fluid-checkout - en to ku translation catalogue (497 entries)

en: "Add" link button
ku: Bişkoka girêdanê &quot;lê zêde bike&quot;.

en: (Required)
ku: (Pêdivî ye)

en: (experimental)
ku: (ceribandinî)

en: (originally "%s")
ku: (bi eslê xwe &quot;%s&quot;)

en: * For as long as you have an active subscription.
ku: * Heya ku we abonetek çalak hebe.

en: 1 column
ku: 1 stûn

en: 2 columns
ku: 2 stûn

en: 226 EUR value (Save 42%)
ku: Nirxa 226 EUR (42% hilîne)

en: <a href="%s" target="_blank">Purchase a new license key</a> and continue to receive updates and support.
ku: <a href="%s" target="_blank">Mifteyek lîsansa nû bikirin</a> û nûvekirin û piştgirîyê bistînin.

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to get your license key, or <a href="%s" target="_blank">purchase a new license key</a>.
ku: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Têkeve hesabê xwe</a> da ku mifteya lîsansa xwe bistînin, an <a href="%s" target="_blank">mifteyek destûrek nû bikirin</a> .

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to renew your license key and continue to receive updates and support.
ku: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Têkeve hesabê xwe</a> da ku mifteya lîsansa xwe nûve bike û berdewamiya wergirtina nûvekirin û piştgirîyê bike.

en: <a target="_blank" href="%s">Upgrade to PRO</a> to unlock more options.
ku: <a target="_blank" href="%s">Ji PRO-yê nûve bikin</a> da ku vebijarkên bêtir vekin.

en: <p>Fluid Checkout needs the classic WooCommerce shortcode-based checkout form to work. When using the Divi Builder to customize the look and feel of the checkout page, the classic shortcodes are replaced with custom widgets from the Divi Builder for each part of the checkout page. These custom widgets are not compatible with Fluid Checkout.</p><p>Please edit your checkout page replacing the Divi Builder widgets with the a text widget containing the shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>
ku: <p>Pêdivî ye ku Fluid Checkout forma danûstendinê ya li ser bingeha kurteya WooCommerce ya klasîk bixebite. Dema ku Divi Builder bikar tînin da ku xuyang û hesta rûpela danûstendinê xweş bikin, kurtekodên klasîk ji bo her beşê rûpela danûstendinê bi widgetên xwerû yên ji Divi Builder têne guheztin. Van widgetên xwerû bi Fluid Checkout re ne hevaheng in.</p><p> Ji kerema xwe rûpela xweya danûstendinê biguherîne û li şûna widgetên Divi Builder widgetek nivîsê ya ku koda kurt <code>[woocommerce_checkout]</code> heye biguherîne.</p>

en: <p>This widget has been replaced by Fluid Checkout. </p><p>When using Fluid Checkout, the checkout page needs to use the original WooCommerce shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code> to work properly.</p><p>For more information, visit the Fluid Checkout documentation.</p>
ku: <p>Ev widget ji hêla Fluid Checkout ve hatî guhertin.</p><p> Dema ku Fluid Checkout bikar tîne, pêdivî ye ku rûpela danûstendinê kurtekoda bingehîn a WooCommerce <code>[woocommerce_checkout]</code> bikar bîne da ku bi rêkûpêk bixebite.</p><p> Ji bo bêtir agahdarî, biçin belgeya Fluid Checkout.</p>

en: <p>We detected that you are using the plugins Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (free and PRO) by CodeRockz. Integration with these plugins have been moved to Fluid Checkout PRO.</p>
ku: <p>Me tesbît kir ku hûn pêvekên Demjimêra Demjimêra Radestkirin &amp; Hilbijartinê ji bo WooCommerce (belaş û PRO) ji hêla CodeRockz ve bikar tînin. Yekbûna bi van pêvekan re li Fluid Checkout PRO hate veguheztin.</p>

en: <strong>%1$s</strong> requires <strong>%2$s</strong> to be installed and activated. <a href="%4$s">%3$s</a>
ku: <strong>%1$s</strong> hewce dike ku <strong>%2$s</strong> were sazkirin û aktîfkirin. <a href="%4$s">%3$s</a>

en: Account matching
ku: Lihevhatina hesabê

en: Account matching / user matching
ku: Lihevhatina hesabê / berhevdana bikarhêner

en: Account password
ku: Şîfreya hesabê

en: Action link on the order summary at checkout.
ku: Zencîreya çalakiyê ya li ser kurteya fermanê ya li dravdanê.

en: Activate %s
ku: %s çalak bike

en: Add %s
ku: %s zêde bike

en: Add billing phone field to the checkout form.
ku: Qada telefona fatûreyê li forma danûstendinê zêde bikin.

en: Add extra fields to the checkout form
ku: Zeviyên zêde li forma danûstendinê zêde bikin

en: Add shipping phone field to the checkout form.
ku: Qada têlefonê barkirinê li forma danûstendinê zêde bikin.

en: Add widget areas to the cart page
ku: Herêmên widgetê li rûpela selikê zêde bikin

en: Add widget areas to the checkout page
ku: Herêmên widgetê li rûpela danûstendinê zêde bikin

en: Add widget areas to the order pay page
ku: Herêmên widgetê li rûpela dravdana fermanê zêde bikin

en: Add widget areas to the thank you page
ku: Herêmên widgetê li rûpela spasiyê zêde bikin

en: Additional header sections
ku: beşên sernivîsê yên din

en: Additional notes
ku: Têbînî Additional

en: Address Book
ku: Pirtûka Navnîşanê

en: Address book
ku: Pirtûka navnîşan

en: Adds an extra shipping email and shipping phone field to the shipping address section.
ku: Zeviyek e-name û têlefonê barkirinê ya zêde li beşa navnîşana barkirinê zêde dike.

en: After Shipping Address
ku: Piştî Navnîşana Shipping

en: After order sections
ku: Piştî beşên fermanê

en: After shipping address
ku: Piştî navnîşana barkirinê

en: After the cart actions
ku: Piştî çalakiyên cart

en: After the cart items section
ku: Piştî beşa tiştên selikê

en: After the order items section
ku: Piştî beşa hêmanên fermanê

en: After the order overview
ku: Piştî pêşandana fermanê

en: After the order overview and payment instructions
ku: Piştî pêşandana fermanê û talîmatên dravdanê

en: After the order summary
ku: Piştî kurteya fermanê

en: After the order totals
ku: Piştî ku ferman bi tevahî

en: After the progress bar
ku: Piştî barika pêşketinê

en: After the shipping section
ku: Piştî beşa barkirinê

en: All PRO features + All add-ons for a special price.
ku: Hemî taybetmendiyên PRO + Hemî pêvek ji bo bihayek taybetî.

en: All add-ons are sold separately and require the <strong>Fluid Checkout Lite</strong> plugin to be installed and activated, except when noted.
ku: Hemî pêvek cuda têne firotin û pêdivî ye ku pêveka <strong>Fluid Checkout Lite</strong> were saz kirin û çalak kirin, ji bilî dema ku tê destnîşan kirin.

en: All future add-ons *
ku: Hemî pêvekên pêşerojê *

en: All prices shown in EUR. If there are any divergencies with the prices on our website, the offers shown on the website superseed these and will be applied.
ku: Hemî bihayên bi EUR têne xuyang kirin. Ger di malpera me de bi bihayan cudahî hebin, pêşniyarên ku li ser malperê têne xuyang kirin van diguhezînin û dê bêne sepandin.

en: Allow customers to add a gift message and other gift related options to the order.
ku: Destûrê bidin xerîdar ku peyamek diyariyê û vebijarkên din ên têkildarî diyariyê li fermanê zêde bikin.

en: Allow customers to change product quantities or removing items directly at the checkout page.
ku: Destûrê bidin xerîdar ku mîqdarên hilberê biguhezînin an jî tiştan rasterast li ser rûpela danûstendinê derxînin.

en: Allows customers to make payments for orders that are either created manually by the store admin or not completed during checkout.
ku: Destûrê dide xerîdaran ku ji bo fermanên ku ji hêla rêveberê firotgehê ve bi destan hatine çêkirin an jî di dema kirînê de nehatine temam kirin, drav bidin.

en: Already have an account?
ku: Jixwe hesabek heye?

en: Always show
ku: Her tim nîşan bide

en: An account will be created with the information provided at checkout when completing the order.
ku: Hesab dê bi agahdariya ku di dema qedandina fermanê de di kasayê de hatî dayîn were çêkirin.

en: Apartment, unit, building, floor, etc.
ku: Apartman, yekîne, avahî, qat, hwd.

en: Apply styles to the Stripe payment form fields
ku: Şêwazan li ser qadên forma dravdanê ya Stripe bicîh bînin

en: As a step after shipping
ku: Wekî gavek piştî barkirinê

en: As a step before shipping
ku: Wekî gavek berî barkirinê

en: As a sub-step after the shipping address section
ku: Wekî jêr-gavek piştî beşa navnîşana barkirinê

en: As a sub-step before the payment section
ku: Wekî bine-gaveke berî beşa dravdanê

en: As a sub-step before the shipping address section
ku: Wekî bine-gaveke berî beşa navnîşana barkirinê

en: As a substep after payment methods
ku: Wekî binegavê piştî rêbazên dravdanê

en: As a substep before payment methods
ku: Wekî binegavê berî awayên dravdanê

en: Associate the guest customer's orders with their existing account when an account already exists with the customer's contact details.
ku: Dema ku hesabek jixwe bi hûrguliyên pêwendiya xerîdar re hebe, fermanên xerîdarên mêvan bi hesabê wan ên heyî re têkildar bikin.

en: Avoid delivery delays and unsatisfied customers. Collect the <strong>correct address information</strong> from the first time they buy with you.
ku: Ji derengiya radestkirinê û xerîdarên nerazî dûr bigirin. Ji gava yekem de ku ew bi we re dikirin <strong>agahdariya navnîşa rast</strong> berhev bikin.

en: Bars
ku: Bar

en: Before Shipping Address
ku: Berî Navnîşana Barkirinê

en: Before checkout steps
ku: Gavên berî kontrolkirinê

en: Before coupon codes section
ku: Berî beşa kodên kuponê

en: Before shipping address
ku: Berî navnîşana barkirinê

en: Before the cart actions
ku: Berî çalakiyên selikê

en: Before the cart items section
ku: Berî beşa tiştên selikê

en: Before the checkout steps
ku: Berî gavên danûstendinê

en: Before the order items section
ku: Berî beşa hêmanên fermanê

en: Before the order summary
ku: Berî kurteya fermanê

en: Before the order totals
ku: Berî ku emrê tevde bibe

en: Before the progress bar
ku: Berî barika pêşketinê

en: Before the shipping section
ku: Berî beşa barkirinê

en: Below the order summary
ku: Li jêr kurteya fermanê

en: Below the payment section
ku: Li jêr beşa dravdanê

en: Billing address
ku: Telefona berîkan

en: Both below the payment section and the order summary
ku: Hem li jêr beşa dravdanê û hem jî kurteya fermanê

[ctx: Button label for applying coupon codes]
en: Apply
ku: Bikaranîn

en: Captcha Pro by BestWebSoft
ku: Captcha Pro ji hêla BestWebSoft ve

en: Captcha position
ku: helwesta Captcha

[ctx: Captcha position]
en: Before place order button
ku: Berî bişkojka fermanê cîh

[ctx: Captcha position]
en: Before place order section
ku: Berî beşa fermanê cîh

en: Carrier:
ku: Barkêş:

en: Cart elements
ku: hêmanên selikê

en: Cart items
ku: Tiştên selikê

en: Cart items count
ku: Tiştên selikê têne hejmartin

en: Cart layout
ku: layout selikê

en: Cart optimizations
ku: Optimîzasyonên selikê

en: Cart total:
ku: Tevahiya selikê:

en: Change email address to: {suggestion-value}
ku: Navnîşana e-nameyê biguherîne: {suggestion-value}

en: Change visibility for the company name field for the billing address section on the checkout form.
ku: Ji bo qada navê şîrketê ya beşa navnîşana fatûreyê li ser forma dravdanê, xuyabûna wê biguherîne.

en: Change visibility for the company name field for the shipping address section on the checkout form.
ku: Ji bo beşa navnîşana barkirinê ya li ser forma danûstendinê, dîtina qada navê pargîdaniyê biguhezînin.

en: Change: %s
ku: Guhertin: %s

en: Changes the layout of order details on the thank you page and account pages.
ku: Li ser rûpela spas û rûpelên hesabê layout hûrguliyên fermanê diguhezîne.

en: Changes the layout of order pay page for existing orders pending payment from the customer.
ku: Ji bo fermanên heyî yên ku li benda dravdana ji xerîdar in, sêwirana rûpela dravdana fermanê diguhezîne.

en: Check if there are any <a href="%s">integration options</a> available for other plugins you have installed.
ku: Kontrol bikin ka ji bo pêvekên din ên ku we saz kirine <a href="%s">vebijarkên entegrasyonê</a> hene.

en: Checkbox for "Same as shipping/billing address" checked by default
ku: Qutiya kontrolê ya ji bo &quot;Eyn wekî navnîşana barkirinê/billing&quot; ji hêla xwerû ve hatî kontrol kirin

en: Checkout
ku: Lêkolîn

en: Checkout Below Place Order
ku: Checkout Li jêr Cihê Order

en: Checkout Header - Desktop
ku: Sernivîsa Checkout - Sermaseya

en: Checkout Header - Mobile
ku: Sernivîsa Checkout - Mobile

en: Checkout Order Summary
ku: Kurteya Order Checkout

en: Checkout Sidebar
ku: Bara kêlekê ya kontrolê

en: Checkout elements
ku: hêmanên Checkout

en: Checkout fields
ku: Zeviyên kontrolê

en: Checkout layout
ku: layout Checkout

en: Checkout options
ku: Vebijarkên kontrolê

en: Checkout progress
ku: Pêşveçûna kontrolê

[ctx: Checkout step title]
en: Contact
ku: Têkelî

[ctx: Checkout step title]
en: Payment
ku: Diravdanî

[ctx: Checkout substep change link label]
en: Change
ku: Gûherrandin

[ctx: Checkout substep save link label]
en: Save changes
ku: Guherandinên tomar bike

en: Choose a background color for the checkout page footer. Only applies when using the distraction free header and footer.
ku: Ji bo pêpelûka rûpela danûstendinê rengek paşîn hilbijêrin. Tenê dema ku sernav û pêpelûka belaş a baldarî bikar tînin tê sepandin.

en: Choose a background color for the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
ku: Ji bo sernavê rûpela danûstendinê rengê paşxanê hilbijêrin. Tenê dema ku sernav û pêpelûka belaş a baldarî bikar tînin tê sepandin.

en: Choose a background color for the checkout page. Color is applied to the <em>body</em> element.
ku: Ji bo rûpela danûstendinê rengek paşîn hilbijêrin. Reng li hêmana <em>laş</em> tê sepandin.

en: Choose a background color for the order summary section.
ku: Ji bo beşa kurteya fermanê rengek paşîn hilbijêrin.

en: Choose an image to be displayed on the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
ku: Wêneyek hilbijêrin ku li ser serê rûpela danûstendinê were xuyang kirin. Tenê dema ku sernav û pêpelûka belaş a baldarî bikar tînin tê sepandin.

en: Choose in which position to display the order actions.
ku: Hilbijêre ku di kîjan pozîsyonê de kiryarên fermanê nîşan bide.

en: Choose in which position to display the section.
ku: Hilbijêre ku di kîjan pozîsyonê de beşê nîşan bide.

en: Choose in which position to display the shipping methods section.
ku: Hilbijêre ku li kîjan pozîsyonê beşa rêbazên barkirinê nîşan bide.

en: Choose in which step to display the billing phone field.
ku: Hilbijêre ku di kîjan gavê de qada têlefonê fatûreyê nîşan bide.

en: Choose in which step to display the shipping phone field.
ku: Hilbijêre ku di kîjan gavê de qada têlefonê barkirinê nîşan bide.

en: Choose the style of the progress bar.
ku: Şêwaza xêza pêşketinê hilbijêre.

en: Choose where to display the available coupons section on the checkout page.
ku: Li ser rûpela dravdanê hilbijêrin ka beşa kuponên berdest li ku derê were nîşandan.

en: Choose which address to save as the shipping address for local pickup orders.
ku: Hilbijêre ku kîjan navnîşan wekî navnîşana barkirinê ji bo fermanên hilgirtina herêmî tomar bike.

[ctx: Clear image selection on admin pages.]
en: Remove image
ku: Wêneyê jê bibe

en: Click to go to the order summary
ku: Bikirtînin da ku biçin ser kurteya fermanê

en: Close and continue with checkout
ku: Girtin û bi danûstendinê re berdewam bikin

[ctx: Close button aria-label]
en: Close
ku: Nêzîkî

en: Collapsed
ku: Hilweşiya

en: Collect and <strong>validate EU VAT numbers at the checkout page</strong>, removes tax charges on reverse charge basis and confirms customer location when needed.
ku: <strong>Di rûpela danûstendinê de hejmarên VAT-ya Yekîtiya Ewropî berhev bikin û rast bikin</strong> , lêçûnên bacê li ser bingeha dravê berevajî radike û dema ku hewce be cîhê xerîdar piştrast dike.

en: Company name field for billing address
ku: Qada navê şîrketê ji bo navnîşana fatûreyê

en: Company name field for shipping address
ku: Qada navê pargîdaniyê ji bo navnîşana barkirinê

en: Confirm
ku: Tesdîqkirin

en: Contact
ku: Têkelî

en: Contact step
ku: Pêngava têkiliyê

en: Continue
ku: Berdewamkirin

en: Controls whether to use the distraction free page header and footer or keep the currently active theme's header and footer.
ku: Kontrol dike ka meriv sernav û pêpelûka rûpela belaş a balkêş bikar bîne an sernav û pêveka mijara heyî ya çalak bihêle.

en: Coupon codes
ku: Kodên kuponê

en: Create an account
ku: Hesabek çêbikin

en: Cross-sells
ku: Xecê difiroşe

en: Custom fields
ku: zeviyên Custom

en: Dark mode
ku: Moda tarî

en: Debug mode
ku: Moda Debug

en: Debug options
ku: Vebijarkên Debug

en: Default button style
ku: Şêweya bişkojka xwerû

en: Define the position to display "Place order" and terms checkbox section.
ku: Helwesta nîşankirina &quot;Serpirsiyarê&quot; û beşa kontrolê ya şertan diyar bikin.

en: Define the position to display the captcha section. Some positions might not work depending on the captcha type chosen.
ku: Helwesta nîşankirina beşa captcha diyar bikin. Dibe ku hin pozîsyon li gorî celebê captcha bijartî nexebitin.

en: Define the visibility of the additional order notes field.
ku: Dîtina qada nîşeyên fermanê yên zêde diyar bikin.

en: Design template
ku: şablonê sêwiranê

en: Design templates, optimized cart and order received pages, account matching, and much more.
ku: Şablonên sêwiranê, selikê xweşbînkirî û rûpelên wergirtî, berhevkirina hesabê, û hêj bêtir.

en: Did you mean %s?
ku: Mebesta te %s bû?

en: Disable the theme checkout options
ku: Vebijarkên danûstendina mijarê neçalak bike

en: Dismiss
ku: Berdan

en: Display as a cart section
ku: Wek beşa selikê nîşan bide

en: Display checkout sidebar widgets only when viewing the last checkout step on mobile devices when using multi-step checkout layout
ku: Dema ku li ser cîhazên mobîl gava ku hûn nexşeya danûstendinê ya pir-gavekî bikar tînin, widgetên kêleka danûstendinê nîşan bidin

en: Display express checkout buttons in one line for larger screens
ku: Ji bo ekranên mezin bişkokên danûstendina bilez di yek rêzê de nîşan bidin

en: Display gift message and other gift options at the checkout page
ku: Peyama diyariyê û vebijarkên diyariyê yên din li ser rûpela danûstendinê nîşan bidin

en: Display message when an account exists with the email address provided
ku: Dema ku hesabek bi navnîşana e-nameyê hatî peyda kirin peyamek nîşan bide

en: Display new sections and change order of sections on email notifications. Styles of order details on email notifications remain unchanged.
ku: Beşên nû nîşan bidin û rêza beşan li ser agahdariya e-nameyê biguhezînin. Şêwazên hûrguliyên fermanê yên li ser agahdariya e-nameyê nayê guhertin.

en: Display order progress from the theme
ku: Pêşkeftina fermanê ji mijarê nîşan bidin

en: Display the "Add" link buttons in lowercase
ku: Bişkokên girêdana &quot;lê zêde bike&quot; bi tîpên piçûk nîşan bidin

en: Display the cart page with a layout similar to the checkout page.
ku: Rûpelê selikê bi nexşeyek mîna rûpela danûstendinê nîşan bidin.

en: Display the checkout progress bar when using multi-step checkout layout
ku: Dema ku nexşeya danûstendinê ya pir-gavekî bikar tînin, barê pêşkeftina danûstendinê nîşan bidin

en: Display the coupon codes section title
ku: Sernavê beşa kodên kuponê nîşan bidin

en: Display the form field labels visible on the page
ku: Nîşaneyên qada formê yên ku li ser rûpelê têne xuyang kirin nîşan bidin

en: Display the gift message as part of the order details table instead of a separate section
ku: Li şûna beşek cûda, peyama diyariyê wekî beşek ji tabloya hûrguliyên fermanê nîşan bidin

en: Display the gift message fields always expanded
ku: Zeviyên peyama diyariyê her gav berfirehkirî nîşan bidin

en: Display the order details with wide layout on the thank you page
ku: Li ser rûpela spasiyê hûrguliyên fermanê bi sêwirana berfireh nîşan bidin

en: Display the order status progress bar
ku: Barê pêşkeftina rewşa fermanê nîşan bidin

en: Display widgets below the checkout header for mobile devices. Only displayed if using the plugin's checkout header.
ku: Ji bo cîhazên mobîl, widgetan li jêr sernavê danûstendinê nîşan bidin. Tenê heke sernavê danûstendina pêvekê bikar bînin tê xuyang kirin.

en: Display widgets below the place order button at the checkout page.
ku: Di rûpela danûstendinê de widgetan li binê bişkoja fermana cîh nîşan bidin.

en: Display widgets inside the order summary at the checkout page.
ku: Di rûpela danûstendinê de widgetan di hundurê kurteya fermanê de nîşan bidin.

en: Display widgets on the checkout footer. Only displayed if using the plugin's checkout footer.
ku: Widgetan li ser pêlava danûstendinê nîşan bidin. Tenê heke pênûsa danûstendinê ya pêvekê bikar bîne tê xuyang kirin.

en: Display widgets on the checkout header for large screens. Only displayed if using the plugin's checkout header.
ku: Ji bo ekranên mezin, widgetan li ser serê danûstendinê nîşan bidin. Tenê heke sernavê danûstendina pêvekê bikar bînin tê xuyang kirin.

en: Display widgets on the checkout sidebar after the order summary.
ku: Piştî kurteya fermanê widgetan li ser milê danûstendinê nîşan bidin.

en: Displays the express checkout section at checkout when supported payment gateways have this feature enabled.
ku: Dema ku dergehên dravdanê yên piştgirîkirî ev taybetmendî çalak be di dema dravdanê de beşa danûstendina bilez nîşan dide.

en: Distraction free header and footer
ku: Sernivîs û pêlava bê baldarî

en: Do not change placeholders
ku: Cihên cihan neguherînin

en: Do not display the cart items errors message at the top of the checkout page. When submitting the checkout form to complete the purchase, these error messages will always be displayed.
ku: Peyama çewtiyên selikê li serê rûpela danûstendinê nîşan nedin. Dema şandina forma dravdanê ji bo temamkirina kirînê, ev peyamên xeletiyê dê her gav bêne xuyang kirin.

en: Do not hide "Address line 2" fields behind a link button
ku: Zeviyên &quot;Rêza Navnîşan 2&quot; li pişt bişkojka girêdanê veneşêrin

en: Do not save any shipping address
ku: Navnîşana barkirinê tomar nekin

en: Do not show
ku: Nîşan nede

en: Don't show this again
ku: Vê carek din nîşan nedin

en: EU-VAT Assistant
ku: Alîkarê YE-VAT

en: Edit cart
ku: Biguherîne selikê

en: Edit cart contents at checkout page
ku: Di rûpela danûstendinê de naveroka selikê biguherînin

en: Edit cart link
ku: Girêdana selikê biguherîne

en: Edit the checkout page
ku: Rûpelê danûstendinê biguherînin

en: Enable Mail Check: (disabled feature)
ku: Kontrolkirina Maîlê çalak bike: (taybetmendiya neçalak)

en: Enable cart page optimizations
ku: Optimîzasyonên rûpela selikê çalak bikin

en: Enable custom shipping email field
ku: Qada e-nameya şandina xwerû çalak bike

en: Enable dark mode
ku: Moda tarî çalak bike

en: Enable integrated coupon code section
ku: Beşa koda kuponê ya yekbûyî çalak bike

en: Enable international phone number fields
ku: Qadên hejmarên têlefona navneteweyî çalak bike

en: Enable options to edit cart items on the checkout page
ku: Vebijarkên ji bo guherandina tiştên selikê yên li ser rûpela danûstendinê çalak bike

en: Enable order details customizations on email notifications
ku: Vebijarkên hûrguliyên fermanê li ser agahdariya e-nameyê çalak bikin

en: Enable order pay page optimizations
ku: Optimîzasyonên rûpela dayina fermanê çalak bikin

en: Enable phone number validation based on country rules
ku: Li gorî qaîdeyên welat verastkirina jimareya têlefonê çalak bike

en: Enable thank you page and order details optimizations
ku: Rûpelê spas çalak bikin û xweşbîniyên hûrguliyan ferman bikin

en: Enable the account matching feature
ku: Taybetmendiya hevberdana hesabê çalak bike

en: Enable the express checkout section
ku: Beşa danûstendina bilez çalak bike

en: Enable wide layout on "My account" page.
ku: Li ser rûpela &quot;Hesabê min&quot; plansaziya berfireh çalak bike.

en: Enhance your checkout experience with these add-ons.
ku: Bi van pêvekan re ezmûna danûstendina xwe zêde bikin.

en: Enhanced select fields
ku: Zeviyên hilbijartî yên pêşkeftî

en: Enter your code here
ku: Koda xwe li vir binivîse

en: Error:
ku: Şaşî:

en: Expanded
ku: Berfirehkirî

en: Expired on %s.
ku: Di %s de qediya.

en: Express Checkout buttons from supported payment methods
ku: Bişkojkên Express Checkout ji rêbazên dravdanê yên piştgirî

en: Express checkout
ku: Checkout Express

en: Extend all the goodness of Fluid Checkout to your cart page and thank you pages.
ku: Hemî qenciya Fluid Checkout li ser rûpela selika xwe û rûpelên spasiyê dirêj bikin.

en: Fix automatic zoom-in on form fields
ku: Li ser zeviyên formê zoom-in otomatîk rast bikin

en: Fixed line
ku: Xeta sabît

en: Fluid Checkout PRO – Bundle
ku: Fluid Checkout PRO - Bundle

en: Fluid Checkout and Delivery Date plugins by CodeRockz
ku: Pêvekên Fluid Checkout û Dîroka Radestkirinê ji hêla CodeRockz ve

en: Fluid Checkout database update
ku: Nûvekirina databasa Fluid Checkout

en: Fluid Checkout database updated successfully
ku: Databasa Fluid Checkout bi serkeftî hate nûve kirin

en: Fluid Checkout is not compatible with the Divi Builder checkout layout
ku: Fluid Checkout bi sêwirana danûstendinê ya Divi Builder re ne hevaheng e

en: Footer background color
ku: Rengê paşperdeya jêrîn

en: Force billing and shipping addresses to the same (single section)
ku: Navnîşanên fatûre û barkirinê bi heman rengî (beşek yekane)

en: Force wide layout on WooCommerce pages
ku: Nexşeya fireh li ser rûpelên WooCommerce ferz bike

en: Format phone numbers according to the rules for each country.
ku: Hejmarên telefonê li gorî rêzikên her welatî format bikin.

en: General styles for the checkout steps, order summary and other sections. <br>Might also apply to other pages such as the Cart, Order Received and View Order pages.
ku: Şêwazên giştî ji bo gavên dravdanê, kurteya fermanê û beşên din.<br> Dibe ku ji bo rûpelên din ên wekî Cart, Siparîşa Wergirtî û Dîtina Siparîşê jî derbasdar be.

en: Germanized PRO multistep checkout feature needs to be disabled when using Fluid Checkout
ku: Dema ku Fluid Checkout bikar tîne pêdivî ye ku taybetmendiya danûstendina pir-gavekî ya PRO ya almankirî were neçalak kirin

en: Get the Bundle – Only 129 EUR
ku: Bundle bistînin - Tenê 129 EUR

en: Get this add-on &mdash; 29 EUR
ku: Vê pêvekê bistînin - 29 EUR

en: Get this add-on &mdash; 39 EUR
ku: Vê pêvekê bistînin - 39 EUR

en: Get this add-on &mdash; 59 EUR
ku: Vê pêvekê bistînin - 59 EUR

en: Gift message
ku: Peyama diyariyê

en: Gift messages and packing slips
ku: Peyamên diyariyê û pelikên pakkirinê

en: Gift options
ku: Vebijarkên diyariyê

en: Go to Germanized settings
ku: Herin mîhengên elmanîkirî

en: Go to Plugin Search
ku: Biçe Lêgerîna Pêvekê

en: Go to the home page
ku: Biçe ser rûpelê malê

en: Google Address Autocomplete
ku: Navnîşana Google-ê Xwe temam kirin

en: Great! Your checkout page is now running on Fluid Checkout.
ku: Ecêb! Rûpelê dravdana we naha li ser Fluid Checkout dixebite.

en: HTML color value. ie: #f3f3f3
ku: Nirxa rengê HTML. ango: #f3f3f3

en: Header and footer
ku: Ser û pê

en: Header and footer template
ku: Şablona sernivîs û pêlavê

en: Header and footer templates
ku: Şablonên sernav û pêlavan

en: Header background color
ku: Rengê paşperdeya sernavê

en: Here are a few resources for you to get started:
ku: Li vir çend çavkanî hene ku hûn dest pê bikin:

en: Hidden
ku: Veşartî

en: Hidden (remove field)
ku: Veşartî (qada rakirin)

en: Hide cart items errors at the checkout page
ku: Di rûpela danûstendinê de xeletiyên tiştên selikê veşêrin

en: Hide optional fields behind a link button
ku: Zeviyên vebijarkî li pişt bişkojek girêdanê veşêrin

en: Highlight the billing address section in the checkout form
ku: Di forma danûstendinê de beşa navnîşana fatûreyê ronî bikin

en: Highlight the order totals row in the order summary table
ku: Di tabloya kurteya fermanê de rêza giştî ya fermanê ronî bike

en: Highlight the shipping address section in the checkout form
ku: Di forma danûstendinê de beşa navnîşana barkirinê ronî bikin

en: I already have it – Hide this offer
ku: Min jixwe ew heye - Vê pêşniyarê veşêre

en: I need help!
ku: Ez alîkarî divê!

en: If checked informs typos in email to users. (This feature has been disabled because Fluid Checkout offers the feature. Changes to this option will not take effect)
ku: Ger were kontrol kirin xeletiyên di e-nameyê de ji bikarhêneran re agahdar dike. (Ji ber ku Fluid Checkout taybetmendiyê pêşkêş dike, ev taybetmendî hate neçalak kirin. Guhertinên vê vebijarkê dê bandor nebe)

en: If field is set as "optional", which is the default visibility state, no changes will be applied to let other plugins apply any changes they need.
ku: Ger zevî wekî &quot;vebijarkî&quot; were danîn, ku ew rewşa dîtbarî ya xwerû ye, dê ti guhertin neyê sepandin da ku pêvekên din guheztinên ku hewce dikin bicîh bînin.

en: If you ever need help, <a href="%s" target="_blank">open a support ticket</a> on our official support channel.
ku: Ger hewcedariya we bi alîkariyê hebe, <a href="%s" target="_blank">bilêtek piştgiriyê li ser kanala piştevaniya meya fermî vekin</a> .

en: Ignore additional checkout required fields when paying with a compatible express checkout payment gateway
ku: Dema ku bi dergehek dravdana dravdana bilez a lihevhatî re drav didin qadên pêwîst ên dravdanê yên zêde guh nedin

[ctx: Image uploader.]
en: No image selected.
ku: Wêne nehat hilbijartin.

en: Initial state for the expansible order summary section on mobile.
ku: Rewşa destpêkê ji bo beşa kurteya fermanê ya berfirehkirî li ser mobîl.

en: Inside the cart items section
ku: Di hundurê beşa tiştên selikê de

en: Inside the order items section
ku: Di hundurê beşa hêmanên fermanê de

en: Inside the order overview
ku: Di hundurê pêşandana fermanê de

en: Inside the order summary
ku: Di hundurê kurteya fermanê de

en: Installed &mdash; Activate
ku: Saz kirin - Çalak bikin

en: Integrated coupon code field on the cart page
ku: Qada koda kuponê ya yekbûyî li ser rûpela selikê

en: International phone numbers
ku: Hejmarên têlefonên navneteweyî

en: It is recommended to keep this option checked to reduce the number of open input fields, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">read the research</a>.
ku: Tête pêşniyar kirin ku vê vebijarkê were kontrol kirin da ku hejmara zeviyên têketina vekirî kêm bikin, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">lêkolînê bixwînin</a> .

en: It is recommended to keep this option enabled for a better user experience.
ku: Tête pêşniyar kirin ku ji bo ezmûnek bikarhênerek çêtir vê vebijarkê çalak bihêlin.

en: Layout of cross-sell items on the cart page.
ku: Layout ji tiştên xaç-firotina li ser rûpel cart.

en: Let customers <strong>save multiple shipping and billing addresses</strong> on their account and choose which ones to use at checkout and cart pages.
ku: Bihêlin xerîdar <strong>gelek navnîşanên barkirin û fatûreyê li ser hesabê xwe hilînin</strong> û hilbijêrin ku kîjan di rûpelên danûstendinê û selikê de bikar bînin.

en: License key cancelled.
ku: Mifteya lîsansê hat betalkirin.

en: License keys
ku: keys License de

en: Link to shop page
ku: Girêdana rûpela dikanê

en: Load unminified assets
ku: Malên nenaskirî bar bikin

en: Local pickup
ku: Pişka herêmî

en: Local pickup and in-store collection
ku: Hilbijartina herêmî û berhevoka nav-firoşgehê

[ctx: Log in link label at checkout contact step]
en: Log in
ku: Têkeve

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue as a guest
ku: An jî wek mêvan berdewam bike

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue below
ku: An jî li jêr berdewam bikin

en: Log in to your account
ku: Têkeve hesabê xwe

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Log out</a>
ku: Têkeve wekî %1$s. <a href="%2$s">Derkeve</a>

en: Logo image
ku: Wêne logo

en: Mailchimp for WooCommerce
ku: Mailchimp ji bo WooCommerce

en: Make the checkout progress bar stay visible while scrolling
ku: Bikin ku bara pêşkeftina danûstendinê di dema gerandinê de xuya bibe

en: Make the labels of optional field "Add" link button as <code>lowercase</code> (ie. "Add phone number" instead of "Add Phone Number"). This option also affects the link buttons for coupon code fields.
ku: Etîketên qada bijarte bişkoka lînkê &quot;lê zêde bike&quot; bi <code>lowercase</code> bikin (ango &quot;Hejmara têlefonê lê zêde bike&quot; li şûna &quot;Hejmara têlefonê lê zêde bike&quot;). Ev vebijark di heman demê de bandorê li bişkokên girêdanê yên ji bo zeviyên koda kuponê jî dike.

en: Make the order summary stay visible on the cart page while scrolling
ku: Kurteya fermanê dema ku digere li ser rûpela selikê xuya bibe

en: Make the order summary stay visible while scrolling
ku: Kurteya fermanê di dema gerandinê de xuya bibe

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the billing address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the billing address can be copied to the billing address when that option is checked.
ku: Dibe ku wekî &quot;pêdivî&quot; were ferzkirin ger beşa navnîşana fatûreyê piştî beşa navnîşana fatûreyê were xuyang kirin, û qada telefona fatûreyê wekî &quot;pêdivî&quot; were danîn. Ev ji bo piştrastkirina ku navnîşana fatûreyê dikare li navnîşana fatûreyê were kopî kirin dema ku ew vebijark were kontrol kirin pêdivî ye.

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the shipping address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked.
ku: Dibe ku wekî &quot;pêdivî&quot; were ferzkirin ger beşa navnîşana fatûreyê piştî beşa navnîşana şandinê were xuyang kirin, û qada telefona fatûreyê wekî &quot;pêdivî&quot; were danîn. Ev ji bo piştrastkirina ku navnîşana şandinê dikare li navnîşana fatûreyê were kopî kirin dema ku ew vebijark were kontrol kirin pêdivî ye.

en: Mobile
ku: Hejî

en: More design templates
ku: Zêdetir şablonên sêwiranê

en: More information
ku: Agahiyên bêtir

en: More positions for the coupon code on the checkout page
ku: Ji bo koda kuponê li ser rûpela danûstendinê bêtir pozîsyon

en: Most useful when the order summary section does not have a highlighted background color. Might also apply to the Cart, Order Received and View Order pages when using Fluid Checkout PRO.
ku: Dema ku beşa kurteya fermanê rengê paşxanê yê ronîkirî nebe, pir bikêrhatî ye. Dema ku Fluid Checkout PRO bikar bînin dibe ku li ser rûpelên Selik, Siparîşa Wergirtin û Dîtina Siparîşê jî were sepandin.

en: Move the sign up checkbox to the contact step
ku: Qutiya kontrolê ya qeydkirinê veguherînin qonaxa têkiliyê

en: Multi step
ku: Pir gav

en: Multiple saved addresses for shipping and billing.
ku: Gelek navnîşanên tomarkirî yên ji bo barkirin û fatûreyê.

en: My account layout
ku: Plansaziya hesabê min

en: No integrations available at the moment on this section. The options related to each plugin will only appear here if that plugin is activated.
ku: Li ser vê beşê niha entegrasyon tune. Vebijarkên bi her pêvekê ve girêdayî dê tenê li vir xuya bibin heke ew pêvek were çalak kirin.

en: No license keys options available at the moment on this section. The options related to each plugin or add-on will appear here when that plugin is activated.
ku: Vê gavê li ser vê beşê vebijarkên bişkojkên lîsansê tune. Vebijarkên ku bi her pêvek an pêvek ve girêdayî ne dê li vir xuya bibin dema ku ew pêvek were çalak kirin.

en: Not selected yet.
ku: Hîn nehatiye hilbijartin.

en: Number of cross-sell items to display on the cart page
ku: Hejmara hêmanên xaçefiroş ên ku li ser rûpela selikê têne xuyang kirin

en: On the sidebar
ku: Li kêlekê

en: On the site header (requires distraction-free header)
ku: Li ser sernivîsa malperê (sernivîsek bê balkişandin hewce dike)

en: Only applicable if use of coupon codes are enabled in the WooCommerce settings.
ku: Tenê heke karanîna kodên kuponê di mîhengên WooCommerce-ê de werin çalak kirin tê sepandin.

en: Only applicable when coupon code is displayed as a separate section on the checkout or cart pages.
ku: Tenê dema ku koda kuponê li ser rûpelên danûstendinê an selikê wekî beşek cihê tê xuyang kirin, tête bikar anîn.

en: Only applicable when using the Impreza theme header at the checkout page.
ku: Tenê dema ku sernavê mijara Impreza di rûpela danûstendinê de bikar bînin tê sepandin.

en: Only applies when using a block-based theme.
ku: Tenê dema ku mijarek li ser bingeha blokê tê bikar anîn derbas dibe.

en: Only show allowed countries for shipping or billing
ku: Tenê welatên destûr ji bo barkirin an fatûre nîşan bidin

en: Only used for shipping-related questions.
ku: Tenê ji bo pirsên barkêş-girêdayî tê bikar anîn.

en: Optimized cart page
ku: rûpel cart Optimized

en: Optimized horizontal cross-sells layout
ku: Plansaziya xaç-firotina horizontî ya xweşbînkirî

en: Optimized order received / thank you page
ku: Fermana xweşbînkirî hatî wergirtin / rûpela spas

en: Optional
ku: Bixwe

en: Optional fields
ku: zeviyên Bijarî

en: Or
ku: An

en: Order actions
ku: Order çalakiyên

en: Order details layout
ku: Siparîşa hûrguliyên layout

en: Order details optimizations
ku: Optimîzasyonên hûrguliyan ferman bikin

en: Order downloads
ku: Siparîşa daxistinan

en: Order number and receipt will be sent to this email address.
ku: Hejmara fermanê û meqbûz dê ji vê navnîşana e-nameyê re were şandin.

en: Order pay
ku: Siparîşa dayina

en: Order pay page
ku: Siparîş bike rûpel pay

en: Order progress
ku: Pêşkeftina fermanê

en: Order status
ku: Rewşa fermanê

en: Order summary
ku: Kurte ferman

en: Output additional header sections if enabled in the theme settings.
ku: Ger di mîhengên mijarê de were çalak kirin beşên sernavê yên din derxînin.

en: Output the breadcrumbs section from the Fennik theme when using Fluid Checkout header and footer.
ku: Dema ku sernav û pêlava Fluid Checkout bikar tînin, beşa nanê ji mijara Fennik derxînin.

en: Output the checkout steps section from Betheme on the checkout, cart and order received pages.
ku: Ji Betheme beşa gavên danûstendinê derxînin li ser rûpelên drav, selik û fermanê.

en: Output the checkout steps section from The Gem theme when using Fluid Checkout header and footer.
ku: Dema ku serî û pêlava Fluid Checkout bikar tînin, beşa gavên danûstendinê ji mijara Gem derxînin.

en: Output the checkout steps section from the Bookshelf theme when using Fluid Checkout.
ku: Dema ku Fluid Checkout tê bikar anîn, beşa gavên derxistinê ji mijara Bookshelf derxe.

en: Output the checkout steps section from the Kapee theme on the checkout, cart and order received pages.
ku: Beşa gavên danûstendinê ji mijara Kapee li ser rûpelên drav, selik û fermanê derxînin.

en: Output the checkout steps section from the Nyture theme when using Fluid Checkout.
ku: Dema ku Fluid Checkout tê bikaranîn, beşa gavên kontrolê ji mijara Nyture derxe.

en: Output the checkout steps section from the Porto theme on the checkout, cart and order received pages.
ku: Beşa gavên danûstendinê ji mijara Porto li ser rûpelên drav, selik û fermanê derxînin.

en: Output the checkout steps section from the Pressmart theme on the checkout, cart and order received pages.
ku: Beşa gavên danûstendinê ji mijara Pressmart li ser rûpelên drav, selik û fermanê derxînin.

en: Output the checkout steps section from the Woodmart theme when using Fluid Checkout header and footer.
ku: Dema ku sernav û pêlava Fluid Checkout bikar tînin, beşa gavên danûstendinê ji mijara Woodmart derxînin.

en: Override the position for the subscribe checkbox on the checkout page and always display it on the contact step
ku: Helwesta qutiya kontrolê ya abonetiyê li ser rûpela danûstendinê bişopînin û her gav wê li ser gavê têkiliyê nîşan bidin

en: Page background color
ku: Rengê paşxaneya rûpelê

en: Page template
ku: Şablona rûpelê

en: Parcel terminal
ku: Termînalê parselê

en: Payment form
ku: Forma dravdanê

en: Payment method
ku: Rêbaza dayinê

en: Phone number validation types used when precise validation is enabled.
ku: Cureyên pejirandina hejmarên telefonê yên ku dema pejirandina rast çalak e têne bikar anîn.

en: Pick a Locker
ku: Lokerek hilbijêre

en: Pickup point
ku: Xala hilgirtinê

en: Pickup point not selected yet.
ku: Xala hilgirtinê hîn nehatiye hilbijartin.

en: Pickup point:
ku: Xala hilgirtinê:

en: Place order
ku: Cihê fermanê

en: Please verify your phone number.
ku: Ji kerema xwe jimara têlefona xwe verast bikin.

en: Position for the extra order summary section on mobile.
ku: Pozîsyona beşa kurteya fermana zêde li ser mobîl.

en: Position on checkout page
ku: Cihê li ser rûpela dravdanê

en: Prevent automatic selection of the first shipping method
ku: Hilbijartina otomatîkî ya rêbaza barkirinê ya yekem asteng bikin

en: Proceed to %s
ku: Biçe %s

en: Proceed to billing
ku: Ber bi fatûreyê ve biçin

en: Proceed to contact
ku: Bikevin têkiliyê

en: Proceed to payment
ku: Berdewam bike ji bo dayina

en: Proceed to shipping
ku: Ber bi sewqiyata biçe

en: Progress bar
ku: Barê pêşveçûnê

en: Rate the plugin
ku: Pêvekê binirxînin

en: Read documentation
ku: Belgekirin bixwînin

en: Read the documentation.
ku: Belgenameyê bixwînin.

en: Read the installation guide <a href="%s" target="_blank">Getting stated with Fluid Checkout</a>.
ku: Rêbernameya sazkirinê Bixwîne <a href="%s" target="_blank">Getting with Fluid Checkout</a> .

en: Recommended only when most customers actually need the "Address line 2" field, or when getting the right shipping address is crucial (ie. if delivering food and other perishable products).
ku: Tenê gava ku pir xerîdar bi rastî hewceyê qada &quot;Xeta Navnîşan 2&quot; hewce ne, an dema ku girtina navnîşana barkirinê ya rast girîng e (ango heke xwarin û hilberên din ên xerabûyî radest bikin) tê pêşniyar kirin.

en: Remove
ku: Dûrxistin

en: Removes shipping address section when a local pickup shipping method is selected.
ku: Dema ku rêbazek barkirinê ya herêmî tê hilbijartin, beşa navnîşana barkirinê radike.

en: Replace <code>select2</code> dropdown components with <code>TomSelect</code>
ku: Hilbijêrên <code>select2</code> bi <code>TomSelect</code> veguherînin

en: Replaces the account creation fields with a notification and option to log in. In some contexts, it might be recommended to leave this option disabled to protect the privacy of customers.
ku: Zeviyên çêkirina hesaban bi agahiyek û vebijarkek têketinê diguhezîne. Di hin rewşan de, dibe ku were pêşniyar kirin ku hûn vê vebijarkê neçalak bihêlin da ku nepeniya xerîdar biparêzin.

en: Replaces the shipping address with the pickup point location when a local pickup shipping method is selected.
ku: Dema ku rêbazek barkirinê ya herêmî tê hilbijartin, navnîşana barkirinê bi cîhê xala hilgirtinê diguhezîne.

en: Same as billing address
ku: Eynî navnîşana billing

en: Same as shipping address
ku: Eynî wekî navnîşana barkirinê

en: Save same as the billing address
ku: Heman navnîşana fatûreyê hilînin

en: Save the selected pickup location
ku: Cihê hilbijartî hilbijartî hilînin

en: Select an image
ku: Wêneyek hilbijêre

en: Select position where to display the billing address section on the checkout page.
ku: Cihê ku hûn beşa navnîşana fatûreyê li ser rûpela danûstendinê nîşan bidin hilbijêrin.

en: Select position where to display the coupon codes section on the cart page. Only applicable when AJAX cart and the integrated coupon codes in the checkout page are enabled.
ku: Cihê ku hûn beşa kodên kuponê li ser rûpela selikê nîşan bidin hilbijêrin. Tenê gava ku selika AJAX û kodên kuponê yên yekbûyî yên di rûpela danûstendinê de çalak bin tê sepandin.

en: Select position where to display the coupon codes section on the checkout page.
ku: Cihê ku hûn beşa kodên kuponê li ser rûpela danûstendinê nîşan bidin hilbijêrin.

en: Select position where to display the cross-sells section on the cart page.
ku: Cihê ku hûn li ser rûpela selikê beşa xaç-firotinê nîşan bidin hilbijêrin.

en: Select position where to display the shipping costs and calculator on the cart page.
ku: Cihê ku lêçûnên barkirinê û hesabkerê li ser rûpela selikê nîşan bide hilbijêrin.

en: Select style of the "apply coupon" button. Only applicable when the coupon code section is displayed "Before the checkout steps" on the checkout page, or "Before the cart items section" on the cart page.
ku: Şêweya bişkoka &quot;sepana kuponê&quot; hilbijêrin. Tenê dema ku beşa koda kuponê &quot;Berî gavên dravdanê&quot; li ser rûpela danûstendinê, an &quot;Berî beşa tiştên selikê&quot; li ser rûpela selikê were xuyang kirin.

en: Selecting a collection point is required when shipping with FermoPoint.
ku: Hilbijartina nuqteyeke berhevkirinê dema ku bi FermoPoint ve tê şandin hewce ye.

en: Selecting a pickup point is required before proceeding.
ku: Hilbijartina xalek hilgirtinê berî ku bidome pêdivî ye.

en: Sendinblue - WooCommerce Email Marketing
ku: Sendinblue - Kirrûbirra E-nameyê WooCommerce

en: Set <code>font-size</code> inside form fields to 16px
ku: <code>font-size</code> di hundurê qadên formê de 16 px destnîşan bikin

[ctx: Settings section]
en: Cart
ku: Ereboka destan

[ctx: Settings section]
en: Order pay
ku: Siparîşa dayina

[ctx: Settings section]
en: Thank you
ku: Sipas ji were

[ctx: Settings section title]
en: License keys
ku: keys License de

en: Setup & Documentation
ku: Setup &amp; Belgekirin

en: Setup layout and design on the <a href="%s">checkout options</a>.
ku: Pîvan û sêwirana li ser <a href="%s">vebijarkên danûstendinê</a> saz bikin.

en: Shipping address
ku: Navnîşana şandinê

en: Shipping method
ku: Rêbaza barkirinê

en: Shipping methods
ku: Rêbazên barkirinê

en: Shipping phone
ku: Telefona barkirinê

en: Show a link button on the pickup location substep to clear the chosen shipping methods. This can be used to allow showing the shipping address section again if a local pickup method was previously selected.
ku: Bişkojek lînkê li ser binepêngava cîhê hilgirtinê nîşan bidin da ku rêbazên barkirinê yên bijartî paqij bikin. Ev dikare were bikar anîn da ku destûr bide ku beşa navnîşana barkirinê dîsa were xuyang kirin heke berê rêbazek hilgirtina herêmî hate hilbijartin.

en: Show an example of a valid phone number inside phone fields
ku: Mînakek jimareyek têlefonê ya derbasdar di hundurê qadên têlefonê de nîşan bide

en: Show country code beside the flag
ku: Koda welat li kêleka alê nîşan bide

en: Show if not defined
ku: Heke ne diyarkirî nîşan bide

en: Show option to clear shipping methods in the pickup location substep
ku: Vebijêrk nîşan bide ku rêbazên barkirinê di binê qonaxa hilkişînê de paqij bike

en: Sign up checkbox position
ku: Sign up helwesta checkbox

en: Simplified EU-VAT validation for your store.
ku: Ji bo firotgeha we pejirandina YE-VAT-a hêsankirî.

en: Single step
ku: Yek gav

en: Skip to content
ku: Skip nav naverokê

en: Some changes to the database are required. As with any update, we recommend you to <strong>take a full backup of your website before proceeding</strong>.
ku: Hin guhertinên databasê hewce ne. Mîna her nûvekirinê, em ji we re pêşniyar dikin ku <strong>berî ku hûn bidomînin ji malpera xwe kopiyek tam bistînin</strong> .

en: Some features of WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers might not work as expected when using it with Fluid Checkout. Read <a href="%s">our documentation</a> for more information and alternative solutions.
ku: Hin taybetmendiyên WooCommerce Checkout Manager ji hêla Quadlayers ve dibe ku dema ku ew bi Fluid Checkout re bikar tînin wekî ku tê hêvî kirin nexebitin. Ji bo bêtir agahdarî û çareseriyên alternatîf <a href="%s">belgeyên me</a> bixwînin.

en: Some options might not be compatible with some plugins and themes.
ku: Dibe ku hin vebijark bi hin pêvek û mijaran re hevaheng nebin.

en: Spacing for site header at the checkout page (in pixels)
ku: Cihê ji bo sernavê malperê li rûpela danûstendinê (bi pixel)

en: Special offers
ku: Pêşniyarên taybetî

en: Split
ku: Qelişandin

en: Step %1$s of %2$s
ku: Gav %1$s ji %2$s

en: Subscribe checkbox
ku: Qutiya kontrolê ya abonetiyê

[ctx: Substep review text]
en: None.
ku: Netû.

en: Support
ku: Alîkarî

en: Thank you page
ku: Rûpelê spas

en: Thank you page & order details layout
ku: Spasiya rûpel û rêzika hûrguliyên fermanê

en: Thanks for choosing Fluid Checkout!
ku: Spas ji bo hilbijartina Fluid Checkout!

en: The Bluehost Plugin
ku: Pêveka Bluehost

en: The CNPJ number "{cnpj_number}" is invalid.
ku: Hejmara CNPJ &quot;{cnpj_number}&quot; nederbasdar e.

en: The CPF number "{cpf_number}" is invalid.
ku: Hejmara CPF &quot;{cpf_number}&quot; nederbasdar e.

en: The best tools to further <strong>improve your WooCommerce checkout conversion rate</strong> and make the purchase experience consistent on the entire journey.
ku: Amûrên çêtirîn ku <strong>hûn rêjeya guheztina danûstendina WooCommerce-ya we bêtir çêtir bikin</strong> û ezmûna kirînê li seranserê rêwîtiyê domdar bikin.

en: The bundle includes all add-ons we currently offer and Fluid Checkout add-ons we launch in the future.
ku: Pêvek hemî pêvekên ku em niha pêşkêş dikin û pêvekên Fluid Checkout ku em di pêşerojê de dest pê dikin dihewîne.

en: The checkbox "Same as shiping address" will start as checked by default when the shipping address section is displayed first. <br>The checkbox "Same as billing address" will start as checked by default when the billing address section is displayed first. <br> It is recommended to leave this option checked as to significantly reduce the number of open input fields at checkout, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">read the research</a>.
ku: Dema ku beşa navnîşana barkirinê pêşî were xuyang kirin qutîka kontrolê &quot;Eyn wekî navnîşana barkirinê&quot; dê ji hêla xwerû ve hatî kontrol kirin dest pê bike.<br> Dema ku beşa navnîşana fatûreyê yekem were xuyang kirin qutîka kontrolê &quot;Eyn wekî navnîşana fatûreyê&quot; dê ji hêla xwerû ve hatî kontrol kirin dest pê bike.<br> Tête pêşniyar kirin ku vê vebijarkê were kontrol kirin ji ber ku di dravdanê de hejmara zeviyên têketina vekirî bi girîngî kêm bikin, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">lêkolînê bixwînin</a> .

en: The database changes where applied successfully.
ku: Li cîhê ku bi serfirazî tête bikar anîn databas diguhere.

en: The design template <em>"Split"</em> is not available when using <em>"1 column"</em> layout and will fall back to <em>"Minimalist"</em> if chosen.
ku: Şablona sêwiranê <em>&quot;Split&quot;</em> dema ku nexşeya <em>&quot;1 stûn&quot;</em> tê bikar anîn peyda nabe û heke were hilbijartin dê vegere <em>&quot;Minimalist&quot;</em> .

en: The option <em>"On the site header"</em> only applies when using the distraction-free header.
ku: Vebijêrka <em>&quot;Li ser sernivîsa malperê&quot;</em> tenê dema ku sernivîsa bê-balkişandin tê bikar anîn derbas dibe.

en: The options display product image, quantity field, remove button and link to product page added by the theme are disabled by default.
ku: Vebijarkên wêneya hilberê, qada hejmarê, bişkojka jêbirin û girêdana rûpela hilberê ya ku ji hêla mijarê ve hatî zêdekirin nîşan dide ji hêla xwerû ve neçalak in.

en: The plugin WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers is not compatible with Fluid Checkout
ku: Pêveka WooCommerce Checkout Manager ya Quadlayers bi Fluid Checkout re ne lihevhatî ye.

en: The shipping destination is always set to "Default to customer shipping address" when Fluid Checkout is activated. Customers can still provide different shipping and billing addresses during checkout, an option for setting the default billing address to be the same as the shipping address is available at WooCommerce > Settings > Fluid Checkout.
ku: Dema ku Fluid Checkout were aktîfkirin, cîhê barkirinê her gav wekî &quot;Navnîşana barkirina xerîdar ya xwerû&quot; tête danîn. Xerîdar hîn jî dikarin di dema danûstendinê de navnîşanên barkirin û fatûreyê yên cihêreng peyda bikin, vebijarkek ji bo danîna navnîşana fatûreyê ya xwerû ku heman navnîşana barkirinê be li WooCommerce&gt; Settings&gt; Fluid Checkout heye.

en: Theme Atomion
ku: Mijara Atomion

en: Theme Betheme
ku: Mijara Betheme

en: Theme Bookshelf
ku: Refê Pirtûkan a Mijarê

en: Theme Fennik
ku: Mijara Fennik

en: Theme Go
ku: Tema Go

en: Theme Impreza
ku: Mijara Impreza

en: Theme Kapee
ku: Mijara Kapee

en: Theme Nyture
ku: Mijara Nûjen

en: Theme Porto
ku: Mijara Porto

en: Theme Pressmart
ku: Mijara Pressmart

en: Theme The Gem
ku: Mijara Gem

en: Theme The7
ku: Mijara The7

en: Theme Woodmart
ku: Mijara Woodmart

en: Theme ZK Nito
ku: Mijara ZK Nito

en: Theme's cross-sells layout
ku: Plansaziya mijarê ya xaçê difroşe

en: Theme's header and footer
ku: Sernivîs û pêlava mijarê

en: These options affect the thank you page , view order details on account pages and on email notifications.
ku: Van vebijarkan bandorê li rûpela spasiyê dikin, hûrguliyên fermanê li ser rûpelên hesabê û li ser agahdariya e-nameyê bibînin.

en: These options affect the thank you page, also known as order received or order confirmation pages.
ku: Van vebijarkan bandorê li rûpela spasiyê dikin, ku wekî rûpelên fermanê hatine wergirtin an jî rûpelên pejirandina fermanê têne zanîn.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the cart page.
ku: Van deverên widgetan têne bikar anîn ku li ser rûpelê selikê sembolên pêbaweriyê û nîşaneyên pêbaweriyê zêde bikin.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the checkout page.
ku: Van deverên widgetê têne bikar anîn ku li ser rûpela danûstendinê sembolên pêbaweriyê û nîşaneyên pêbaweriyê zêde bikin.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the order pay page.
ku: Van deverên widgetan têne bikar anîn ku li ser rûpela dravdana fermanê sembolên pêbaweriyê û nîşaneyên pêbaweriyê zêde bikin.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the thank you page.
ku: Van deverên widgetan têne bikar anîn ku li ser rûpela spasiyê sembolên pêbaweriyê û nîşaneyên pêbaweriyê zêde bikin.

en: This ensures the content section is not too narrow on WooCommerce pages including checkout, cart, order received, order pay and account pages.
ku: Ev yek piştrast dike ku beşa naverokê li ser rûpelên WooCommerce-ê, tevî rûpelên dravdanê, selikê, siparîşa wergirtî, dayîna siparîşê û hesabê, pir teng nebe.

en: This field does not match the related field value.
ku: Ev qad bi nirxa zeviya têkildar re nagire.

en: This is a required field.
ku: Ev qada pêwîst e.

en: This is an experimental feature and may not work as expected in all setups. Use it with caution.
ku: Ev taybetmendiyek ceribandinî ye û dibe ku di hemî sazkirinan de wekî ku tê hêvîkirin nexebite. Bi baldarî bikar bînin.

en: This is not a valid email address.
ku: Ev ne navnîşana e-nameyek derbasdar e.

en: This option affects the order confirmation page (thank you page) and order details on account pages, emails and packing slips.
ku: Vê vebijarkê bandorê li rûpela pejirandina fermanê (rûpela spas) dike û hûrguliyên fermanê li ser rûpelên hesab, e-name û pelikên pakkirinê dike.

en: Toll free
ku: Bêpere

en: TomSelect is a simpler dropdown selection component which is less prone to errors than Select2, while offering the same features that are actually used on WooCommerce checkout pages.
ku: TomSelect hêmanek bijartina dakêşanê ya hêsan e ku ji Select2 kêmtir dibe sedema xeletiyan, di heman demê de heman taybetmendiyên ku bi rastî li ser rûpelên danûstendinê yên WooCommerce têne bikar anîn pêşkêşî dike.

en: Tools
ku: Amûrên

en: Troubleshooting
ku: Çareserkirina pirsgirêkan

en: Trust symbols &amp; badges
ku: Sembolên pêbawer û nîşanan

en: Trust symbols on the cart and thank you pages
ku: Sembolên pêbaweriyê li ser rûpelên selikê û spas

en: Try to ensure the phone number is a valid mobile or landline number based on the rules for the selected country code. This option uses the <code>intl-tel-input</code> precise validation feature, which may give false positives for some phone numbers.
ku: Li gorî qaîdeyên koda welatê bijartî, hewl bidin ku piştrast bikin ku jimara telefonê jimara mobîl an xeta erdî ya derbasdar e. Ev vebijark taybetmendiya pejirandina rast a <code>intl-tel-input</code> bikar tîne, ku dibe ku ji bo hin hejmarên telefonê encamên erênî yên xelet bide.

en: Up to 40% less checkout fields to fill in.
ku: Ji bo dagirtinê heya 40% kêmtir zeviyên dravdanê.

en: Update database
ku: Databasê nûve bikin

en: Upgrade to PRO
ku: Nûvekirina PRO

en: Upgrade to PRO &mdash; 99 EUR
ku: Nûvekirina PRO - 99 EUR

en: Use `Order confirmation` page template for block-based themes
ku: Ji bo mijarên li ser bingeha blokê, şablona rûpela `Piştrastkirina fermanê` bikar bînin

en: Use precise phone number validation
ku: Verastkirina rast a hejmara têlefonê bikar bînin

en: Using debug mode affects the website performance. Only use this option while troubleshooting.
ku: Bikaranîna moda debugê bandorê li performansa malperê dike. Tenê vê vebijarkê di dema çareserkirina pirsgirêkan de bikar bînin.

en: Valid until %s.
ku: Heta %s derbasdar e.

en: Verify Phone Number
ku: Hejmara Telefonê verast bikin

en: Visit <a href="%s" target="_blank">our documentation</a> for more information about Fluid Checkout features.
ku: Ji bo bêtir agahdarî li ser taybetmendiyên Fluid Checkout serdana <a href="%s" target="_blank">belgeyên me</a> bikin.

en: Visit our website for more information about our plugins and add-ons.
ku: Ji bo bêtir agahdarî li ser pêvek û pêvekên me biçin malpera me.

en: We recommend setting it as <em>expanded</em> for the following countries due to regulatory requirements: <strong>Germany</strong>, <strong>Austria</strong>, <strong>Switzerland</strong>, <strong>Netherlands</strong>, <strong>Poland</strong>, <strong>Belgium</strong> and <strong>France</strong>.
ku: Em pêşniyar dikin ku ji ber hewcedariyên rêziknameyî, ji bo welatên jêrîn wekî <em>berfirehkirî</em> were danîn: <strong>Almanya</strong> , <strong>Avusturya</strong> , <strong>Swîsre</strong> , <strong>Hollanda</strong> , <strong>Polonya</strong> , <strong>Belçîka</strong> û <strong>Fransa</strong> .

en: We recommend using the distraction free header and footer to avoid distractions at the checkout page. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Read the research about cart abandonment</a>.
ku: Em pêşniyar dikin ku sernav û pêlava belaş a baldarîyê bikar bînin da ku di rûpela danûstendinê de ji balkêşan dûr nekevin. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Lêkolîna li ser terka selikê bixwînin</a> .

en: When disabled, the phone field validation will not check if country or area codes are valid for the country.
ku: Dema ku neçalak be, erêkirina qada têlefonê dê kontrol neke ka kodên welat an herêmê ji bo welat derbasdar in.

en: When enabled, Fluid Checkout will apply styles optimized for compatibility with the plugin. You may want to disable this if you are using custom styles for the Stripe payment form fields.
ku: Dema ku were çalakkirin, Fluid Checkout dê şêwazên ku ji bo lihevhatina bi pêveka re hatine çêtirkirin bicîh bîne. Heke hûn şêwazên xwerû ji bo qadên forma dravdanê ya Stripe bikar tînin, dibe ku hûn bixwazin vê yekê neçalak bikin.

en: When enabled, only the countries allowed for shipping will be available in the shipping phone field, and only countries allowed for billing will be available for the billing phone field.
ku: Dema ku were çalak kirin, tenê welatên ku ji bo barkirinê têne destûr kirin dê di qada têlefonê ya barkirinê de peyda bibin, û tenê welatên ku ji bo fatûreyê têne destûr kirin dê ji bo qada têlefonê ya fatûreyê berdest bin.

en: When enabled, the checkbox will be moved to the contact step independently of the display location defined in the Sendinblue plugin settings.
ku: Dema ku were çalak kirin, qutiya kontrolê dê ji cîhê pêşandanê yê ku di mîhengên pêveka Sendinblue de hatî destnîşan kirin veguhezîne qonaxa têkiliyê.

en: When enabled, the first shipping method available will not be automatically selected when no other shipping method was previously selected for each shipping package. <br>This option will be automatically enabled if the option for clearing the selected shipping method is enabled for the Local Pickup feature.
ku: Dema ku were çalak kirin, gava ku berê ji bo her pakêtek barkirinê rêbazek din a barkirinê nehatibe hilbijartin, yekem rêbaza barkirinê ya berdest dê bixweber neyê hilbijartin.<br> Ger vebijarka paqijkirina rêbaza barkirinê ya hilbijartî ji bo taybetmendiya Hilbijartina Herêmî were çalak kirin ev vebijark dê bixweber were çalak kirin.

en: When enabled, the shipping email field from the Bluehost plugin will be added to the checkout form.
ku: Dema ku were çalak kirin, qada e-nameya barkirinê ya ji pêveka Bluehost dê li forma dravdanê were zêdekirin.

en: When the font size inside form fields is smaller than 16px, Safari and other browsers might automatically zoom in on mobile devices to make the text easier to read. When this option is enabled, it will set the font size for inside the form fields to 16px on pages optimized by Fluid Checkout to avoid it zooming in.
ku: Dema ku mezinahiya tîpên di hundurê qadên formê de ji 16 px piçûktir be, dibe ku Safari û gerokên din bixweber li ser cîhazên mobîl zoom bikin da ku xwendina nivîsê hêsantir bikin. Dema ku ev vebijark were çalak kirin, ew ê mezinahiya tîpan ji bo hundurê qadên formê li ser rûpelên ku ji hêla Fluid Checkout ve hatî xweşbîn kirin 16 px destnîşan bike da ku ji mezinkirina wê dûr nekeve.

en: When using Fluid Checkout, the multistep feature from the Germanized PRO plugin becomes unnecessary and can cause <strong>critical errors while processing new orders</strong>. Please disable the Germanized PRO multistep checkout feature in the plugin settings.
ku: Dema ku Fluid Checkout bikar tîne, taybetmendiya pir gavê ji pêveka PRO ya Germanized nepêwist dibe û dibe sedema <strong>xeletiyên krîtîk dema ku fermanên nû hilîne</strong> . Ji kerema xwe di mîhengên pêvekê de taybetmendiya danûstendina pir gavê ya PRO ya Germanized neçalak bike.

en: When using the <em>"1 column"</em> checkout layout this option is always set to <em>"Before checkout steps"</em> and also applies to desktop view.
ku: Dema ku hûn nexşeya dravdanê ya <em>&quot;1 stûn&quot;</em> bikar tînin, ev vebijark her gav li ser <em>&quot;Berî gavên dravdanê&quot;</em> tê danîn û ji bo dîtina sermaseyê jî derbas dibe.

en: WooCommerce Smart Coupons
ku: Kuponên Jîr ên WooCommerce

en: WooCommerce Stripe Gateway
ku: Deriyê Xêza WooCommerce

en: WooCommerce page layout
ku: Şêweya rûpela WooCommerce

en: You have been using the plugin for a while now. How do you like it so far? <br>Please give us a quick rating, we appreciate every bit of feedback and it encourages us to keep improving the plugin :)
ku: Hûn ji bo demekê pêvekê bikar tînin. Heta niha tu çawa jê hez dikî?<br> Ji kerema xwe nirxek bilez ji me re bidin, em ji her bitek berteka xwe teqdîr dikin û ew me teşwîq dike ku em pêvekê bidomînin :)

en: Your order has a total amount due of %s. No further payment is needed.
ku: Ji bo fermana we rêjeyek bi tevahî %s heye. Bê peredana bêtir hewce ne.

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
ku: Şandin

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
ku: Şandin %d
