fluid-checkout - en to be translation catalogue (519 entries)

en: "Add" link button
be: Кнопка спасылкі «Дадаць».

en: (Required)
be: (Абавязкова)

en: (experimental)
be: (эксперыментальны)

en: (originally "%s")
be: (першапачаткова &quot;%s&quot;)

en: * For as long as you have an active subscription.
be: * Пакуль у вас ёсць актыўная падпіска.

en: 1 column
be: 1 слупок

en: 2 columns
be: 2 слупкі

en: 226 EUR value (Save 42%)
be: Кошт 226 еўра (эканомія 42%)

en: <a href="%s" target="_blank">Purchase a new license key</a> and continue to receive updates and support.
be: <a href="%s" target="_blank">Набудзьце новы ліцэнзійны ключ</a> і працягвайце атрымліваць абнаўленні і падтрымку.

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to get your license key, or <a href="%s" target="_blank">purchase a new license key</a>.
be: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Увайдзіце ў свой уліковы запіс</a> , каб атрымаць ліцэнзійны ключ, або <a href="%s" target="_blank">купіце новы ліцэнзійны ключ</a> .

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to renew your license key and continue to receive updates and support.
be: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Увайдзіце ў свой уліковы запіс,</a> каб абнавіць ліцэнзійны ключ і працягваць атрымліваць абнаўленні і падтрымку.

en: <a target="_blank" href="%s">Upgrade to PRO</a> to unlock more options.
be: <a target="_blank" href="%s">Абнавіцеся да PRO</a> , каб разблакіраваць дадатковыя магчымасці.

en: <p>Fluid Checkout needs the classic WooCommerce shortcode-based checkout form to work. When using the Divi Builder to customize the look and feel of the checkout page, the classic shortcodes are replaced with custom widgets from the Divi Builder for each part of the checkout page. These custom widgets are not compatible with Fluid Checkout.</p><p>Please edit your checkout page replacing the Divi Builder widgets with the a text widget containing the shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>
be: <p>Для працы Fluid Checkout патрэбна класічная форма афармлення замовы на аснове кароткіх кодаў WooCommerce. Пры выкарыстанні Divi Builder для наладжвання выгляду старонкі афармлення замовы класічныя шорткоды замяняюцца карыстацкімі віджэтамі з Divi Builder для кожнай часткі старонкі афармлення замовы. Гэтыя карыстальніцкія віджэты несумяшчальныя з Fluid Checkout.</p><p> Адрэдагуйце старонку афармлення замовы, замяніўшы віджэты Divi Builder на тэкставы віджэт, які змяшчае кароткі код <code>[woocommerce_checkout]</code> .</p>

en: <p>This widget has been replaced by Fluid Checkout. </p><p>When using Fluid Checkout, the checkout page needs to use the original WooCommerce shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code> to work properly.</p><p>For more information, visit the Fluid Checkout documentation.</p>
be: <p>Гэты віджэт быў заменены на Fluid Checkout.</p><p> Пры выкарыстанні Fluid Checkout старонка афармлення замовы павінна выкарыстоўваць арыгінальны кароткі код WooCommerce <code>[woocommerce_checkout]</code> , каб працаваць належным чынам.</p><p> Для атрымання дадатковай інфармацыі наведайце дакументацыю Fluid Checkout.</p>

en: <p>We detected that you are using the plugins Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (free and PRO) by CodeRockz. Integration with these plugins have been moved to Fluid Checkout PRO.</p>
be: <p>Мы выявілі, што вы выкарыстоўваеце плагіны Delivery &amp; Pickup Date Time для WooCommerce (бясплатныя і PRO) ад CodeRockz. Інтэграцыя з гэтымі ўбудовамі была перанесена ў Fluid Checkout PRO.</p>

en: <strong>%1$s</strong> requires <strong>%2$s</strong> to be installed and activated. <a href="%4$s">%3$s</a>
be: <strong>%1$s</strong> патрабуе ўсталявання і актывацыі <strong>%2$s</strong> . <a href="%4$s">%3$s</a>

en: Account matching
be: Супадзенне ўліковых запісаў

en: Account matching / user matching
be: Супастаўленне ўліковых запісаў / супастаўленне карыстальнікаў

en: Account password
be: Пароль уліковага запісу

en: Action link on the order summary at checkout.
be: Спасылка на дзеянне ў зводцы заказа пры афармленні заказу.

en: Activate %s
be: Актываваць %s

en: Activated
be: Актываваны

en: Add %s
be: Дадаць %s

en: Add billing phone field to the checkout form.
be: Дадайце поле тэлефона для аплаты ў форму афармлення замовы.

en: Add extra fields to the checkout form
be: Дадайце дадатковыя палі ў форму афармлення замовы

en: Add shipping phone field to the checkout form.
be: Дадайце поле тэлефона дастаўкі ў форму афармлення заказу.

en: Add widget areas to the cart page
be: Дадайце вобласці віджэтаў на старонку кошыка

en: Add widget areas to the checkout page
be: Дадайце вобласці віджэтаў на старонку афармлення замовы

en: Add widget areas to the order pay page
be: Дадайце вобласці віджэтаў на старонку аплаты замовы

en: Add widget areas to the thank you page
be: Дадайце вобласці віджэтаў на старонку падзякі

en: Add-ons
be: Дадаткі

en: Additional header sections
be: Дадатковыя раздзелы загалоўка

en: Additional notes
be: Дадатковыя заўвагі

en: Address Book
be: Адрасная кніга

en: Address book
be: Адрасная кніга

en: Adds an extra shipping email and shipping phone field to the shipping address section.
be: Дадае дадатковае поле электроннай пошты для дастаўкі і тэлефона для дастаўкі ў раздзел адраса дастаўкі.

en: After Shipping Address
be: Пасля адрасу дастаўкі

en: After order sections
be: Пасля замовы раздзелаў

en: After shipping address
be: Пасля дастаўкі адрас

en: After the cart actions
be: Пасля вазковых дзеянняў

en: After the cart items section
be: Пасля раздзела тавараў кошыка

en: After the order items section
be: Пасля раздзела элементаў замовы

en: After the order overview
be: Пасля агляду замовы

en: After the order overview and payment instructions
be: Пасля агляду замовы і інструкцый па аплаце

en: After the order summary
be: Пасля рэзюмэ замовы

en: After the order totals
be: Пасля сумы парадку

en: After the progress bar
be: Пасля індыкатара прагрэсу

en: After the shipping section
be: Пасля раздзела дастаўкі

en: All PRO features + All add-ons for a special price.
be: Усе функцыі PRO + усе дапаўненні па спецыяльнай цане.

en: All add-ons are sold separately and require the <strong>Fluid Checkout Lite</strong> plugin to be installed and activated, except when noted.
be: Усе дадатковыя кампаненты прадаюцца асобна і патрабуюць усталявання і актывацыі плагіна <strong>Fluid Checkout Lite</strong> , акрамя выпадкаў, калі гэта пазначана.

en: All future add-ons *
be: Усе будучыя дадаткі *

en: All prices shown in EUR. If there are any divergencies with the prices on our website, the offers shown on the website superseed these and will be applied.
be: Усе цэны паказаны ў еўра. Калі ёсць якія-небудзь разыходжанні з цэнамі на нашым сайце, прапановы, паказаныя на сайце, замяняюць іх і будуць прымяняцца.

en: Allow customers to add a gift message and other gift related options to the order.
be: Дазвольце кліентам дадаваць у заказ паведамленне аб падарунку і іншыя параметры, звязаныя з падарункам.

en: Allow customers to change product quantities or removing items directly at the checkout page.
be: Дазвольце кліентам змяняць колькасць тавараў або выдаляць тавары непасрэдна на старонцы афармлення замовы.

en: Allows customers to make payments for orders that are either created manually by the store admin or not completed during checkout.
be: Дазваляе кліентам ажыццяўляць аплату за заказы, якія былі створаны ўручную адміністратарам крамы або не былі завершаны падчас афармлення замовы.

en: Already have an account?
be: У вас ужо ёсць уліковы запіс?

en: Always show
be: Заўсёды паказваць

en: An account will be created with the information provided at checkout when completing the order.
be: Уліковы запіс будзе створаны з выкарыстаннем інфармацыі, указанай пры афармленні замовы.

en: Apartment, unit, building, floor, etc.
be: Кватэра, дом, будынак, паверх і г.д.

en: Apply styles to the Stripe payment form fields
be: Ужыванне стыляў да палёў плацежнай формы Stripe

en: As a step after shipping
be: Як крок пасля адпраўкі

en: As a step before shipping
be: Як этап перад адпраўкай

en: As a sub-step after the shipping address section
be: У якасці падэтапу пасля раздзела адраса дастаўкі

en: As a sub-step before the payment section
be: Як падэтап перад раздзелам аплаты

en: As a sub-step before the shipping address section
be: Як падэтап перад раздзелам адраса дастаўкі

en: As a substep after payment methods
be: Як падэтап пасля спосабаў аплаты

en: As a substep before payment methods
be: Як падэтап перад спосабамі аплаты

en: Associate the guest customer's orders with their existing account when an account already exists with the customer's contact details.
be: Звязвайце заказы гасцявога кліента з яго існуючым уліковым запісам, калі ўліковы запіс з кантактнымі дадзенымі кліента ўжо існуе.

en: Avoid delivery delays and unsatisfied customers. Collect the <strong>correct address information</strong> from the first time they buy with you.
be: Пазбягайце затрымкі дастаўкі і незадаволеных кліентаў. Збярыце <strong>правільную інфармацыю аб адрасе</strong> з першай пакупкі ў вас.

en: Bars
be: Бары

en: Before Shipping Address
be: Перад адрасам дастаўкі

en: Before checkout steps
be: Этапы перад афармленнем замовы

en: Before coupon codes section
be: Раздзел перад кодамі купонаў

en: Before shipping address
be: Перад адпраўкай адрас

en: Before the cart actions
be: Перад вазковымі дзеяннямі

en: Before the cart items section
be: Перад раздзелам тавараў кошыка

en: Before the checkout steps
be: Перад тым як разлічыцца

en: Before the order items section
be: Перад раздзелам тавараў замовы

en: Before the order summary
be: Перад рэзюмэ замовы

en: Before the order totals
be: Да сумы замовы

en: Before the progress bar
be: Перад індыкатарам прагрэсу

en: Before the shipping section
be: Перад раздзелам дастаўкі

en: Below the order summary
be: Пад зводкай замовы

en: Below the payment section
be: Пад раздзелам аплаты

en: Billing address
be: Плацежны адрас

en: Billing phone
be: Разліковы тэлефон

en: Both below the payment section and the order summary
be: Абодва пад раздзелам аплаты і зводкай замовы

en: Boxed
be: У скрынцы

en: Breadcrumbs
be: Паніровачныя сухары

[ctx: Button label for applying coupon codes]
en: Apply
be: Ужыць

en: Captcha Pro by BestWebSoft
be: Captcha Pro ад BestWebSoft

en: Captcha position
be: Пазіцыя Captcha

[ctx: Captcha position]
en: Before place order button
be: Кнопка перад размяшчэннем замовы

[ctx: Captcha position]
en: Before place order section
be: Перш чым размясціць заказ, раздзел

en: Carrier:
be: Перавозчык:

en: Cart elements
be: Элементы каляскі

en: Cart items
be: Элементы кошыка

en: Cart items count
be: Колькасць тавараў у кошыку

en: Cart layout
be: Макет каляскі

en: Cart optimizations
be: Аптымізацыя кошыка

en: Cart total:
be: Усяго ў кошыку:

en: Change email address to: {suggestion-value}
be: Змяніць адрас электроннай пошты на: {suggestion-value}

en: Change visibility for the company name field for the billing address section on the checkout form.
be: Змяніць бачнасць поля назвы кампаніі ў раздзеле плацежнага адраса ў форме афармлення замовы.

en: Change visibility for the company name field for the shipping address section on the checkout form.
be: Змяніце бачнасць поля з назвай кампаніі для раздзела адраса дастаўкі ў форме афармлення замовы.

en: Change: %s
be: Змена: %s

en: Changes the layout of order details on the thank you page and account pages.
be: Змяняе размяшчэнне дэталяў замовы на старонцы падзякі і ўліковага запісу.

en: Changes the layout of order pay page for existing orders pending payment from the customer.
be: Змяняе макет старонкі аплаты заказаў для існуючых заказаў, якія чакаюць аплаты ад кліента.

en: Check if there are any <a href="%s">integration options</a> available for other plugins you have installed.
be: Праверце, ці даступныя <a href="%s">варыянты інтэграцыі</a> для іншых убудоў, якія вы ўсталявалі.

en: Checkbox for "Same as shipping/billing address" checked by default
be: Па змаўчанні пастаўлены сцяжок &quot;Такі ж, што і адрас дастаўкі/выстаўлення рахункаў&quot;.

en: Checkout
be: Каса

en: Checkout Below Place Order
be: Аформіць заказ. Ніжэй размясціць заказ

en: Checkout Footer
be: Ніжні калонтытул касы

en: Checkout Header - Desktop
be: Загаловак касы - працоўны стол

en: Checkout Header - Mobile
be: Загаловак афармлення замовы - мабільны

en: Checkout Order Summary
be: Рэзюмэ заказу на афармленне заказу

en: Checkout Sidebar
be: Бакавая панэль касы

en: Checkout elements
be: Элементы касы

en: Checkout fields
be: Касавыя палі

en: Checkout layout
be: Макет касы

en: Checkout options
be: Варыянты афармлення замовы

en: Checkout progress
be: Ход афармлення замовы

[ctx: Checkout step title]
en: Billing
be: Выстаўленне рахункаў

[ctx: Checkout step title]
en: Contact
be: Кантакт

[ctx: Checkout step title]
en: Payment
be: Аплата

[ctx: Checkout step title]
en: Shipping
be: Дастаўка

[ctx: Checkout substep change link label]
en: Change
be: Змена

[ctx: Checkout substep save link label]
en: Save changes
be: Захавайце змены

en: Choose a background color for the checkout page footer. Only applies when using the distraction free header and footer.
be: Выберыце колер фону для ніжняга калонтытула старонкі афармлення замовы. Прымяняецца толькі пры выкарыстанні верхніх і ніжніх калонтытулаў, якія не адцягваюць увагу.

en: Choose a background color for the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
be: Выберыце колер фону для загалоўка старонкі афармлення замовы. Прымяняецца толькі пры выкарыстанні верхніх і ніжніх калонтытулаў, якія не адцягваюць увагу.

en: Choose a background color for the checkout page. Color is applied to the <em>body</em> element.
be: Выберыце колер фону для старонкі афармлення замовы. Колер нанесены на <em>корпусны</em> элемент.

en: Choose a background color for the order summary section.
be: Выберыце колер фону для раздзела зводкі замовы.

en: Choose an image to be displayed on the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
be: Выберыце выяву, якая будзе адлюстроўвацца ў загалоўку старонкі афармлення замовы. Прымяняецца толькі пры выкарыстанні верхніх і ніжніх калонтытулаў, якія не адцягваюць увагу.

en: Choose in which position to display the order actions.
be: Выберыце, у якой пазіцыі адлюстроўваць дзеянні замовы.

en: Choose in which position to display the section.
be: Выберыце, у якім становішчы адлюстроўваць раздзел.

en: Choose in which position to display the shipping methods section.
be: Выберыце, у якой пазіцыі адлюстроўваць раздзел спосабаў дастаўкі.

en: Choose in which step to display the billing phone field.
be: Выберыце, на якім этапе адлюстроўваць поле тэлефона для аплаты.

en: Choose in which step to display the shipping phone field.
be: Выберыце, на якім этапе адлюстроўваць поле тэлефона дастаўкі.

en: Choose the style of the progress bar.
be: Выберыце стыль індыкатара прагрэсу.

en: Choose where to display the available coupons section on the checkout page.
be: Выберыце, дзе на старонцы афармлення замовы адлюстроўваць раздзел даступных купонаў.

en: Choose which address to save as the shipping address for local pickup orders.
be: Выберыце, які адрас захаваць у якасці адраса дастаўкі для мясцовых заказаў.

en: Classic
be: Класіка

[ctx: Clear image selection on admin pages.]
en: Remove image
be: Выдаліць выяву

en: Click to go to the order summary
be: Націсніце, каб перайсці да зводкі заказу

en: Close and continue with checkout
be: Зачыніць і працягнуць афармленне заказу

[ctx: Close button aria-label]
en: Close
be: Блізка

en: Collapsed
be: Згорнута

en: Collect and <strong>validate EU VAT numbers at the checkout page</strong>, removes tax charges on reverse charge basis and confirms customer location when needed.
be: Збірайце і <strong>пацвярджайце нумары ПДВ у ЕС на старонцы афармлення замовы</strong> , здымайце падатковыя зборы на аснове адваротнага плацяжу і пацвярджайце месцазнаходжанне кліента пры неабходнасці.

en: Company name field for billing address
be: Поле назвы кампаніі для адраса для выстаўлення рахункаў

en: Company name field for shipping address
be: Поле назвы кампаніі для адраса дастаўкі

en: Confirm
be: Пацвердзіць

en: Contact
be: Кантакт

en: Contact step
be: Крок кантакту

en: Continue
be: Працягнуць

en: Controls whether to use the distraction free page header and footer or keep the currently active theme's header and footer.
be: Кантралюе, выкарыстоўваць верхні і ніжні калонтытул старонкі без адцягнення ўвагі або захаваць верхні і ніжні калонтытул актыўнай тэмы.

en: Coupon codes
be: Коды купонаў

en: Create an account
be: Стварыць уліковы запіс

en: Cross-sells
be: Перакрыжаваныя продажу

en: Custom fields
be: Карыстальніцкія палі

en: Dark mode
be: Цёмны рэжым

en: Dashboard
be: Прыборная панэль

en: Debug mode
be: Рэжым адладкі

en: Debug options
be: Параметры адладкі

en: Default button style
be: Стандартны стыль кнопкі

en: Define the position to display "Place order" and terms checkbox section.
be: Вызначце пазіцыю для адлюстравання раздзела сцяжка &quot;Размясціць заказ&quot; і ўмоў.

en: Define the position to display the captcha section. Some positions might not work depending on the captcha type chosen.
be: Вызначце пазіцыю для адлюстравання раздзела captcha. Некаторыя пазіцыі могуць не працаваць у залежнасці ад абранага тыпу капчу.

en: Define the visibility of the additional order notes field.
be: Вызначце бачнасць поля дадатковых заўваг да замовы.

en: Design template
be: Шаблон дызайну

en: Design templates, optimized cart and order received pages, account matching, and much more.
be: Шаблоны дызайну, аптымізаваныя старонкі кошыка і атрыманых заказаў, супастаўленне ўліковых запісаў і многае іншае.

en: Did you mean %s?
be: Вы мелі на ўвазе %s?

en: Disable the theme checkout options
be: Адключыце параметры афармлення тэмы

en: Dismiss
be: Звольніць

en: Display as a cart section
be: Паказваць як раздзел кошыка

en: Display checkout sidebar widgets only when viewing the last checkout step on mobile devices when using multi-step checkout layout
be: Адлюстроўваць віджэты бакавой панэлі афармлення замовы толькі пры праглядзе апошняга кроку афармлення замовы на мабільных прыладах пры выкарыстанні шматэтапнай раскладкі афармлення замовы

en: Display express checkout buttons in one line for larger screens
be: Адлюстроўвайце кнопкі экспрэс-афармлення ў адзін радок для вялікіх экранаў

en: Display gift message and other gift options at the checkout page
be: Паказаць падарункавае паведамленне і іншыя варыянты падарунка на старонцы афармлення замовы

en: Display message when an account exists with the email address provided
be: Паказаць паведамленне, калі існуе ўліковы запіс з указаным адрасам электроннай пошты

en: Display new sections and change order of sections on email notifications. Styles of order details on email notifications remain unchanged.
be: Паказаць новыя раздзелы і змяніць парадак раздзелаў у паведамленнях па электроннай пошце. Стылі дэталяў замовы ў паведамленнях па электроннай пошце застаюцца нязменнымі.

en: Display order progress from the theme
be: Адлюстраванне ходу замовы з тэмы

en: Display the "Add" link buttons in lowercase
be: Адлюструйце кнопкі спасылкі «Дадаць» у ніжнім рэгістры

en: Display the cart page with a layout similar to the checkout page.
be: Адлюструйце старонку кошыка макетам, падобным да старонкі афармлення замовы.

en: Display the checkout progress bar when using multi-step checkout layout
be: Адлюстроўваць панэль ходу афармлення афармлення пры выкарыстанні шматэтапнай раскладкі

en: Display the coupon codes section title
be: Адлюстраванне загалоўка раздзела кодаў купонаў

en: Display the form field labels visible on the page
be: Паказаць меткі палёў формы, бачныя на старонцы

en: Display the gift message as part of the order details table instead of a separate section
be: Адлюстроўвайце паведамленне аб падарунку як частку табліцы дэталяў замовы, а не ў асобным раздзеле

en: Display the gift message fields always expanded
be: Паказваць палі паведамлення аб падарунку заўсёды разгорнутымі

en: Display the order details with wide layout on the thank you page
be: Адлюструйце дэталі замовы шырокім макетам на старонцы падзякі

en: Display the order status progress bar
be: Адлюстраванне панэлі стану замовы

en: Display widgets below the checkout header for mobile devices. Only displayed if using the plugin's checkout header.
be: Адлюстраванне віджэтаў пад загалоўкам афармлення замовы для мабільных прылад. Адлюстроўваецца толькі пры выкарыстанні загалоўка афармлення плагіна.

en: Display widgets below the place order button at the checkout page.
be: Адлюстраванне віджэтаў пад кнопкай размясціць заказ на старонцы афармлення заказу.

en: Display widgets inside the order summary at the checkout page.
be: Адлюстраванне віджэтаў у зводцы замовы на старонцы афармлення заказу.

en: Display widgets on the checkout footer. Only displayed if using the plugin's checkout footer.
be: Адлюстраванне віджэтаў у ніжнім калонтытуле касы. Адлюстроўваецца толькі пры выкарыстанні ніжняга калонтытула афармлення замовы плагіна.

en: Display widgets on the checkout header for large screens. Only displayed if using the plugin's checkout header.
be: Адлюстраванне віджэтаў у загалоўку касы для вялікіх экранаў. Адлюстроўваецца толькі пры выкарыстанні загалоўка афармлення плагіна.

en: Display widgets on the checkout sidebar after the order summary.
be: Адлюстраванне віджэтаў на бакавой панэлі афармлення замовы пасля зводкі замовы.

en: Displays the express checkout section at checkout when supported payment gateways have this feature enabled.
be: Адлюстроўвае раздзел экспрэс-кассы пры афармленні заказу, калі гэтая функцыя ўключана ў падтрымоўваных плацежных шлюзаў.

en: Distraction free header and footer
be: Верхні і ніжні калонтытулы без адцягнення ўвагі

en: Do not change placeholders
be: Не мяняйце запаўняльнікі

en: Do not display the cart items errors message at the top of the checkout page. When submitting the checkout form to complete the purchase, these error messages will always be displayed.
be: Не паказваць паведамленне пра памылку тавараў у кошыку ў верхняй частцы старонкі афармлення замовы. Пры адпраўцы формы афармлення заказу для завяршэння пакупкі гэтыя паведамленні пра памылкі заўсёды будуць адлюстроўвацца.

en: Do not hide "Address line 2" fields behind a link button
be: Не хавайце палі «Адрасны радок 2» за кнопкай спасылкі

en: Do not save any shipping address
be: Не захоўвайце адрас дастаўкі

en: Do not show
be: Не паказваць

en: Don't show this again
be: Не паказваць гэта зноў

en: EU-VAT Assistant
be: Асістэнт ЕС-ПДВ

en: Edit cart
be: Рэдагаваць кошык

en: Edit cart contents at checkout page
be: Рэдагаваць змесціва кошыка на старонцы афармлення замовы

en: Edit cart link
be: Рэдагаваць спасылку на кошык

en: Edit the checkout page
be: Рэдагаваць старонку афармлення замовы

en: Enable Mail Check: (disabled feature)
be: Уключыць праверку пошты: (адключаная функцыя)

en: Enable cart page optimizations
be: Уключыць аптымізацыю старонкі кошыка

en: Enable custom shipping email field
be: Уключыць карыстальніцкае поле электроннай пошты для дастаўкі

en: Enable dark mode
be: Уключыце цёмны рэжым

en: Enable integrated coupon code section
be: Уключыць інтэграваны раздзел кода купона

en: Enable international phone number fields
be: Уключыць палі міжнародных нумароў тэлефонаў

en: Enable options to edit cart items on the checkout page
be: Уключыце параметры для рэдагавання тавараў кошыка на старонцы афармлення замовы

en: Enable order details customizations on email notifications
be: Уключыць налады дэталяў замовы ў паведамленнях па электроннай пошце

en: Enable order pay page optimizations
be: Уключыць аптымізацыю старонкі аплаты замовы

en: Enable phone number validation based on country rules
be: Уключыце праверку нумара тэлефона ў адпаведнасці з правіламі краіны

en: Enable thank you page and order details optimizations
be: Уключыце аптымізацыю старонкі падзякі і дэталі замовы

en: Enable the account matching feature
be: Уключыце функцыю супастаўлення ўліковых запісаў

en: Enable the express checkout section
be: Уключыце раздзел экспрэс-кассы

en: Enable wide layout on "My account" page.
be: Уключыць шырокі макет на старонцы «Мой рахунак».

en: Enhance your checkout experience with these add-ons.
be: Палепшыце афармленне заказу з дапамогай гэтых дапаўненняў.

en: Enhanced select fields
be: Палепшаныя палі выбару

en: Enter your code here
be: Увядзіце свой код тут

en: Error:
be: Памылка:

en: Expanded
be: Пашырана

en: Expired on %s.
be: Тэрмін дзеяння скончыўся %s.

en: Express Checkout buttons from supported payment methods
be: Кнопкі экспрэс-кассы з падтрымоўваных спосабаў аплаты

en: Express checkout
be: Экспрэс-касса

en: Extend all the goodness of Fluid Checkout to your cart page and thank you pages.
be: Пашырце ўсе перавагі Fluid Checkout на старонку кошыка і старонкі падзякі.

en: Fix automatic zoom-in on form fields
be: Выправіць аўтаматычнае павелічэнне палёў формы

en: Fixed line
be: Фіксаваная лінія

en: Fluid Checkout
be: Выпіска вадкасці

en: Fluid Checkout PRO – Bundle
be: Fluid Checkout PRO – Набор

en: Fluid Checkout and Delivery Date plugins by CodeRockz
be: Плагіны Fluid Checkout і Delivery Date ад CodeRockz

en: Fluid Checkout database update
be: Абнаўленне базы дадзеных Fluid Checkout

en: Fluid Checkout database updated successfully
be: База дадзеных Fluid Checkout паспяхова абноўлена

en: Fluid Checkout is not compatible with the Divi Builder checkout layout
be: Fluid Checkout несумяшчальны з макетам касы Divi Builder

en: Footer background color
be: Колер фону ніжняга калонтытула

en: Force billing and shipping addresses to the same (single section)
be: Прымусова збліжаць адрасы выстаўлення рахункаў і дастаўкі (адзіны раздзел)

en: Force wide layout on WooCommerce pages
be: Прымусовае шырокае размяшчэнне на старонках WooCommerce

en: Format phone numbers according to the rules for each country.
be: Фарматуйце нумары тэлефонаў у адпаведнасці з правіламі кожнай краіны.

en: General styles for the checkout steps, order summary and other sections. <br>Might also apply to other pages such as the Cart, Order Received and View Order pages.
be: Агульныя стылі для этапаў афармлення замовы, зводкі замовы і іншых раздзелаў.<br> Можа таксама прымяняцца да іншых старонак, такіх як «Кошык», «Заказ атрыманы» і «Прагляд замовы».

en: Germanized PRO multistep checkout feature needs to be disabled when using Fluid Checkout
be: Пры выкарыстанні Fluid Checkout неабходна адключыць функцыю шматэтапнай афармлення германізаванай PRO

en: Get the Bundle – Only 129 EUR
be: Атрымайце набор – усяго 129 еўра

en: Get this add-on &mdash; 29 EUR
be: Атрымаць гэты дадатак — 29 EUR

en: Get this add-on &mdash; 39 EUR
be: Атрымаць гэты дадатак — 39 EUR

en: Get this add-on &mdash; 59 EUR
be: Атрымаць гэты дадатак — 59 EUR

en: Gift message
be: Паведамленне аб падарунку

en: Gift messages and packing slips
be: Падарункавыя паведамленні і ўпаковачныя лісткі

en: Gift options
be: Варыянты падарункаў

en: Go to Germanized settings
be: Перайдзіце ў германізаваныя налады

en: Go to Plugin Search
be: Перайдзіце да пошуку ўбудоў

en: Go to the home page
be: Перайсці на галоўную старонку

en: Google Address Autocomplete
be: Аўтазапаўненне адраса Google

en: Great! Your checkout page is now running on Fluid Checkout.
be: Выдатна! Ваша старонка афармлення заказу зараз працуе на Fluid Checkout.

en: HTML color value. ie: #f3f3f3
be: Значэнне колеру HTML. гэта значыць: #f3f3f3

en: Header
be: Загаловак

en: Header and footer
be: Верхні і ніжні калантытула

en: Header and footer template
be: Шаблон верхняга і ніжняга калонтытулаў

en: Header and footer templates
be: Шаблоны верхняга і ніжняга калантытула

en: Header background color
be: Колер фону загалоўка

en: Here are a few resources for you to get started:
be: Вось некалькі рэсурсаў для пачатку:

en: Hidden
be: Схаваны

en: Hidden (remove field)
be: Схавана (выдаліць поле)

en: Hide cart items errors at the checkout page
be: Схаваць памылкі тавараў кошыка на старонцы афармлення замовы

en: Hide optional fields behind a link button
be: Схавайце дадатковыя палі за кнопкай спасылкі

en: Highlight the billing address section in the checkout form
be: Вылучыце раздзел плацежнага адрасу ў форме афармлення замовы

en: Highlight the order totals row in the order summary table
be: Вылучыце радок выніковай сумы заказу ў табліцы зводкі заказаў

en: Highlight the shipping address section in the checkout form
be: Вылучыце раздзел адраса дастаўкі ў форме афармлення замовы

en: I already have it – Hide this offer
be: У мяне гэта ўжо ёсць - Схаваць гэту прапанову

en: I need help!
be: Мне патрэбна дапамога!

en: If checked informs typos in email to users. (This feature has been disabled because Fluid Checkout offers the feature. Changes to this option will not take effect)
be: Калі пазначана, паведамляе карыстальнікам аб памылках друку ў электроннай пошце. (Гэтая функцыя была адключана, таму што яе прапануе Fluid Checkout. Змены гэтай опцыі не ўступяць у сілу)

en: If field is set as "optional", which is the default visibility state, no changes will be applied to let other plugins apply any changes they need.
be: Калі поле ўстаноўлена як &quot;неабавязковае&quot;, што з&#39;яўляецца станам бачнасці па змаўчанні, ніякія змены не будуць ужытыя, каб дазволіць іншым плагінам прымяняць любыя неабходныя змены.

en: If you ever need help, <a href="%s" target="_blank">open a support ticket</a> on our official support channel.
be: Калі вам калі-небудзь спатрэбіцца дапамога, <a href="%s" target="_blank">адкрыйце зварот у службу падтрымкі</a> на нашым афіцыйным канале падтрымкі.

en: Ignore additional checkout required fields when paying with a compatible express checkout payment gateway
be: Ігнаруйце дадатковыя абавязковыя палі пры аплаце з дапамогай сумяшчальнага аплатнага шлюза экспрэс-кассы

[ctx: Image uploader.]
en: No image selected.
be: Відарыс не выбраны.

en: Initial state for the expansible order summary section on mobile.
be: Пачатковы стан пашыральнага раздзела зводкі замовы на мабільным тэлефоне.

en: Inside the cart items section
be: Унутры раздзела тавараў кошыка

en: Inside the order items section
be: Унутры раздзела тавараў замовы

en: Inside the order overview
be: Унутры агляду парадку

en: Inside the order summary
be: Унутры рэзюмэ замовы

en: Installed &mdash; Activate
be: Усталяваны — Актываваць

en: Integrated coupon code field on the cart page
be: Інтэграванае поле кода купона на старонцы кошыка

en: Integrations
be: Інтэграцыі

en: International phone numbers
be: Міжнародныя нумары тэлефонаў

en: It is recommended to keep this option checked to reduce the number of open input fields, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">read the research</a>.
be: Рэкамендуецца трымаць гэты параметр адзначаным, каб паменшыць колькасць адкрытых палёў уводу, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">прачытайце даследаванне</a> .

en: It is recommended to keep this option enabled for a better user experience.
be: Рэкамендуецца трымаць гэты параметр уключаным для лепшага карыстання.

en: Layout &amp; design
be: Макет і дызайн

en: Layout of cross-sell items on the cart page.
be: Макет тавараў перакрыжаванага продажу на старонцы кошыка.

en: Let customers <strong>save multiple shipping and billing addresses</strong> on their account and choose which ones to use at checkout and cart pages.
be: Дазвольце кліентам <strong>захоўваць некалькі адрасоў дастаўкі і выстаўлення рахункаў</strong> у сваім уліковым запісе і выбіраць, якія з іх выкарыстоўваць на старонках афармлення заказу і кошыка.

en: License key cancelled.
be: Ліцэнзійны ключ ануляваны.

en: License keys
be: Ліцэнзійныя ключы

en: Link to shop page
be: Спасылка на старонку крамы

en: Load unminified assets
be: Загрузіць немініфікаваныя актывы

en: Local pickup
be: Мясцовы пікап

en: Local pickup and in-store collection
be: Мясцовы самавываз і збор у краме

[ctx: Log in link label at checkout contact step]
en: Log in
be: Увайдзіце ў сістэму

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue as a guest
be: Або працягнуць як госць

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue below
be: Або працягнуць ніжэй

en: Log in to your account
be: Увайдзіце ў свой уліковы запіс

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Log out</a>
be: Вы ўвайшлі як %1$s. <a href="%2$s">Выйсці</a>

en: Logo image
be: Выява лагатыпа

en: Mailchimp for WooCommerce
be: Mailchimp для WooCommerce

en: Make the checkout progress bar stay visible while scrolling
be: Зрабіце так, каб панэль ходу афармлення замовы заставалася бачнай падчас пракруткі

en: Make the labels of optional field "Add" link button as <code>lowercase</code> (ie. "Add phone number" instead of "Add Phone Number"). This option also affects the link buttons for coupon code fields.
be: Зрабіце меткі неабавязковага поля для кнопкі спасылкі «Дадаць» <code>lowercase</code> (напрыклад, «Дадаць нумар тэлефона» замест «Дадаць нумар тэлефона»). Гэты параметр таксама ўплывае на кнопкі спасылак для палёў кода купона.

en: Make the order summary stay visible on the cart page while scrolling
be: Зрабіце так, каб зводка замовы заставалася бачнай на старонцы кошыка падчас пракруткі

en: Make the order summary stay visible while scrolling
be: Зрабіце так, каб зводка замовы заставалася бачнай падчас пракруткі

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the billing address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the billing address can be copied to the billing address when that option is checked.
be: Магчыма, будзе прымусова ўсталявана як «абавязковая», калі раздзел адраса для выстаўлення рахункаў адлюстроўваецца пасля раздзела адраса для выстаўлення рахункаў, а поле тэлефона для выстаўлення рахункаў усталявана як «абавязковая». Гэта неабходна для таго, каб адрас для выстаўлення рахункаў можна было скапіяваць у адрас для выстаўлення рахункаў, калі гэтая опцыя ўключана.

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the shipping address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked.
be: Магчыма, будзе прымусова ўсталявана як «абавязковая», калі раздзел адраса для выстаўлення рахункаў адлюстроўваецца пасля раздзела адраса дастаўкі, а поле тэлефона для выстаўлення рахункаў усталявана як «абавязковая». Гэта неабходна для таго, каб адрас дастаўкі можна было скапіяваць у адрас для выстаўлення рахункаў, калі гэтая опцыя ўключана.

en: Minimalist
be: Мінімалісцкі

en: Mobile
be: Мабільны

en: More design templates
be: Больш шаблонаў дызайну

en: More information
be: Дадатковая інфармацыя

en: More positions for the coupon code on the checkout page
be: Больш пазіцый для кода купона на старонцы афармлення замовы

en: Most useful when the order summary section does not have a highlighted background color. Might also apply to the Cart, Order Received and View Order pages when using Fluid Checkout PRO.
be: Найбольш карысна, калі раздзел зводкі заказу не мае вылучанага колеру фону. Можа таксама прымяняцца да старонак &quot;Кошык&quot;, &quot;Атрыманы заказ&quot; і &quot;Прагляд заказа&quot; пры выкарыстанні Fluid Checkout PRO.

en: Move the sign up checkbox to the contact step
be: Перамясціце сцяжок рэгістрацыі на этап кантактаў

en: Multi step
be: Шматступенчаты

en: Multiple saved addresses for shipping and billing.
be: Некалькі захаваных адрасоў для дастаўкі і выстаўлення рахункаў.

en: My account layout
be: Макет майго акаўнта

en: No integrations available at the moment on this section. The options related to each plugin will only appear here if that plugin is activated.
be: На дадзены момант у гэтым раздзеле няма даступных інтэграцый. Параметры, звязаныя з кожным убудовай, з&#39;явяцца тут, толькі калі гэты ўбудова актываваны.

en: No license keys options available at the moment on this section. The options related to each plugin or add-on will appear here when that plugin is activated.
be: На дадзены момант у гэтым раздзеле няма варыянтаў ліцэнзійных ключоў. Параметры, звязаныя з кожным убудовай або надбудовай, з&#39;явяцца тут, калі гэты ўбудова будзе актываваны.

en: Not selected yet.
be: Яшчэ не выбраны.

en: Number of cross-sell items to display on the cart page
be: Колькасць тавараў перакрыжаванага продажу для адлюстравання на старонцы кошыка

en: Ok
be: добра

en: On the sidebar
be: На бакавой панэлі

en: On the site header (requires distraction-free header)
be: У загалоўку сайта (патрабуецца загаловак без адцягненняў)

en: Only applicable if use of coupon codes are enabled in the WooCommerce settings.
be: Дастасавальна, толькі калі выкарыстанне кодаў купонаў уключана ў наладах WooCommerce.

en: Only applicable when coupon code is displayed as a separate section on the checkout or cart pages.
be: Прымяняецца толькі тады, калі код купона адлюстроўваецца ў асобным раздзеле на старонцы афармлення замовы або кошыка.

en: Only applicable when using the Impreza theme header at the checkout page.
be: Дастасавальна толькі пры выкарыстанні загалоўка тэмы Impreza на старонцы афармлення замовы.

en: Only applies when using a block-based theme.
be: Дзейнічае толькі пры выкарыстанні блокавай тэмы.

en: Only show allowed countries for shipping or billing
be: Паказаць толькі дазволеныя краіны для дастаўкі або выстаўлення рахункаў

en: Only used for shipping-related questions.
be: Выкарыстоўваецца толькі для пытанняў, звязаных з дастаўкай.

en: Optimized cart page
be: Аптымізаваная старонка кошыка

en: Optimized horizontal cross-sells layout
be: Аптымізаваны гарызантальны макет перакрыжаваных продажаў

en: Optimized order received / thank you page
be: Атрыманы аптымізаваны заказ / старонка падзякі

en: Optional
be: Дадаткова

en: Optional fields
be: Неабавязковыя палі

en: Or
be: Або

en: Order actions
be: Заказ дзеянняў

en: Order details layout
be: Макет дэталяў замовы

en: Order details optimizations
be: Аптымізацыя дэталяў замовы

en: Order downloads
be: Замовіць загрузку

en: Order notes
be: Заўвагі

en: Order number and receipt will be sent to this email address.
be: Нумар заказу і квітанцыя будуць адпраўлены на гэты адрас электроннай пошты.

en: Order pay
be: Заказаць аплату

en: Order pay page
be: Старонка аплаты замовы

en: Order progress
be: Ход выканання замовы

en: Order status
be: Статус замовы

en: Order summary
be: Рэзюмэ замовы

en: Output additional header sections if enabled in the theme settings.
be: Выводзіць дадатковыя раздзелы загалоўка, калі гэта ўключана ў наладах тэмы.

en: Output the breadcrumbs section from the Fennik theme when using Fluid Checkout header and footer.
be: Вывядзіце раздзел паніровачных сухароў з тэмы Fennik пры выкарыстанні верхняга і ніжняга калонтытулаў Fluid Checkout.

en: Output the checkout steps section from Betheme on the checkout, cart and order received pages.
be: Вывядзіце раздзел этапаў афармлення замовы з Betheme на старонкі афармлення замовы, кошыка і атрыманых заказаў.

en: Output the checkout steps section from The Gem theme when using Fluid Checkout header and footer.
be: Вывядзіце раздзел этапаў афармлення замовы з тэмы The Gem пры выкарыстанні верхняга і ніжняга калонтытулаў Fluid Checkout.

en: Output the checkout steps section from the Bookshelf theme when using Fluid Checkout.
be: Вывесці раздзел крокаў афармлення замовы з тэмы Bookshelf пры выкарыстанні Fluid Checkout.

en: Output the checkout steps section from the Kapee theme on the checkout, cart and order received pages.
be: Вывядзіце раздзел этапаў афармлення замовы з тэмы Kapee на старонкі афармлення замовы, кошыка і атрыманых заказаў.

en: Output the checkout steps section from the Nyture theme when using Fluid Checkout.
be: Вывесці раздзел крокаў афармлення замовы з тэмы Nyture пры выкарыстанні Fluid Checkout.

en: Output the checkout steps section from the Porto theme on the checkout, cart and order received pages.
be: Вывядзіце раздзел этапаў афармлення замовы з тэмы Porto на старонкі афармлення замовы, кошыка і атрыманых заказаў.

en: Output the checkout steps section from the Pressmart theme on the checkout, cart and order received pages.
be: Вывядзіце раздзел этапаў афармлення замовы з тэмы Pressmart на старонкі афармлення замовы, кошыка і атрыманых заказаў.

en: Output the checkout steps section from the Woodmart theme when using Fluid Checkout header and footer.
be: Вывядзіце раздзел этапаў афармлення замовы з тэмы Woodmart пры выкарыстанні верхняга і ніжняга калонтытулаў Fluid Checkout.

en: Override the position for the subscribe checkbox on the checkout page and always display it on the contact step
be: Перавызначце пазіцыю для сцяжка «Падпісацца» на старонцы афармлення заказу і заўсёды паказвайце яго на этапе кантакту

en: Page background color
be: Колер фону старонкі

en: Page template
be: Шаблон старонкі

en: Parcel terminal
be: Пасылачны тэрмінал

en: Payment form
be: Форма аплаты

en: Payment method
be: Спосаб аплаты

en: Phone number validation types used when precise validation is enabled.
be: Тыпы праверкі нумара тэлефона, якія выкарыстоўваюцца, калі ўключана дакладная праверка.

en: Pick a Locker
be: Выберыце шафку

en: Pickup point
be: Пункт самавывазу

en: Pickup point not selected yet.
be: Пункт адпраўлення яшчэ не выбраны.

en: Pickup point:
be: Пункт выдачы:

en: Place order
be: Размясціць заказ

en: Please verify your phone number.
be: Калі ласка, пацвердзіце свой нумар тэлефона.

en: Position for the extra order summary section on mobile.
be: Размясціць дадатковы раздзел зводкі замовы на мабільным тэлефоне.

en: Position on checkout page
be: Пазіцыя на старонцы афармлення замовы

en: Prevent automatic selection of the first shipping method
be: Забараніць аўтаматычны выбар першага спосабу дастаўкі

en: Proceed to %s
be: Перайсці да %s

en: Proceed to billing
be: Прыступайце да выстаўлення рахункаў

en: Proceed to contact
be: Перайсці да кантакту

en: Proceed to payment
be: Прыступайце да аплаты

en: Proceed to shipping
be: Прыступайце да адпраўкі

en: Progress bar
be: Індыкатар прагрэсу

en: Rate the plugin
be: Ацаніце плагін

en: Read documentation
be: Прачытайце дакументацыю

en: Read the documentation.
be: Прачытайце дакументацыю.

en: Read the installation guide <a href="%s" target="_blank">Getting stated with Fluid Checkout</a>.
be: Прачытайце кіраўніцтва па ўсталёўцы <a href="%s" target="_blank">Атрыманне заявак з Fluid Checkout</a> .

en: Recommended only when most customers actually need the "Address line 2" field, or when getting the right shipping address is crucial (ie. if delivering food and other perishable products).
be: Рэкамендуецца толькі тады, калі большасці кліентаў патрэбна поле «Адрас, радок 2» або калі правільны адрас дастаўкі мае вырашальнае значэнне (напрыклад, пры дастаўцы ежы і іншых прадуктаў, якія хутка псуюцца).

en: Remove
be: Зняць

en: Removes shipping address section when a local pickup shipping method is selected.
be: Выдаляе раздзел адраса дастаўкі, калі абраны спосаб дастаўкі ў мясцовым парадку.

en: Replace <code>select2</code> dropdown components with <code>TomSelect</code>
be: Заменіце кампаненты выпадальнага меню <code>select2</code> на <code>TomSelect</code>

en: Replaces the account creation fields with a notification and option to log in. In some contexts, it might be recommended to leave this option disabled to protect the privacy of customers.
be: Замяняе палі для стварэння ўліковага запісу апавяшчэннем і магчымасцю ўваходу. У некаторых сітуацыях можа быць рэкамендавана пакінуць гэту опцыю адключанай, каб абараніць канфідэнцыяльнасць кліентаў.

en: Replaces the shipping address with the pickup point location when a local pickup shipping method is selected.
be: Замяняе адрас дастаўкі месцазнаходжаннем пункта самавывазу, калі выбраны мясцовы спосаб дастаўкі.

en: Required
be: абавязковы

en: Same as billing address
be: Такі ж, як адрас для выстаўлення рахункаў

en: Same as shipping address
be: Такі ж, як адрас дастаўкі

en: Save same as the billing address
be: Захаваць гэтак жа, як плацежны адрас

en: Save the selected pickup location
be: Захавайце абранае месца самавывазу

en: Select an image
be: Выберыце малюнак

en: Select position where to display the billing address section on the checkout page.
be: Выберыце месца для адлюстравання раздзела плацежнага адраса на старонцы афармлення замовы.

en: Select position where to display the coupon codes section on the cart page. Only applicable when AJAX cart and the integrated coupon codes in the checkout page are enabled.
be: Выберыце месца для адлюстравання раздзела кодаў купонаў на старонцы кошыка. Прымяняецца толькі тады, калі ўключаны кошык AJAX і інтэграваныя коды купонаў на старонцы афармлення замовы.

en: Select position where to display the coupon codes section on the checkout page.
be: Выберыце месца для адлюстравання раздзела кодаў купонаў на старонцы афармлення замовы.

en: Select position where to display the cross-sells section on the cart page.
be: Выберыце месца для адлюстравання раздзела перакрыжаваных продажаў на старонцы кошыка.

en: Select position where to display the shipping costs and calculator on the cart page.
be: Выберыце месца для адлюстравання кошту дастаўкі і калькулятара на старонцы кошыка.

en: Select style of the "apply coupon" button. Only applicable when the coupon code section is displayed "Before the checkout steps" on the checkout page, or "Before the cart items section" on the cart page.
be: Выберыце стыль кнопкі «прымяніць купон». Дастасавальна, толькі калі раздзел з кодам купона адлюстроўваецца &quot;Перад этапамі афармлення замовы&quot; на старонцы афармлення замовы або &quot;Перад раздзелам тавараў у кошыку&quot; на старонцы кошыка.

en: Selecting a collection point is required when shipping with FermoPoint.
be: Пры дастаўцы з FermoPoint неабходна выбраць пункт прыёму.

en: Selecting a pickup point is required before proceeding.
be: Перш чым працягваць, неабходна выбраць пункт адпраўлення.

en: Sendinblue - WooCommerce Email Marketing
be: Sendinblue - Маркетынг электроннай пошты WooCommerce

en: Set <code>font-size</code> inside form fields to 16px
be: Усталюйце <code>font-size</code> ўнутры палёў формы на 16 пікселяў

en: Settings
be: Налады

[ctx: Settings section]
en: Cart
be: Каляска

[ctx: Settings section]
en: Order pay
be: Замовіць аплату

[ctx: Settings section]
en: Thank you
be: Дзякуй

[ctx: Settings section title]
en: Integrations
be: Інтэграцыі

[ctx: Settings section title]
en: License keys
be: Ліцэнзійныя ключы

en: Setup & Documentation
be: Настройка і дакументацыя

en: Setup layout and design on the <a href="%s">checkout options</a>.
be: Налада макета і дызайну на <a href="%s">касе параметры</a> .

en: Shipping
be: Дастаўка

en: Shipping address
be: Адрас дастаўкі

en: Shipping method
be: Спосаб дастаўкі

en: Shipping methods
be: Спосабы дастаўкі

en: Shipping phone
be: Тэлефон для дастаўкі

en: Show a link button on the pickup location substep to clear the chosen shipping methods. This can be used to allow showing the shipping address section again if a local pickup method was previously selected.
be: Паказаць кнопку спасылкі на падкроку месца атрымання, каб ачысціць выбраныя спосабы дастаўкі. Гэта можа выкарыстоўвацца, каб зноў паказаць раздзел з адрасам дастаўкі, калі раней быў абраны мясцовы спосаб самавывазу.

en: Show an example of a valid phone number inside phone fields
be: Пакажыце прыклад сапраўднага нумара тэлефона ўнутры палёў тэлефона

en: Show country code beside the flag
be: Паказаць код краіны побач са сцягам

en: Show if not defined
be: Паказаць, калі не вызначана

en: Show option to clear shipping methods in the pickup location substep
be: Паказаць опцыю для выдалення спосабаў дастаўкі на падкроку месца атрымання

en: Sign up checkbox position
be: Пазіцыя сцяжка &quot;Зарэгістравацца&quot;.

en: Simplified EU-VAT validation for your store.
be: Спрошчаная праверка ЕС-ПДВ для вашай крамы.

en: Single step
be: Адзін крок

en: Skip to content
be: Перайсці да зместу

en: Some changes to the database are required. As with any update, we recommend you to <strong>take a full backup of your website before proceeding</strong>.
be: Неабходныя некаторыя змены ў базе дадзеных. Як і пры любым абнаўленні, мы рэкамендуем вам <strong>зрабіць поўную рэзервовую копію вашага сайта, перш чым працягваць</strong> .

en: Some features of WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers might not work as expected when using it with Fluid Checkout. Read <a href="%s">our documentation</a> for more information and alternative solutions.
be: Некаторыя функцыі WooCommerce Checkout Manager ад Quadlayers могуць не працаваць належным чынам пры выкарыстанні з Fluid Checkout. Прачытайце <a href="%s">нашу дакументацыю</a> для атрымання дадатковай інфармацыі і альтэрнатыўных рашэнняў.

en: Some options might not be compatible with some plugins and themes.
be: Некаторыя параметры могуць быць несумяшчальныя з некаторымі ўбудовамі і тэмамі.

en: Spacing for site header at the checkout page (in pixels)
be: Інтэрвал для загалоўка сайта на старонцы афармлення замовы (у пікселях)

en: Special offers
be: Спецыяльныя прапановы

en: Split
be: Раскол

en: Step %1$s of %2$s
be: Крок %1$s з %2$s

en: Subscribe checkbox
be: Сцяжок «Падпісацца».

[ctx: Substep review text]
en: None.
be: Няма.

en: Support
be: Падтрымка

en: Thank you page
be: Старонка падзякі

en: Thank you page & order details layout
be: Макет старонкі падзякі і звестак пра заказ

en: Thanks for choosing Fluid Checkout!
be: Дзякуй за выбар Fluid Checkout!

en: The Bluehost Plugin
be: Убудова Bluehost

en: The CNPJ number "{cnpj_number}" is invalid.
be: Нумар CNPJ &quot;{cnpj_number}&quot; несапраўдны.

en: The CPF number "{cpf_number}" is invalid.
be: Нумар CPF &quot;{cpf_number}&quot; несапраўдны.

en: The best tools to further <strong>improve your WooCommerce checkout conversion rate</strong> and make the purchase experience consistent on the entire journey.
be: Лепшыя інструменты для далейшага <strong>павышэння каэфіцыента канверсіі афармлення замовы WooCommerce</strong> і забеспячэння стабільнасці пакупкі на працягу ўсяго шляху.

en: The bundle includes all add-ons we currently offer and Fluid Checkout add-ons we launch in the future.
be: Пакет уключае ў сябе ўсе дапаўненні, якія мы зараз прапануем, і дапаўненні Fluid Checkout, якія мы запусцім у будучыні.

en: The checkbox "Same as shiping address" will start as checked by default when the shipping address section is displayed first. <br>The checkbox "Same as billing address" will start as checked by default when the billing address section is displayed first. <br> It is recommended to leave this option checked as to significantly reduce the number of open input fields at checkout, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">read the research</a>.
be: Сцяжок &quot;Такі ж, што і адрас дастаўкі&quot; будзе пазначаны па змаўчанні, калі раздзел адраса дастаўкі адлюстроўваецца першым.<br> Сцяжок &quot;Такі ж, што і адрас для выстаўлення рахункаў&quot; будзе пазначаны па змаўчанні, калі раздзел з адрасам для выстаўлення рахункаў адлюстроўваецца першым.<br> Рэкамендуецца пакінуць гэты параметр адзначаным, каб значна паменшыць колькасць адкрытых палёў уводу пры афармленні заказу, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">прачытайце даследаванне</a> .

en: The database changes where applied successfully.
be: База дадзеных змяняецца там, дзе паспяхова прыменена.

en: The design template <em>"Split"</em> is not available when using <em>"1 column"</em> layout and will fall back to <em>"Minimalist"</em> if chosen.
be: Шаблон дызайну <em>«Падзел»</em> недаступны пры выкарыстанні макета <em>«1 калона»</em> і пры выбары вернецца да <em>«Мінімалістычнага»</em> .

en: The option <em>"On the site header"</em> only applies when using the distraction-free header.
be: Опцыя <em>«У загалоўку сайта»</em> дзейнічае толькі пры выкарыстанні загалоўка без адцягваючых элементаў.

en: The options display product image, quantity field, remove button and link to product page added by the theme are disabled by default.
be: Параметры адлюстравання выявы прадукту, поля колькасці, кнопкі выдалення і спасылкі на старонку прадукту, дададзеныя тэмай, адключаны па змаўчанні.

en: The plugin WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers is not compatible with Fluid Checkout
be: Убудова WooCommerce Checkout Manager ад Quadlayers не сумяшчальная з Fluid Checkout.

en: The shipping destination is always set to "Default to customer shipping address" when Fluid Checkout is activated. Customers can still provide different shipping and billing addresses during checkout, an option for setting the default billing address to be the same as the shipping address is available at WooCommerce > Settings > Fluid Checkout.
be: Пункт прызначэння дастаўкі заўсёды ўсталяваны як &quot;Па змаўчанні на адрас дастаўкі кліента&quot;, калі актывавана Fluid Checkout. Кліенты па-ранейшаму могуць указваць розныя адрасы для дастаўкі і выстаўлення рахункаў падчас афармлення замовы. Параметр для ўстаноўкі адраса выстаўлення рахункаў па змаўчанні такім жа, што і адрас дастаўкі, даступны ў WooCommerce &gt; Налады &gt; Fluid Checkout.

en: Theme Atomion
be: Тэма Atomion

en: Theme Betheme
be: Тэма Betheme

en: Theme Bookshelf
be: Тэматычная кніжная паліца

en: Theme Fennik
be: Тэма феннік

en: Theme Go
be: Тэма Go

en: Theme Impreza
be: Тэма імпрэза

en: Theme Ireca
be: Тэма Ірэка

en: Theme Kapee
be: Тэма капі

en: Theme Nyture
be: Тэма Найтура

en: Theme Porto
be: Тэма Порту

en: Theme Pressmart
be: Тэма Pressmart

en: Theme The Gem
be: Тэма Каштоўны камень

en: Theme The7
be: Тэма The7

en: Theme Woodmart
be: Тэма Woodmart

en: Theme ZK Nito
be: Тэма ZK Nito

en: Theme's cross-sells layout
be: Макет тэмы для перакрыжаваных продажаў

en: Theme's header and footer
be: Верхні і ніжні калонтытул тэмы

en: These options affect the thank you page , view order details on account pages and on email notifications.
be: Гэтыя параметры ўплываюць на старонку падзякі, прагляд звестак аб замове на старонках акаўнта і ў апавяшчэннях па электроннай пошце.

en: These options affect the thank you page, also known as order received or order confirmation pages.
be: Гэтыя параметры ўплываюць на старонку падзякі, таксама вядомую як старонкі атрыманага заказу або старонкі пацверджання заказу.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the cart page.
be: Гэтыя вобласці віджэтаў выкарыстоўваюцца для дадання сімвалаў даверу і значкоў даверу на старонку кошыка.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the checkout page.
be: Гэтыя вобласці віджэтаў выкарыстоўваюцца для дадання сімвалаў даверу і значкоў даверу на старонцы афармлення замовы.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the order pay page.
be: Гэтыя вобласці віджэтаў выкарыстоўваюцца для дадання сімвалаў даверу і значкоў даверу на старонцы аплаты замовы.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the thank you page.
be: Гэтыя вобласці віджэтаў выкарыстоўваюцца для дадання сімвалаў даверу і значкоў даверу на старонку падзякі.

en: This ensures the content section is not too narrow on WooCommerce pages including checkout, cart, order received, order pay and account pages.
be: Гэта гарантуе, што раздзел зместу на старонках WooCommerce, уключаючы афармленне замовы, кошык, атрыманне замовы, аплату замовы і старонкі ўліковага запісу, не будзе занадта вузкім.

en: This field does not match the related field value.
be: Гэта поле не супадае са значэннем звязанага поля.

en: This is a required field.
be: Гэта абавязковае поле.

en: This is an experimental feature and may not work as expected in all setups. Use it with caution.
be: Гэта эксперыментальная функцыя, і яна можа працаваць неналежным чынам ва ўсіх наладах. Выкарыстоўвайце яе асцярожна.

en: This is not a valid email address.
be: Гэта несапраўдны адрас электроннай пошты.

en: This option affects the order confirmation page (thank you page) and order details on account pages, emails and packing slips.
be: Гэты параметр уплывае на старонку пацверджання замовы (старонку падзякі) і дэталі замовы на старонках уліковых запісаў, электронных лістах і ўпаковачных лістах.

en: Toll free
be: Бясплатны званок

en: TomSelect is a simpler dropdown selection component which is less prone to errors than Select2, while offering the same features that are actually used on WooCommerce checkout pages.
be: TomSelect - гэта больш просты кампанент выбару ў выпадальным спісе, які менш схільны да памылак, чым Select2, і пры гэтым прапануе тыя ж функцыі, якія фактычна выкарыстоўваюцца на старонках афармлення замовы WooCommerce.

en: Tools
be: інструменты

en: Troubleshooting
be: Ліквідацыю непаладак

en: Trust symbols &amp; badges
be: Сімвалы і значкі даверу

en: Trust symbols on the cart and thank you pages
be: Сімвалы даверу на старонках кошыка і падзякі

en: Try to ensure the phone number is a valid mobile or landline number based on the rules for the selected country code. This option uses the <code>intl-tel-input</code> precise validation feature, which may give false positives for some phone numbers.
be: Паспрабуйце пераканацца, што нумар тэлефона з&#39;яўляецца сапраўдным нумарам мабільнага або стацыянарнага тэлефона ў адпаведнасці з правіламі для выбранага кода краіны. Гэтая опцыя выкарыстоўвае функцыю дакладнай праверкі <code>intl-tel-input</code> , якая можа даваць ілжывыя спрацоўванні для некаторых нумароў тэлефонаў.

en: Up to 40% less checkout fields to fill in.
be: Да 40% менш палёў для запаўнення.

en: Update database
be: Абнаўленне базы дадзеных

en: Upgrade to PRO
be: Абнаўленне да PRO

en: Upgrade to PRO &mdash; 99 EUR
be: Абнаўленне да PRO — 99 EUR

en: Use `Order confirmation` page template for block-based themes
be: Выкарыстоўвайце шаблон старонкі «Пацверджанне замовы» для блокавых тэм

en: Use precise phone number validation
be: Выкарыстоўвайце праверку дакладнага нумара тэлефона

en: Using debug mode affects the website performance. Only use this option while troubleshooting.
be: Выкарыстанне рэжыму адладкі ўплывае на прадукцыйнасць сайта. Выкарыстоўвайце гэты параметр толькі падчас пошуку непаладак.

en: Valid until %s.
be: Дзейнічае да %s.

en: Verify Phone Number
be: Праверце нумар тэлефона

en: Visit <a href="%s" target="_blank">our documentation</a> for more information about Fluid Checkout features.
be: Наведайце <a href="%s" target="_blank">нашу дакументацыю</a> для атрымання дадатковай інфармацыі аб функцыях Fluid Checkout.

en: Visit our website for more information about our plugins and add-ons.
be: Наведайце наш вэб-сайт для атрымання дадатковай інфармацыі аб нашых убудовах і дапаўненнях.

en: We recommend setting it as <em>expanded</em> for the following countries due to regulatory requirements: <strong>Germany</strong>, <strong>Austria</strong>, <strong>Switzerland</strong>, <strong>Netherlands</strong>, <strong>Poland</strong>, <strong>Belgium</strong> and <strong>France</strong>.
be: Згодна з патрабаваннямі рэгулятара, мы рэкамендуем усталяваць <em>пашыраны</em> рэжым для наступных краін: <strong>Германія</strong> , <strong>Аўстрыя</strong> , <strong>Швейцарыя</strong> , <strong>Нідэрланды</strong> , <strong>Польшча</strong> , <strong>Бельгія</strong> і <strong>Францыя</strong> .

en: We recommend using the distraction free header and footer to avoid distractions at the checkout page. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Read the research about cart abandonment</a>.
be: Мы рэкамендуем выкарыстоўваць верхні і ніжні калонтытулы, якія не адцягваюць увагу, каб не адцягваць увагу на старонцы афармлення замовы. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Прачытайце даследаванне пра адмову ад кошыка</a> .

en: When disabled, the phone field validation will not check if country or area codes are valid for the country.
be: Калі функцыя адключана, праверка поля тэлефона не будзе правяраць, ці сапраўдныя коды краіны або зоны для краіны.

en: When enabled, Fluid Checkout will apply styles optimized for compatibility with the plugin. You may want to disable this if you are using custom styles for the Stripe payment form fields.
be: Калі ўключана, Fluid Checkout будзе ўжываць стылі, аптымізаваныя для сумяшчальнасці з плагінам. Вы можаце адключыць гэту функцыю, калі выкарыстоўваеце ўласныя стылі для палёў плацежнай формы Stripe.

en: When enabled, only the countries allowed for shipping will be available in the shipping phone field, and only countries allowed for billing will be available for the billing phone field.
be: Калі гэта ўключана, толькі краіны, у якія дазволена дастаўка, будуць даступныя ў полі тэлефона для дастаўкі, і толькі краіны, у якіх дазволена выстаўленне рахункаў, будуць даступныя ў полі тэлефона для выстаўлення рахункаў.

en: When enabled, the checkbox will be moved to the contact step independently of the display location defined in the Sendinblue plugin settings.
be: Калі ўключана, сцяжок будзе перамешчаны на этап кантакту незалежна ад месца адлюстравання, вызначанага ў наладах убудовы Sendinblue.

en: When enabled, the first shipping method available will not be automatically selected when no other shipping method was previously selected for each shipping package. <br>This option will be automatically enabled if the option for clearing the selected shipping method is enabled for the Local Pickup feature.
be: Калі ўключана, першы даступны спосаб дастаўкі не будзе выбірацца аўтаматычна, калі іншы спосаб дастаўкі раней не быў абраны для кожнага пакета дастаўкі.<br> Гэтая опцыя будзе аўтаматычна ўключана, калі для функцыі &quot;Мясцовы самавываз&quot; уключана опцыя ачысткі абранага спосабу дастаўкі.

en: When enabled, the shipping email field from the Bluehost plugin will be added to the checkout form.
be: Калі ўключана, поле электроннай пошты для дастаўкі з плагіна Bluehost будзе дададзена ў форму афармлення замовы.

en: When the font size inside form fields is smaller than 16px, Safari and other browsers might automatically zoom in on mobile devices to make the text easier to read. When this option is enabled, it will set the font size for inside the form fields to 16px on pages optimized by Fluid Checkout to avoid it zooming in.
be: Калі памер шрыфта ўнутры палёў формы меншы за 16 пікселяў, Safari і іншыя браўзеры могуць аўтаматычна павялічваць маштаб на мабільных прыладах, каб зрабіць тэкст лягчэйшым для чытання. Калі гэты параметр уключаны, ён усталюе памер шрыфта ўнутры палёў формы ў 16 пікселяў на старонках, аптымізаваных Fluid Checkout, каб пазбегнуць яго павелічэння.

en: When using Fluid Checkout, the multistep feature from the Germanized PRO plugin becomes unnecessary and can cause <strong>critical errors while processing new orders</strong>. Please disable the Germanized PRO multistep checkout feature in the plugin settings.
be: Пры выкарыстанні Fluid Checkout шматкрокавая функцыя германізаванага плагіна PRO становіцца непатрэбнай і можа выклікаць <strong>крытычныя памылкі пры апрацоўцы новых заказаў</strong> . Калі ласка, адключыце функцыю шматэтапнай афармлення германізаванай PRO ў наладах плагіна.

en: When using the <em>"1 column"</em> checkout layout this option is always set to <em>"Before checkout steps"</em> and also applies to desktop view.
be: Пры выкарыстанні макета афармлення замовы <em>«1 слупок»</em> гэтая опцыя заўсёды мае значэнне <em>«Перад крокамі афармлення замовы»</em> і таксама распаўсюджваецца на выгляд для камп&#39;ютара.

en: WooCommerce Smart Coupons
be: Разумныя купоны WooCommerce

en: WooCommerce Stripe Gateway
be: Шлюз WooCommerce Stripe

en: WooCommerce page layout
be: Макет старонкі WooCommerce

en: You have been using the plugin for a while now. How do you like it so far? <br>Please give us a quick rating, we appreciate every bit of feedback and it encourages us to keep improving the plugin :)
be: Вы ўжо некаторы час карыстаецеся плагінам. Як вам гэта да гэтага часу?<br> Дайце нам хуткую ацэнку, мы цэнім кожны водгук, і гэта заахвочвае нас працягваць удасканальваць плагін :)

en: Your order has a total amount due of %s. No further payment is needed.
be: Ваша замова мае агульную суму %s. Ніякіх дадатковых плацяжоў не патрабуецца.

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
be: Дастаўка

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
be: Дастаўка %d
