fluid-checkout - en to fa translation catalogue (520 entries)

en: WooCommerce
fa: ووکامرس

en: Go to Plugin Search
fa: به جستجوی افزونه بروید

en: Activate %s
fa: %s را فعال کنید

en: <strong>%1$s</strong> requires <strong>%2$s</strong> to be installed and activated. <a href="%4$s">%3$s</a>
fa: <strong>%1$s</strong> نیاز به نصب و فعال کردن <strong>%2$s</strong> دارد. <a href="%4$s">%3$s</a>

en: Enter your code here
fa: کد خود را در اینجا وارد کنید

note: translators: %s: Form field label
en: Add %s
fa: %s را اضافه کنید

en: Remove
fa: حذف کنید

en: Order number and receipt will be sent to this email address.
fa: شماره سفارش و رسید به این آدرس ایمیل ارسال خواهد شد.

en: Apartment, unit, building, floor, etc.
fa: آپارتمان، واحد، ساختمان، طبقه و غیره

en: Shipping phone
fa: تلفن حمل و نقل

en: Only used for shipping-related questions.
fa: فقط برای سوالات مربوط به حمل و نقل استفاده می شود.

en: Single step
fa: تک مرحله ای

en: Click to go to the order summary
fa: برای رفتن به خلاصه سفارش کلیک کنید

en: Cart total:
fa: کل سبد خرید:

note: translators: Next checkout step title
en: Proceed to %s
fa: به %s بروید

en: Proceed to contact
fa: برای تماس اقدام کنید

en: Proceed to shipping
fa: به حمل و نقل ادامه دهید

en: Proceed to billing
fa: به صورت حساب ادامه دهید

en: Proceed to payment
fa: به پرداخت اقدام کنید

en: Shipping method
fa: روش ارسال

en: Additional notes
fa: یادداشت های اضافی

en: Payment method
fa: روش پرداخت

note: translators: %1$s is replaced with html for "current checkout step number", %2$s is replaced with html for "total number of checkout steps".
en: Step %1$s of %2$s
fa: مرحله %1$s از %2$s

en: Change: %s
fa: تغییر: %s

en: Not selected yet.
fa: هنوز انتخاب نشده است.

en: Same as shipping address
fa: همان آدرس حمل و نقل

en: Same as billing address
fa: همان آدرس صورتحساب

en: Order summary
fa: خلاصه سفارش

en: Edit cart
fa: ویرایش سبد خرید

note: translators: %s: html for the email address typo correction suggestion link
en: Did you mean %s?
fa: منظورت %s بود؟

en: Change email address to: {suggestion-value}
fa: تغییر آدرس ایمیل به: {suggestion-value}

en: This is a required field.
fa: این یک فیلد الزامی است.

en: This is not a valid email address.
fa: این یک آدرس ایمیل معتبر نیست.

en: This field does not match the related field value.
fa: این فیلد با مقدار فیلد مربوطه مطابقت ندارد.

en: The CPF number "{cpf_number}" is invalid.
fa: شماره CPF &quot;{cpf_number}&quot; نامعتبر است.

en: The CNPJ number "{cnpj_number}" is invalid.
fa: شماره CNPJ &quot;{cnpj_number}&quot; نامعتبر است.

en: (Required)
fa: (الزامی)

en: Checkout Header - Desktop
fa: سرصفحه پرداخت - دسکتاپ

en: Display widgets on the checkout header for large screens. Only displayed if using the plugin's checkout header.
fa: ویجت‌ها را در هدر پرداخت برای صفحه‌های بزرگ نمایش دهید. فقط در صورت استفاده از هدر پرداخت افزونه نمایش داده می شود.

en: Checkout Header - Mobile
fa: سربرگ پرداخت - موبایل

en: Display widgets below the checkout header for mobile devices. Only displayed if using the plugin's checkout header.
fa: ویجت‌ها را در زیر هدر پرداخت برای دستگاه‌های تلفن همراه نمایش دهید. فقط در صورت استفاده از هدر پرداخت افزونه نمایش داده می شود.

en: Checkout Sidebar
fa: بررسی نوار کناری

en: Display widgets on the checkout sidebar after the order summary.
fa: پس از خلاصه سفارش، ویجت ها را در نوار کناری پرداخت نمایش دهید.

en: Checkout Order Summary
fa: خلاصه سفارش پرداخت

en: Display widgets inside the order summary at the checkout page.
fa: ویجت ها را در داخل خلاصه سفارش در صفحه پرداخت نمایش دهید.

en: Checkout Below Place Order
fa: پرداخت زیر ثبت سفارش

en: Display widgets below the place order button at the checkout page.
fa: ویجت ها را در زیر دکمه سفارش مکان در صفحه پرداخت نمایش دهید.

en: Checkout Footer
fa: پاورقی پرداخت

en: Display widgets on the checkout footer. Only displayed if using the plugin's checkout footer.
fa: ویجت ها را در پاورقی تسویه حساب نمایش دهید. فقط در صورت استفاده از پاورقی پرداخت افزونه نمایش داده می شود.

en: Classic
fa: کلاسیک

en: Boxed
fa: جعبه دار

en: Split
fa: تقسیم کنید

en: Minimalist
fa: مینیمالیست

en: Fluid Checkout and Delivery Date plugins by CodeRockz
fa: افزونه های Fluid Checkout و Delivery Date توسط CodeRockz

en: <p>We detected that you are using the plugins Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (free and PRO) by CodeRockz. Integration with these plugins have been moved to Fluid Checkout PRO.</p>
fa: <p style=";text-align:right;direction:rtl">ما متوجه شدیم که از افزونه‌های تحویل و زمان تحویل برای WooCommerce (رایگان و PRO) توسط CodeRockz استفاده می‌کنید. ادغام با این افزونه ها به Fluid Checkout PRO منتقل شده است.</p>

en: Upgrade to PRO
fa: به PRO ارتقا دهید

en: Fluid Checkout database updated successfully
fa: پایگاه داده Fluid Checkout با موفقیت به روز شد

en: The database changes where applied successfully.
fa: پایگاه داده در جایی که با موفقیت اعمال شود تغییر می کند.

en: Ok
fa: باشه

en: Dismiss
fa: رد کردن

en: Fluid Checkout database update
fa: به روز رسانی بانک اطلاعاتی Fluid Checkout

en: Some changes to the database are required. As with any update, we recommend you to <strong>take a full backup of your website before proceeding</strong>.
fa: برخی تغییرات در پایگاه داده مورد نیاز است. مانند هر به‌روزرسانی، توصیه می‌کنیم <strong>قبل از ادامه، یک نسخه پشتیبان کامل از وب‌سایت خود تهیه کنید</strong> .

en: Update database
fa: به روز رسانی پایگاه داده

en: Fluid Checkout is not compatible with the Divi Builder checkout layout
fa: Fluid Checkout با طرح پرداخت Divi Builder سازگار نیست

en: <p>Fluid Checkout needs the classic WooCommerce shortcode-based checkout form to work. When using the Divi Builder to customize the look and feel of the checkout page, the classic shortcodes are replaced with custom widgets from the Divi Builder for each part of the checkout page. These custom widgets are not compatible with Fluid Checkout.</p><p>Please edit your checkout page replacing the Divi Builder widgets with the a text widget containing the shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>
fa: <p style=";text-align:right;direction:rtl">Fluid Checkout برای کار کردن به فرم پرداخت کلاسیک مبتنی بر کد کوتاه WooCommerce نیاز دارد. هنگام استفاده از Divi Builder برای سفارشی کردن ظاهر و احساس صفحه پرداخت، کدهای کوتاه کلاسیک با ویجت های سفارشی از Divi Builder برای هر قسمت از صفحه پرداخت جایگزین می شوند. این ویجت های سفارشی با Fluid Checkout سازگار نیستند.</p><p style=";text-align:right;direction:rtl"> لطفاً صفحه پرداخت خود را ویرایش کنید و ویجت های Divi Builder را با ویجت متنی حاوی کد کوتاه <code>[woocommerce_checkout]</code> جایگزین کنید.</p>

en: Edit the checkout page
fa: صفحه پرداخت را ویرایش کنید

en: Read the documentation.
fa: مستندات را بخوانید.

en: Germanized PRO multistep checkout feature needs to be disabled when using Fluid Checkout
fa: هنگام استفاده از Fluid Checkout، ویژگی پرداخت چند مرحله ای PRO آلمانی شده باید غیرفعال شود

en: When using Fluid Checkout, the multistep feature from the Germanized PRO plugin becomes unnecessary and can cause <strong>critical errors while processing new orders</strong>. Please disable the Germanized PRO multistep checkout feature in the plugin settings.
fa: هنگام استفاده از Fluid Checkout، ویژگی چند مرحله ای افزونه Germanized PRO غیرضروری می شود و می تواند <strong>هنگام پردازش سفارشات جدید باعث خطاهای مهم</strong> شود. لطفاً ویژگی پرداخت چند مرحله ای PRO Germanized را در تنظیمات افزونه غیرفعال کنید.

en: Go to Germanized settings
fa: به تنظیمات آلمانی شده بروید

en: Thanks for choosing Fluid Checkout!
fa: از انتخاب Fluid Checkout متشکریم!

en: You have been using the plugin for a while now. How do you like it so far? <br>Please give us a quick rating, we appreciate every bit of feedback and it encourages us to keep improving the plugin :)
fa: شما مدتی است که از این افزونه استفاده می کنید. تا الان چطور دوستش داری؟<br> لطفاً یک امتیاز سریع به ما بدهید، ما از هر ذره بازخورد قدردانی می کنیم و این ما را تشویق می کند که به بهبود افزونه ادامه دهیم :)

en: Rate the plugin
fa: به افزونه امتیاز دهید

en: I need help!
fa: من به کمک نیاز دارم!

en: Some features of WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers might not work as expected when using it with Fluid Checkout. Read <a href="%s">our documentation</a> for more information and alternative solutions.
fa: برخی از ویژگی‌های WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers ممکن است هنگام استفاده از آن با Fluid Checkout آنطور که انتظار می‌رفت کار نکند. برای اطلاعات بیشتر و راه حل های جایگزین، <a href="%s">اسناد ما را</a> بخوانید.

en: Read documentation
fa: اسناد را بخوانید

en: Don't show this again
fa: اینو دیگه نشون نده

en: Special offers
fa: پیشنهادات ویژه

en: Extend all the goodness of Fluid Checkout to your cart page and thank you pages.
fa: تمام خوبی های Fluid Checkout را به صفحه سبد خرید و صفحات تشکر خود گسترش دهید.

en: Design templates, optimized cart and order received pages, account matching, and much more.
fa: طراحی قالب، سبد خرید بهینه شده و صفحات دریافتی سفارش، تطبیق حساب و موارد دیگر.

en: The best tools to further <strong>improve your WooCommerce checkout conversion rate</strong> and make the purchase experience consistent on the entire journey.
fa: بهترین ابزارها برای <strong>بهبود بیشتر نرخ تبدیل پرداخت ووکامرس شما</strong> و ثابت کردن تجربه خرید در کل سفر.

en: More design templates
fa: قالب های طراحی بیشتر

en: Optimized cart page
fa: صفحه سبد خرید بهینه شده

en: Optimized order received / thank you page
fa: سفارش بهینه دریافت شده / صفحه تشکر

en: Edit cart contents at checkout page
fa: محتوای سبد خرید را در صفحه پرداخت ویرایش کنید

en: Account matching / user matching
fa: تطبیق حساب / تطبیق کاربر

en: Express Checkout buttons from supported payment methods
fa: دکمه های پرداخت سریع از روش های پرداخت پشتیبانی شده

en: Trust symbols on the cart and thank you pages
fa: نمادهای اعتماد در سبد خرید و صفحات تشکر

en: More positions for the coupon code on the checkout page
fa: موقعیت های بیشتر برای کد کوپن در صفحه پرداخت

en: Integrated coupon code field on the cart page
fa: قسمت کد یکپارچه کوپن در صفحه سبد خرید

en: International phone numbers
fa: شماره تلفن های بین المللی

en: Gift messages and packing slips
fa: پیام های هدیه و برگه های بسته بندی

en: Local pickup and in-store collection
fa: وانت محلی و مجموعه در فروشگاه

en: Upgrade to PRO &mdash; 99 EUR
fa: ارتقا به PRO - 99 یورو

en: Fluid Checkout PRO – Bundle
fa: Fluid Checkout PRO – بسته نرم افزاری

en: All PRO features + All add-ons for a special price.
fa: همه ویژگی های PRO + همه افزونه ها با قیمت ویژه.

en: The bundle includes all add-ons we currently offer and Fluid Checkout add-ons we launch in the future.
fa: این بسته شامل همه افزونه‌هایی است که در حال حاضر ارائه می‌دهیم و افزونه‌های Fluid Checkout که در آینده راه‌اندازی می‌کنیم.

en: 226 EUR value (Save 42%)
fa: ارزش 226 یورو (صرفه جویی 42%)

en: Google Address Autocomplete
fa: تکمیل خودکار آدرس گوگل

en: Address Book
fa: دفترچه آدرس

en: EU-VAT Assistant
fa: دستیار اتحادیه اروپا-VAT

en: All future add-ons *
fa: همه افزونه های آینده *

en: * For as long as you have an active subscription.
fa: * تا زمانی که اشتراک فعال دارید.

en: Get the Bundle – Only 129 EUR
fa: بسته را دریافت کنید - فقط 129 یورو

en: All prices shown in EUR. If there are any divergencies with the prices on our website, the offers shown on the website superseed these and will be applied.
fa: تمام قیمت ها به یورو نشان داده شده است. اگر تفاوتی با قیمت‌ها در وب‌سایت ما وجود داشته باشد، پیشنهادات نشان داده شده در وب‌سایت جایگزین این قیمت‌ها شده و اعمال خواهند شد.

en: Add-ons
fa: افزونه ها

en: Enhance your checkout experience with these add-ons.
fa: تجربه پرداخت خود را با این افزونه ها افزایش دهید.

en: I already have it – Hide this offer
fa: من قبلاً آن را دارم - این پیشنهاد را پنهان کنید

en: Installed &mdash; Activate
fa: نصب شده - فعال کنید

en: Activated
fa: فعال شد

en: Up to 40% less checkout fields to fill in.
fa: تا 40 درصد کمتر فیلدهای تسویه حساب برای پر کردن.

en: Avoid delivery delays and unsatisfied customers. Collect the <strong>correct address information</strong> from the first time they buy with you.
fa: از تاخیر در تحویل و مشتریان ناراضی خودداری کنید. <strong>اطلاعات آدرس صحیح را</strong> از اولین باری که با شما خرید می کنند جمع آوری کنید.

en: Get this add-on &mdash; 29 EUR
fa: این افزونه را دریافت کنید — 29 یورو

en: Address book
fa: دفترچه آدرس

en: Multiple saved addresses for shipping and billing.
fa: چندین آدرس ذخیره شده برای حمل و نقل و صورتحساب.

en: Let customers <strong>save multiple shipping and billing addresses</strong> on their account and choose which ones to use at checkout and cart pages.
fa: به مشتریان اجازه دهید <strong>چندین آدرس حمل و نقل و صورت‌حساب را در حساب خود ذخیره کنند</strong> و انتخاب کنند که از کدام آدرس‌ها در صفحه تسویه‌حساب و سبد خرید استفاده کنند.

en: Get this add-on &mdash; 59 EUR
fa: این افزونه را دریافت کنید — 59 یورو

en: Simplified EU-VAT validation for your store.
fa: اعتبار سنجی اتحادیه اروپا-VAT ساده برای فروشگاه شما.

en: Collect and <strong>validate EU VAT numbers at the checkout page</strong>, removes tax charges on reverse charge basis and confirms customer location when needed.
fa: <strong>شماره‌های مالیات بر ارزش افزوده اتحادیه اروپا را در صفحه پرداخت جمع‌آوری و تأیید کنید</strong> ، هزینه‌های مالیاتی را بر اساس شارژ معکوس حذف کنید و در صورت نیاز مکان مشتری را تأیید کنید.

en: Get this add-on &mdash; 39 EUR
fa: این افزونه را دریافت کنید — 39 یورو

en: All add-ons are sold separately and require the <strong>Fluid Checkout Lite</strong> plugin to be installed and activated, except when noted.
fa: همه افزونه ها به طور جداگانه فروخته می شوند و نیاز به نصب و فعال سازی افزونه <strong>Fluid Checkout Lite</strong> دارند، مگر در مواردی که ذکر شده باشد.

en: Select an image
fa: یک تصویر را انتخاب کنید

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to get your license key, or <a href="%s" target="_blank">purchase a new license key</a>.
fa: برای دریافت کلید مجوز یا <a href="%s" target="_blank">خرید یک کلید مجوز جدید</a> <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">به حساب خود وارد شوید</a> .

note: translators: %s: License key expiration date.
en: Valid until %s.
fa: تا %s معتبر است.

note: translators: %s: License key expiration date.
en: Expired on %s.
fa: در %s منقضی شده است.

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to renew your license key and continue to receive updates and support.
fa: برای تمدید کلید مجوز و ادامه دریافت به‌روزرسانی‌ها و پشتیبانی <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">، وارد حساب کاربری خود شوید</a> .

en: License key cancelled.
fa: کلید مجوز لغو شد.

en: <a href="%s" target="_blank">Purchase a new license key</a> and continue to receive updates and support.
fa: <a href="%s" target="_blank">یک کلید مجوز جدید بخرید</a> و به دریافت به‌روزرسانی‌ها و پشتیبانی ادامه دهید.

en: Error:
fa: خطا:

en: Setup & Documentation
fa: راه اندازی و مستندسازی

en: Great! Your checkout page is now running on Fluid Checkout.
fa: عالیه صفحه پرداخت شما اکنون در Fluid Checkout اجرا می شود.

en: Here are a few resources for you to get started:
fa: در اینجا چند منبع برای شروع برای شما آورده شده است:

en: Read the installation guide <a href="%s" target="_blank">Getting stated with Fluid Checkout</a>.
fa: راهنمای نصب <a href="%s" target="_blank">Getting statement with Fluid Checkout را</a> بخوانید.

en: Setup layout and design on the <a href="%s">checkout options</a>.
fa: تنظیم طرح و طراحی در <a href="%s">گزینه های پرداخت</a> .

en: Check if there are any <a href="%s">integration options</a> available for other plugins you have installed.
fa: بررسی کنید که آیا <a href="%s">گزینه های یکپارچه سازی</a> برای سایر افزونه هایی که نصب کرده اید وجود دارد یا خیر.

en: Visit <a href="%s" target="_blank">our documentation</a> for more information about Fluid Checkout features.
fa: برای اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های Fluid Checkout از <a href="%s" target="_blank">مستندات ما</a> دیدن کنید.

en: If you ever need help, <a href="%s" target="_blank">open a support ticket</a> on our official support channel.
fa: اگر زمانی به کمک نیاز داشتید، <a href="%s" target="_blank">یک بلیط پشتیبانی در کانال پشتیبانی رسمی ما باز کنید</a> .

en: Cart layout
fa: طرح سبد خرید

en: Cart optimizations
fa: بهینه سازی سبد خرید

en: Enable cart page optimizations
fa: بهینه سازی صفحه سبد خرید را فعال کنید

en: Display the cart page with a layout similar to the checkout page.
fa: صفحه سبد خرید را با طرحی مشابه صفحه پرداخت نمایش دهید.

en: Header and footer
fa: سربرگ و پاورقی

en: Header and footer template
fa: قالب سرصفحه و پاورقی

en: Controls whether to use the distraction free page header and footer or keep the currently active theme's header and footer.
fa: کنترل می کند که آیا از سرصفحه و پاورقی صفحه بدون حواس پرتی استفاده شود یا سرصفحه و پاورقی موضوع فعلی فعال بماند.

en: Distraction free header and footer
fa: سربرگ و پاورقی بدون حواس پرتی

en: Theme's header and footer
fa: سرصفحه و پاورقی تم

en: Cart elements
fa: عناصر سبد خرید

en: Make the order summary stay visible on the cart page while scrolling
fa: خلاصه سفارش را در حین پیمایش در صفحه سبد خرید نمایان کنید

en: Coupon codes
fa: کدهای کوپن

en: Select position where to display the coupon codes section on the cart page. Only applicable when AJAX cart and the integrated coupon codes in the checkout page are enabled.
fa: محل نمایش بخش کدهای کوپن را در صفحه سبد خرید انتخاب کنید. فقط زمانی قابل اجرا است که سبد خرید AJAX و کدهای کوپن یکپارچه در صفحه پرداخت فعال باشد.

en: Hidden
fa: پنهان شده است

en: Before the cart items section
fa: قبل از بخش اقلام سبد خرید

en: Inside the cart items section
fa: داخل قسمت اقلام سبد خرید

en: After the cart items section
fa: بعد از بخش اقلام سبد خرید

en: Before the shipping section
fa: قبل از بخش حمل و نقل

en: After the shipping section
fa: بعد از بخش حمل و نقل

en: Before the order summary
fa: قبل از خلاصه سفارش

en: Inside the order summary
fa: داخل خلاصه سفارش

en: Before the order totals
fa: قبل از اینکه سفارش جمع شود

en: After the order totals
fa: بعد از کل سفارش

en: After the order summary
fa: بعد از خلاصه سفارش

en: Shipping
fa: حمل و نقل

en: Select position where to display the shipping costs and calculator on the cart page.
fa: محل نمایش هزینه های حمل و نقل و ماشین حساب را در صفحه سبد خرید انتخاب کنید.

en: Display as a cart section
fa: نمایش به عنوان بخش سبد خرید

en: Cross-sells
fa: متقابل می فروشد

en: Select position where to display the cross-sells section on the cart page.
fa: موقعیتی را برای نمایش بخش فروش متقابل در صفحه سبد خرید انتخاب کنید.

en: Before the cart actions
fa: قبل از اقدامات سبد خرید

en: After the cart actions
fa: پس از اقدامات سبد خرید

en: Layout of cross-sell items on the cart page.
fa: طرح بندی اقلام متقابل فروش در صفحه سبد خرید.

en: Optimized horizontal cross-sells layout
fa: طرح فروش متقابل افقی بهینه شده

en: Theme's cross-sells layout
fa: طرح‌بندی فروش متقابل تم

en: Number of cross-sell items to display on the cart page
fa: تعداد اقلام متقابل فروش برای نمایش در صفحه سبد خرید

en: Trust symbols &amp; badges
fa: نمادها و نشان های اعتماد

en: Add widget areas to the cart page
fa: مناطق ویجت را به صفحه سبد خرید اضافه کنید

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the cart page.
fa: این مناطق ویجت برای افزودن نمادهای اعتماد و نشان های اعتماد در صفحه سبد خرید استفاده می شود.

en: Checkout
fa: تسویه حساب

en: Layout &amp; design
fa: چیدمان و طراحی

en: Checkout layout
fa: طرح پرداخت

en: Design template
fa: قالب طراحی

en: Dark mode
fa: حالت تاریک

en: Enable dark mode
fa: حالت تاریک را فعال کنید

en: Header and footer templates
fa: قالب های سرصفحه و پاورقی

en: We recommend using the distraction free header and footer to avoid distractions at the checkout page. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Read the research about cart abandonment</a>.
fa: توصیه می کنیم برای جلوگیری از حواس پرتی در صفحه پرداخت، از سرصفحه و پاورقی بدون حواس پرتی استفاده کنید. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">تحقیق در مورد رها کردن گاری را بخوانید</a> .

en: Logo image
fa: تصویر لوگو

en: Choose an image to be displayed on the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
fa: تصویری را برای نمایش در هدر صفحه پرداخت انتخاب کنید. فقط هنگام استفاده از سرصفحه و پاورقی بدون حواس پرتی اعمال می شود.

en: Header background color
fa: رنگ پس زمینه هدر

en: Choose a background color for the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
fa: یک رنگ پس‌زمینه برای هدر صفحه پرداخت انتخاب کنید. فقط هنگام استفاده از سرصفحه و پاورقی بدون حواس پرتی اعمال می شود.

en: HTML color value. ie: #f3f3f3
fa: مقدار رنگ HTML به عنوان مثال: #f3f3f3

en: Page background color
fa: رنگ پس زمینه صفحه

en: Choose a background color for the checkout page. Color is applied to the <em>body</em> element.
fa: رنگ پس زمینه را برای صفحه پرداخت انتخاب کنید. رنگ به عنصر <em>بدنه</em> اعمال می شود.

en: Footer background color
fa: رنگ پس زمینه پاورقی

en: Choose a background color for the checkout page footer. Only applies when using the distraction free header and footer.
fa: یک رنگ پس زمینه برای پاورقی صفحه پرداخت انتخاب کنید. فقط هنگام استفاده از سرصفحه و پاورقی بدون حواس پرتی اعمال می شود.

en: Checkout elements
fa: عناصر پرداخت

en: Progress bar
fa: نوار پیشرفت

en: Display the checkout progress bar when using multi-step checkout layout
fa: هنگام استفاده از طرح پرداخت چند مرحله ای، نوار پیشرفت پرداخت را نمایش دهید

en: Make the checkout progress bar stay visible while scrolling
fa: کاری کنید که نوار پیشرفت تسویه حساب هنگام پیمایش قابل مشاهده باشد

en: Express checkout
fa: تسویه حساب سریع

en: Enable the express checkout section
fa: بخش پرداخت سریع را فعال کنید

en: Displays the express checkout section at checkout when supported payment gateways have this feature enabled.
fa: هنگامی که درگاه های پرداخت پشتیبانی شده این ویژگی را فعال کرده باشند، بخش پرداخت سریع را هنگام پرداخت نمایش می دهد.

en: Display express checkout buttons in one line for larger screens
fa: نمایش دکمه های پرداخت سریع در یک خط برای صفحه نمایش های بزرگتر

en: Ignore additional checkout required fields when paying with a compatible express checkout payment gateway
fa: هنگام پرداخت با درگاه پرداخت سریع تسویه حساب سازگار، فیلدهای الزامی پرداخت اضافی را نادیده بگیرید

en: Make the order summary stay visible while scrolling
fa: کاری کنید که خلاصه سفارش هنگام پیمایش قابل مشاهده باشد

en: Choose a background color for the order summary section.
fa: یک رنگ پس زمینه برای بخش خلاصه سفارش انتخاب کنید.

en: Highlight the order totals row in the order summary table
fa: ردیف مجموع سفارش را در جدول خلاصه سفارش برجسته کنید

en: Most useful when the order summary section does not have a highlighted background color. Might also apply to the Cart, Order Received and View Order pages when using Fluid Checkout PRO.
fa: زمانی که بخش خلاصه سفارش دارای رنگ پس زمینه هایلایت شده نباشد بسیار مفید است. هنگام استفاده از Fluid Checkout PRO، ممکن است برای صفحات سبد خرید، سفارش دریافت شده و مشاهده سفارش نیز اعمال شود.

en: Action link on the order summary at checkout.
fa: پیوند اقدام در خلاصه سفارش در هنگام تسویه حساب.

en: Edit cart link
fa: ویرایش لینک سبد خرید

en: Cart items count
fa: تعداد اقلام سبد خرید

en: Link to shop page
fa: پیوند به صفحه فروشگاه

en: Cart items
fa: اقلام سبد خرید

en: Enable options to edit cart items on the checkout page
fa: گزینه های ویرایش اقلام سبد خرید را در صفحه پرداخت فعال کنید

en: Allow customers to change product quantities or removing items directly at the checkout page.
fa: به مشتریان اجازه دهید مقدار محصول را تغییر دهند یا اقلام را مستقیماً در صفحه تسویه حساب حذف کنند.

en: Hide cart items errors at the checkout page
fa: خطاهای اقلام سبد خرید را در صفحه پرداخت مخفی کنید

en: Do not display the cart items errors message at the top of the checkout page. When submitting the checkout form to complete the purchase, these error messages will always be displayed.
fa: پیام خطاهای اقلام سبد خرید را در بالای صفحه تسویه حساب نشان ندهید. هنگام ارسال فرم تسویه حساب برای تکمیل خرید، این پیام های خطا همیشه نمایش داده می شوند.

en: Place order
fa: ثبت سفارش

en: Define the position to display "Place order" and terms checkbox section.
fa: موقعیتی را برای نمایش بخش چک باکس &quot;ثبت سفارش&quot; و شرایط تعیین کنید.

en: Some options might not be compatible with some plugins and themes.
fa: برخی از گزینه ها ممکن است با برخی از افزونه ها و تم ها سازگار نباشند.

en: Below the payment section
fa: زیر قسمت پرداخت

en: Below the order summary
fa: در زیر خلاصه سفارش

en: Both below the payment section and the order summary
fa: هم زیر قسمت پرداخت و هم خلاصه سفارش

en: Add widget areas to the checkout page
fa: مناطق ویجت را به صفحه پرداخت اضافه کنید

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the checkout page.
fa: این مناطق ویجت برای افزودن نمادهای اعتماد و نشان های اعتماد در صفحه پرداخت استفاده می شود.

en: Display checkout sidebar widgets only when viewing the last checkout step on mobile devices when using multi-step checkout layout
fa: هنگام استفاده از طرح تسویه‌حساب چند مرحله‌ای، ویجت‌های نوار کناری تسویه‌حساب را فقط هنگام مشاهده آخرین مرحله پرداخت در دستگاه‌های تلفن همراه نمایش دهید

en: Enable integrated coupon code section
fa: بخش کد کوپن یکپارچه را فعال کنید

en: Only applicable if use of coupon codes are enabled in the WooCommerce settings.
fa: فقط در صورتی قابل اجرا است که استفاده از کدهای کوپن در تنظیمات WooCommerce فعال باشد.

en: Display the coupon codes section title
fa: نمایش عنوان بخش کدهای کوپن

en: Only applicable when coupon code is displayed as a separate section on the checkout or cart pages.
fa: فقط زمانی قابل اعمال است که کد کوپن به عنوان یک بخش جداگانه در صفحات پرداخت یا سبد خرید نمایش داده شود.

en: Select position where to display the coupon codes section on the checkout page.
fa: محل نمایش بخش کدهای کوپن را در صفحه پرداخت انتخاب کنید.

en: Before the checkout steps
fa: قبل از مراحل تسویه حساب

en: As a substep before payment methods
fa: به عنوان یک مرحله فرعی قبل از روش های پرداخت

en: As a substep after payment methods
fa: به عنوان یک مرحله فرعی پس از روش های پرداخت

en: Select style of the "apply coupon" button. Only applicable when the coupon code section is displayed "Before the checkout steps" on the checkout page, or "Before the cart items section" on the cart page.
fa: سبک دکمه &quot;اعمال کوپن&quot; را انتخاب کنید. فقط زمانی قابل اجرا است که بخش کد کوپن &quot;قبل از مراحل تسویه حساب&quot; در صفحه پرداخت یا &quot;قبل از بخش اقلام سبد خرید&quot; در صفحه سبد خرید نمایش داده شود.

en: Default button style
fa: سبک دکمه پیش فرض

en: "Add" link button
fa: دکمه پیوند &quot;افزودن&quot;.

en: Checkout fields
fa: فیلدهای پرداخت

en: Optional fields
fa: فیلدهای اختیاری

en: Hide optional fields behind a link button
fa: فیلدهای اختیاری را پشت دکمه پیوند پنهان کنید

en: It is recommended to keep this option checked to reduce the number of open input fields, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">read the research</a>.
fa: توصیه می شود برای کاهش تعداد فیلدهای ورودی باز، این گزینه را علامت زده نگه دارید، <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">تحقیق را بخوانید</a> .

en: Do not hide "Address line 2" fields behind a link button
fa: فیلدهای &quot;خط آدرس 2&quot; را پشت دکمه پیوند پنهان نکنید

en: Recommended only when most customers actually need the "Address line 2" field, or when getting the right shipping address is crucial (ie. if delivering food and other perishable products).
fa: فقط زمانی توصیه می‌شود که اکثر مشتریان واقعاً به فیلد «خط آدرس 2» نیاز دارند، یا دریافت آدرس حمل‌ونقل مناسب بسیار مهم است (یعنی در صورت تحویل غذا و سایر محصولات فاسد شدنی).

en: Display the "Add" link buttons in lowercase
fa: دکمه های پیوند &quot;افزودن&quot; را با حروف کوچک نمایش دهید

en: Make the labels of optional field "Add" link button as <code>lowercase</code> (ie. "Add phone number" instead of "Add Phone Number"). This option also affects the link buttons for coupon code fields.
fa: برچسب‌های فیلد اختیاری دکمه پیوند &quot;افزودن&quot; را به صورت <code>lowercase</code> بسازید (یعنی &quot;افزودن شماره تلفن&quot; به جای &quot;افزودن شماره تلفن&quot;). این گزینه روی دکمه های پیوند فیلدهای کد کوپن نیز تأثیر می گذارد.

en: Billing address
fa: آدرس صورتحساب

en: Select position where to display the billing address section on the checkout page.
fa: موقعیتی را انتخاب کنید که قسمت آدرس صورت‌حساب در صفحه پرداخت نمایش داده شود.

en: As a step before shipping
fa: به عنوان یک مرحله قبل از حمل و نقل

en: As a sub-step before the shipping address section
fa: به عنوان یک مرحله فرعی قبل از بخش آدرس حمل و نقل

en: As a sub-step after the shipping address section
fa: به عنوان یک مرحله فرعی بعد از بخش آدرس حمل و نقل

en: As a step after shipping
fa: به عنوان یک مرحله پس از حمل و نقل

en: As a sub-step before the payment section
fa: به عنوان یک مرحله فرعی قبل از بخش پرداخت

en: Force billing and shipping addresses to the same (single section)
fa: اجباری کردن آدرس صورتحساب و ارسال به یک بخش (تک بخش)

en: Checkbox for "Same as shipping/billing address" checked by default
fa: کادر انتخاب «همان آدرس ارسال/صورت‌حساب» به‌طور پیش‌فرض علامت زده شده است

en: The checkbox "Same as shiping address" will start as checked by default when the shipping address section is displayed first. <br>The checkbox "Same as billing address" will start as checked by default when the billing address section is displayed first. <br> It is recommended to leave this option checked as to significantly reduce the number of open input fields at checkout, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">read the research</a>.
fa: وقتی ابتدا قسمت آدرس حمل و نقل نمایش داده شد، کادر انتخاب «همان آدرس ارسال» به‌طور پیش‌فرض علامت زده می‌شود.<br> وقتی ابتدا بخش آدرس صورت‌حساب نمایش داده شد، کادر انتخاب «همان آدرس صورت‌حساب» به‌طور پیش‌فرض علامت‌گذاری شده است.<br> توصیه می شود این گزینه را علامت بزنید تا به میزان قابل توجهی تعداد فیلدهای ورودی باز در هنگام پرداخت کاهش یابد، <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">تحقیق را بخوانید</a> .

en: Highlight the billing address section in the checkout form
fa: بخش آدرس صورت‌حساب را در فرم تسویه‌حساب برجسته کنید

en: Shipping address
fa: آدرس حمل و نقل

en: Highlight the shipping address section in the checkout form
fa: قسمت آدرس حمل و نقل را در فرم تسویه حساب مشخص کنید

en: Shipping methods
fa: روش های حمل و نقل

en: Choose in which position to display the shipping methods section.
fa: انتخاب کنید که در کدام موقعیت قسمت روش های حمل و نقل نمایش داده شود.

en: Before shipping address
fa: آدرس قبل از ارسال

en: After shipping address
fa: آدرس پس از ارسال

en: Prevent automatic selection of the first shipping method
fa: جلوگیری از انتخاب خودکار اولین روش حمل و نقل

en: When enabled, the first shipping method available will not be automatically selected when no other shipping method was previously selected for each shipping package. <br>This option will be automatically enabled if the option for clearing the selected shipping method is enabled for the Local Pickup feature.
fa: هنگامی که فعال باشد، اولین روش حمل و نقل موجود به طور خودکار انتخاب نخواهد شد، در صورتی که قبلاً هیچ روش ارسال دیگری برای هر بسته حمل و نقل انتخاب نشده باشد.<br> اگر گزینه پاک کردن روش ارسال انتخابی برای ویژگی Local Pickup فعال باشد، این گزینه به طور خودکار فعال می شود.

en: Local pickup
fa: پیکاپ محلی

en: Removes shipping address section when a local pickup shipping method is selected.
fa: وقتی روش حمل و نقل محلی انتخاب شده است، بخش آدرس حمل و نقل را حذف می کند.

en: Replaces the shipping address with the pickup point location when a local pickup shipping method is selected.
fa: هنگامی که یک روش حمل و نقل محلی انتخاب می شود، آدرس حمل و نقل را با مکان نقطه تحویل جایگزین می کند.

en: Show option to clear shipping methods in the pickup location substep
fa: نمایش گزینه برای پاک کردن روش های حمل و نقل در مرحله فرعی مکان تحویل

en: Show a link button on the pickup location substep to clear the chosen shipping methods. This can be used to allow showing the shipping address section again if a local pickup method was previously selected.
fa: برای پاک کردن روش‌های حمل و نقل انتخابی، یک دکمه پیوند در مرحله فرعی مکان دریافت نشان دهید. اگر قبلاً یک روش تحویل محلی انتخاب شده باشد، می‌توان از این امکان برای نمایش مجدد بخش آدرس حمل و نقل استفاده کرد.

en: Choose which address to save as the shipping address for local pickup orders.
fa: آدرسی را انتخاب کنید که به عنوان آدرس حمل و نقل برای سفارش‌های تحویل محلی ذخیره شود.

en: Save the selected pickup location
fa: مکان انتخابی دریافت را ذخیره کنید

en: Save same as the billing address
fa: همان آدرس صورتحساب را ذخیره کنید

en: Do not save any shipping address
fa: هیچ آدرس حمل و نقل را ذخیره نکنید

en: Company name field for shipping address
fa: فیلد نام شرکت برای آدرس حمل و نقل

en: Change visibility for the company name field for the shipping address section on the checkout form.
fa: نمایان بودن فیلد نام شرکت را برای بخش آدرس حمل و نقل در فرم پرداخت تغییر دهید.

en: If field is set as "optional", which is the default visibility state, no changes will be applied to let other plugins apply any changes they need.
fa: اگر فیلد به‌عنوان «اختیاری» تنظیم شود، که حالت دید پیش‌فرض است، هیچ تغییری اعمال نمی‌شود تا به افزونه‌های دیگر اجازه داده شود تغییراتی را که نیاز دارند اعمال کنند.

en: Hidden (remove field)
fa: پنهان (حذف فیلد)

en: Optional
fa: اختیاری

en: Required
fa: مورد نیاز

en: Add shipping phone field to the checkout form.
fa: فیلد تلفن حمل و نقل را به فرم تسویه حساب اضافه کنید.

en: Choose in which step to display the shipping phone field.
fa: انتخاب کنید که در کدام مرحله قسمت تلفن حمل و نقل نمایش داده شود.

en: Contact step
fa: مرحله تماس

en: Billing phone
fa: تلفن صورتحساب

en: Add billing phone field to the checkout form.
fa: فیلد تلفن صورت‌حساب را به فرم پرداخت اضافه کنید.

en: Choose in which step to display the billing phone field.
fa: انتخاب کنید که در کدام مرحله فیلد تلفن صورتحساب نمایش داده شود.

en: Enable phone number validation based on country rules
fa: تأیید اعتبار شماره تلفن را بر اساس قوانین کشور فعال کنید

en: When disabled, the phone field validation will not check if country or area codes are valid for the country.
fa: در صورت غیرفعال شدن، اعتبارسنجی فیلد تلفن بررسی نمی‌کند که آیا کدهای کشور یا منطقه برای کشور معتبر هستند یا خیر.

en: Only show allowed countries for shipping or billing
fa: فقط کشورهای مجاز را برای ارسال یا صورت‌حساب نشان دهید

en: When enabled, only the countries allowed for shipping will be available in the shipping phone field, and only countries allowed for billing will be available for the billing phone field.
fa: وقتی فعال باشد، فقط کشورهای مجاز برای حمل و نقل در قسمت تلفن حمل و نقل در دسترس خواهند بود و فقط کشورهای مجاز برای صدور صورت حساب برای قسمت تلفن صورتحساب در دسترس خواهند بود.

en: Show country code beside the flag
fa: نمایش کد کشور در کنار پرچم

en: Show an example of a valid phone number inside phone fields
fa: نمونه ای از یک شماره تلفن معتبر را در فیلدهای تلفن نشان دهید

en: Do not change placeholders
fa: جای‌بان‌ها را تغییر ندهید

en: Show if not defined
fa: نمایش اگر تعریف نشده است

en: Always show
fa: همیشه نشان دهید

en: Order notes
fa: یادداشت ها را سفارش دهید

en: Define the visibility of the additional order notes field.
fa: قابلیت مشاهده فیلد یادداشت های سفارش اضافی را تعریف کنید.

en: Gift options
fa: گزینه های هدیه

en: Display gift message and other gift options at the checkout page
fa: پیام هدیه و سایر گزینه های هدیه را در صفحه پرداخت نمایش دهید

en: Allow customers to add a gift message and other gift related options to the order.
fa: به مشتریان اجازه دهید پیام هدیه و سایر گزینه های مرتبط با هدیه را به سفارش اضافه کنند.

en: Display the gift message fields always expanded
fa: نمایش فیلدهای پیام هدیه همیشه باز شده است

en: Display the gift message as part of the order details table instead of a separate section
fa: پیام هدیه را به عنوان بخشی از جدول جزئیات سفارش به جای یک بخش جداگانه نمایش دهید

en: This option affects the order confirmation page (thank you page) and order details on account pages, emails and packing slips.
fa: این گزینه روی صفحه تایید سفارش (صفحه تشکر) و جزئیات سفارش در صفحات حساب، ایمیل ها و برگه های بسته بندی تاثیر می گذارد.

en: Account matching
fa: تطبیق حساب

en: Enable the account matching feature
fa: قابلیت تطبیق حساب را فعال کنید

en: Associate the guest customer's orders with their existing account when an account already exists with the customer's contact details.
fa: وقتی یک حساب از قبل با جزئیات تماس مشتری وجود دارد، سفارشات مشتری مهمان را با حساب موجود آنها مرتبط کنید.

en: Display message when an account exists with the email address provided
fa: نمایش پیام زمانی که یک حساب کاربری با آدرس ایمیل ارائه شده وجود دارد

en: Replaces the account creation fields with a notification and option to log in. In some contexts, it might be recommended to leave this option disabled to protect the privacy of customers.
fa: فیلدهای ایجاد حساب را با یک اعلان و گزینه برای ورود جایگزین می‌کند. در برخی زمینه‌ها، ممکن است توصیه شود برای محافظت از حریم خصوصی مشتریان، این گزینه را غیرفعال کنید.

en: Dashboard
fa: داشبورد

en: Integrations
fa: ادغام ها

en: No integrations available at the moment on this section. The options related to each plugin will only appear here if that plugin is activated.
fa: در حال حاضر هیچ ادغامی در این بخش موجود نیست. گزینه های مربوط به هر افزونه فقط در صورتی در اینجا ظاهر می شوند که آن افزونه فعال باشد.

en: License keys
fa: کلیدهای مجوز

en: No license keys options available at the moment on this section. The options related to each plugin or add-on will appear here when that plugin is activated.
fa: در حال حاضر هیچ گزینه کلید مجوز در این بخش موجود نیست. با فعال شدن آن افزونه، گزینه های مربوط به هر افزونه یا افزونه در اینجا ظاهر می شود.

en: Visit our website for more information about our plugins and add-ons.
fa: برای اطلاعات بیشتر در مورد افزونه ها و افزونه های ما از وب سایت ما دیدن کنید.

en: Order pay page
fa: صفحه پرداخت سفارش

en: Order pay
fa: سفارش پرداخت

en: Enable order pay page optimizations
fa: بهینه سازی صفحه پرداخت سفارش را فعال کنید

en: Changes the layout of order pay page for existing orders pending payment from the customer.
fa: طرح‌بندی صفحه پرداخت سفارش را برای سفارش‌های موجود در انتظار پرداخت از مشتری تغییر می‌دهد.

en: Add widget areas to the order pay page
fa: مناطق ویجت را به صفحه پرداخت سفارش اضافه کنید

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the order pay page.
fa: این مناطق ویجت برای افزودن نمادهای اعتماد و نشان اعتماد در صفحه پرداخت سفارش استفاده می شود.

en: Thank you page & order details layout
fa: با تشکر از شما صفحه و جزئیات سفارش طرح بندی

en: Order details optimizations
fa: بهینه سازی جزئیات سفارش

en: Enable thank you page and order details optimizations
fa: بهینه سازی صفحه تشکر و جزئیات سفارش را فعال کنید

en: Changes the layout of order details on the thank you page and account pages.
fa: طرح جزئیات سفارش را در صفحه تشکر و صفحات حساب تغییر می دهد.

en: Enable order details customizations on email notifications
fa: سفارشی‌سازی جزئیات سفارش را در اعلان‌های ایمیل فعال کنید

en: Display new sections and change order of sections on email notifications. Styles of order details on email notifications remain unchanged.
fa: نمایش بخش های جدید و تغییر ترتیب بخش ها در اعلان های ایمیل. سبک جزئیات سفارش در اعلان‌های ایمیل بدون تغییر باقی می‌ماند.

en: Thank you page
fa: صفحه متشکرم

en: These options affect the thank you page, also known as order received or order confirmation pages.
fa: این گزینه ها صفحه تشکر را تحت تأثیر قرار می دهند که به عنوان صفحات دریافت سفارش یا تأیید سفارش نیز شناخته می شود.

en: Order details layout
fa: طرح جزئیات سفارش

en: Display the order details with wide layout on the thank you page
fa: جزئیات سفارش را با طرح بندی گسترده در صفحه تشکر نمایش دهید

en: Add widget areas to the thank you page
fa: مناطق ویجت را به صفحه تشکر اضافه کنید

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the thank you page.
fa: این مناطق ویجت برای افزودن نمادهای اعتماد و نشان اعتماد در صفحه تشکر استفاده می شود.

en: These options affect the thank you page , view order details on account pages and on email notifications.
fa: این گزینه‌ها بر صفحه تشکر تأثیر می‌گذارند، جزئیات سفارش را در صفحات حساب و اعلان‌های ایمیل مشاهده می‌کنند.

en: Order actions
fa: اعمال را سفارش دهید

en: Choose in which position to display the order actions.
fa: انتخاب کنید در کدام موقعیت عملکردهای سفارش نمایش داده شوند.

en: Inside the order overview
fa: داخل نمای کلی سفارش

en: After the order overview
fa: پس از بررسی اجمالی سفارش

en: After order sections
fa: بخش های بعد از سفارش

en: Order status
fa: وضعیت سفارش

en: Display the order status progress bar
fa: نوار پیشرفت وضعیت سفارش را نمایش دهید

en: Choose in which position to display the section.
fa: انتخاب کنید که در کدام موقعیت بخش نمایش داده شود.

en: After the order overview and payment instructions
fa: پس از بررسی اجمالی سفارش و دستورالعمل پرداخت

en: Before the order items section
fa: قبل از بخش سفارش اقلام

en: Inside the order items section
fa: داخل قسمت اقلام سفارش

en: After the order items section
fa: بعد از قسمت سفارش اقلام

en: On the sidebar
fa: در نوار کناری

en: Order downloads
fa: سفارش دانلود

en: Gift message
fa: پیام هدیه

en: Tools
fa: ابزار

en: Troubleshooting
fa: عیب یابی

en: Debug options
fa: گزینه های اشکال زدایی

en: Debug mode
fa: حالت اشکال زدایی

en: Using debug mode affects the website performance. Only use this option while troubleshooting.
fa: استفاده از حالت اشکال زدایی بر عملکرد وب سایت تأثیر می گذارد. فقط هنگام عیب یابی از این گزینه استفاده کنید.

en: Load unminified assets
fa: بارگیری دارایی‌های کوچک نشده

en: Enhanced select fields
fa: فیلدهای انتخابی پیشرفته

en: Replace <code>select2</code> dropdown components with <code>TomSelect</code>
fa: اجزای کشویی <code>select2</code> با <code>TomSelect</code> جایگزین کنید

en: TomSelect is a simpler dropdown selection component which is less prone to errors than Select2, while offering the same features that are actually used on WooCommerce checkout pages.
fa: TomSelect یک جزء انتخاب کشویی ساده‌تر است که کمتر از Select2 مستعد خطا است، در حالی که همان ویژگی‌هایی را ارائه می‌دهد که در واقع در صفحات پرداخت WooCommerce استفاده می‌شوند.

en: Fix automatic zoom-in on form fields
fa: بزرگنمایی خودکار فیلدهای فرم را برطرف کنید

en: Set <code>font-size</code> inside form fields to 16px
fa: <code>font-size</code> داخل فیلدهای فرم را روی 16 پیکسل تنظیم کنید

en: When the font size inside form fields is smaller than 16px, Safari and other browsers might automatically zoom in on mobile devices to make the text easier to read. When this option is enabled, it will set the font size for inside the form fields to 16px on pages optimized by Fluid Checkout to avoid it zooming in.
fa: هنگامی که اندازه قلم در فیلدهای فرم کوچکتر از 16 پیکسل باشد، سافاری و سایر مرورگرها ممکن است به طور خودکار روی دستگاه های تلفن همراه بزرگنمایی کنند تا خواندن متن آسان تر شود. هنگامی که این گزینه فعال باشد، اندازه قلم را برای داخل فیلدهای فرم در صفحات بهینه سازی شده توسط Fluid Checkout 16 پیکسل تعیین می کند تا از بزرگنمایی آن جلوگیری شود.

en: The shipping destination is always set to "Default to customer shipping address" when Fluid Checkout is activated. Customers can still provide different shipping and billing addresses during checkout, an option for setting the default billing address to be the same as the shipping address is available at WooCommerce > Settings > Fluid Checkout.
fa: هنگام فعال شدن Fluid Checkout، مقصد حمل و نقل همیشه روی «پیش‌فرض آدرس ارسال به مشتری» تنظیم می‌شود. مشتریان همچنان می‌توانند آدرس‌های حمل و نقل و صورت‌حساب متفاوتی را در حین تسویه‌حساب ارائه کنند، گزینه‌ای برای تنظیم آدرس پیش‌فرض صورت‌حساب برای یکسان بودن آدرس حمل‌ونقل در WooCommerce &gt; Settings &gt; Fluid Checkout موجود است.

en: Fluid Checkout
fa: تسویه حساب مایع

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Support
fa: پشتیبانی کنید

en: <a target="_blank" href="%s">Upgrade to PRO</a> to unlock more options.
fa: برای باز کردن قفل گزینه های بیشتر <a target="_blank" href="%s">به PRO ارتقا دهید</a> .

en: (experimental)
fa: (تجربی)

en: Confirm
fa: تایید کنید

en: Verify Phone Number
fa: شماره تلفن را تأیید کنید

en: Please verify your phone number.
fa: لطفا شماره تلفن خود را تأیید کنید.

en: The Bluehost Plugin
fa: پلاگین Bluehost

en: Custom fields
fa: زمینه های سفارشی

en: Enable custom shipping email field
fa: فیلد ایمیل ارسال سفارشی را فعال کنید

en: When enabled, the shipping email field from the Bluehost plugin will be added to the checkout form.
fa: وقتی فعال باشد، فیلد ایمیل ارسال از افزونه Bluehost به فرم پرداخت اضافه می شود.

en: Captcha Pro by BestWebSoft
fa: Captcha Pro توسط BestWebSoft

en: Captcha position
fa: موقعیت کپچا

en: Define the position to display the captcha section. Some positions might not work depending on the captcha type chosen.
fa: موقعیت نمایش بخش کپچا را مشخص کنید. ممکن است برخی از موقعیت ها بسته به نوع کپچای انتخاب شده کار نکنند.

en: Selecting a pickup point is required before proceeding.
fa: قبل از ادامه، انتخاب یک نقطه تحویل الزامی است.

en: Pickup point
fa: نقطه وانت

en: Pickup point not selected yet.
fa: نقطه تحویل هنوز انتخاب نشده است.

en: Pickup point:
fa: نقطه وانت:

en: Mailchimp for WooCommerce
fa: Mailchimp برای WooCommerce

en: Subscribe checkbox
fa: چک باکس اشتراک

en: Override the position for the subscribe checkbox on the checkout page and always display it on the contact step
fa: موقعیت را برای چک باکس اشتراک در صفحه پرداخت لغو کنید و همیشه آن را در مرحله تماس نشان دهید

en: Before Shipping Address
fa: آدرس قبل از ارسال

en: (originally "%s")
fa: (در اصل &quot;%s&quot;)

en: After Shipping Address
fa: آدرس بعد از ارسال

en: Selecting a collection point is required when shipping with FermoPoint.
fa: هنگام ارسال با FermoPoint، انتخاب یک نقطه جمع آوری الزامی است.

en: If checked informs typos in email to users. (This feature has been disabled because Fluid Checkout offers the feature. Changes to this option will not take effect)
fa: اگر علامت زده شود، اشتباهات املایی در ایمیل را به کاربران اطلاع می دهد. (این ویژگی غیرفعال شده است زیرا Fluid Checkout این ویژگی را ارائه می دهد. تغییرات در این گزینه اعمال نمی شود)

en: Enable Mail Check: (disabled feature)
fa: فعال کردن بررسی ایمیل: (ویژگی غیرفعال)

en: Carrier:
fa: حامل:

en: Sendinblue - WooCommerce Email Marketing
fa: Sendinblue - بازاریابی ایمیلی WooCommerce

en: Sign up checkbox position
fa: موقعیت چک باکس ثبت نام کنید

en: Move the sign up checkbox to the contact step
fa: چک باکس ثبت نام را به مرحله تماس منتقل کنید

en: When enabled, the checkbox will be moved to the contact step independently of the display location defined in the Sendinblue plugin settings.
fa: وقتی فعال باشد، کادر انتخاب مستقل از محل نمایش تعریف شده در تنظیمات افزونه Sendinblue به مرحله تماس منتقل می شود.

en: Theme Betheme
fa: تم Betheme

en: Checkout progress
fa: پیشرفت پرداخت

en: Output the checkout steps section from Betheme on the checkout, cart and order received pages.
fa: بخش مراحل پرداخت را از Betheme در صفحه پرداخت، سبد خرید و سفارش دریافت کنید.

en: Theme Fennik
fa: تم Fennik

en: Breadcrumbs
fa: خرده نان

en: Output the breadcrumbs section from the Fennik theme when using Fluid Checkout header and footer.
fa: هنگام استفاده از سرصفحه و پاورقی Fluid Checkout، بخش خرده نان را از موضوع Fennik خارج کنید.

en: Theme Go
fa: تم برو

en: My account layout
fa: طرح اکانت من

en: Enable wide layout on "My account" page.
fa: طرح بندی گسترده را در صفحه &quot;حساب من&quot; فعال کنید.

en: Theme Impreza
fa: تم ایمپرزا

en: Header
fa: سربرگ

en: Spacing for site header at the checkout page (in pixels)
fa: فاصله برای سرصفحه سایت در صفحه پرداخت (به پیکسل)

en: Only applicable when using the Impreza theme header at the checkout page.
fa: فقط هنگام استفاده از هدر تم Impreza در صفحه پرداخت قابل اجرا است.

en: Theme Kapee
fa: تم Capee

en: Output the checkout steps section from the Kapee theme on the checkout, cart and order received pages.
fa: خروجی بخش مراحل پرداخت را از موضوع Kapee در صفحه پرداخت، سبد خرید و سفارش دریافت کنید.

en: Theme Porto
fa: تم پورتو

en: Output the checkout steps section from the Porto theme on the checkout, cart and order received pages.
fa: خروجی بخش مراحل پرداخت را از موضوع Porto در صفحه پرداخت، سبد خرید و سفارش دریافت کنید.

en: Theme Pressmart
fa: تم Pressmart

en: Output the checkout steps section from the Pressmart theme on the checkout, cart and order received pages.
fa: خروجی بخش مراحل پرداخت را از موضوع Pressmart در صفحه پرداخت، سبد خرید و سفارش دریافت کنید.

en: Theme The Gem
fa: تم جواهر

en: Output the checkout steps section from The Gem theme when using Fluid Checkout header and footer.
fa: هنگام استفاده از سرصفحه و پاورقی Fluid Checkout، بخش مراحل پرداخت را از طرح زمینه Gem خارج کنید.

en: Theme Woodmart
fa: تم Woodmart

en: Output the checkout steps section from the Woodmart theme when using Fluid Checkout header and footer.
fa: هنگام استفاده از سرصفحه و پاورقی Fluid Checkout، بخش مراحل پرداخت را از موضوع Woodmart خارج کنید.

en: Checkout options
fa: گزینه های پرداخت

en: Disable the theme checkout options
fa: گزینه های پرداخت تم را غیرفعال کنید

en: The options display product image, quantity field, remove button and link to product page added by the theme are disabled by default.
fa: گزینه های نمایش تصویر محصول، فیلد کمیت، دکمه حذف و پیوند به صفحه محصول اضافه شده توسط موضوع به طور پیش فرض غیرفعال هستند.

en: Theme Atomion
fa: تم Atomion

en: Order progress
fa: پیشرفت سفارش

en: Display order progress from the theme
fa: نمایش پیشرفت سفارش از موضوع

en: Display the form field labels visible on the page
fa: برچسب های فیلد فرم قابل مشاهده در صفحه را نمایش دهید

en: It is recommended to keep this option enabled for a better user experience.
fa: برای تجربه کاربری بهتر توصیه می شود این گزینه را فعال نگه دارید.

en: Theme ZK Nito
fa: تم ZK Nito

en: Add extra fields to the checkout form
fa: فیلدهای اضافی را به فرم پرداخت اضافه کنید

en: Adds an extra shipping email and shipping phone field to the shipping address section.
fa: فیلد ایمیل حمل و نقل و تلفن حمل و نقل اضافی را به بخش آدرس حمل و نقل اضافه می کند.

en: Go to the home page
fa: به صفحه اصلی بروید

en: Skip to content
fa: پرش به محتوا

en: Create an account
fa: یک حساب کاربری ایجاد کنید

en: Log in to your account
fa: وارد حساب کاربری خود شوید

en: Already have an account?
fa: از قبل حساب کاربری دارید؟

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Log out</a>
fa: به عنوان %1$s وارد سیستم شدید. <a href="%2$s">از سیستم خارج شوید</a>

en: Your order has a total amount due of %s. No further payment is needed.
fa: مبلغ کل سفارش شما %s است. نیازی به پرداخت بیشتر نیست.

en: Close and continue with checkout
fa: بستن و با تسویه حساب ادامه دهید

en: Continue
fa: ادامه دهید

en: Parcel terminal
fa: پایانه بسته

en: <p>This widget has been replaced by Fluid Checkout. </p><p>When using Fluid Checkout, the checkout page needs to use the original WooCommerce shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code> to work properly.</p><p>For more information, visit the Fluid Checkout documentation.</p>
fa: <p style=";text-align:right;direction:rtl">این ویجت با Fluid Checkout جایگزین شده است.</p><p style=";text-align:right;direction:rtl"> هنگام استفاده از Fluid Checkout، صفحه پرداخت باید از کد کوتاه WooCommerce اصلی <code>[woocommerce_checkout]</code> استفاده کند تا به درستی کار کند.</p><p style=";text-align:right;direction:rtl"> برای اطلاعات بیشتر، از مستندات Fluid Checkout دیدن کنید.</p>

en: Theme The7
fa: تم The7

en: Additional header sections
fa: بخش های هدر اضافی

en: Output additional header sections if enabled in the theme settings.
fa: اگر در تنظیمات طرح زمینه فعال باشد، بخش‌های هدر اضافی را خروجی بگیرید.

en: More information
fa: اطلاعات بیشتر

en: Pick a Locker
fa: یک قفسه انتخاب کنید

en: Page template
fa: الگوی صفحه

en: Use `Order confirmation` page template for block-based themes
fa: از الگوی صفحه «تایید سفارش» برای قالب‌های مبتنی بر بلوک استفاده کنید

en: Only applies when using a block-based theme.
fa: فقط هنگام استفاده از یک قالب مبتنی بر بلوک اعمال می‌شود.

en: WooCommerce Stripe Gateway
fa: درگاه نوار ووکامرس

en: Payment form
fa: فرم پرداخت

en: Apply styles to the Stripe payment form fields
fa: اعمال سبک‌ها به فیلدهای فرم پرداخت Stripe

en: When enabled, Fluid Checkout will apply styles optimized for compatibility with the plugin. You may want to disable this if you are using custom styles for the Stripe payment form fields.
fa: وقتی فعال باشد، پرداخت سیال (Fluid Checkout) استایل‌هایی را که برای سازگاری با افزونه بهینه شده‌اند، اعمال می‌کند. اگر از استایل‌های سفارشی برای فیلدهای فرم پرداخت Stripe استفاده می‌کنید، می‌توانید این گزینه را غیرفعال کنید.

en: Theme Nyture
fa: تم نیچر

en: Output the checkout steps section from the Nyture theme when using Fluid Checkout.
fa: هنگام استفاده از پرداخت سیال، بخش مراحل پرداخت را از قالب Nyture خروجی بگیرید.

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the shipping address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked.
fa: شاید اگر بخش آدرس صورتحساب بعد از بخش آدرس ارسال نمایش داده شود و فیلد تلفن صورتحساب به صورت «الزامی» تنظیم شده باشد، به صورت اجباری به عنوان «الزامی» تنظیم شود. این کار برای اطمینان از کپی شدن آدرس ارسال در آدرس صورتحساب هنگام علامت زدن آن گزینه لازم است.

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the billing address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the billing address can be copied to the billing address when that option is checked.
fa: شاید اگر بخش آدرس صورتحساب بعد از بخش آدرس صورتحساب نمایش داده شود و فیلد تلفن صورتحساب به صورت «الزامی» تنظیم شده باشد، به صورت اجباری به عنوان «الزامی» تنظیم شود. این کار برای اطمینان از امکان کپی آدرس صورتحساب در آدرس صورتحساب هنگام علامت زدن آن گزینه لازم است.

en: Allows customers to make payments for orders that are either created manually by the store admin or not completed during checkout.
fa: به مشتریان اجازه می‌دهد تا برای سفارش‌هایی که یا به صورت دستی توسط مدیر فروشگاه ایجاد شده‌اند یا در هنگام پرداخت تکمیل نشده‌اند، پرداخت انجام دهند.

en: The plugin WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers is not compatible with Fluid Checkout
fa: افزونه WooCommerce Checkout Manager از Quadlayers با Fluid Checkout سازگار نیست.

en: Company name field for billing address
fa: فیلد نام شرکت برای آدرس صورتحساب

en: Change visibility for the company name field for the billing address section on the checkout form.
fa: تغییر میزان نمایش فیلد نام شرکت برای بخش آدرس صورتحساب در فرم پرداخت.

en: Theme Bookshelf
fa: قفسه کتاب تم

en: Output the checkout steps section from the Bookshelf theme when using Fluid Checkout.
fa: هنگام استفاده از پرداخت سیال، بخش مراحل پرداخت را از قالب Bookshelf خروجی بگیرید.

en: Account password
fa: رمز عبور حساب

en: An account will be created with the information provided at checkout when completing the order.
fa: با اطلاعاتی که هنگام تکمیل سفارش در هنگام پرداخت ارائه شده است، یک حساب کاربری ایجاد می‌شود.

en: Choose the style of the progress bar.
fa: سبک نوار پیشرفت را انتخاب کنید.

en: Bars
fa: بارها

en: Theme Ireca
fa: تم ایرکا

en: WooCommerce page layout
fa: طرح بندی صفحه ووکامرس

en: Force wide layout on WooCommerce pages
fa: طرح‌بندی عریض را در صفحات ووکامرس اجباری کنید

en: This ensures the content section is not too narrow on WooCommerce pages including checkout, cart, order received, order pay and account pages.
fa: این تضمین می‌کند که بخش محتوا در صفحات ووکامرس، از جمله صفحات پرداخت، سبد خرید، سفارش دریافتی، پرداخت سفارش و حساب کاربری، خیلی محدود نباشد.

en: WooCommerce Smart Coupons
fa: کوپن‌های هوشمند ووکامرس

en: Position on checkout page
fa: موقعیت در صفحه پرداخت

en: Choose where to display the available coupons section on the checkout page.
fa: انتخاب کنید که بخش کوپن‌های موجود در صفحه پرداخت کجا نمایش داده شود.

en: Before the progress bar
fa: قبل از نوار پیشرفت

en: After the progress bar
fa: بعد از نوار پیشرفت

en: Before coupon codes section
fa: قبل از بخش کدهای تخفیف

en: Enable international phone number fields
fa: فعال کردن فیلدهای شماره تلفن بین‌المللی

en: Format phone numbers according to the rules for each country.
fa: شماره تلفن‌ها را طبق قوانین هر کشور قالب‌بندی کنید.

en: Use precise phone number validation
fa: از اعتبارسنجی دقیق شماره تلفن استفاده کنید

en: Try to ensure the phone number is a valid mobile or landline number based on the rules for the selected country code. This option uses the <code>intl-tel-input</code> precise validation feature, which may give false positives for some phone numbers.
fa: سعی کنید مطمئن شوید که شماره تلفن، بر اساس قوانین مربوط به کد کشور انتخاب شده، یک شماره تلفن همراه یا ثابت معتبر است. این گزینه از ویژگی اعتبارسنجی دقیق <code>intl-tel-input</code> استفاده می‌کند که ممکن است برای برخی از شماره تلفن‌ها، نتایج مثبت کاذب ارائه دهد.

en: This is an experimental feature and may not work as expected in all setups. Use it with caution.
fa: این یک ویژگی آزمایشی است و ممکن است در همه تنظیمات آنطور که انتظار می‌رود کار نکند. با احتیاط از آن استفاده کنید.

en: Phone number validation types used when precise validation is enabled.
fa: انواع اعتبارسنجی شماره تلفن که هنگام فعال بودن اعتبارسنجی دقیق استفاده می‌شوند.

en: Mobile
fa: موبایل

en: Fixed line
fa: خط ثابت

en: Toll free
fa: رایگان

en: Or
fa: یا

en: Contact
fa: تماس

en: Multi step
fa: چند مرحله ای

en: 2 columns
fa: ۲ ستون

en: 1 column
fa: ۱ ستون

en: General styles for the checkout steps, order summary and other sections. <br>Might also apply to other pages such as the Cart, Order Received and View Order pages.
fa: استایل‌های عمومی برای مراحل پرداخت، خلاصه سفارش و سایر بخش‌ها.<br> همچنین ممکن است برای صفحات دیگری مانند سبد خرید، سفارش دریافت شده و مشاهده سفارش اعمال شود.

en: The design template <em>"Split"</em> is not available when using <em>"1 column"</em> layout and will fall back to <em>"Minimalist"</em> if chosen.
fa: قالب طراحی <em>«تقسیم‌شده»</em> هنگام استفاده از طرح <em>«۱ ستونه»</em> در دسترس نیست و در صورت انتخاب، به <em>«مینیمالیستی»</em> برمی‌گردد.

en: Before checkout steps
fa: مراحل قبل از پرداخت

en: When using the <em>"1 column"</em> checkout layout this option is always set to <em>"Before checkout steps"</em> and also applies to desktop view.
fa: هنگام استفاده از طرح پرداخت <em>&quot;۱ ستونه&quot;،</em> این گزینه همیشه روی <em>&quot;مراحل قبل از پرداخت&quot;</em> تنظیم می‌شود و در نمای دسکتاپ نیز اعمال می‌شود.

en: Position for the extra order summary section on mobile.
fa: موقعیت بخش خلاصه سفارش اضافی در موبایل.

en: The option <em>"On the site header"</em> only applies when using the distraction-free header.
fa: گزینه <em>«در سربرگ سایت»</em> فقط هنگام استفاده از سربرگ بدون حواس‌پرتی اعمال می‌شود.

en: On the site header (requires distraction-free header)
fa: در هدر سایت (به هدر بدون حواس‌پرتی نیاز است)

en: Initial state for the expansible order summary section on mobile.
fa: حالت اولیه برای بخش خلاصه سفارش قابل توسعه در موبایل.

en: We recommend setting it as <em>expanded</em> for the following countries due to regulatory requirements: <strong>Germany</strong>, <strong>Austria</strong>, <strong>Switzerland</strong>, <strong>Netherlands</strong>, <strong>Poland</strong>, <strong>Belgium</strong> and <strong>France</strong>.
fa: به دلیل الزامات قانونی، توصیه می‌کنیم برای کشورهای زیر آن را به صورت <em>گسترده</em> تنظیم کنید: <strong>آلمان</strong> ، <strong>اتریش</strong> ، <strong>سوئیس</strong> ، <strong>هلند</strong> ، <strong>لهستان</strong> ، <strong>بلژیک</strong> و <strong>فرانسه</strong> .

en: Collapsed
fa: فروریخته

en: Expanded
fa: گسترش یافته

en: Do not show
fa: نشان ندهید.

[ctx: Button label for applying coupon codes]
en: Apply
fa: درخواست کنید

[ctx: Checkout step title]
en: Contact
fa: تماس بگیرید

[ctx: Checkout step title]
en: Shipping
fa: حمل و نقل

[ctx: Checkout step title]
en: Billing
fa: صورتحساب

[ctx: Checkout step title]
en: Payment
fa: پرداخت

[ctx: Checkout substep change link label]
en: Change
fa: تغییر دهید

[ctx: Checkout substep save link label]
en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

[ctx: Substep review text]
en: None.
fa: هیچ کدام.

[ctx: Image uploader.]
en: No image selected.
fa: هیچ تصویری انتخاب نشده است.

[ctx: Settings section]
en: Cart
fa: سبد خرید

[ctx: Settings section]
en: Order pay
fa: سفارش پرداخت

[ctx: Settings section]
en: Thank you
fa: متشکرم

[ctx: Settings section title]
en: Integrations
fa: ادغام ها

[ctx: Settings section title]
en: License keys
fa: کلیدهای مجوز

[ctx: Captcha position]
en: Before place order section
fa: بخش قبل از ثبت سفارش

[ctx: Captcha position]
en: Before place order button
fa: دکمه قبل از ثبت سفارش

[ctx: Close button aria-label]
en: Close
fa: بستن

[ctx: Log in link label at checkout contact step]
en: Log in
fa: وارد شوید

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue below
fa: یا در ادامه مطلب ادامه دهید

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue as a guest
fa: یا به عنوان مهمان ادامه دهید

[ctx: Clear image selection on admin pages.]
en: Remove image
fa: حذف تصویر

[ctx: shipping packages]
note: translators: %d: shipping package number translators: %d: Package number
en: Shipping %d
fa: ارسال %d

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
fa: حمل و نقل
