szállítása esetén).

en: Remove
hu_HU: Távolítsa el a

en: Removes shipping address section when a local pickup shipping method is selected.
hu_HU: Eltávolítja a szállítási cím részt, ha helyi átvételi szállítási módot választ.

en: Replace <code>select2</code> dropdown components with <code>TomSelect</code>
hu_HU: A <code>select2</code> legördülő komponensek cseréje <code>TomSelect</code>-re.

en: Replaces the account creation fields with a notification and option to log in. In some contexts, it might be recommended to leave this option disabled to protect the privacy of customers.
hu_HU: A fiók létrehozásának mezőit egy értesítéssel és a bejelentkezés lehetőségével helyettesíti. Bizonyos körülmények között ajánlott lehet ezt a lehetőséget kikapcsolva hagyni az ügyfelek adatainak védelme érdekében.

en: Replaces the shipping address with the pickup point location when a local pickup shipping method is selected.
hu_HU: A szállítási címet a helyi átvételi pont helyével helyettesíti, ha helyi átvételi szállítási módot választ.

en: Required
hu_HU: Kötelező

en: Same as billing address
hu_HU: Ugyanaz, mint a számlázási cím

en: Same as shipping address
hu_HU: Ugyanaz, mint a szállítási cím

en: Save same as the billing address
hu_HU: A számlázási címmel megegyező mentés

en: Save the selected pickup location
hu_HU: A kiválasztott átvételi hely mentése

en: Select an image
hu_HU: Kép kiválasztása

en: Select position where to display the billing address section on the checkout page.
hu_HU: Válassza ki, hogy hol jelenjen meg a számlázási cím rész a pénztár oldalra.

en: Select position where to display the coupon codes section on the cart page. Only applicable when AJAX cart and the integrated coupon codes in the checkout page are enabled.
hu_HU: Válassza ki, hogy hol jelenjen meg a kuponkódok szakasz a kosár oldalon. Csak akkor alkalmazható, ha az AJAX kosár és a pénztár oldalra integrált kuponkódok engedélyezve vannak.

en: Select position where to display the coupon codes section on the checkout page.
hu_HU: Válassza ki, hogy hol jelenjen meg a kuponkódok szakasza a pénztár oldalon.

en: Select position where to display the cross-sells section on the cart page.
hu_HU: Válassza ki, hogy hol jelenjen meg a keresztértékesítések szakasza a kosároldalon.

en: Select position where to display the shipping costs and calculator on the cart page.
hu_HU: Válassza ki azt a pozíciót, ahol a szállítási költséget és a kalkulátort a kosár oldalán megjeleníti.

en: Select style of the "apply coupon" button. Only applicable when the coupon code section is displayed "Before the checkout steps" on the checkout page, or "Before the cart items section" on the cart page.
hu_HU: Válassza ki a "kupon alkalmazása" gomb stílusát. Csak akkor alkalmazható, ha a kuponkód rész "A pénztár lépései előtt" jelenik meg a pénztár oldalon, vagy "A kosár elemei előtt" a kosár oldalon.

en: Selecting a collection point is required when shipping with FermoPoint.
hu_HU: A FermoPointtal történő szállítás esetén szükséges a gyűjtőhely kiválasztása.

en: Selecting a pickup point is required before proceeding.
hu_HU: A folytatás előtt ki kell választani egy átvételi pontot.

en: Set <code>font-size</code> inside form fields to 16px
hu_HU: <code>font-size</code> beállítása az űrlapmezőkben 16px-re

en: Settings
hu_HU: Beállítások

[ctx: Settings section]
en: Cart
hu_HU: Kosár

[ctx: Settings section]
en: Order pay
hu_HU: Fizetés megrendelése

[ctx: Settings section]
en: Thank you
hu_HU: Köszönöm.

[ctx: Settings section title]
en: Integrations
hu_HU: Integrációk

[ctx: Settings section title]
en: License keys
hu_HU: Licenckulcsok

en: Setup & Documentation
hu_HU: Beállítás és dokumentáció

en: Setup layout and design on the <a href="%s">checkout options</a>.
hu_HU: A <a href="%s">pénztárbeállítások</a> elrendezésének és kialakításának beállítása.

en: Shipping
hu_HU: Szállítás

en: Shipping address
hu_HU: Szállítási cím

en: Shipping method
hu_HU: Szállítási mód

en: Shipping methods
hu_HU: Szállítási módok

en: Shipping phone
hu_HU: Szállítótelefon

en: Show a link button on the pickup location substep to clear the chosen shipping methods. This can be used to allow showing the shipping address section again if a local pickup method was previously selected.
hu_HU: Mutasson egy link gombot az átvételi hely allépésen a kiválasztott szállítási módok törléséhez. Ezzel lehetővé teheti a szállítási cím szakasz újbóli megjelenítését, ha korábban helyi átvételi módszer volt kiválasztva.

en: Show an example of a valid phone number inside phone fields
hu_HU: Példa az érvényes telefonszámra a telefonmezőkben

en: Show country code beside the flag
hu_HU: Országkód megjelenítése a zászló mellett

en: Show if not defined
hu_HU: Megjelenítés, ha nincs definiálva

en: Show option to clear shipping methods in the pickup location substep
hu_HU: A szállítási módok törlésének lehetősége az átvételi hely allépésében

en: Sign up checkbox position
hu_HU: Feliratkozás checkbox pozíció

en: Simplified EU-VAT validation for your store.
hu_HU: Egyszerűsített EU-VAT érvényesítés az Ön üzletében.

en: Single step
hu_HU: Egyetlen lépés

en: Skip to content
hu_HU: Ugrás a tartalomra

en: Some changes to the database are required. As with any update, we recommend you to <strong>take a full backup of your website before proceeding</strong>.
hu_HU: Néhány változtatásra van szükség az adatbázisban. Mint minden frissítés esetén, javasoljuk, hogy <strong>készítsen teljes biztonsági mentést a weboldaláról, mielőtt folytatja</strong>.

en: Some features of WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers might not work as expected when using it with Fluid Checkout. Read <a href="%s">our documentation</a> for more information and alternative solutions.
hu_HU: A Quadlayers által készített WooCommerce Checkout Manager egyes funkciói nem feltétlenül működnek a várt módon, ha a Fluid Checkout-tal együtt használja. További információkért és alternatív megoldásokért olvassa el <a href="%s">dokumentációnkat</a>.

en: Some options might not be compatible with some plugins and themes.
hu_HU: Egyes opciók nem feltétlenül kompatibilisek egyes bővítményekkel és témákkal.

en: Spacing for site header at the checkout page (in pixels)
hu_HU: A webhely fejlécének távolsága a pénztár oldalnál (pixelben)

en: Special offers
hu_HU: Különleges ajánlatok

en: Step %1$s of %2$s
hu_HU: %1$s. lépés a %2$s-ből.

en: Subscribe checkbox
hu_HU: Feliratkozás jelölőnégyzet

[ctx: Substep review text]
en: None.
hu_HU: Nincs.

en: Support
hu_HU: Támogatás

en: Thank you page
hu_HU: Köszönöm oldal

en: Thank you page & order details layout
hu_HU: Köszönöm oldal & rendelés részleteinek elrendezése

en: Thanks for choosing Fluid Checkout!
hu_HU: Köszönjük, hogy a Fluid Checkoutot választotta!

en: The Bluehost Plugin
hu_HU: A Bluehost plugin

en: The CNPJ number "{cnpj_number}" is invalid.
hu_HU: A "{cnpj_number}" CNPJ szám érvénytelen.

en: The CPF number "{cpf_number}" is invalid.
hu_HU: A "{cpf_number}" CPF-szám érvénytelen.

en: The best tools to further <strong>improve your WooCommerce checkout conversion rate</strong> and make the purchase experience consistent on the entire journey.
hu_HU: A legjobb eszközök a WooCommerce pénztárgépes konverziós arány további <strong>javításához</strong> és a vásárlási élmény konzisztensé tételéhez a teljes út során.

en: The bundle includes all add-ons we currently offer and Fluid Checkout add-ons we launch in the future.
hu_HU: A csomag tartalmazza a jelenleg kínált összes kiegészítőt és a jövőben bevezetésre kerülő Fluid Checkout kiegészítőket.

en: The checkbox "Same as shiping address" will start as checked by default when the shipping address section is displayed first. <br>The checkbox "Same as billing address" will start as checked by default when the billing address section is displayed first. <br> It is recommended to leave this option checked as to significantly reduce the number of open input fields at checkout, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">read the research</a>.
hu_HU: A "Ugyanaz, mint a szállítási cím" jelölőnégyzet alapértelmezés szerint be lesz jelölve, amikor a szállítási cím szakasz jelenik meg először. <br>A "Ugyanaz, mint a számlázási cím" jelölőnégyzet alapértelmezés szerint akkor kezd el jelölődni, amikor a számlázási cím szakasz jelenik meg először. <br> Javasoljuk, hogy hagyja bejelölve ezt az opciót, mivel így jelentősen csökkentheti a nyitott beviteli mezők számát a pénztárnál, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">olvassa el a kutatást</a>.

en: The database changes where applied successfully.
hu_HU: Az adatbázis módosításait sikeresen alkalmazták.

en: The design template <em>"Split"</em> is not available when using <em>"1 column"</em> layout and will fall back to <em>"Minimalist"</em> if chosen.
hu_HU: A <em>"Osztott"</em> tervezési sablon nem érhető el, ha az <em>"1 oszlop"</em> elrendezést használja, és visszaáll a <em>"Minimalista"</em> elrendezésre, ha azt választja.

en: The option <em>"On the site header"</em> only applies when using the distraction-free header.
hu_HU: A <em>"A webhely fejlécén"</em> csak akkor érvényes, ha a figyelemelterelés nélküli fejlécet használja.

en: The options display product image, quantity field, remove button and link to product page added by the theme are disabled by default.
hu_HU: A téma által hozzáadott termékkép, mennyiség mező, eltávolítás gomb és a termékoldalra mutató link alapértelmezés szerint ki vannak kapcsolva.

en: The plugin WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers is not compatible with Fluid Checkout
hu_HU: A Quadlayers által készített WooCommerce Checkout Manager plugin nem kompatibilis a Fluid Checkouttal

en: The shipping destination is always set to "Default to customer shipping address" when Fluid Checkout is activated. Customers can still provide different shipping and billing addresses during checkout, an option for setting the default billing address to be the same as the shipping address is available at WooCommerce > Settings > Fluid Checkout.
hu_HU: A szállítási célállomás mindig az "Alapértelmezett szállítási cím" értékre van állítva, amikor a Fluid Checkout aktiválva van. A vásárlók továbbra is megadhatnak különböző szállítási és számlázási címeket a fizetés során, a WooCommerce > Beállítások > Fluid Checkout menüpontban elérhető egy lehetőség az alapértelmezett számlázási cím beállítására, hogy az megegyezzen a szállítási címmel.

en: Theme Atomion
hu_HU: Téma Atomion

en: Theme Betheme
hu_HU: Téma Betheme

en: Theme Bookshelf
hu_HU: Téma könyvespolc

en: Theme Fennik
hu_HU: Téma Fennik

en: Theme Go
hu_HU: Téma Go

en: Theme Impreza
hu_HU: Téma Impreza

en: Theme Ireca
hu_HU: Téma Ireca

en: Theme Kapee
hu_HU: Téma Kapee

en: Theme Nyture
hu_HU: Téma Nyture

en: Theme Porto
hu_HU: Téma Porto

en: Theme Pressmart
hu_HU: Téma Pressmart

en: Theme The Gem
hu_HU: Téma A drágakő

en: Theme The7
hu_HU: Téma The7

en: Theme Woodmart
hu_HU: Téma Woodmart

en: Theme ZK Nito
hu_HU: Téma ZK Nito

en: Theme's cross-sells layout
hu_HU: A téma keresztértékesítések elrendezése

en: Theme's header and footer
hu_HU: Téma fejléc és lábléc

en: These options affect the thank you page , view order details on account pages and on email notifications.
hu_HU: Ezek a beállítások a köszönöm oldalra , a rendelés részleteinek megtekintésére a számlaoldalakon és az e-mail értesítéseken vannak hatással.

en: These options affect the thank you page, also known as order received or order confirmation pages.
hu_HU: Ezek a beállítások a köszönöm oldalra, más néven a megrendelés beérkezése vagy a megrendelés visszaigazolása oldalra hatnak.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the cart page.
hu_HU: Ezeket a widget területeket arra használják, hogy bizalmi szimbólumokat és bizalmi jelvényeket adjanak hozzá a kosároldalon.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the checkout page.
hu_HU: Ezeket a widget területeket arra használják, hogy bizalmi szimbólumokat és bizalmi jelvényeket adjanak hozzá a pénztároldalon.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the order pay page.
hu_HU: Ezek a widget területek a bizalmi szimbólumok és bizalmi jelvények hozzáadására szolgálnak a megrendelés fizetési oldalán.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the thank you page.
hu_HU: Ezeket a widget területeket arra használják, hogy bizalmi szimbólumokat és bizalmi jelvényeket adjanak hozzá a köszönőoldalon.

en: This ensures the content section is not too narrow on WooCommerce pages including checkout, cart, order received, order pay and account pages.
hu_HU: Ez biztosítja, hogy a tartalmi rész ne legyen túl szűk a WooCommerce oldalakon, beleértve a pénztár, a kosár, a kapott megrendelés, a megrendelés kifizetése és a fiók oldalakat.

en: This field does not match the related field value.
hu_HU: Ez a mező nem felel meg a kapcsolódó mező értékének.

en: This is a required field.
hu_HU: Ez egy kötelező mező.

en: This is an experimental feature and may not work as expected in all setups. Use it with caution.
hu_HU: Ez egy kísérleti funkció, és előfordulhat, hogy nem minden beállításban működik a várt módon. Óvatosan használja.

en: This is not a valid email address.
hu_HU: Ez nem érvényes e-mail cím.

en: This option affects the order confirmation page (thank you page) and order details on account pages, emails and packing slips.
hu_HU: Ez az opció a megrendelés visszaigazoló oldalát (köszönöm oldal) és a megrendelés adatait érinti a számlaoldalakon, az e-mailekben és a csomagolólapokon.

en: Toll free
hu_HU: Díjmentes

en: TomSelect is a simpler dropdown selection component which is less prone to errors than Select2, while offering the same features that are actually used on WooCommerce checkout pages.
hu_HU: A TomSelect egy egyszerűbb legördülő kiválasztó komponens, amely kevésbé hajlamos a hibákra, mint a Select2, miközben ugyanazokat a funkciókat kínálja, amelyeket a WooCommerce pénztár oldalain ténylegesen használnak.

en: Tools
hu_HU: Eszközök

en: Troubleshooting
hu_HU: Hibaelhárítás

en: Trust symbols &amp; badges
hu_HU: Bizalmi szimbólumok és jelvények

en: Trust symbols on the cart and thank you pages
hu_HU: Bizalom szimbólumok a kosár és a köszönöm oldalakon

en: Try to ensure the phone number is a valid mobile or landline number based on the rules for the selected country code. This option uses the <code>intl-tel-input</code> precise validation feature, which may give false positives for some phone numbers.
hu_HU: Próbáljon meggyőződni arról, hogy a telefonszám a kiválasztott országkódra vonatkozó szabályok alapján érvényes mobil- vagy vezetékes telefonszám. Ez az opció a <code>intl-tel-input</code> pontos érvényesítési funkciót használja, amely néhány telefonszám esetében téves pozitív eredményt adhat.

en: Up to 40% less checkout fields to fill in.
hu_HU: Akár 40%-kal kevesebb kitöltendő pénztármező.

en: Update database
hu_HU: Adatbázis frissítése

en: Upgrade to PRO
hu_HU: Frissítés PRO-ra

en: Upgrade to PRO &mdash; 99 EUR
hu_HU: Frissítés PRO-ra &mdash; 99 EUR

en: Use `Order confirmation` page template for block-based themes
hu_HU: A "Megrendelés megerősítése" oldal sablon használata blokk alapú témákhoz

en: Use precise phone number validation
hu_HU: Használjon pontos telefonszám-érvényesítést

en: Using debug mode affects the website performance. Only use this option while troubleshooting.
hu_HU: A hibakeresési mód használata befolyásolja a webhely teljesítményét. Csak hibaelhárításkor használja ezt az opciót.

en: Valid until %s.
hu_HU: Érvényes %s-ig.

en: Verify Phone Number
hu_HU: Telefonszám ellenőrzése

en: Visit <a href="%s" target="_blank">our documentation</a> for more information about Fluid Checkout features.
hu_HU: Látogasson el a <a href="%s" target="_blank">dokumentációnkba</a> a Fluid Checkout funkcióiról szóló további információkért.

en: Visit our website for more information about our plugins and add-ons.
hu_HU: Látogasson el weboldalunkra, ahol bővítményeinkről és kiegészítőinkről további információkat talál.

en: We recommend setting it as <em>expanded</em> for the following countries due to regulatory requirements: <strong>Germany</strong>, <strong>Austria</strong>, <strong>Switzerland</strong>, <strong>Netherlands</strong>, <strong>Poland</strong>, <strong>Belgium</strong> and <strong>France</strong>.
hu_HU: A szabályozási követelmények miatt a következő országok esetében javasoljuk, hogy a <em>bővített</em> értéket állítsa be: <strong>Németország</strong>, <strong>Ausztria</strong>, <strong>Svájc</strong>, <strong>Hollandia</strong>, <strong>Lengyelország</strong>, <strong>Belgium</strong> és <strong>Franciaország</strong>.

en: We recommend using the distraction free header and footer to avoid distractions at the checkout page. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Read the research about cart abandonment</a>.
hu_HU: Javasoljuk a figyelemelterelésmentes fejléc és lábléc használatát, hogy elkerülje a zavaró tényezőket a pénztár oldalnál. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Olvassa el a kosárelhagyással kapcsolatos kutatásokat</a>.

en: When disabled, the phone field validation will not check if country or area codes are valid for the country.
hu_HU: Ha letiltva van, a telefonmező érvényesítés nem ellenőrzi, hogy az ország- vagy körzetszámok érvényesek-e az adott országban.

en: When enabled, Fluid Checkout will apply styles optimized for compatibility with the plugin. You may want to disable this if you are using custom styles for the Stripe payment form fields.
hu_HU: Ha engedélyezve van, a Fluid Checkout a pluginnal való kompatibilitásra optimalizált stílusokat alkalmazza. Ezt érdemes letiltani, ha egyéni stílusokat használ a Stripe fizetési űrlap mezőihez.

en: When enabled, only the countries allowed for shipping will be available in the shipping phone field, and only countries allowed for billing will be available for the billing phone field.
hu_HU: Ha engedélyezve van, akkor csak a szállításra engedélyezett országok lesznek elérhetőek a szállítási telefon mezőben, és csak a számlázásra engedélyezett országok lesznek elérhetőek a számlázási telefon mezőben.

en: When enabled, the checkbox will be moved to the contact step independently of the display location defined in the Sendinblue plugin settings.
hu_HU: Ha engedélyezve van, a jelölőnégyzet a Sendinblue plugin beállításaiban meghatározott megjelenítési helytől függetlenül a kapcsolati lépcsőre kerül.

en: When enabled, the first shipping method available will not be automatically selected when no other shipping method was previously selected for each shipping package. <br>This option will be automatically enabled if the option for clearing the selected shipping method is enabled for the Local Pickup feature.
hu_HU: Ha engedélyezve van, nem lesz automatikusan kiválasztva az első elérhető szállítási mód, ha korábban nem volt más szállítási mód kiválasztva az egyes szállítási csomagokhoz. <br>Ez az opció automatikusan engedélyezve lesz, ha a Helyi átvétel funkcióhoz engedélyezve van a kiválasztott szállítási mód törlése opció.

en: When enabled, the shipping email field from the Bluehost plugin will be added to the checkout form.
hu_HU: Ha engedélyezve van, a Bluehost plugin szállítási e-mail mezője hozzáadódik a pénztár űrlaphoz.

en: When the font size inside form fields is smaller than 16px, Safari and other browsers might automatically zoom in on mobile devices to make the text easier to read. When this option is enabled, it will set the font size for inside the form fields to 16px on pages optimized by Fluid Checkout to avoid it zooming in.
hu_HU: Ha az űrlapmezőkben a betűméret kisebb, mint 16px, a Safari és más böngészők a mobileszközökön automatikusan nagyíthatják a szöveget, hogy könnyebben olvasható legyen. Ha ez az opció engedélyezve van, akkor a Fluid Checkout által optimalizált oldalakon az űrlapmezőkön belüli betűméretet 16px-re állítja be, hogy elkerülje a nagyítást.

en: When using Fluid Checkout, the multistep feature from the Germanized PRO plugin becomes unnecessary and can cause <strong>critical errors while processing new orders</strong>. Please disable the Germanized PRO multistep checkout feature in the plugin settings.
hu_HU: A Fluid Checkout használata esetén a Germanized PRO plugin többlépcsős funkciója szükségtelenné válik, és <strong>kritikus hibákat okozhat az új megrendelések feldolgozása során</strong>. Kérjük, tiltsa le a Germanized PRO többlépcsős pénztár funkciót a plugin beállításaiban.

en: When using the <em>"1 column"</em> checkout layout this option is always set to <em>"Before checkout steps"</em> and also applies to desktop view.
hu_HU: Az <em>"1 oszlop"</em> pénztár elrendezés használata esetén ez a beállítás mindig <em>"A pénztár lépései előtt"</em>-ra van állítva, és az asztali nézetre is vonatkozik.

en: WooCommerce Smart Coupons
hu_HU: WooCommerce intelligens kuponok

en: WooCommerce Stripe Gateway
hu_HU: WooCommerce Stripe átjáró

en: WooCommerce page layout
hu_HU: WooCommerce oldal elrendezése

en: You have been using the plugin for a while now. How do you like it so far? <br>Please give us a quick rating, we appreciate every bit of feedback and it encourages us to keep improving the plugin :)
hu_HU: Ön már egy ideje használja a plugint. Hogy tetszik eddig? <br>Kérlek, adj egy gyors értékelést, minden visszajelzést értékelünk, és ez arra ösztönöz minket, hogy folyamatosan fejlesszük a plugint :)

en: Your order has a total amount due of %s. No further payment is needed.
hu_HU: Az Ön megrendelésének teljes összege %s. Nincs szükség további fizetésre.

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
hu_HU: Szállítás

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
hu_HU: Szállítás %d
